SPORTident TimingTriathlonverein Barchfeld e.V.

6. Merkerser KRISTALLMARATHON

Merkers 26.02.2012

6. Merkerser KRISTALLMARATHON

Merkers 26.02.2012

 

Rezultāti 6. Merkerser KRISTALLMARATHON

   
VietaNr. Vārds KlubsLaiksmin/kmStarpība 
Männer M20
161
PUCHINGER, Klaus

GER
CaBa´s CaBaNauTeN5:09:427:20+2:16:33
152
WALTER, Mario

GER
CaBa´s CaBaNauTeN4:38:406:36+1:45:31
DNF3
BRÜCKEL, Julian
 LBK Mittwochsläufer
 
24
WOLF, Stefan

GER
LG Priestewitz3:06:234:25+13:14
55
KRIWACZEK, Roy

GER
Team Mountria3:22:164:47+29:07
16
SCHOR, Jakub
 TJ Slavoj Pacov2:53:094:06---
87
SCHLÄGER, Lars

GER
Trail Team OWL3:45:065:20+51:57
1010
BOTHE, Sebastian

GER
Gräfenhainichen3:46:305:22+53:21
911
GEORGE, Patrick

GER
Bad Zwesten3:46:155:22+53:06
613
HEß, Marco

GER
Regensburg3:36:495:08+43:40
1314
KUHNE, Thomas

GER
Neubiberg4:15:196:02+1:22:10
1215
LIFAR, Max

GER
Darmstadt4:03:315:46+1:10:22
716
MAREY, Chris

BEL
Gistel3:44:085:18+50:59
417
MICHAELIS, Thomas

GER
Stuttgart3:13:234:35+20:14
1418
WENZ, Holger

GER
Heidelberg4:18:376:07+1:25:28
1119
WENZ, Ralf

GER
Böhl-Iggelheim3:47:295:23+54:20
3215
DRÜKE, Chris
 Nonstop Ultra3:11:234:32+18:14
Männer M30
1120
PONATH, Michael

GER
Buchenau4:01:495:43+1:04:50
521
LORZ, matthias

GER
CaBa´s CaBaNauTeN3:37:385:09+40:39
622
BRANDL, Johannes

GER
DUV3:39:135:11+42:14
224
GESSNER, Roberto Andreas

GER
LFV OBERHOLZ LEIPZIG3:14:464:37+17:47
1225
DORNER, Jens

GER
Greiz4:58:337:04+2:01:34
926
BARSCH, Matthias

GER
RSV Bautzen3:45:125:20+48:13
DNF27
ZÍCHA, Ondrej

GER
Sokol Královské Vinohrady Praha
 
328
FISCHER, Kay

GER
SV Reinstetten3:26:354:53+29:36
429
WITTER, Steven

GER
SV Veilsdorf3:29:164:57+32:17
130
HEIN, Oliver

GER
Vacha2:56:594:11---
1031
AURICH, Michael

GER
Leipzig3:53:035:31+56:04
732
POST, Sascha

GER
Eversmeer3:40:475:14+43:48
8211
METZ, Jan Marek
 Radio Ivan3:43:345:17+46:35
Männer M35
534
HÖSL, Patrick

GER
LG DUV3:30:134:59+34:28
635
WOLF, Daniel

GER
LG Priestewitz3:36:555:08+41:10
436
HORN, Matthias

GER
Loupie`s Lauftreff Laimbach3:29:364:58+33:51
1337
STEINEBACH, André

GER
LT PhoenixSEE Dortmund4:08:565:53+1:13:11
1538
TRAMBO, Uwe

GER
Peewee4:58:567:05+2:03:11
1239
MARSCHALLEK, Stephan

GER
Team Erdinger Alkoholfrei4:08:095:52+1:12:24
141
BALDAUF, Marcus

GER
WSV Brotterode2:55:454:10---
1044
KAUBE, lars

GER
elsterwerda3:56:305:36+1:00:45
846
LOEBER, ralf

GER
düsseldorf3:51:355:29+55:50
247
NICE, andy

GBR
london2:59:374:15+3:52
348
PIRL, Stephan

GER
Dietzenbach3:14:464:37+19:01
1449
RASKOVIC, Ninoslav

SRB
Pancevo4:34:196:29+1:38:34
1150
SICKEL, Florian

GER
Kronberg3:57:115:37+1:01:26
7212
WESSLER, Tobias
 Caba's Cabanauten3:40:055:13+44:20
9213
SCHAMBECK, Andreas
 Team Franconia Vertical3:56:065:35+1:00:21
Männer M40
1451
HALDER, Roland

GER
100 Marathon Club3:58:285:38+1:07:25
552
FRANKE, Sven

GER
Brockenlaufverein 1927 e.V. Ilsenburg3:25:194:52+34:16
1153
SCHRÖTER, Swen

GER
Die Kraft Dahinter3:49:425:26+58:39
455
THOMAS, Dirk

GER
Eisenach3:22:444:48+31:41
2356
RICHTER, Frank

GER
FRguy4:45:106:45+1:54:07
2157
JESCHKA, JERRY

GER
FSP Kassel4:43:406:43+1:52:37
2258
ZIMMERMANN, Jörg

GER
Halberstadt4:43:436:43+1:52:40
159
KOVÁR, Michal

CZE
Hi sport team2:51:034:03---
1260
MITTELSDORF, Mark

GER
Infanterieschule HAMMELBURG3:52:155:30+1:01:12
661
REIF, Bernd

GER
laufcombo Reif3:35:315:06+44:28
1762
WIEDEMANN, Sven
 Läuferbund Schwarzenberg4:11:455:58+1:20:42
2063
UNGER, Thomas

GER
Lauftreff Arnstadt4:19:496:09+1:28:46
765
BÖHME, Kai

GER
LG Priestewitz3:36:085:07+45:05
1366
RIEHS, Sven
 LG Thalheim3:57:495:38+1:06:46
267
SCHMITT, Matthias

GER
LG Würzburg3:02:014:19+10:58
DSQ68
CÖMERT, Gunnar

GER
nolimits
 
1969
PRECHELT, Frank

GER
Rastatter TV4:17:366:06+1:26:33
370
WELLER, Frank

GER
SG Stern Stuttgart3:11:524:32+20:49
1071
FLEISCHER, Stefan

GER
SV Veilsdorf3:44:265:19+53:23
1575
HÖFER, Mike

GER
TUS Griesheim3:59:035:40+1:08:00
976
SCHINDLER, Michael

GER
TV Helmbrechts3:43:265:17+52:23
877
HÖLZEL, Holger

GER
Vorwärts Köln3:38:145:10+47:11
1679
LUKSCH, Marcus

GER
Niederstetten4:00:175:41+1:09:14
1880
QUALMANN, andré

GER
raitenbuch4:13:386:00+1:22:35
Männer M45
1682
DENNETT, Peter

GBR
Andover Triathlon club3:58:105:38+50:48
983
HÜBNER, Bert

GER
ASC Marathon Friedberg3:48:325:25+41:10
1384
VAN DER KRAAN, Arnold

NED
AV'403:56:235:35+49:01
2485
SZIBURIS, Sven

GER
Beuna4:26:186:18+1:18:56
786
WEYERSTRAß, Michael

GER
BSG Bosch3:44:485:19+37:26
2088
HOFMANN, Friedhelm

GER
DLR Simmern4:10:285:56+1:03:06
889
STOLZIS, Sieger

GER
Fast Foods3:47:145:23+39:52
1990
BARTSCH, Frank

GER
Glück Auf, der Steiger kommt4:07:445:52+1:00:22
2891
WALTHERS, Michael

USA
GOBLUE5:07:347:17+2:00:12
1492
MÜLLER, Michael

GER
HSV Birnfeld3:57:235:37+50:01
194
WAGNER, Thomas

GER
Spiridon Frankfurt3:07:224:26---
397
HERGET, Thomas

GER
LG Fulda3:30:064:58+22:44
598
KÜMMEL, Stephan

GER
LG Priestewitz3:42:205:16+34:58
599
SCHIETZEL, Heiko

GER
LG Priestewitz3:42:205:16+34:58
4100
RINGLSTETTER, Eddy

GER
LT Hanau/Bruchköbel3:35:335:06+28:11
23102
HUMMEL, Andreas

GER
Mallorca Bierkönigläufer4:17:366:06+1:10:14
27103
KLEIN, Hajo

GER
Multisport Darmstadt4:48:126:49+1:40:50
12105
ANGERMÜLLER, Stefan

GER
Running e.V. Pfalzgrafenweiler3:51:535:29+44:31
14106
HÜSKEN, Dirk

GER
SGE Essen Schönebeck3:57:235:37+50:01
17108
SCHMIDT, Andreas

GER
T- Rex-Team Peitz4:02:565:45+55:34
DSQ109
EISERMANN, Stephan

GER
Team Erdinger Alkoholfrei
 
11110
DARGEL, Roland

GER
Team Nordschwarzwald3:49:475:26+42:25
2111
HEYNE, Simon

GER
Team Raidlight3:24:594:51+17:37
18112
FIEBICH, Andre

GER
T-Rex Team4:06:535:50+59:31
25117
HEINRICH, Andreas

GER
Bad Berka4:26:566:19+1:19:34
21118
KNOF, hugo

GER
bad liebenwerda4:10:585:56+1:03:36
22120
STEINER, Frank

GER
Sankt Gangloff4:12:195:58+1:04:57
10217
FRÖHLICH, Peter
 LG eXa Leipzig3:49:165:26+41:54
26218
MERRITT, Michael
 Wing it4:34:316:30+1:27:09
Männer M50
16121
GERLACH, Jörg

GER
100 Marathon Club4:33:096:28+1:00:15
3122
SOFF, Andreas

GER
100 MC Deutschland3:37:025:08+4:08
5123
GEBES, Norbert

GER
Bad-Lauchstädt3:44:585:19+12:04
17124
HABELT, Holger

GER
GutsMuths-Rennsteiglaufverein Suhl4:41:056:39+1:08:11
7125
TIEDEMANN, Udo

GER
Laufen in Forchheim3:54:525:34+21:58
2128
VATER, Roland
 LG DUV3:35:535:07+2:59
12129
OLBRISCH, Wolfgang
 LT Lippehasen4:12:445:59+39:50
4132
JUDENHAHN, Holger

GER
RTC Bernburger Bären3:42:395:16+9:45
11134
STEINICKE, Thomas

GER
SGW 05 Berlin4:02:065:44+29:12
8136
BUCHMAIER, Dietmar

GER
Sparkasse KölnBonn3:55:425:35+22:48
13138
WÜRL, Hans

GER
Trail Team OWL / 100MC4:15:386:03+42:44
9139
RITTER, Roland

GER
TuS Uentrop3:56:525:37+23:58
10140
PONATH, Norbert

GER
TV Buchenau4:01:505:43+28:56
15141
DENZLER, Hans
 TV Helmbrechts4:29:006:22+56:06
DSQ142
GOLLER, Jürgen

GER
TV Helmbrechts
 
1144
BREHE, Michael

GER
Osnabrück3:32:545:02---
6145
FENZ, Hendrik

GER
Hamburg3:45:435:20+12:49
14219
GREEN, Jeffrey
 Tidewater Striders4:22:566:13+50:02
Männer M55
4147
REINHARD-MILITZ, Gerhard

SUI
100 Marathon Club4:19:096:08+29:35
5148
JUNIG, Gunnar

GER
Brockenlaufverein 1927 e.V. Ilsenburg4:24:006:15+34:26
7149
LITTFIN, Reinhold
 LT Lippehasen5:13:357:25+1:24:01
6150
LITTWIN, Rüdiger

GER
LT Lippehasen5:13:337:25+1:23:59
DSQ151
WINKLER, Heinz-Jörg

GER
Nofretete e.V.
 
1152
WOLFGRAMM, Klaus

GER
RC-Entspurt Herford3:49:345:26---
2154
REICHARDT, Mathias

GER
SV Pädagogoik Hildburghausen3:56:195:35+6:45
3156
KRIESCHE, Wolfgang

GER
TriSportKirsch3:57:265:37+7:52
Männer M60
4160
STEINBRECHER, Diethard

GER
100 Marathon Club Deutschland4:11:425:58+44:51
7161
EBERLE, Dietrich

GER
1974 Marathon Verein d.e.5:01:327:08+1:34:41
5162
RADELHOF, Alfred

GER
GM-Rennsteiglaufverein4:20:026:09+53:11
1163
KRETZSCHMAR, Manfred

GER
Ichtershausen3:26:514:54---
6164
SCHÄFER, Kurt

GER
TSV Grebendorf4:33:176:28+1:06:26
3166
SPEER, Rudi

GER
TV Offenbach-Hundheim4:11:025:56+44:11
2167
MASCHER, Karl

GER
VfL Tegel Berlin3:50:225:27+23:31
Männer M65
4168
RIEDEL, Karl-Jürgen

GER
EsV Lok Zwickau5:13:547:26+57:19
1169
BOSSE, Reinhard

GER
Oberkrämer4:16:356:04---
2170
SIEBERT, Michael

GER
TV 1848 Oberstein4:47:096:48+30:34
3171
OSTERTAG, Eberhard

GER
TV Stammheim5:01:577:09+45:22
Männer M70
1172
HINKEL, Friedrich

GER
TV-Lemberg4:47:326:49---
Frauen W20
2173
PRAHER, Steffi

GER
Oskar-Frech-Seebad4:12:475:59+22:59
1174
BEIER, Diana

GER
Tann3:49:485:26---
Frauen W30
1176
SZPAKOWSKA, Agnieszka

POL
Vorwärts Köln4:12:075:58---
Frauen W35
2177
SIEBE, Birte

GER
Lübbecker Berglöwen4:38:566:36+39:53
DSQ178
HOMMEL, Anja
 TV Helmbrechts
 
1214
SCHAMBECK, Kathrin
 Team Franconia Vertical3:59:035:40---
Frauen W40
3181
RIEHS, Angela

GER
LG Thalheim4:11:455:58+9:19
4182
PEIN, Ute

GER
LVB Leipzig4:18:326:07+16:06
5183
PELANI, Beate

GER
Triathlon Team TG Witten4:51:206:54+48:54
2184
KOCH, Heike

GER
TSSC-Erfurt4:10:545:56+8:28
1185
BOPPERT, Karin

GER
Neustadt a. Rbge.4:02:265:44---
Frauen W45
996
FRÜHAUF, Sylvia

GER
MCV 20104:40:276:38+1:09:40
8186
CÖMERT, Sakine

GER
Gönlüm4:24:106:15+53:23
5188
BRUDER, Birgit

GER
LTF Marpingen4:19:186:08+48:31
2191
JESCHKE, Katrin

GER
SV Elbland Coswig-Meißen e.V.3:33:395:04+2:52
6193
SCHMIDT, Petra

GER
T-Rex Team4:23:126:14+52:25
6194
SCHNAPKE, Ines

GER
T-Rex Team4:23:126:14+52:25
3195
DR. CACACCIOLA-KETTER, Maria Lucia
 TriSportKirsch3:57:265:37+26:39
4196
DENZLER, Barbara
 TV Helmbrechts4:14:356:02+43:48
10197
BERG, Marita

GER
TV Offenbach-Hundheim4:48:116:49+1:17:24
1199
SCHMIED, Silvia

GER
Halle3:30:474:59---
Frauen W50
2201
DILLING, Daniela

GER
LG Nord Berlin4:35:176:31+12:52
3202
LITTWIN, Gabi
 LT Lippehasen5:13:357:25+51:10
1203
GROB, Heike

GER
Ski-Club Flieden4:22:256:13---
Frauen W55
2207
HÜLSE, Renate

GER
LT Krefeld-Oppum/LG DUV5:06:097:15+14:14
1208
ABEL, Angelika

GER
TV Stammheim4:51:556:55---
Frauen W60
1209
HAJEK, Verena

GER
Laufmonster4:31:536:26---
2210
JÄGER, Ruth

GER
TGMSV Jügesheim4:47:036:47+15:10