SPORTident TimingADECOM

KV EL PORTÉ

Canfranc 29.09.2019

KV EL PORTÉ

Canfranc 29.09.2019


Overview
Organizer: ADECOM
Competitors Total: 109
Search in all courses
Event statistics
Results last updated on 2019-09-29 13:40
 

Results KV EL PORTÉ

CategoryTotal
   
PosNo. Name TimeBehind 
ABS F
18101
Patricia, Taillebresse
INDEPENDIENTE
 1:11:08+17:04
 
25102
María, Mato Miguel
@noteoxides
 1:24:51+30:47
 
346
Ingrid, Ruiz Sanchez
AE Matxacuca
 55:50+1:46
 
247
Silvia, Lara Dieguez
Seleccion Andaluza
 55:27+1:23
 
148
Gisela, Carrion Bertran
inverse
 54:04---
 
649
Vanessa, Pascual Igual
SELECCION ARAGÓN FAM-SCOTT
 1:00:32+6:28
 
850
Monica, Diaz Gavilan
Sección Andaluza
 1:02:18+8:14
 
451
Veronica, Sanchez Romero
C.D. MONTAÑERA ZAMORANA
 57:02+2:58
 
752
María, Diez Manzano
SELECCIÓN CASTILLA Y LEÓN
 1:00:38+6:34
 
1153
Marian, Gutierrez Vazquez
DLC TRAIL TEAM
 1:04:16+10:12
 
1554
Silvia, Agut Fuentes
CE Alliberadrenalina
 1:07:09+13:05
 
555
Beatriz, Sánchez Alonso
Tierra Tragame
 59:39+5:35
 
1656
Asun, Ochoa San Emeterio
INDEPENDIENTE
 1:07:45+13:41
 
1357
Maria, Clèries Aran
INDEPENDIENTE
 1:05:41+11:37
 
1458
Begoña, Mota Virto
SELECCION ARAGÓN FAM-SCOTT
 1:05:58+11:54
 
1259
Cristina, Ara Pàlacios
selección aragón FAM-Scott
 1:04:31+10:27
 
2360
Laurence, Rastell
C.A. DIANIUM BALEARIA
 1:17:43+23:39
 
1761
Irati, Larrañaga Matxain
 1:07:50+13:46
 
2162
Maialen, Garciarena Artola
INDEPENDIENTE
 1:16:07+22:03
 
2264
Neus, Guinovart Vendrell
CLUB EXCURSIONISTA CENTELLES
 1:16:09+22:05
 
965
Marta, Guiu Carrera
SELECCION ARAGÓN FAM-SCOTT
 1:02:19+8:15
 
1066
Eva, Montaner Gabás
Atlético Sobrarbe
 1:02:38+8:34
 
2067
Paula, Ara Sánchez
CLUB ATLETISMO JACA
 1:13:27+19:23
 
2468
Mercedes, Onsurbe Notario
Zamora trail-AMZ
 1:23:26+29:22
 
1969
Sara, Bernal Gil
Matarraña Ports
 1:13:09+19:05
 
ABS M
81
Mikel, Beunza Iraizoz
Txurregi
 48:08+1:35
 
210
Gabriel, Company Rubio
Selecció Balear Cxm
 47:21+0:48
 
43100
Gabriel, Guillén Alonso
@noteoxides
 1:03:18+16:45
 
32103
Oscar, Vergara Ulzurrun
INDEPENDIENTE
 58:23+11:50
 
58104
Mariano, Adán López
Kolectivo Vertical
 1:39:22+52:49
 
31105
Felix, Arraztoa Arrechea
INDEPENDIENTE
 58:22+11:49
 
26106
Albert, Cantenys Ribalta
INDEPENDIENTE
 55:03+8:30
 
47109
Maria, Rodriguez Gutierrez Jose
Independiente
 1:06:38+20:05
 
1311
Thibaut, Bertrand
Ccm Txurregi
 50:12+3:39
 
1013
Antonio, Mena Garcia Jose
S.M. Club Atletismo Marathon Crevillent
 49:03+2:30
 
1914
Manuel, Fernández Mediavilla
Selección Castilla Y León
 51:10+4:37
 
1515
Jaume, Garcías Juaneda
Selecció Balear Cxm
 50:29+3:56
 
2916
Antonio, Alvarez Garcia
Centro Asturiano De Oviedo
 57:07+10:34
 
3317
Jose, Andres Collado
Club Alpino El Rincon
 58:57+12:24
 
3618
Francisco, Rodríguez Leal Jesús
Independiente
 1:00:38+14:05
 
5319
Antonio, Rubio Zurano Jose
Independiente
 1:20:04+33:31
 
32
Martín, Alvarez Espinar
Piloña.Deporte
 47:46+1:13
 
2020
Rubén, Mateos Carbajo
Todovertical
 51:30+4:57
 
2421
Tedy, Garzon Mendizabal
Trizurko
 54:04+7:31
 
2322
Manuel, Cañón Castro
C.D. De Montaña Y Escalada Ojanco
 54:00+7:27
 
2223
Carlos, Mateos Lopez
Todovertical
 53:31+6:58
 
2724
Jexux, Zelaia
Lagun Onak M.B.
 55:31+8:58
 
4125
Javier, Bisbal Martín
Dendro Comunidad Trail
 1:02:41+16:08
 
5726
Carlos, Lorenz Pujol
Manolo'S Team
 1:37:20+50:47
 
1827
Ignacio, Cardona Torres
Llebeig De Xabia
 50:42+4:09
 
4028
Miguel, Pastor Peris
Cm Ibonciecho
 1:02:08+15:35
 
429
Josu, Urrestarazu Garcia
 47:48+1:15
 
123
Albert, Ferrer Camañes
Seleccion Aragón Fam-Scott
 50:07+3:34
 
5030
Mateo, Ortiz Elera
CLUB ESCLOPS D'AZUNS
 1:10:20+23:47
 
2131
Anartz, Etxeberria Larraza
 51:44+5:11
 
5132
Jose, Gallego
Alpino Uzturre
 1:12:42+26:09
 
5434
Jesus, Argerey Bargados
Club atletismo cuarte
 1:31:16+44:43
 
3035
David, Vives
Matarraña Ports
 58:00+11:27
 
3837
Raul, Capistrós Justes
Peña Guara
 1:01:08+14:35
 
4838
Bertrand, Saüt
ski club aspois (accous)
 1:10:08+23:35
 
2839
Xabier, Martinez Osta
Tafallako trinkete taldea
 56:00+9:27
 
74
Diego, Díaz Pando
Liebana/ La Sportiva
 47:55+1:22
 
1540
Raul, Criado Sanchez
LOS ARAÑONES
 50:29+3:56
 
1441
David, Rabaza Dauden
MAESTRAZGO - CAJA RURAL TERUEL
 50:14+3:41
 
4642
Carlos, Lassa Vázquez Juan
VALLE DE IZAS
 1:06:24+19:51
 
3743
Dourau-Cadet, Jean-Laurent
Oloron Ô Béarn Sport Nature
 1:00:48+14:15
 
1144
David, Vidal Cugat
TEAM BLUE MOTORS NEOLITH
 50:05+3:32
 
3545
René, Petuya Philippe
INDEPENDIENTE
 1:00:25+13:52
 
15
Antonio, Bellido Puebla Jose
C.D.E. Todovertical
 46:33---
 
96
Joan, Navarro Moreno
Selecció Balear Cxm
 48:47+2:14
 
47
Javier, Lizarraga Rojas
A4Xk
 47:48+1:15
 
178
Daniel, Magallon Liso
Seleccion Aragón Fam-Scott
 50:30+3:57
 
4286
Pablo, Turón Mallor
 1:02:56+16:23
 
3487
Miguel, Serra López Luis
CLUB GAMTE
 59:43+13:10
 
4588
Guillermo, Alonso Puente
 1:06:16+19:43
 
69
Carlos, Cipres Castillo
Seleccion Aragón Fam-Scott
 47:54+1:21
 
3991
Jesus, Tomas Celma
Hozona
 1:01:49+15:16
 
5692
Ramon, De Iracheta Ruiz Jose
INDEPENDIENTE
 1:36:28+49:55
 
2593
Diego, Hernández Rubio
Pico Rayo Trail
 54:59+8:26
 
5994
Alejandro, Tamayo Esquinas
INDEPENDIENTE
 2:04:22+1:17:49
 
5595
Antonio, Andreu Prego
Club Ibón Orientacion
 1:34:59+48:26
 
5297
Denis, Navarro
INDEPENDIENTE
 1:14:27+27:54
 
4998
Jorge, Garcia Sanchez
Matarraña Team
 1:10:12+23:39
 
4499
Manuel, Herranz Pola Jose
independiente
 1:03:49+17:16