Sacensības
Rezultāti
Ielogoties
Navigation ein-/ausblenden
Sacensības
Rezultāti
(aktuell)
Ielogoties
Komunitas Sepeda Gentong
Sabilulungan Downhill
Sapedah Gentong Bandung 20.05.2017-21.05.2017
Sabilulungan Downhill
Sapedah Gentong Bandung 20.05.2017-21.05.2017
Kopsavilkums
Organizators: Komunitas Sepeda Gentong
Dalībnieki Kopā: 432
Meklēt visās distancēs
Statistiskais novērtējums
Results last updated on 28.08.2023 15:50
Lejupielādes
Lejuplādēt rezultātus pa distancēm (CSV)
Lejuplādēt rezultātus pa grupām (CSV)
Dalīties
Rezultāti Sabilulungan Downhill - Final Run
Final Run
Final Run
Seeding Run
Grupa
Kopā
Men Open
Men Open
Hard Tail
Junior
Men Elite
Peewee
Men Master A
Men Master B
Men Master C
Men Master D
Veteran
Women Open
-, Mutakin (Orbea Indonesia Batik Air Racing Team)
(Robien), Dedi Suryadi (Cimeong Bike)
Abdillah, Widi (Galuh CT - IDER Ciamis)
Adimulya, Febrian (Hardtail Labs - ANTI RACING RACING TEAM)
Adinata, Luthfi (Joy DH Project)
Adipraja, Heru (Independent Racing Team)
Aditya, Aldy (BudiLuhur-Sixtyninner-RudyBike-Foco-CABacademy)
agustina, riska amelia (No Skull Racing Team)
ajis, Zidane Moch (C.A.B academy)
AK, Yustiegi (The Mako)
Alfariqi, Alfi (Tjikole sunday alliances)
alfarqi, gerio (MAJALENGKA MTB-BMX - RAUNG - DUNGDUNG - POLAIR DH)
alparishi, azhar salaman (No Skull Racing Team)
Aming, Yaminuddin (Tjikole Sunday Aliance)
ANDRIAN, DERI (NGESOD, AZKIYA BIKE)
Andrian, Dimas Priza (Majalaya MTB Alliance)
Anfaqo, Vamza (GOSTrider-ARRT)
Anggara, Angga Asa (Kehedznation V10)
Annas, Khairul (SPARTAN RACING TEAM)
Anto, Alwi (LCC)
Anugrah, Dzeta fascal (Bagong racing team - afatar - bengkel jeje suspens)
APRILIANSYAH, ANDRI (NGESOD, AZKIYA BIKE)
Apryanto, Irgi (ANTIRESING TEAM)
Ardi, Febri (Mr ikobana k bike)
Arfahdhiya, Emir (Ulinhungkul - bdgfr)
Aria, Moh (Pags free raider)
Arief, Ivan (Cv sundajaya tasikmalaya)
arif, Sultan (Anti racing team)
Astanto, Tony (Independent Spider-Id)
Aulia, Rafa ahmad (KKSG)
azhar, syeful (yana bike racing)
azmi, ulul (Baragazul Squad)
Bacank, Irsan (JC Bike - GJ Blok 2)
bawono, satrio (dha ulin bike)
Brasco, Aprizal (Spartan Racing Team)
C.A.B, Aki (CAB Academy)
CAGIVA, MALIK (NGESOD, AZKIYA BIKE)
Cahyadi, Tio (SPARTAN RACING TEAM)
candrani, Dien (The Mako)
Chakti, Dio (KSG-Team)
Djawink, Dhen (NGFK Racing)
Donald, Herry (Majalaya MTB Alliance)
Doran, Herman (Extrude Jersey)
Elvan, (INDEGO)
Elzamany, Malvin (privateer)
f, ILHAM (boa edan)
Fadli, Muhamad (KSG-Team)
Fahmi, (geletek)
Fahmi, Faisal (CAB Academy Garut)
Faiiz, Muhammad (Baraya Sa-sukapura (BSS))
Fajar, Diky (The Mako)
faldy, dwigraha (tjikolesunday alliance)
Fathuloh, Rizal (Jarambah98 garut)
Fauzi, Abang (C.A.B ACADEMY)
Fauzi, Bayu (Ngador Bike)
Fauzi, Gheo Rahmat (Extrude Sha Ayana Racing Team)
FAUZIAH, ADINDA JAIDA (C.A.B ACADEMY)
Febri, Febri jaya abubakar (Doenrieck.mtb_fou.team)
Febrian, Farhan (Cimeong Bike)
Ferdianto, Feri (KSG-Team)
Fika, (SMH Bike)
Fiqri, Achmad (LCT)
Firmansyah, Rifan (Tjikole Sunday Alliances)
FLATLAND, ADHE (204 FLATLAND)
Fuadi, Muhammad Fahrizal (Brownsugar, Elora Karya Utama)
Fuadi, Muhammad tsabit (Steigen-Vreinten kraften)
Ganteng, Judha Dwi Pratama (Bogalakon Hesepaehna, Raos Tuang Raos Kulem)
Gauthama, Yosie.p (Tjikole sunday aliances)
Ginanjar, Gan-gan (Rabbit)
Ginanjar, Tito (astrex_majalaya)
giri, purnama
Gohen, Renaldi (Tjikole sunday alliance)
Gojali, Herda (No Skull Racing Team - Bengkel Bike)
gumelar, aqmal (Privater)
Hadiansah, Andi (Jarambah98 garut)
Hadiat, Haris (Crazy Pedall)
Hamdani, Dani (Baragazul Squad)
Handika, Dedik (Polygon PVR)
Hapriyanto, Hary (GOPAD)
herawan, budi (Majesty MTB BMX Majalengka, RAUNG)
Herman, Herman (Jarambah 98)
Hermansyah, Septian Setia (GOPAD)
Hermawan, Ajang (TBC)
Hermawan, Dadang (Majalaya MTB Alliance)
Herpandi, Epan (Bagong racing team - avatar - bengkel jeje suspens)
hidayat, Ahmad Nur (Orbea Indonesia Batik Air Racing Team)
Iryanto, (Ikobana MR Racing Team)
Iskandar, Edi (K-Bike)
Iskandar, Rudy (hampura balad erick mtb)
iskandar, Zoehe (Baraya sa sukapura(Bss))
ismail, Reza (GOPAD)
isprianto, hamzah (Cab academy-Galuh cycling team)
iwan, (indego)
jaenudin, lucky (The Mako)
Jamaludin, Rama (bogalakon hesepaehna)
Jati, Indra Sukma (Baragazul Squad)
jr, Isu Reisu (Delicato Factory team)
Jumara, Heri (Majalaya MTB Alliance)
Kamaludin, Usep (Majalaya MTB Alliance)
KC, Deni (BudiLuhur-Sixtyninner-RudyBike-Foco-CABacademy)
KIM, (GOPAD)
Kudus, Abdu (CABacademy-Barokahsepuh)
Kunif, Miftahudin (No Skull Racing Team - Bengkel Bike)
kustansyah, Dikki (Majalaya MTB Alliance)
Latif, Abdul (ttgeck gowes)
Mahendra, Bima wira (Bagong racing team - afatar - bengkel jeje suspens)
Mahfudz, M (team lubuklinggau sumatera selatan)
Mardias, Ziddan (LCT)
Melkisedek, (Independent Racing Team)
Mfaiz, Beryl (Steigen-Vreinten Kraften)
Misbahudin, Alvi Syihab (Abunawas Racing SQUAD)
Missant, Wisnu (TROOPS)
muhammad, Aden mubarok nur (XO Syndivcate CAB Rick & Kie)
mulyadi, dudi (PU Adventure)
Mulyadi, Yadi (GOPAD)
mulyana, jaka (tjikole sunday aliances)
Musyafa, Muhamad Attalah (Ksg team)
N.S, Anjal (Jarambah98 garut)
Naufal, Ahmad (Mj bike racing team)
Noor, Revie (Nu Gravity)
Nosh, Dhava Nosh Dhava (KSG - LINTINK - MMA - BOISTOIS)
Nugraha, Bayu (Galuh CT - GALAXY Ciamis)
Nugraha, Yedi (comebackbird)
Nugraha, Yoga (Spartan Racing Team)
nugroho, Hilmi (TROOPS)
Nurbaeti, Dea (THE PREDATOR, TERAS MTB)
Nurbani, Adip (CABacademy-LestariFactoryRacing)
Nurdiana, Mochamad Zidane (Cimeong Bike)
NURFAUZY, SANY (ttgeck gowes)
Nurjaman, Aceng (Majalaya MTB Alliance)
NUVI, NOVAL (MAJALENGKA MTB-BMX - RAUNG - DUNGDUNG - POLAIR DH)
Oktapian, Muhamad Rafi (Baragazul Squad)
osborn, BONNY OSBORN (montesque-osborn racing)
Padli, Koko Muhamad (MELETZ UMS RACING TEAM)
Pangestu, Aryaputra (Fun n Roll Team)
Parisi, Pahraz Al (Patrol Mountain FJC)
Perdana, Aldy Adriansyah (GOSTrider - BdgFR)
Perdana, Muhammad Hario (Djbikesbdg - Mtbrid)
Prastana, Taufik (HAMPURA HPN CV.SUNDAJAYA)
Pratama, Chandra (INDEPENDENT RACING TEAM)
Pratama, Eki (Djbikesbdg - ulinhungkul - antirasingteam)
Pratama, Handi (RGT Adventure)
Pratama, Julianto (MB Joleos Bike)
Pratama, Rama Teguh Adi (MAJALENGKA MTB-BMX - RAUNG - DUNGDUNG - POLAIR DH)
Ps, Dicky (Street Players)
PU, Cakra (PU Adventure)
PU, Dadan (PU Adventure)
PU, Deni (PU Adventure)
PU, Hariono (PU Adventure)
PU, Nesta (PU Adventure)
PU, Rudi (PU Adventure)
Purnama, Wahyu (SPARTAN RACING TEAM)
purnamawan, Candra (TROOPS)
Putra, Satria Nur Ismaya (Zerotwotwo Abunawas Racing SQUAD)
Qorie, Mochammad (MAJALENGKA MTB-BMX - RAUNG - DUNGDUNG - POLAIR DH)
R, Fadhli Nurfadilah muhamad (Ttgacks gowes)
R, Hendi (RGT Adventure)
Rachman, Yamin (GOPAD)
Rahmat, Rahmat (KSG JMP TEAM)
Ramadhani, Muhammad Wildan (SIRKUS)
Ramdan, Akbar Mei (DoaIndungBapa)
Renaldi, Wijdan Taufiqurahman (Tjikole sunday alliance)
Resdian, Tedi (wakwaw speed)
Rianto, Adi (Tjikole Sunday Alliances)
Rifki, Muhamad (calakan)
RIVIAN.F, JAFAR (C.A.B ACADEMY)
Rizki, Rizal (BandungCacingCau SAB SPEED)
RIZWAN, IWAN (NGESOD, AZKIYA BIKE,NOTOMOJO)
Rohandani, Jajang (Indego Syndicate)
Rohimansyah, Reigil (Ragos)
Rohimat, Nenda (Orbea Indonesia Batik Air Racing Team)
Rohmat, Asep (Majalaya MTB Alliance)
Ronnie, (Baragazul Squad)
Rosdani, Roni
rosdiana, Dadang (Galuh CT - GALAXY Ciamis)
Rozak, Ojack Abdul (Majalaya MTB Alliance)
Rumanegey, Ruly (Majalaya MTB Alliance)
rusmiyati, kurnia (Majesty MTB BMX Majalengka, RAUNG)
s, Aceng Mohammad Ali (Jarambah98 garut)
saadah, Laelatus (Orbea Indonesia Batik Air Racing Team)
SAHARA, YORIS (NGESOD, AZKIYA BIKE, TERAS MTB)
Samsudin, Nanang (Majalaya MTB Alliance)
Sandi, Aqshal Natayuda (Gowes Baraya Bandung-Alien Racing Wear-BDG FR)
Sari, Diana Intan Purnama (JC BIKE LINTINK-EXTRUDE)
Satria, Vega (LCT)
Satya, Dadan (indego munding racing bandung)
Septian, Gagan Yans (Bandung Cacing Cau)
Septian, Ganes (Jarambah98 garut)
SETIAWAN, ADE (NGESOD, AZKIYA BIKE)
Setiawan, Ahmed Ahmed (GOSTrider Bandung)
Setiawan, Bakti (Jarambah98 garut)
Setiawan, Deden (Gowes Baraya Bandung)
Setiawan, Muhammad Faadhilah (Zerotwotwo Abunawas Racing SQUAD)
Setiawan, Roni (Bagong racing team - afatar - bengkel jeje suspens)
Shodiq, M rizqi (ARC BDG)
Siswanda, Wisnu (Baragazul squad)
SMH, (SMH Bike)
Sofyan, Hery (Bagong racing team - avatar - bengkel jeje suspens)
Soni, (Majalaya MTB Alliance)
SR, ANGGA (RAGOS ciwidey)
Sudrajat, Ajat (Cimeong Bike)
Sugandi, Andi (Kehedznation V10)
Suhendar, Rachmat (Mameth) (The Mako)
Suherlan, Agus (No Skull Racing Team)
Sunarko, Wilman (Badeur, Castle, WRT, Rarat, Roger)
Sunarto, Ato (MH bike Lemans bike SMART)
SUPIAN, IYAN (RAGOS CIWIDEY)
Suratno, (thebaragazul)
Taufan, Gusti (Tjikole Sunday Alliances)
tobl, suharjoko (Independent)
Tyas, M.yudith (Pags freerider -mtbrid-smp 20)
valeri, Gio (KSG Team)
W, Sany (SMH Bike)
WAHIDIN, ATIF (RAGOS CIWIDEY)
Widyanur, Gema (KSG-Team)
Winarya, Erwin (IMGO SQUAD)
Wiryawan, AT (Zero Riders)
Yakuza, ABRAHAM (INDEPENDENT)
YULIANA, HADI (RAGOS CIWIDEY)
Zharfan, Azka
Vieta
Nr.
Vārds
Laiks
Starpība
Men Open
48
6
f, ILHAM
boa edan
3:35.98
+1:15.44
26
10
Pratama, Julianto
MB Joleos Bike
2:41.93
+0:21.39
27
17
Setiawan, Ahmed Ahmed
GOSTrider Bandung
2:42.10
+0:21.56
6
26
Sunarto, Ato
MH bike Lemans bike SMART
2:26.60
+0:06.06
7
27
Abdillah, Widi
Galuh CT - IDER Ciamis
2:26.79
+0:06.25
37
28
rosdiana, Dadang
Galuh CT - GALAXY Ciamis
2:50.07
+0:29.53
39
29
Naufal, Ahmad
Mj bike racing team
2:50.74
+0:30.20
17
31
Anggara, Angga Asa
Kehedznation V10
2:34.95
+0:14.41
45
32
Jumara, Heri
Majalaya MTB Alliance
3:08.11
+0:47.57
40
34
Pratama, Handi
RGT Adventure
2:51.11
+0:30.57
14
35
Fajar, Diky
The Mako
2:33.83
+0:13.29
47
36
Ronnie,
Baragazul Squad
3:14.86
+0:54.32
41
47
Resdian, Tedi
wakwaw speed
2:51.35
+0:30.81
44
58
giri, purnama
3:04.38
+0:43.84
34
66
Pratama, Chandra
INDEPENDENT RACING TEAM
2:47.20
+0:26.66
16
69
Missant, Wisnu
TROOPS
2:34.16
+0:13.62
46
74
Rohmat, Asep
Majalaya MTB Alliance
3:14.25
+0:53.71
13
78
Faiiz, Muhammad
Baraya Sa-sukapura (BSS)
2:32.19
+0:11.65
23
80
Fahmi,
geletek
2:38.92
+0:18.38
12
81
Andrian, Dimas Priza
Majalaya MTB Alliance
2:32.06
+0:11.52
42
88
Ginanjar, Tito
astrex_majalaya
2:52.59
+0:32.05
33
89
Ferdianto, Feri
KSG-Team
2:46.61
+0:26.07
2
90
AK, Yustiegi
The Mako
2:22.13
+0:01.59
22
92
Widyanur, Gema
KSG-Team
2:38.75
+0:18.21
35
103
Rohimansyah, Reigil
Ragos
2:47.68
+0:27.14
25
105
Septian, Gagan Yans
Bandung Cacing Cau
2:41.46
+0:20.92
15
106
Adipraja, Heru
Independent Racing Team
2:34.13
+0:13.59
5
114
RIZWAN, IWAN
NGESOD, AZKIYA BIKE,NOTOMOJO
2:24.96
+0:04.42
28
115
SETIAWAN, ADE
NGESOD, AZKIYA BIKE
2:42.11
+0:21.57
11
121
Fauzi, Gheo Rahmat
Extrude Sha Ayana Racing Team
2:29.53
+0:08.99
43
122
muhammad, Aden mubarok nur
XO Syndivcate CAB Rick & Kie
2:52.85
+0:32.31
30
123
Febri, Febri jaya abubakar
Doenrieck.mtb_fou.team
2:43.42
+0:22.88
24
125
RIVIAN.F, JAFAR
C.A.B ACADEMY
2:41.28
+0:20.74
18
128
Fuadi, Muhammad Fahrizal
Brownsugar, Elora Karya Utama
2:35.50
+0:14.96
32
129
jr, Isu Reisu
Delicato Factory team
2:45.94
+0:25.40
9
135
Rizki, Rizal
BandungCacingCau SAB SPEED
2:27.61
+0:07.07
19
137
faldy, dwigraha
tjikolesunday alliance
2:37.04
+0:16.50
31
411
Fahmi, Faisal
CAB Academy Garut
2:45.33
+0:24.79
36
576
Ramadhani, Muhammad Wildan
SIRKUS
2:48.96
+0:28.42
21
888
Ramdan, Akbar Mei
DoaIndungBapa
2:37.90
+0:17.36
29
2662
SR, ANGGA
RAGOS ciwidey
2:42.65
+0:22.11
20
3640
Bacank, Irsan
JC Bike - GJ Blok 2
2:37.25
+0:16.71
8
9002
Fika,
SMH Bike
2:26.97
+0:06.43
4
9012
Annas, Khairul
SPARTAN RACING TEAM
2:24.53
+0:03.99
3
9016
Hapriyanto, Hary
GOPAD
2:23.23
+0:02.69
10
9022
Gojali, Herda
No Skull Racing Team - Bengkel Bike
2:28.01
+0:07.47
1
9023
Kunif, Miftahudin
No Skull Racing Team - Bengkel Bike
2:20.54
---
38
9024
Fauzi, Bayu
Ngador Bike
2:50.13
+0:29.59
Hard Tail
28
9
Febrian, Farhan
Cimeong Bike
3:17.91
+0:27.90
26
12
Adimulya, Febrian
Hardtail Labs - ANTI RACING RACING TEAM
3:16.68
+0:26.67
4
16
Ginanjar, Gan-gan
Rabbit
2:56.50
+0:06.49
31
19
Taufan, Gusti
Tjikole Sunday Alliances
3:26.39
+0:36.38
32
23
Setiawan, Deden
Gowes Baraya Bandung
3:27.24
+0:37.23
29
24
Sandi, Aqshal Natayuda
Gowes Baraya Bandung-Alien Racing Wear-BDG FR
3:18.97
+0:28.96
1
37
KC, Deni
BudiLuhur-Sixtyninner-RudyBike-Foco-CABacademy
2:50.01
---
36
38
Apryanto, Irgi
ANTIRESING TEAM
3:42.81
+0:52.80
3
41
Herpandi, Epan
Bagong racing team - avatar - bengkel jeje suspens
2:53.07
+0:03.06
2
42
Anugrah, Dzeta fascal
Bagong racing team - afatar - bengkel jeje suspens
2:51.26
+0:01.25
27
44
Siswanda, Wisnu
Baragazul squad
3:16.85
+0:26.84
21
52
Hadiansah, Andi
Jarambah98 garut
3:13.13
+0:23.12
38
53
Setiawan, Bakti
Jarambah98 garut
5:53.01
+3:03.00
12
54
Septian, Ganes
Jarambah98 garut
3:01.04
+0:11.03
22
59
Fathuloh, Rizal
Jarambah98 garut
3:14.02
+0:24.01
23
63
s, Aceng Mohammad Ali
Jarambah98 garut
3:14.92
+0:24.91
25
65
iskandar, Zoehe
Baraya sa sukapura(Bss)
3:16.50
+0:26.49
11
67
Pangestu, Aryaputra
Fun n Roll Team
3:01.01
+0:11.00
16
118
Arfahdhiya, Emir
Ulinhungkul - bdgfr
3:09.69
+0:19.68
13
119
Ps, Dicky
Street Players
3:03.00
+0:12.99
35
120
Rosdani, Roni
3:36.60
+0:46.59
10
133
Pratama, Rama Teguh Adi
MAJALENGKA MTB-BMX - RAUNG - DUNGDUNG - POLAIR DH
3:00.87
+0:10.86
15
200
Rahmat, Rahmat
KSG JMP TEAM
3:07.01
+0:17.00
17
602
kustansyah, Dikki
Majalaya MTB Alliance
3:10.68
+0:20.67
33
603
bawono, satrio
dha ulin bike
3:30.01
+0:40.00
37
605
Suratno,
thebaragazul
4:19.08
+1:29.07
14
606
azmi, ulul
Baragazul Squad
3:06.01
+0:16.00
8
607
Soni,
Majalaya MTB Alliance
2:59.32
+0:09.31
24
608
Suhendar, Rachmat (Mameth)
The Mako
3:16.22
+0:26.21
5
609
(Robien), Dedi Suryadi
Cimeong Bike
2:56.71
+0:06.70
30
610
Fuadi, Muhammad tsabit
Steigen-Vreinten kraften
3:19.67
+0:29.66
19
611
Latif, Abdul
ttgeck gowes
3:12.35
+0:22.34
6
612
NURFAUZY, SANY
ttgeck gowes
2:58.62
+0:08.61
34
613
Mfaiz, Beryl
Steigen-Vreinten Kraften
3:34.39
+0:44.38
7
614
R, Fadhli Nurfadilah muhamad
Ttgacks gowes
2:59.20
+0:09.19
18
6666
Jamaludin, Rama
bogalakon hesepaehna
3:11.86
+0:21.85
20
9010
arif, Sultan
Anti racing team
3:12.88
+0:22.87
9
9999
Ganteng, Judha Dwi Pratama
Bogalakon Hesepaehna, Raos Tuang Raos Kulem
2:59.79
+0:09.78
Junior
11
20
Perdana, Muhammad Hario
Djbikesbdg - Mtbrid
2:35.67
+0:23.33
27
25
Fiqri, Achmad
LCT
3:10.91
+0:58.57
28
30
Anto, Alwi
LCC
3:14.69
+1:02.35
23
57
Rifki, Muhamad
calakan
2:58.80
+0:46.46
12
70
isprianto, hamzah
Cab academy-Galuh cycling team
2:35.83
+0:23.49
3
72
alfarqi, gerio
MAJALENGKA MTB-BMX - RAUNG - DUNGDUNG - POLAIR DH
2:23.25
+0:10.91
25
73
Satria, Vega
LCT
3:07.29
+0:54.95
24
79
Mahendra, Bima wira
Bagong racing team - afatar - bengkel jeje suspens
3:04.39
+0:52.05
17
111
CAGIVA, MALIK
NGESOD, AZKIYA BIKE
2:43.49
+0:31.15
19
112
ANDRIAN, DERI
NGESOD, AZKIYA BIKE
2:48.59
+0:36.25
5
113
APRILIANSYAH, ANDRI
NGESOD, AZKIYA BIKE
2:25.06
+0:12.72
10
127
Pratama, Eki
Djbikesbdg - ulinhungkul - antirasingteam
2:33.86
+0:21.52
8
130
Qorie, Mochammad
MAJALENGKA MTB-BMX - RAUNG - DUNGDUNG - POLAIR DH
2:29.86
+0:17.52
13
500
Chakti, Dio
KSG-Team
2:36.61
+0:24.27
22
501
Jati, Indra Sukma
Baragazul Squad
2:56.77
+0:44.43
18
502
Oktapian, Muhamad Rafi
Baragazul Squad
2:47.66
+0:35.32
21
503
gumelar, aqmal
Privater
2:54.64
+0:42.30
20
504
Perdana, Aldy Adriansyah
GOSTrider - BdgFR
2:51.97
+0:39.63
9
506
Melkisedek,
Independent Racing Team
2:32.67
+0:20.33
15
507
azhar, syeful
yana bike racing
2:38.76
+0:26.42
14
508
valeri, Gio
KSG Team
2:38.27
+0:25.93
7
510
Anfaqo, Vamza
GOSTrider-ARRT
2:27.78
+0:15.44
1
1247
Parisi, Pahraz Al
Patrol Mountain FJC
2:12.34
---
26
1616
Mardias, Ziddan
LCT
3:08.04
+0:55.70
16
1903
PU, Nesta
PU Adventure
2:39.49
+0:27.15
2
9025
Misbahudin, Alvi Syihab
Abunawas Racing SQUAD
2:22.81
+0:10.47
6
9026
Setiawan, Muhammad Faadhilah
Zerotwotwo Abunawas Racing SQUAD
2:26.63
+0:14.29
4
9027
Putra, Satria Nur Ismaya
Zerotwotwo Abunawas Racing SQUAD
2:24.50
+0:12.16
Men Elite
13
0
Wiryawan, AT
Zero Riders
2:21.33
+0:07.61
12
1
Prastana, Taufik
HAMPURA HPN CV.SUNDAJAYA
2:21.19
+0:07.47
10
96
hidayat, Ahmad Nur
Orbea Indonesia Batik Air Racing Team
2:18.95
+0:05.23
5
98
Mahfudz, M
team lubuklinggau sumatera selatan
2:16.68
+0:02.96
2
99
Handika, Dedik
Polygon PVR
2:14.30
+0:00.58
4
107
Mulyadi, Yadi
GOPAD
2:15.87
+0:02.15
1
117
SAHARA, YORIS
NGESOD, AZKIYA BIKE, TERAS MTB
2:13.72
---
6
138
Padli, Koko Muhamad
MELETZ UMS RACING TEAM
2:16.86
+0:03.14
11
428
Hermansyah, Septian Setia
GOPAD
2:20.41
+0:06.69
8
8171
Brasco, Aprizal
Spartan Racing Team
2:18.10
+0:04.38
7
9011
Purnama, Wahyu
SPARTAN RACING TEAM
2:17.38
+0:03.66
3
9029
Cahyadi, Tio
SPARTAN RACING TEAM
2:15.53
+0:01.81
9
9030
Nugraha, Yoga
Spartan Racing Team
2:18.29
+0:04.57
Peewee
7
3
Fauzi, Abang
C.A.B ACADEMY
2:53.17
+0:14.21
4
4
Aditya, Aldy
BudiLuhur-Sixtyninner-RudyBike-Foco-CABacademy
2:48.69
+0:09.73
9
8
Nurdiana, Mochamad Zidane
Cimeong Bike
3:01.22
+0:22.26
13
18
Tyas, M.yudith
Pags freerider -mtbrid-smp 20
3:10.24
+0:31.28
18
51
N.S, Anjal
Jarambah98 garut
3:30.49
+0:51.53
6
68
Renaldi, Wijdan Taufiqurahman
Tjikole sunday alliance
2:53.01
+0:14.05
5
75
Kudus, Abdu
CABacademy-Barokahsepuh
2:52.63
+0:13.67
8
76
Nurbani, Adip
CABacademy-LestariFactoryRacing
2:53.68
+0:14.72
3
77
ajis, Zidane Moch
C.A.B academy
2:48.20
+0:09.24
21
131
NUVI, NOVAL
MAJALENGKA MTB-BMX - RAUNG - DUNGDUNG - POLAIR DH
3:45.20
+1:06.24
16
551
Aulia, Rafa ahmad
KKSG
3:19.58
+0:40.62
14
552
Fadli, Muhamad
KSG-Team
3:15.63
+0:36.67
17
553
Shodiq, M rizqi
ARC BDG
3:29.08
+0:50.12
11
554
Nugraha, Bayu
Galuh CT - GALAXY Ciamis
3:01.76
+0:22.80
19
555
Musyafa, Muhamad Attalah
Ksg team
3:35.57
+0:56.61
12
557
Aria, Moh
Pags free raider
3:06.34
+0:27.38
1
558
Arief, Ivan
Cv sundajaya tasikmalaya
2:38.96
---
15
1902
PU, Cakra
PU Adventure
3:16.87
+0:37.91
20
4337
Zharfan, Azka
3:41.83
+1:02.87
2
9018
alparishi, azhar salaman
No Skull Racing Team
2:41.40
+0:02.44
10
9028
Adinata, Luthfi
Joy DH Project
3:01.41
+0:22.45
Men Master A
1
5
purnamawan, Candra
TROOPS
2:20.77
---
17
7
Nurjaman, Aceng
Majalaya MTB Alliance
3:11.06
+0:50.29
7
39
Sofyan, Hery
Bagong racing team - avatar - bengkel jeje suspens
2:35.44
+0:14.67
16
40
Setiawan, Roni
Bagong racing team - afatar - bengkel jeje suspens
2:52.65
+0:31.88
12
60
Firmansyah, Rifan
Tjikole Sunday Alliances
2:43.12
+0:22.35
5
64
Alfariqi, Alfi
Tjikole sunday alliances
2:29.72
+0:08.95
11
71
mulyana, jaka
tjikole sunday aliances
2:42.06
+0:21.29
15
82
Sudrajat, Ajat
Cimeong Bike
2:52.40
+0:31.63
10
101
Iskandar, Edi
K-Bike
2:41.75
+0:20.98
13
1001
Kamaludin, Usep
Majalaya MTB Alliance
2:43.18
+0:22.41
3
1002
Nosh, Dhava Nosh Dhava
KSG - LINTINK - MMA - BOISTOIS
2:23.59
+0:02.82
8
1003
Rumanegey, Ruly
Majalaya MTB Alliance
2:37.37
+0:16.60
9
1004
Djawink, Dhen
NGFK Racing
2:38.29
+0:17.52
14
1005
Samsudin, Nanang
Majalaya MTB Alliance
2:46.02
+0:25.25
6
1008
jaenudin, lucky
The Mako
2:33.93
+0:13.16
18
1009
PU, Rudi
PU Adventure
3:19.89
+0:59.12
4
6969
Rianto, Adi
Tjikole Sunday Alliances
2:28.06
+0:07.29
2
9455
Suherlan, Agus
No Skull Racing Team
2:21.48
+0:00.71
Men Master B
13
61
YULIANA, HADI
RAGOS CIWIDEY
3:44.01
+1:16.82
3
95
Rohimat, Nenda
Orbea Indonesia Batik Air Racing Team
2:29.24
+0:02.05
1
97
Elzamany, Malvin
privateer
2:27.19
---
2
201
Doran, Herman
Extrude Jersey
2:27.50
+0:00.31
8
213
Hadiat, Haris
Crazy Pedall
2:43.65
+0:16.46
6
214
Donald, Herry
Majalaya MTB Alliance
2:37.59
+0:10.40
11
215
Hamdani, Dani
Baragazul Squad
3:06.67
+0:39.48
4
216
Hermawan, Dadang
Majalaya MTB Alliance
2:30.96
+0:03.77
12
217
Rohandani, Jajang
Indego Syndicate
3:27.78
+1:00.59
7
218
Elvan,
INDEGO
2:38.45
+0:11.26
10
1006
Rozak, Ojack Abdul
Majalaya MTB Alliance
2:57.10
+0:29.91
5
9017
Nugraha, Yedi
comebackbird
2:34.02
+0:06.83
9
9020
Winarya, Erwin
IMGO SQUAD
2:46.22
+0:19.03
Men Master C
14
43
SUPIAN, IYAN
RAGOS CIWIDEY
3:06.72
+0:33.92
13
45
mulyadi, dudi
PU Adventure
3:03.89
+0:31.09
6
46
iwan,
indego
2:41.80
+0:09.00
10
49
osborn, BONNY OSBORN
montesque-osborn racing
2:46.83
+0:14.03
5
104
Aming, Yaminuddin
Tjikole Sunday Aliance
2:38.46
+0:05.66
4
109
KIM,
GOPAD
2:37.87
+0:05.07
1
110
Gauthama, Yosie.p
Tjikole sunday aliances
2:32.80
---
11
124
Gohen, Renaldi
Tjikole sunday alliance
2:52.33
+0:19.53
8
301
FLATLAND, ADHE
204 FLATLAND
2:44.59
+0:11.79
15
302
R, Hendi
RGT Adventure
3:15.12
+0:42.32
12
999
Noor, Revie
Nu Gravity
2:55.94
+0:23.14
16
1901
PU, Deni
PU Adventure
3:33.56
+1:00.76
7
1907
PU, Dadan
PU Adventure
2:42.20
+0:09.40
2
9001
SMH,
SMH Bike
2:33.11
+0:00.31
9
9003
W, Sany
SMH Bike
2:44.70
+0:11.90
3
9015
Ardi, Febri
Mr ikobana k bike
2:37.58
+0:04.78
Men Master D
1
14
Yakuza, ABRAHAM
INDEPENDENT
2:29.73
---
8
22
Astanto, Tony
Independent Spider-Id
2:59.88
+0:30.15
2
93
-, Mutakin
Orbea Indonesia Batik Air Racing Team
2:31.24
+0:01.51
5
102
tobl, suharjoko
Independent
2:43.60
+0:13.87
3
108
Rachman, Yamin
GOPAD
2:37.01
+0:07.28
10
400
Hermawan, Ajang
TBC
3:14.93
+0:45.20
7
401
Sugandi, Andi
Kehedznation V10
2:51.42
+0:21.69
11
403
candrani, Dien
The Mako
3:27.52
+0:57.79
9
405
Satya, Dadan
indego munding racing bandung
3:09.03
+0:39.30
4
777
ismail, Reza
GOPAD
2:39.13
+0:09.40
6
9005
Iskandar, Rudy
hampura balad erick mtb
2:48.80
+0:19.07
Veteran
7
50
Herman, Herman
Jarambah 98
3:37.15
+0:53.11
4
62
WAHIDIN, ATIF
RAGOS CIWIDEY
3:06.51
+0:22.47
3
100
herawan, budi
Majesty MTB BMX Majalengka, RAUNG
3:02.58
+0:18.54
5
1904
PU, Hariono
PU Adventure
3:10.83
+0:26.79
6
9006
C.A.B, Aki
CAB Academy
3:26.57
+0:42.53
1
9013
Sunarko, Wilman
Badeur, Castle, WRT, Rarat, Roger
2:44.04
---
2
9021
Iryanto,
Ikobana MR Racing Team
2:56.98
+0:12.94
Women Open
3
55
nugroho, Hilmi
TROOPS
2:41.56
+0:05.97
1
94
saadah, Laelatus
Orbea Indonesia Batik Air Racing Team
2:35.59
---
5
116
Nurbaeti, Dea
THE PREDATOR, TERAS MTB
3:04.63
+0:29.04
7
126
FAUZIAH, ADINDA JAIDA
C.A.B ACADEMY
4:25.47
+1:49.88
6
134
rusmiyati, kurnia
Majesty MTB BMX Majalengka, RAUNG
4:16.97
+1:41.38
4
429
Sari, Diana Intan Purnama
JC BIKE LINTINK-EXTRUDE
2:56.88
+0:21.29
2
9019
agustina, riska amelia
No Skull Racing Team
2:39.64
+0:04.05