SPORTident TimingRekreativno kolesarsko društvo Zverinice

Enduro Gorjanci

Novo mesto 20.06.2021

Enduro Gorjanci

Novo mesto 20.06.2021


Überblick
Veranstalter: Rekreativno kolesarsko društvo Zverinice
Teilnehmer Gesamt: 116
Suche in allen Strecken
Statistische Daten
Ergebnisse vom 20.06.2021 16:54
 

Ergebnisse Enduro Gorjanci

KategorieGesamt
   
PlatzNr.Name ZeitRückstand

S1

MASTER 1
19
TADEJ, RAZPET

SLO
PEDAL RACING TEAM3:17,60---
237
ANDREJ, HOLC

SLO
WOLF RACING TEAM3:22,85+0:05,25
318
JANEZ, PRAČEK

SLO
KAMPLC RACING TEAM3:24,37+0:06,77
411
JANKO, BAČNAR

SLO
PEDAL RACING TEAM3:24,46+0:06,86
52
NEJC, HUTH

SLO
ENERGIJATEAM.COM3:24,85+0:07,25
651
ROK, CEJ

SLO
ŠKTD AVčE3:25,04+0:07,44
78
MARKO, FINK

SLO
KD ZVERINICE3:26,10+0:08,50
825
DRAGOMIR, ZALOŽNIK

SLO
GOLOVEC TRAILS3:26,87+0:09,27
953
NEJC, ČERNILOGAR

SLO
MTB KLUB KRANJ3:27,39+0:09,79
1015
MITJA, ROZMAN

SLO
MTB KLUB KRANJ3:31,77+0:14,17
1126
BINE, ZALOHAR

SLO
MTB KLUB KRANJ3:32,93+0:15,33
1235
JURE, BOŽIČ

SLO
RAJD LJUBLJANA3:33,00+0:15,40
1319
MATEJ, GOMBAČ

SLO
GKD BOROVCI3:38,23+0:20,63
1455
JERNEJ, SMOLE

SLO
ŠD GRABIT3:38,91+0:21,31
1550
MARKO, ŠAJN

SLO
GKD BOROVCI3:42,42+0:24,82
1633
LUKA, CEKIČ

SLO
MTB KLUB KRANJ3:43,20+0:25,60
1752
MATJAŽ, BOLČINA

SLO
KAMPLC RACING TEAM3:51,52+0:33,92
1856
JERNEJ, VANER

SLO
ŠD GRABIT3:53,83+0:36,23
1938
MATEJ, KREBELJ

SLO
GKD BOROVCI3:58,00+0:40,40
2017
KAREL, ZAVRŠNIK

SLO
MTB TRBOVLJE4:01,91+0:44,31
2123
MIHA, SPRUK

SLO
CALCIT BIKE TEAM4:03,21+0:45,61
2254
DENIS, JANEZIC

SLO
ŠD GRABIT4:07,04+0:49,44
MASTER 2
136
MIHA, DEU

SLO
RAJD LJUBLJANA3:25,11---
234
NEJC, BRESCAK

SLO
KD ZVERINICE3:30,28+0:05,17
330
GREGA, NAGODE

SLO
ENERGIJATEAM.COM3:38,83+0:13,72
457
BRANKO, BELINGAR

SLO
ŠKTD AVčE4:16,69+0:51,58
MASTER 3
U19 M
13
MIHA, SMRDEL

SLO
MBK ČRNI VRH3:05,79---
245
HANNES, PETEK

AUT
RC KAC3:14,34+0:08,55
313
JERNEJ, KAVČIČ

SLO
KD SLOGA 1902 IDRIJA3:22,75+0:16,96
420
ROK, GRABLJEVEC

SLO
KD ZVERINICE3:24,13+0:18,34
516
VALENTIN, FREY

AUT
IM.PULS SPORT UNION KLAGENFURT3:26,85+0:21,06
624
ENEJ, PODLIPNIK

SLO
3:28,55+0:22,76
728
LOVRO, TINTA

SLO
ŠKTD AVčE3:35,51+0:29,72
840
BENJAMIN, ZUPAN

SLO
KK ZAVRŠNICA3:42,66+0:36,87
944
ANDRAŽ, ŽNIDAR

SLO
KOLESARSKI KLUB ZAGORSKA DOLINA3:44,42+0:38,63
1043
GAŠPER, FABJANČIČ

SLO
GKD BOROVCI4:01,47+0:55,68
1165
MATEJ, BAKOS

SLO
KK ZAVRŠNICA4:01,81+0:56,02
1264
LUKA, MERKLIN

SLO
RAJD LJUBLJANA4:07,05+1:01,26
ČLANI (MEN) 19+
11
JAN, MARKIČ

SLO
ŠKTD AVčE3:03,83---
26
DAVID, IVARTNIK

SLO
ENERGIJATEAM.COM3:11,89+0:08,06
35
JAKOB, SMOLNIKAR

SLO
ENERGIJATEAM.COM3:13,89+0:10,06
414
MIHA, TRATNIK BAJC

SLO
MBK ČRNI VRH3:15,85+0:12,02
512
GIANLUCA, FURLANI

ITA
A.S.D. FEDERCLUB TRST3:16,21+0:12,38
67
JAN, ŠTUCIN

SLO
PEDAL RACING TEAM3:17,36+0:13,53
759
ALESSANDRO, BATTIG

ITA
ASD FEDERCLUBTRIESTE-TECNOEDILE3:20,19+0:16,36
821
LUKA, ZALETELJ

SLO
KD ZVERINICE3:22,42+0:18,59
932
MIHA, HORVAT

SLO
DH VISIT POHORJE3:30,00+0:26,17
1031
MAKS, BOŽNAR

SLO
PEDAL RACING TEAM3:30,04+0:26,21
1129
MATEVŽ, BLAZNIK

SLO
MTB KLUB KRANJ3:31,11+0:27,28
1210
TIM, KRAŠOVEC

SLO
WOLF RACING TEAM3:31,22+0:27,39
1362
BERNHARD, WEBER

AUT
URC WALS-SIEZENHEIM3:35,45+0:31,62
1441
JAKOB, KOKOLE

SLO
ŠKTD AVčE3:38,36+0:34,53
1539
MATIC, ČERNEC

SLO
DH VISIT POHORJE3:39,00+0:35,17
1622
JAKOB, KOVŠCA

SLO
RAJD LJUBLJANA3:41,14+0:37,31
1761
ALJAZ, KASTELIC

SLO
MTB Trbovlje3:43,56+0:39,73
1860
MICHAEL, PFUISI

AUT
RADLAGER RACING DIVISION3:45,39+0:41,56
1942
NEJC, ŠIKMAN

SLO
DH VISIT POHORJE3:46,96+0:43,13
ŽENSKE (absolutno)
149
TJAŠA, FIFER

SLO
ŠD GRABIT4:15,60---
246
URŠKA, KORASA

SLO
KD ZVERINICE4:16,08+0:00,48
348
GAIA, KRAVANJA

SLO
KK ČRN TRN5:20,57+1:04,97

S2

MASTER 1
12
NEJC, HUTH

SLO
ENERGIJATEAM.COM2:18,34---
29
TADEJ, RAZPET

SLO
PEDAL RACING TEAM2:19,69+0:01,35
38
MARKO, FINK

SLO
KD ZVERINICE2:20,46+0:02,12
426
BINE, ZALOHAR

SLO
MTB KLUB KRANJ2:23,10+0:04,76
537
ANDREJ, HOLC

SLO
WOLF RACING TEAM2:24,25+0:05,91
611
JANKO, BAČNAR

SLO
PEDAL RACING TEAM2:26,25+0:07,91
733
LUKA, CEKIČ

SLO
MTB KLUB KRANJ2:27,43+0:09,09
852
MATJAŽ, BOLČINA

SLO
KAMPLC RACING TEAM2:28,54+0:10,20
918
JANEZ, PRAČEK

SLO
KAMPLC RACING TEAM2:29,46+0:11,12
1025
DRAGOMIR, ZALOŽNIK

SLO
GOLOVEC TRAILS2:30,35+0:12,01
1115
MITJA, ROZMAN

SLO
MTB KLUB KRANJ2:30,95+0:12,61
1251
ROK, CEJ

SLO
ŠKTD AVčE2:30,96+0:12,62
1353
NEJC, ČERNILOGAR

SLO
MTB KLUB KRANJ2:31,64+0:13,30
1435
JURE, BOŽIČ

SLO
RAJD LJUBLJANA2:33,19+0:14,85
1519
MATEJ, GOMBAČ

SLO
GKD BOROVCI2:34,55+0:16,21
1655
JERNEJ, SMOLE

SLO
ŠD GRABIT2:36,75+0:18,41
1750
MARKO, ŠAJN

SLO
GKD BOROVCI2:37,10+0:18,76
1823
MIHA, SPRUK

SLO
CALCIT BIKE TEAM2:38,35+0:20,01
1956
JERNEJ, VANER

SLO
ŠD GRABIT2:49,25+0:30,91
2054
DENIS, JANEZIC

SLO
ŠD GRABIT2:49,87+0:31,53
2138
MATEJ, KREBELJ

SLO
GKD BOROVCI2:52,48+0:34,14
2217
KAREL, ZAVRŠNIK

SLO
MTB TRBOVLJE2:53,63+0:35,29
MASTER 2
134
NEJC, BRESCAK

SLO
KD ZVERINICE2:31,36---
236
MIHA, DEU

SLO
RAJD LJUBLJANA2:32,60+0:01,24
357
BRANKO, BELINGAR

SLO
ŠKTD AVčE2:32,69+0:01,33
430
GREGA, NAGODE

SLO
ENERGIJATEAM.COM2:33,91+0:02,55
MASTER 3
U19 M
13
MIHA, SMRDEL

SLO
MBK ČRNI VRH2:15,02---
224
ENEJ, PODLIPNIK

SLO
2:21,75+0:06,73
313
JERNEJ, KAVČIČ

SLO
KD SLOGA 1902 IDRIJA2:27,89+0:12,87
420
ROK, GRABLJEVEC

SLO
KD ZVERINICE2:28,25+0:13,23
545
HANNES, PETEK

AUT
RC KAC2:29,49+0:14,47
616
VALENTIN, FREY

AUT
IM.PULS SPORT UNION KLAGENFURT2:34,30+0:19,28
740
BENJAMIN, ZUPAN

SLO
KK ZAVRŠNICA2:35,45+0:20,43
828
LOVRO, TINTA

SLO
ŠKTD AVčE2:35,52+0:20,50
944
ANDRAŽ, ŽNIDAR

SLO
KOLESARSKI KLUB ZAGORSKA DOLINA2:35,56+0:20,54
1064
LUKA, MERKLIN

SLO
RAJD LJUBLJANA2:52,45+0:37,43
1143
GAŠPER, FABJANČIČ

SLO
GKD BOROVCI2:56,66+0:41,64
1265
MATEJ, BAKOS

SLO
KK ZAVRŠNICA3:03,58+0:48,56
ČLANI (MEN) 19+
15
JAKOB, SMOLNIKAR

SLO
ENERGIJATEAM.COM2:16,64---
21
JAN, MARKIČ

SLO
ŠKTD AVčE2:18,71+0:02,07
36
DAVID, IVARTNIK

SLO
ENERGIJATEAM.COM2:20,50+0:03,86
459
ALESSANDRO, BATTIG

ITA
ASD FEDERCLUBTRIESTE-TECNOEDILE2:22,00+0:05,36
514
MIHA, TRATNIK BAJC

SLO
MBK ČRNI VRH2:22,20+0:05,56
67
JAN, ŠTUCIN

SLO
PEDAL RACING TEAM2:22,66+0:06,02
712
GIANLUCA, FURLANI

ITA
A.S.D. FEDERCLUB TRST2:23,29+0:06,65
810
TIM, KRAŠOVEC

SLO
WOLF RACING TEAM2:26,06+0:09,42
921
LUKA, ZALETELJ

SLO
KD ZVERINICE2:27,00+0:10,36
1062
BERNHARD, WEBER

AUT
URC WALS-SIEZENHEIM2:29,40+0:12,76
1142
NEJC, ŠIKMAN

SLO
DH VISIT POHORJE2:32,56+0:15,92
1229
MATEVŽ, BLAZNIK

SLO
MTB KLUB KRANJ2:32,65+0:16,01
1331
MAKS, BOŽNAR

SLO
PEDAL RACING TEAM2:34,75+0:18,11
1439
MATIC, ČERNEC

SLO
DH VISIT POHORJE2:35,29+0:18,65
1522
JAKOB, KOVŠCA

SLO
RAJD LJUBLJANA2:36,75+0:20,11
1641
JAKOB, KOKOLE

SLO
ŠKTD AVčE2:37,20+0:20,56
1761
ALJAZ, KASTELIC

SLO
MTB Trbovlje2:37,93+0:21,29
1860
MICHAEL, PFUISI

AUT
RADLAGER RACING DIVISION2:41,95+0:25,31
1932
MIHA, HORVAT

SLO
DH VISIT POHORJE2:43,57+0:26,93
ŽENSKE (absolutno)
146
URŠKA, KORASA

SLO
KD ZVERINICE2:56,75---
249
TJAŠA, FIFER

SLO
ŠD GRABIT2:58,25+0:01,50
348
GAIA, KRAVANJA

SLO
KK ČRN TRN3:19,09+0:22,34

S2 Gesamt

MASTER 1
19
TADEJ, RAZPET

SLO
PEDAL RACING TEAM5:37,29---
22
NEJC, HUTH

SLO
ENERGIJATEAM.COM5:43,19+0:05,90
38
MARKO, FINK

SLO
KD ZVERINICE5:46,56+0:09,27
437
ANDREJ, HOLC

SLO
WOLF RACING TEAM5:47,10+0:09,81
511
JANKO, BAČNAR

SLO
PEDAL RACING TEAM5:50,71+0:13,42
618
JANEZ, PRAČEK

SLO
KAMPLC RACING TEAM5:53,83+0:16,54
751
ROK, CEJ

SLO
ŠKTD AVčE5:56,00+0:18,71
826
BINE, ZALOHAR

SLO
MTB KLUB KRANJ5:56,03+0:18,74
925
DRAGOMIR, ZALOŽNIK

SLO
GOLOVEC TRAILS5:57,22+0:19,93
1053
NEJC, ČERNILOGAR

SLO
MTB KLUB KRANJ5:59,03+0:21,74
1115
MITJA, ROZMAN

SLO
MTB KLUB KRANJ6:02,72+0:25,43
1235
JURE, BOŽIČ

SLO
RAJD LJUBLJANA6:06,19+0:28,90
1333
LUKA, CEKIČ

SLO
MTB KLUB KRANJ6:10,63+0:33,34
1419
MATEJ, GOMBAČ

SLO
GKD BOROVCI6:12,78+0:35,49
1555
JERNEJ, SMOLE

SLO
ŠD GRABIT6:15,66+0:38,37
1650
MARKO, ŠAJN

SLO
GKD BOROVCI6:19,52+0:42,23
1752
MATJAŽ, BOLČINA

SLO
KAMPLC RACING TEAM6:20,06+0:42,77
1823
MIHA, SPRUK

SLO
CALCIT BIKE TEAM6:41,56+1:04,27
1956
JERNEJ, VANER

SLO
ŠD GRABIT6:43,08+1:05,79
2038
MATEJ, KREBELJ

SLO
GKD BOROVCI6:50,48+1:13,19
2117
KAREL, ZAVRŠNIK

SLO
MTB TRBOVLJE6:55,54+1:18,25
2254
DENIS, JANEZIC

SLO
ŠD GRABIT6:56,91+1:19,62
MASTER 2
136
MIHA, DEU

SLO
RAJD LJUBLJANA5:57,71---
234
NEJC, BRESCAK

SLO
KD ZVERINICE6:01,64+0:03,93
330
GREGA, NAGODE

SLO
ENERGIJATEAM.COM6:12,74+0:15,03
457
BRANKO, BELINGAR

SLO
ŠKTD AVčE6:49,38+0:51,67
MASTER 3
U19 M
13
MIHA, SMRDEL

SLO
MBK ČRNI VRH5:20,81---
245
HANNES, PETEK

AUT
RC KAC5:43,83+0:23,02
324
ENEJ, PODLIPNIK

SLO
5:50,30+0:29,49
413
JERNEJ, KAVČIČ

SLO
KD SLOGA 1902 IDRIJA5:50,64+0:29,83
520
ROK, GRABLJEVEC

SLO
KD ZVERINICE5:52,38+0:31,57
616
VALENTIN, FREY

AUT
IM.PULS SPORT UNION KLAGENFURT6:01,15+0:40,34
728
LOVRO, TINTA

SLO
ŠKTD AVčE6:11,03+0:50,22
840
BENJAMIN, ZUPAN

SLO
KK ZAVRŠNICA6:18,11+0:57,30
944
ANDRAŽ, ŽNIDAR

SLO
KOLESARSKI KLUB ZAGORSKA DOLINA6:19,98+0:59,17
1043
GAŠPER, FABJANČIČ

SLO
GKD BOROVCI6:58,13+1:37,32
1164
LUKA, MERKLIN

SLO
RAJD LJUBLJANA6:59,50+1:38,69
1265
MATEJ, BAKOS

SLO
KK ZAVRŠNICA7:05,39+1:44,58
ČLANI (MEN) 19+
11
JAN, MARKIČ

SLO
ŠKTD AVčE5:22,54---
25
JAKOB, SMOLNIKAR

SLO
ENERGIJATEAM.COM5:30,53+0:07,99
36
DAVID, IVARTNIK

SLO
ENERGIJATEAM.COM5:32,39+0:09,85
414
MIHA, TRATNIK BAJC

SLO
MBK ČRNI VRH5:38,05+0:15,51
512
GIANLUCA, FURLANI

ITA
A.S.D. FEDERCLUB TRST5:39,50+0:16,96
67
JAN, ŠTUCIN

SLO
PEDAL RACING TEAM5:40,02+0:17,48
759
ALESSANDRO, BATTIG

ITA
ASD FEDERCLUBTRIESTE-TECNOEDILE5:42,19+0:19,65
821
LUKA, ZALETELJ

SLO
KD ZVERINICE5:49,42+0:26,88
910
TIM, KRAŠOVEC

SLO
WOLF RACING TEAM5:57,28+0:34,74
1029
MATEVŽ, BLAZNIK

SLO
MTB KLUB KRANJ6:03,76+0:41,22
1131
MAKS, BOŽNAR

SLO
PEDAL RACING TEAM6:04,79+0:42,25
1262
BERNHARD, WEBER

AUT
URC WALS-SIEZENHEIM6:04,85+0:42,31
1332
MIHA, HORVAT

SLO
DH VISIT POHORJE6:13,57+0:51,03
1439
MATIC, ČERNEC

SLO
DH VISIT POHORJE6:14,29+0:51,75
1541
JAKOB, KOKOLE

SLO
ŠKTD AVčE6:15,56+0:53,02
1622
JAKOB, KOVŠCA

SLO
RAJD LJUBLJANA6:17,89+0:55,35
1742
NEJC, ŠIKMAN

SLO
DH VISIT POHORJE6:19,52+0:56,98
1861
ALJAZ, KASTELIC

SLO
MTB Trbovlje6:21,49+0:58,95
1960
MICHAEL, PFUISI

AUT
RADLAGER RACING DIVISION6:27,34+1:04,80
ŽENSKE (absolutno)
146
URŠKA, KORASA

SLO
KD ZVERINICE7:12,83---
249
TJAŠA, FIFER

SLO
ŠD GRABIT7:13,85+0:01,02
348
GAIA, KRAVANJA

SLO
KK ČRN TRN8:39,66+1:26,83

S3

MASTER 1
12
NEJC, HUTH

SLO
ENERGIJATEAM.COM6:05,59---
29
TADEJ, RAZPET

SLO
PEDAL RACING TEAM6:15,66+0:10,07
38
MARKO, FINK

SLO
KD ZVERINICE6:23,78+0:18,19
418
JANEZ, PRAČEK

SLO
KAMPLC RACING TEAM6:32,46+0:26,87
526
BINE, ZALOHAR

SLO
MTB KLUB KRANJ6:33,25+0:27,66
652
MATJAŽ, BOLČINA

SLO
KAMPLC RACING TEAM6:35,68+0:30,09
711
JANKO, BAČNAR

SLO
PEDAL RACING TEAM6:36,12+0:30,53
833
LUKA, CEKIČ

SLO
MTB KLUB KRANJ6:39,35+0:33,76
953
NEJC, ČERNILOGAR

SLO
MTB KLUB KRANJ6:42,19+0:36,60
1015
MITJA, ROZMAN

SLO
MTB KLUB KRANJ6:44,04+0:38,45
1135
JURE, BOŽIČ

SLO
RAJD LJUBLJANA6:45,20+0:39,61
1237
ANDREJ, HOLC

SLO
WOLF RACING TEAM6:49,07+0:43,48
1325
DRAGOMIR, ZALOŽNIK

SLO
GOLOVEC TRAILS6:49,09+0:43,50
1419
MATEJ, GOMBAČ

SLO
GKD BOROVCI6:53,01+0:47,42
1555
JERNEJ, SMOLE

SLO
ŠD GRABIT6:54,23+0:48,64
1650
MARKO, ŠAJN

SLO
GKD BOROVCI6:55,06+0:49,47
1723
MIHA, SPRUK

SLO
CALCIT BIKE TEAM6:57,90+0:52,31
1851
ROK, CEJ

SLO
ŠKTD AVčE6:58,25+0:52,66
1917
KAREL, ZAVRŠNIK

SLO
MTB TRBOVLJE7:18,45+1:12,86
2038
MATEJ, KREBELJ

SLO
GKD BOROVCI7:22,69+1:17,10
2156
JERNEJ, VANER

SLO
ŠD GRABIT7:38,98+1:33,39
MASTER 2
136
MIHA, DEU

SLO
RAJD LJUBLJANA6:44,09---
230
GREGA, NAGODE

SLO
ENERGIJATEAM.COM6:55,29+0:11,20
357
BRANKO, BELINGAR

SLO
ŠKTD AVčE6:59,04+0:14,95
434
NEJC, BRESCAK

SLO
KD ZVERINICE7:07,20+0:23,11
MASTER 3
U19 M
13
MIHA, SMRDEL

SLO
MBK ČRNI VRH5:41,91---
224
ENEJ, PODLIPNIK

SLO
6:15,31+0:33,40
313
JERNEJ, KAVČIČ

SLO
KD SLOGA 1902 IDRIJA6:15,70+0:33,79
445
HANNES, PETEK

AUT
RC KAC6:28,04+0:46,13
516
VALENTIN, FREY

AUT
IM.PULS SPORT UNION KLAGENFURT6:28,91+0:47,00
620
ROK, GRABLJEVEC

SLO
KD ZVERINICE6:37,92+0:56,01
728
LOVRO, TINTA

SLO
ŠKTD AVčE6:45,71+1:03,80
840
BENJAMIN, ZUPAN

SLO
KK ZAVRŠNICA7:11,53+1:29,62
944
ANDRAŽ, ŽNIDAR

SLO
KOLESARSKI KLUB ZAGORSKA DOLINA7:20,75+1:38,84
1064
LUKA, MERKLIN

SLO
RAJD LJUBLJANA8:07,46+2:25,55
ČLANI (MEN) 19+
11
JAN, MARKIČ

SLO
ŠKTD AVčE6:02,81---
27
JAN, ŠTUCIN

SLO
PEDAL RACING TEAM6:05,36+0:02,55
36
DAVID, IVARTNIK

SLO
ENERGIJATEAM.COM6:07,97+0:05,16
412
GIANLUCA, FURLANI

ITA
A.S.D. FEDERCLUB TRST6:11,09+0:08,28
55
JAKOB, SMOLNIKAR

SLO
ENERGIJATEAM.COM6:12,41+0:09,60
659
ALESSANDRO, BATTIG

ITA
ASD FEDERCLUBTRIESTE-TECNOEDILE6:16,00+0:13,19
714
MIHA, TRATNIK BAJC

SLO
MBK ČRNI VRH6:18,06+0:15,25
810
TIM, KRAŠOVEC

SLO
WOLF RACING TEAM6:19,50+0:16,69
962
BERNHARD, WEBER

AUT
URC WALS-SIEZENHEIM6:25,64+0:22,83
1029
MATEVŽ, BLAZNIK

SLO
MTB KLUB KRANJ6:26,26+0:23,45
1121
LUKA, ZALETELJ

SLO
KD ZVERINICE6:41,30+0:38,49
1232
MIHA, HORVAT

SLO
DH VISIT POHORJE6:42,31+0:39,50
1331
MAKS, BOŽNAR

SLO
PEDAL RACING TEAM6:48,50+0:45,69
1461
ALJAZ, KASTELIC

SLO
MTB Trbovlje6:48,68+0:45,87
1542
NEJC, ŠIKMAN

SLO
DH VISIT POHORJE6:55,10+0:52,29
1660
MICHAEL, PFUISI

AUT
RADLAGER RACING DIVISION6:56,72+0:53,91
1722
JAKOB, KOVŠCA

SLO
RAJD LJUBLJANA7:02,25+0:59,44
1841
JAKOB, KOKOLE

SLO
ŠKTD AVčE7:23,47+1:20,66
1939
MATIC, ČERNEC

SLO
DH VISIT POHORJE8:44,65+2:41,84
ŽENSKE (absolutno)
149
TJAŠA, FIFER

SLO
ŠD GRABIT7:40,10---
246
URŠKA, KORASA

SLO
KD ZVERINICE7:55,25+0:15,15
348
GAIA, KRAVANJA

SLO
KK ČRN TRN8:59,42+1:19,32