SPORTident TimingRekreativno kolesarsko društvo Zverinice

Enduro Gorjanci

Novo mesto 20.06.2021

Enduro Gorjanci

Novo mesto 20.06.2021


Überblick
Veranstalter: Rekreativno kolesarsko društvo Zverinice
Teilnehmer Gesamt: 116
Suche in allen Strecken
Statistische Daten
Ergebnisse vom 20.06.2021 16:54
 

Ergebnisse Enduro Gorjanci

KategorieGesamt
   
StandardDetailsStages
   
Platz Nr.Name ZeitRückstand 
MASTER 1
12
Nejc, HUTH
ENERGIJATEAM.COM

SLO
11:48,78---
29
Tadej, RAZPET
PEDAL RACING TEAM

SLO
11:52,95+0:04,17
38
Marko, FINK
KD ZVERINICE

SLO
12:10,34+0:21,56
418
Janez, PRAČEK
KAMPLC RACING TEAM

SLO
12:26,29+0:37,51
511
Janko, BAČNAR
PEDAL RACING TEAM

SLO
12:26,83+0:38,05
626
Bine, ZALOHAR
MTB KLUB KRANJ

SLO
12:29,28+0:40,50
737
Andrej, HOLC
WOLF RACING TEAM

SLO
12:36,17+0:47,39
853
Nejc, ČERNILOGAR
MTB KLUB KRANJ

SLO
12:41,22+0:52,44
925
Dragomir, ZALOŽNIK
GOLOVEC TRAILS

SLO
12:46,31+0:57,53
1015
Mitja, ROZMAN
MTB KLUB KRANJ

SLO
12:46,76+0:57,98
1133
Luka, CEKIČ
MTB KLUB KRANJ

SLO
12:49,98+1:01,20
1235
Jure, BOŽIČ
RAJD LJUBLJANA

SLO
12:51,39+1:02,61
1351
Rok, CEJ
ŠKTD AVčE

SLO
12:54,25+1:05,47
1452
Matjaž, BOLČINA
KAMPLC RACING TEAM

SLO
12:55,74+1:06,96
1519
Matej, GOMBAČ
GKD BOROVCI

SLO
13:05,79+1:17,01
1655
Jernej, SMOLE
ŠD GRABIT

SLO
13:09,89+1:21,11
1750
Marko, ŠAJN
GKD BOROVCI

SLO
13:14,58+1:25,80
1823
Miha, SPRUK
CALCIT BIKE TEAM

SLO
13:39,46+1:50,68
1938
Matej, KREBELJ
GKD BOROVCI

SLO
14:13,17+2:24,39
2017
Karel, ZAVRŠNIK
MTB TRBOVLJE

SLO
14:13,99+2:25,21
2156
Jernej, VANER
ŠD GRABIT

SLO
14:22,06+2:33,28
DNF54
Denis, JANEZIC
ŠD GRABIT

SLO
  
 
MASTER 2
136
Miha, DEU
RAJD LJUBLJANA

SLO
12:41,80---
230
Grega, NAGODE
ENERGIJATEAM.COM

SLO
13:08,03+0:26,23
334
Nejc, BRESCAK
KD ZVERINICE

SLO
13:08,84+0:27,04
457
Branko, BELINGAR
ŠKTD AVčE

SLO
13:48,42+1:06,62
MASTER 3
DNF27
Uroš, OGRIS
MTB KLUB KRANJ

SLO
  
 
U19 M
13
Miha, SMRDEL
MBK ČRNI VRH

SLO
11:02,72---
224
Enej, PODLIPNIK

SLO
12:05,61+1:02,89
313
Jernej, KAVČIČ
KD SLOGA 1902 IDRIJA

SLO
12:06,34+1:03,62
445
Hannes, PETEK
RC KAC

AUT
12:11,87+1:09,15
516
Valentin, FREY
IM.PULS SPORT UNION KLAGENFURT

AUT
12:30,06+1:27,34
620
Rok, GRABLJEVEC
KD ZVERINICE

SLO
12:30,30+1:27,58
728
Lovro, TINTA
ŠKTD AVčE

SLO
12:56,74+1:54,02
840
Benjamin, ZUPAN
KK ZAVRŠNICA

SLO
13:29,64+2:26,92
944
Andraž, ŽNIDAR
KOLESARSKI KLUB ZAGORSKA DOLINA

SLO
13:40,73+2:38,01
1064
Luka, MERKLIN
RAJD LJUBLJANA

SLO
15:06,96+4:04,24
43
Gašper, FABJANČIČ
GKD BOROVCI

SLO
DNF65
Matej, BAKOS
KK ZAVRŠNICA

SLO
  
 
ČLANI (MEN) 19+
11
Jan, MARKIČ
ŠKTD AVčE

SLO
11:25,35---
26
David, IVARTNIK
ENERGIJATEAM.COM

SLO
11:40,36+0:15,01
35
Jakob, SMOLNIKAR
ENERGIJATEAM.COM

SLO
11:42,94+0:17,59
47
Jan, ŠTUCIN
PEDAL RACING TEAM

SLO
11:45,38+0:20,03
512
Gianluca, FURLANI
A.S.D. FEDERCLUB TRST

ITA
11:50,59+0:25,24
614
Miha, TRATNIK BAJC
MBK ČRNI VRH

SLO
11:56,11+0:30,76
759
Alessandro, BATTIG
ASD FEDERCLUBTRIESTE-TECNOEDILE

ITA
11:58,19+0:32,84
810
Tim, KRAŠOVEC
WOLF RACING TEAM

SLO
12:16,78+0:51,43
929
Matevž, BLAZNIK
MTB KLUB KRANJ

SLO
12:30,02+1:04,67
1062
Bernhard, WEBER
URC WALS-SIEZENHEIM

AUT
12:30,49+1:05,14
1121
Luka, ZALETELJ
KD ZVERINICE

SLO
12:30,72+1:05,37
1231
Maks, BOŽNAR
PEDAL RACING TEAM

SLO
12:53,29+1:27,94
1332
Miha, HORVAT
DH VISIT POHORJE

SLO
12:55,88+1:30,53
1461
Aljaz, KASTELIC
MTB Trbovlje

SLO
13:10,17+1:44,82
1542
Nejc, ŠIKMAN
DH VISIT POHORJE

SLO
13:14,62+1:49,27
1622
Jakob, KOVŠCA
RAJD LJUBLJANA

SLO
13:20,14+1:54,79
1760
Michael, PFUISI
RADLAGER RACING DIVISION

AUT
13:24,06+1:58,71
1841
Jakob, KOKOLE
ŠKTD AVčE

SLO
13:39,03+2:13,68
1939
Matic, ČERNEC
DH VISIT POHORJE

SLO
14:58,94+3:33,59
ŽENSKE (absolutno)
149
Tjaša, FIFER
ŠD GRABIT

SLO
14:53,95---
246
Urška, KORASA
KD ZVERINICE

SLO
15:08,08+0:14,13
348
Gaia, KRAVANJA
KK ČRN TRN

SLO
17:39,08+2:45,13