SPORTident TimingUSV Erfurt e.V.

8. Kirschlauf

Kleinfahner 15.06.2008

8. Kirschlauf

Kleinfahner 15.06.2008

 

Rezultāti 8. Kirschlauf

VietaNr. Vārds KlubsLaiksmin/kmStarpība
männliche Schüler C
3404
SCHWIRTZKE, Jonas
 Luisenthaler SV5:114:19+0:29
6416
BISCHAY, Julian
 Elxleben5:404:43+0:58
5425
JANKE, Kai
 ESC Erfurt5:334:37+0:51
10428
HEDDEN, Tom
 Grundschule Dachwig7:376:21+2:55
7429
JOHN, Florian
 Grundschule Dachwig5:524:53+1:10
9430
HÜBEL, Robert
 Grundschule Dachwig7:316:16+2:49
8431
WERNER, Erik
 Grundschule Dachwig6:005:00+1:18
4451
KULLMANN, Jonathan
 Gernrode5:194:26+0:37
2469
WAGNER, Sören
 FC Gebesee5:104:19+0:28
1475
HELBING, Dario-Lucas
 FC RWE4:423:55---
11481
SCHEITLER, Jonathan
 9:137:41+4:31
männliche Schüler D
14405
STAACK, Benedikt
 Luisenthaler SV6:105:08+1:06
5406
PFLÜGNER, Christian
 Luisenthaler SV5:264:32+0:22
4407
STARROSKE, Max
 Luisenthaler SV5:254:31+0:21
9419
SCHARNOWSKI, Mirko
 Elxleben5:574:58+0:53
6423
RATHSMANN, René
 Erfurt5:504:52+0:46
3426
WILLING, Richard
 WSV Oberhof 05 e.V.5:234:29+0:19
21432
LINDNER, Hannes
 Grundschule Dachwig7:456:28+2:41
8433
RÖßLER, Tom
 Grundschule Dachwig5:514:52+0:47
10434
ZENTGRAF, Julian
 Grundschule Dachwig5:584:58+0:54
19435
KIPPEL, Hannes
 Grundschule Dachwig7:075:56+2:03
15436
PLÖDEREDER, Romeo
 Grundschule Dachwig6:115:09+1:07
12437
JUST, Niklas
 Grundschule Dachwig6:035:02+0:59
7438
SCHULZE, Paul
 Grundschule Dachwig5:514:52+0:47
17439
APFELSTÄDT, Jonas
 Grundschule Dachwig6:145:11+1:10
2459
GÜNTSCH, Florian
 Dachwig5:154:22+0:11
1460
BRZEZEK, Joshua Tyson
 Grundschule Dachwig5:044:13---
11468
NEIDHARDT, Jonas
 WLV Mäbendorf5:594:59+0:55
16470
MÜLLER, Richard
 GS Gebesee6:135:11+1:09
20471
JANNICK, Hornung
 Grundschule Gebesee7:236:09+2:19
13476
SORKALE, Timo
 SV Witterda6:045:04+1:00
18478
GRIMM, Philipp
 6:545:45+1:50
männliche Schüler E
1408
PFAUCH, Paul
 Luisenthaler SV6:185:15---
3440
BÄTZ, Florian
 Grundschule Dachwig6:395:32+0:21
2473
VOIGT, Moritz
 FSV 1950 Gotha6:215:17+0:03
4477
LEMM, Yannik
 8:427:15+2:24
weibliche Schüler C
6400
JUVIER, Dèsirèe
 ESC Erfurt5:194:26+0:34
10409
STAACK, Myriel
 Luisenthaler SV6:115:09+1:26
8411
ANGERSTEIN, Celine
 Grundschule Gebesee5:364:40+0:51
5427
WILLING, Henriette
 WSV Oberhof 05 e.V.5:134:21+0:28
3441
MÜLLER, Marissa
 Grundschule Dachwig5:084:17+0:23
9442
GÜNTHER, Samantha
 Grundschule Dachwig5:494:51+1:04
12443
KERSTEN, Jessica
 Grundschule Dachwig6:535:44+2:08
7452
JACOB, Samantha
 Staatl. Regelschule An der Fasan5:204:26+0:35
11456
WENIGE, Linda
 Lauffreunde Gotha6:215:17+1:36
4461
WEIß, Vanessa
 USV Erfurt5:124:20+0:27
2464
MÜLLER, Marlen
 SSV Erfurt Nord5:024:11+0:17
1465
WORCH, Alexandra
 SV Creaton Großengottern4:453:58---
13497
KAHL, Dorothea
 8:467:19+4:01
weibliche Schüler D
5403
JAHN, Miriam
 ESC Erfurt5:384:41+0:42
10412
HANNEMANN, Juliane
 Hassleben6:415:34+1:45
1413
WILLING, Alicia
 Luisenthaler SV4:564:07---
8417
GÖTZ, Emma
 Elxleben6:305:25+1:34
13421
PERSCH, Jasmin
 Elxleben6:525:43+1:56
14444
PANSE, Anna Lena
 Grundschule Dachwig6:565:47+2:00
9445
SCHLENZIG, Joanne
 Grundschule Dachwig6:375:31+1:41
16446
BAUER, Jennifer
 Grundschule Dachwig7:055:54+2:09
19447
STEGER, Jodie
 Grundschule Dachwig8:387:11+3:42
2448
GÜNTHER, Franziska
 Grundschule Dachwig5:174:24+0:21
17449
ZUBILLER, Lara
 Grundschule Dachwig7:566:37+3:00
3453
KULLMANN, Henrike
 Gernrode5:274:32+0:31
6455
FRÜBING, Jasmin
 SV Emsetal5:454:47+0:49
15457
HEINKE, Elly
 Dachwig7:045:53+2:08
18458
GLOGOWSKI, Velice Reneé
 Dachwig8:307:05+3:34
11462
KARPE, Alexandra
 Grundschule Dachwig6:435:36+1:47
4466
ANDERS, Christl Maria
 ESC Erfurt5:354:39+0:39
7474
VOIGT, Antonia
 FSV 1950 Gotha6:165:13+1:20
12480
BRILL, Mikkeline
 ESV LOK Erfurt6:495:41+1:53
weibliche Schüler E
1401
KOCH, Charlotte
 GS Rastenberg6:185:15---
2414
REUß, Josi
 Luisenthaler SV6:335:28+0:15
5422
PERSCH, Vivien
 Kühnhausen9:207:47+3:02
4450
LERCHE, Angelina
 Grundschule Dachwig8:487:20+2:30
3472
WITZMANN, Lena
 SV Optima Erfurt7:456:28+1:27