SPORTident TimingRekreativno kolesarsko društvo Zverinice

Enduro Gorjanci

Novo mesto 20.06.2021

Enduro Gorjanci

Novo mesto 20.06.2021


Overview
Organizer: Rekreativno kolesarsko društvo Zverinice
Competitors Total: 116
Search in all courses
Event statistics
Results last updated on 2021-06-20 16:54
 

Results Enduro Gorjanci

CategoryTotal
   
PosNo.Name TimeBehind

S1

MASTER 1
19
TADEJ, RAZPET

SLO
PEDAL RACING TEAM3:17.60---
237
ANDREJ, HOLC

SLO
WOLF RACING TEAM3:22.85+0:05.25
318
JANEZ, PRAČEK

SLO
KAMPLC RACING TEAM3:24.37+0:06.77
411
JANKO, BAČNAR

SLO
PEDAL RACING TEAM3:24.46+0:06.86
52
NEJC, HUTH

SLO
ENERGIJATEAM.COM3:24.85+0:07.25
651
ROK, CEJ

SLO
ŠKTD AVčE3:25.04+0:07.44
78
MARKO, FINK

SLO
KD ZVERINICE3:26.10+0:08.50
825
DRAGOMIR, ZALOŽNIK

SLO
GOLOVEC TRAILS3:26.87+0:09.27
953
NEJC, ČERNILOGAR

SLO
MTB KLUB KRANJ3:27.39+0:09.79
1015
MITJA, ROZMAN

SLO
MTB KLUB KRANJ3:31.77+0:14.17
1126
BINE, ZALOHAR

SLO
MTB KLUB KRANJ3:32.93+0:15.33
1235
JURE, BOŽIČ

SLO
RAJD LJUBLJANA3:33.00+0:15.40
1319
MATEJ, GOMBAČ

SLO
GKD BOROVCI3:38.23+0:20.63
1455
JERNEJ, SMOLE

SLO
ŠD GRABIT3:38.91+0:21.31
1550
MARKO, ŠAJN

SLO
GKD BOROVCI3:42.42+0:24.82
1633
LUKA, CEKIČ

SLO
MTB KLUB KRANJ3:43.20+0:25.60
1752
MATJAŽ, BOLČINA

SLO
KAMPLC RACING TEAM3:51.52+0:33.92
1856
JERNEJ, VANER

SLO
ŠD GRABIT3:53.83+0:36.23
1938
MATEJ, KREBELJ

SLO
GKD BOROVCI3:58.00+0:40.40
2017
KAREL, ZAVRŠNIK

SLO
MTB TRBOVLJE4:01.91+0:44.31
2123
MIHA, SPRUK

SLO
CALCIT BIKE TEAM4:03.21+0:45.61
2254
DENIS, JANEZIC

SLO
ŠD GRABIT4:07.04+0:49.44
MASTER 2
136
MIHA, DEU

SLO
RAJD LJUBLJANA3:25.11---
234
NEJC, BRESCAK

SLO
KD ZVERINICE3:30.28+0:05.17
330
GREGA, NAGODE

SLO
ENERGIJATEAM.COM3:38.83+0:13.72
457
BRANKO, BELINGAR

SLO
ŠKTD AVčE4:16.69+0:51.58
MASTER 3
U19 M
13
MIHA, SMRDEL

SLO
MBK ČRNI VRH3:05.79---
245
HANNES, PETEK

AUT
RC KAC3:14.34+0:08.55
313
JERNEJ, KAVČIČ

SLO
KD SLOGA 1902 IDRIJA3:22.75+0:16.96
420
ROK, GRABLJEVEC

SLO
KD ZVERINICE3:24.13+0:18.34
516
VALENTIN, FREY

AUT
IM.PULS SPORT UNION KLAGENFURT3:26.85+0:21.06
624
ENEJ, PODLIPNIK

SLO
3:28.55+0:22.76
728
LOVRO, TINTA

SLO
ŠKTD AVčE3:35.51+0:29.72
840
BENJAMIN, ZUPAN

SLO
KK ZAVRŠNICA3:42.66+0:36.87
944
ANDRAŽ, ŽNIDAR

SLO
KOLESARSKI KLUB ZAGORSKA DOLINA3:44.42+0:38.63
1043
GAŠPER, FABJANČIČ

SLO
GKD BOROVCI4:01.47+0:55.68
1165
MATEJ, BAKOS

SLO
KK ZAVRŠNICA4:01.81+0:56.02
1264
LUKA, MERKLIN

SLO
RAJD LJUBLJANA4:07.05+1:01.26
ČLANI (MEN) 19+
11
JAN, MARKIČ

SLO
ŠKTD AVčE3:03.83---
26
DAVID, IVARTNIK

SLO
ENERGIJATEAM.COM3:11.89+0:08.06
35
JAKOB, SMOLNIKAR

SLO
ENERGIJATEAM.COM3:13.89+0:10.06
414
MIHA, TRATNIK BAJC

SLO
MBK ČRNI VRH3:15.85+0:12.02
512
GIANLUCA, FURLANI

ITA
A.S.D. FEDERCLUB TRST3:16.21+0:12.38
67
JAN, ŠTUCIN

SLO
PEDAL RACING TEAM3:17.36+0:13.53
759
ALESSANDRO, BATTIG

ITA
ASD FEDERCLUBTRIESTE-TECNOEDILE3:20.19+0:16.36
821
LUKA, ZALETELJ

SLO
KD ZVERINICE3:22.42+0:18.59
932
MIHA, HORVAT

SLO
DH VISIT POHORJE3:30.00+0:26.17
1031
MAKS, BOŽNAR

SLO
PEDAL RACING TEAM3:30.04+0:26.21
1129
MATEVŽ, BLAZNIK

SLO
MTB KLUB KRANJ3:31.11+0:27.28
1210
TIM, KRAŠOVEC

SLO
WOLF RACING TEAM3:31.22+0:27.39
1362
BERNHARD, WEBER

AUT
URC WALS-SIEZENHEIM3:35.45+0:31.62
1441
JAKOB, KOKOLE

SLO
ŠKTD AVčE3:38.36+0:34.53
1539
MATIC, ČERNEC

SLO
DH VISIT POHORJE3:39.00+0:35.17
1622
JAKOB, KOVŠCA

SLO
RAJD LJUBLJANA3:41.14+0:37.31
1761
ALJAZ, KASTELIC

SLO
MTB Trbovlje3:43.56+0:39.73
1860
MICHAEL, PFUISI

AUT
RADLAGER RACING DIVISION3:45.39+0:41.56
1942
NEJC, ŠIKMAN

SLO
DH VISIT POHORJE3:46.96+0:43.13
ŽENSKE (absolutno)
149
TJAŠA, FIFER

SLO
ŠD GRABIT4:15.60---
246
URŠKA, KORASA

SLO
KD ZVERINICE4:16.08+0:00.48
348
GAIA, KRAVANJA

SLO
KK ČRN TRN5:20.57+1:04.97

S2

MASTER 1
12
NEJC, HUTH

SLO
ENERGIJATEAM.COM2:18.34---
29
TADEJ, RAZPET

SLO
PEDAL RACING TEAM2:19.69+0:01.35
38
MARKO, FINK

SLO
KD ZVERINICE2:20.46+0:02.12
426
BINE, ZALOHAR

SLO
MTB KLUB KRANJ2:23.10+0:04.76
537
ANDREJ, HOLC

SLO
WOLF RACING TEAM2:24.25+0:05.91
611
JANKO, BAČNAR

SLO
PEDAL RACING TEAM2:26.25+0:07.91
733
LUKA, CEKIČ

SLO
MTB KLUB KRANJ2:27.43+0:09.09
852
MATJAŽ, BOLČINA

SLO
KAMPLC RACING TEAM2:28.54+0:10.20
918
JANEZ, PRAČEK

SLO
KAMPLC RACING TEAM2:29.46+0:11.12
1025
DRAGOMIR, ZALOŽNIK

SLO
GOLOVEC TRAILS2:30.35+0:12.01
1115
MITJA, ROZMAN

SLO
MTB KLUB KRANJ2:30.95+0:12.61
1251
ROK, CEJ

SLO
ŠKTD AVčE2:30.96+0:12.62
1353
NEJC, ČERNILOGAR

SLO
MTB KLUB KRANJ2:31.64+0:13.30
1435
JURE, BOŽIČ

SLO
RAJD LJUBLJANA2:33.19+0:14.85
1519
MATEJ, GOMBAČ

SLO
GKD BOROVCI2:34.55+0:16.21
1655
JERNEJ, SMOLE

SLO
ŠD GRABIT2:36.75+0:18.41
1750
MARKO, ŠAJN

SLO
GKD BOROVCI2:37.10+0:18.76
1823
MIHA, SPRUK

SLO
CALCIT BIKE TEAM2:38.35+0:20.01
1956
JERNEJ, VANER

SLO
ŠD GRABIT2:49.25+0:30.91
2054
DENIS, JANEZIC

SLO
ŠD GRABIT2:49.87+0:31.53
2138
MATEJ, KREBELJ

SLO
GKD BOROVCI2:52.48+0:34.14
2217
KAREL, ZAVRŠNIK

SLO
MTB TRBOVLJE2:53.63+0:35.29
MASTER 2
134
NEJC, BRESCAK

SLO
KD ZVERINICE2:31.36---
236
MIHA, DEU

SLO
RAJD LJUBLJANA2:32.60+0:01.24
357
BRANKO, BELINGAR

SLO
ŠKTD AVčE2:32.69+0:01.33
430
GREGA, NAGODE

SLO
ENERGIJATEAM.COM2:33.91+0:02.55
MASTER 3
U19 M
13
MIHA, SMRDEL

SLO
MBK ČRNI VRH2:15.02---
224
ENEJ, PODLIPNIK

SLO
2:21.75+0:06.73
313
JERNEJ, KAVČIČ

SLO
KD SLOGA 1902 IDRIJA2:27.89+0:12.87
420
ROK, GRABLJEVEC

SLO
KD ZVERINICE2:28.25+0:13.23
545
HANNES, PETEK

AUT
RC KAC2:29.49+0:14.47
616
VALENTIN, FREY

AUT
IM.PULS SPORT UNION KLAGENFURT2:34.30+0:19.28
740
BENJAMIN, ZUPAN

SLO
KK ZAVRŠNICA2:35.45+0:20.43
828
LOVRO, TINTA

SLO
ŠKTD AVčE2:35.52+0:20.50
944
ANDRAŽ, ŽNIDAR

SLO
KOLESARSKI KLUB ZAGORSKA DOLINA2:35.56+0:20.54
1064
LUKA, MERKLIN

SLO
RAJD LJUBLJANA2:52.45+0:37.43
1143
GAŠPER, FABJANČIČ

SLO
GKD BOROVCI2:56.66+0:41.64
1265
MATEJ, BAKOS

SLO
KK ZAVRŠNICA3:03.58+0:48.56
ČLANI (MEN) 19+
15
JAKOB, SMOLNIKAR

SLO
ENERGIJATEAM.COM2:16.64---
21
JAN, MARKIČ

SLO
ŠKTD AVčE2:18.71+0:02.07
36
DAVID, IVARTNIK

SLO
ENERGIJATEAM.COM2:20.50+0:03.86
459
ALESSANDRO, BATTIG

ITA
ASD FEDERCLUBTRIESTE-TECNOEDILE2:22.00+0:05.36
514
MIHA, TRATNIK BAJC

SLO
MBK ČRNI VRH2:22.20+0:05.56
67
JAN, ŠTUCIN

SLO
PEDAL RACING TEAM2:22.66+0:06.02
712
GIANLUCA, FURLANI

ITA
A.S.D. FEDERCLUB TRST2:23.29+0:06.65
810
TIM, KRAŠOVEC

SLO
WOLF RACING TEAM2:26.06+0:09.42
921
LUKA, ZALETELJ

SLO
KD ZVERINICE2:27.00+0:10.36
1062
BERNHARD, WEBER

AUT
URC WALS-SIEZENHEIM2:29.40+0:12.76
1142
NEJC, ŠIKMAN

SLO
DH VISIT POHORJE2:32.56+0:15.92
1229
MATEVŽ, BLAZNIK

SLO
MTB KLUB KRANJ2:32.65+0:16.01
1331
MAKS, BOŽNAR

SLO
PEDAL RACING TEAM2:34.75+0:18.11
1439
MATIC, ČERNEC

SLO
DH VISIT POHORJE2:35.29+0:18.65
1522
JAKOB, KOVŠCA

SLO
RAJD LJUBLJANA2:36.75+0:20.11
1641
JAKOB, KOKOLE

SLO
ŠKTD AVčE2:37.20+0:20.56
1761
ALJAZ, KASTELIC

SLO
MTB Trbovlje2:37.93+0:21.29
1860
MICHAEL, PFUISI

AUT
RADLAGER RACING DIVISION2:41.95+0:25.31
1932
MIHA, HORVAT

SLO
DH VISIT POHORJE2:43.57+0:26.93
ŽENSKE (absolutno)
146
URŠKA, KORASA

SLO
KD ZVERINICE2:56.75---
249
TJAŠA, FIFER

SLO
ŠD GRABIT2:58.25+0:01.50
348
GAIA, KRAVANJA

SLO
KK ČRN TRN3:19.09+0:22.34

S2 Total

MASTER 1
19
TADEJ, RAZPET

SLO
PEDAL RACING TEAM5:37.29---
22
NEJC, HUTH

SLO
ENERGIJATEAM.COM5:43.19+0:05.90
38
MARKO, FINK

SLO
KD ZVERINICE5:46.56+0:09.27
437
ANDREJ, HOLC

SLO
WOLF RACING TEAM5:47.10+0:09.81
511
JANKO, BAČNAR

SLO
PEDAL RACING TEAM5:50.71+0:13.42
618
JANEZ, PRAČEK

SLO
KAMPLC RACING TEAM5:53.83+0:16.54
751
ROK, CEJ

SLO
ŠKTD AVčE5:56.00+0:18.71
826
BINE, ZALOHAR

SLO
MTB KLUB KRANJ5:56.03+0:18.74
925
DRAGOMIR, ZALOŽNIK

SLO
GOLOVEC TRAILS5:57.22+0:19.93
1053
NEJC, ČERNILOGAR

SLO
MTB KLUB KRANJ5:59.03+0:21.74
1115
MITJA, ROZMAN

SLO
MTB KLUB KRANJ6:02.72+0:25.43
1235
JURE, BOŽIČ

SLO
RAJD LJUBLJANA6:06.19+0:28.90
1333
LUKA, CEKIČ

SLO
MTB KLUB KRANJ6:10.63+0:33.34
1419
MATEJ, GOMBAČ

SLO
GKD BOROVCI6:12.78+0:35.49
1555
JERNEJ, SMOLE

SLO
ŠD GRABIT6:15.66+0:38.37
1650
MARKO, ŠAJN

SLO
GKD BOROVCI6:19.52+0:42.23
1752
MATJAŽ, BOLČINA

SLO
KAMPLC RACING TEAM6:20.06+0:42.77
1823
MIHA, SPRUK

SLO
CALCIT BIKE TEAM6:41.56+1:04.27
1956
JERNEJ, VANER

SLO
ŠD GRABIT6:43.08+1:05.79
2038
MATEJ, KREBELJ

SLO
GKD BOROVCI6:50.48+1:13.19
2117
KAREL, ZAVRŠNIK

SLO
MTB TRBOVLJE6:55.54+1:18.25
2254
DENIS, JANEZIC

SLO
ŠD GRABIT6:56.91+1:19.62
MASTER 2
136
MIHA, DEU

SLO
RAJD LJUBLJANA5:57.71---
234
NEJC, BRESCAK

SLO
KD ZVERINICE6:01.64+0:03.93
330
GREGA, NAGODE

SLO
ENERGIJATEAM.COM6:12.74+0:15.03
457
BRANKO, BELINGAR

SLO
ŠKTD AVčE6:49.38+0:51.67
MASTER 3
U19 M
13
MIHA, SMRDEL

SLO
MBK ČRNI VRH5:20.81---
245
HANNES, PETEK

AUT
RC KAC5:43.83+0:23.02
324
ENEJ, PODLIPNIK

SLO
5:50.30+0:29.49
413
JERNEJ, KAVČIČ

SLO
KD SLOGA 1902 IDRIJA5:50.64+0:29.83
520
ROK, GRABLJEVEC

SLO
KD ZVERINICE5:52.38+0:31.57
616
VALENTIN, FREY

AUT
IM.PULS SPORT UNION KLAGENFURT6:01.15+0:40.34
728
LOVRO, TINTA

SLO
ŠKTD AVčE6:11.03+0:50.22
840
BENJAMIN, ZUPAN

SLO
KK ZAVRŠNICA6:18.11+0:57.30
944
ANDRAŽ, ŽNIDAR

SLO
KOLESARSKI KLUB ZAGORSKA DOLINA6:19.98+0:59.17
1043
GAŠPER, FABJANČIČ

SLO
GKD BOROVCI6:58.13+1:37.32
1164
LUKA, MERKLIN

SLO
RAJD LJUBLJANA6:59.50+1:38.69
1265
MATEJ, BAKOS

SLO
KK ZAVRŠNICA7:05.39+1:44.58
ČLANI (MEN) 19+
11
JAN, MARKIČ

SLO
ŠKTD AVčE5:22.54---
25
JAKOB, SMOLNIKAR

SLO
ENERGIJATEAM.COM5:30.53+0:07.99
36
DAVID, IVARTNIK

SLO
ENERGIJATEAM.COM5:32.39+0:09.85
414
MIHA, TRATNIK BAJC

SLO
MBK ČRNI VRH5:38.05+0:15.51
512
GIANLUCA, FURLANI

ITA
A.S.D. FEDERCLUB TRST5:39.50+0:16.96
67
JAN, ŠTUCIN

SLO
PEDAL RACING TEAM5:40.02+0:17.48
759
ALESSANDRO, BATTIG

ITA
ASD FEDERCLUBTRIESTE-TECNOEDILE5:42.19+0:19.65
821
LUKA, ZALETELJ

SLO
KD ZVERINICE5:49.42+0:26.88
910
TIM, KRAŠOVEC

SLO
WOLF RACING TEAM5:57.28+0:34.74
1029
MATEVŽ, BLAZNIK

SLO
MTB KLUB KRANJ6:03.76+0:41.22
1131
MAKS, BOŽNAR

SLO
PEDAL RACING TEAM6:04.79+0:42.25
1262
BERNHARD, WEBER

AUT
URC WALS-SIEZENHEIM6:04.85+0:42.31
1332
MIHA, HORVAT

SLO
DH VISIT POHORJE6:13.57+0:51.03
1439
MATIC, ČERNEC

SLO
DH VISIT POHORJE6:14.29+0:51.75
1541
JAKOB, KOKOLE

SLO
ŠKTD AVčE6:15.56+0:53.02
1622
JAKOB, KOVŠCA

SLO
RAJD LJUBLJANA6:17.89+0:55.35
1742
NEJC, ŠIKMAN

SLO
DH VISIT POHORJE6:19.52+0:56.98
1861
ALJAZ, KASTELIC

SLO
MTB Trbovlje6:21.49+0:58.95
1960
MICHAEL, PFUISI

AUT
RADLAGER RACING DIVISION6:27.34+1:04.80
ŽENSKE (absolutno)
146
URŠKA, KORASA

SLO
KD ZVERINICE7:12.83---
249
TJAŠA, FIFER

SLO
ŠD GRABIT7:13.85+0:01.02
348
GAIA, KRAVANJA

SLO
KK ČRN TRN8:39.66+1:26.83

S3

MASTER 1
12
NEJC, HUTH

SLO
ENERGIJATEAM.COM6:05.59---
29
TADEJ, RAZPET

SLO
PEDAL RACING TEAM6:15.66+0:10.07
38
MARKO, FINK

SLO
KD ZVERINICE6:23.78+0:18.19
418
JANEZ, PRAČEK

SLO
KAMPLC RACING TEAM6:32.46+0:26.87
526
BINE, ZALOHAR

SLO
MTB KLUB KRANJ6:33.25+0:27.66
652
MATJAŽ, BOLČINA

SLO
KAMPLC RACING TEAM6:35.68+0:30.09
711
JANKO, BAČNAR

SLO
PEDAL RACING TEAM6:36.12+0:30.53
833
LUKA, CEKIČ

SLO
MTB KLUB KRANJ6:39.35+0:33.76
953
NEJC, ČERNILOGAR

SLO
MTB KLUB KRANJ6:42.19+0:36.60
1015
MITJA, ROZMAN

SLO
MTB KLUB KRANJ6:44.04+0:38.45
1135
JURE, BOŽIČ

SLO
RAJD LJUBLJANA6:45.20+0:39.61
1237
ANDREJ, HOLC

SLO
WOLF RACING TEAM6:49.07+0:43.48
1325
DRAGOMIR, ZALOŽNIK

SLO
GOLOVEC TRAILS6:49.09+0:43.50
1419
MATEJ, GOMBAČ

SLO
GKD BOROVCI6:53.01+0:47.42
1555
JERNEJ, SMOLE

SLO
ŠD GRABIT6:54.23+0:48.64
1650
MARKO, ŠAJN

SLO
GKD BOROVCI6:55.06+0:49.47
1723
MIHA, SPRUK

SLO
CALCIT BIKE TEAM6:57.90+0:52.31
1851
ROK, CEJ

SLO
ŠKTD AVčE6:58.25+0:52.66
1917
KAREL, ZAVRŠNIK

SLO
MTB TRBOVLJE7:18.45+1:12.86
2038
MATEJ, KREBELJ

SLO
GKD BOROVCI7:22.69+1:17.10
2156
JERNEJ, VANER

SLO
ŠD GRABIT7:38.98+1:33.39
MASTER 2
136
MIHA, DEU

SLO
RAJD LJUBLJANA6:44.09---
230
GREGA, NAGODE

SLO
ENERGIJATEAM.COM6:55.29+0:11.20
357
BRANKO, BELINGAR

SLO
ŠKTD AVčE6:59.04+0:14.95
434
NEJC, BRESCAK

SLO
KD ZVERINICE7:07.20+0:23.11
MASTER 3
U19 M
13
MIHA, SMRDEL

SLO
MBK ČRNI VRH5:41.91---
224
ENEJ, PODLIPNIK

SLO
6:15.31+0:33.40
313
JERNEJ, KAVČIČ

SLO
KD SLOGA 1902 IDRIJA6:15.70+0:33.79
445
HANNES, PETEK

AUT
RC KAC6:28.04+0:46.13
516
VALENTIN, FREY

AUT
IM.PULS SPORT UNION KLAGENFURT6:28.91+0:47.00
620
ROK, GRABLJEVEC

SLO
KD ZVERINICE6:37.92+0:56.01
728
LOVRO, TINTA

SLO
ŠKTD AVčE6:45.71+1:03.80
840
BENJAMIN, ZUPAN

SLO
KK ZAVRŠNICA7:11.53+1:29.62
944
ANDRAŽ, ŽNIDAR

SLO
KOLESARSKI KLUB ZAGORSKA DOLINA7:20.75+1:38.84
1064
LUKA, MERKLIN

SLO
RAJD LJUBLJANA8:07.46+2:25.55
ČLANI (MEN) 19+
11
JAN, MARKIČ

SLO
ŠKTD AVčE6:02.81---
27
JAN, ŠTUCIN

SLO
PEDAL RACING TEAM6:05.36+0:02.55
36
DAVID, IVARTNIK

SLO
ENERGIJATEAM.COM6:07.97+0:05.16
412
GIANLUCA, FURLANI

ITA
A.S.D. FEDERCLUB TRST6:11.09+0:08.28
55
JAKOB, SMOLNIKAR

SLO
ENERGIJATEAM.COM6:12.41+0:09.60
659
ALESSANDRO, BATTIG

ITA
ASD FEDERCLUBTRIESTE-TECNOEDILE6:16.00+0:13.19
714
MIHA, TRATNIK BAJC

SLO
MBK ČRNI VRH6:18.06+0:15.25
810
TIM, KRAŠOVEC

SLO
WOLF RACING TEAM6:19.50+0:16.69
962
BERNHARD, WEBER

AUT
URC WALS-SIEZENHEIM6:25.64+0:22.83
1029
MATEVŽ, BLAZNIK

SLO
MTB KLUB KRANJ6:26.26+0:23.45
1121
LUKA, ZALETELJ

SLO
KD ZVERINICE6:41.30+0:38.49
1232
MIHA, HORVAT

SLO
DH VISIT POHORJE6:42.31+0:39.50
1331
MAKS, BOŽNAR

SLO
PEDAL RACING TEAM6:48.50+0:45.69
1461
ALJAZ, KASTELIC

SLO
MTB Trbovlje6:48.68+0:45.87
1542
NEJC, ŠIKMAN

SLO
DH VISIT POHORJE6:55.10+0:52.29
1660
MICHAEL, PFUISI

AUT
RADLAGER RACING DIVISION6:56.72+0:53.91
1722
JAKOB, KOVŠCA

SLO
RAJD LJUBLJANA7:02.25+0:59.44
1841
JAKOB, KOKOLE

SLO
ŠKTD AVčE7:23.47+1:20.66
1939
MATIC, ČERNEC

SLO
DH VISIT POHORJE8:44.65+2:41.84
ŽENSKE (absolutno)
149
TJAŠA, FIFER

SLO
ŠD GRABIT7:40.10---
246
URŠKA, KORASA

SLO
KD ZVERINICE7:55.25+0:15.15
348
GAIA, KRAVANJA

SLO
KK ČRN TRN8:59.42+1:19.32