SPORTident TimingAgentur zielgerade

4. neuseen mountainbike cup 2009

Leipziger Neuseenland im BELANTIS Vergnügungspark Leipzig 27.09.2009

4. neuseen mountainbike cup 2009

Leipziger Neuseenland im BELANTIS Vergnügungspark Leipzig 27.09.2009

 

Rezultāti 4. neuseen mountainbike cup 2009

   
VietaNr.Vārds Klubs GrupaLaikskm/hStarpība 
Vīrieši
23012
KUNZ, Ronald
 Ambulanzmobile Hartensteiner SVMasters 1 männlich2:53:0030.52+2:16
DSQ3030
SCHRADER, Rolf
 BerlinMasters 2 männlich
 
143007
DANKEL, Heiko
 C&C-Racing-TeamMasters 2 männlich3:27:1225.48+36:28
123005
LIPPMANN, David
 DresdenHerren3:23:5925.88+33:15
173002
VAUPEL, Andreas
 Eiseber RCMasters 2 männlich3:37:5624.23+47:12
103028
ULRICH, Rüdiger
 Eisleber RCMasters 2 männlich3:19:2826.47+28:44
93016
HUSTER, Frank
 LeipzigMasters 1 männlich3:14:4327.12+23:59
133017
XYLÄNDER, René
 LeipzigMasters 1 männlich3:24:0525.87+33:21
213015
REUSCHEL, Franz
 LeipzigerTC 1990Herren3:57:1822.25+1:06:34
113009
NAUMANN, Marcel
 Muldental Biker e. V.Masters 1 männlich3:20:4326.31+29:59
43013
ARNDT, Erik
 RC-DresdenHerren2:54:3930.23+3:55
53021
GLÄSSER, Mathias
 RC-DresdenMasters 1 männlich2:54:4130.23+3:57
63000
ANDRACZEK, Ronald
 RC-Dresden.deMasters 1 männlich2:54:4130.23+3:57
73029
JESCHE, Silvio
 RV Germania DelitzschMasters 2 männlich3:04:1228.66+13:28
193001
CLAUSSNITZER, Tobias
 SG HolzhauHerren3:47:2123.22+56:37
33027
RUDOLPH, Martin
 Team Biehler BikewearHerren2:53:1830.47+2:34
83026
SIEGERT, Sebastian
 Team Biker-Boarder.deHerren3:10:2027.74+19:36
203014
ANDING, Ulf
 Team BommelsbergMasters 2 männlich3:50:0422.95+59:20
183022
KÖLSCH, Wolfgang
 Team Ostwest ExpressMasters 2 männlich3:38:5624.12+48:12
13031
ASSMANN, Guido
 Team Stein-Bikes // HRV ChemnitzMasters 1 männlich2:50:4430.93---
163004
WEILER, Alexander
 TV FürstenwaldeMasters 2 männlich3:36:5724.34+46:13
DNF3019
FLEISCHMANN, Sven
 Viba-Anschütz TeamHerren
 
153011
KERN, Robert
 Viba-Anschütz TeamHerren3:30:2425.10+39:40
Tandem
13008
DENKE, Sebastian
 Team IschgleTandem3:42:2723.74---
Sievietes
13050
REICHERT, Barbara
 EisenachMasters 2 weiblich4:37:0919.05---