SPORTident TimingPummpälzweg e.V.

3. RENNSThike XTREMarathon

Gumpelstadt 05.05.2018

3. RENNSThike XTREMarathon

Gumpelstadt 05.05.2018

 

Rezultāti 3. RENNSThike XTREMarathon

XTREMarathon 170.10 km
GrupaKopā
   
VietaNr.Vārds KlubsLaikskm/hStarpība

1. posms: Brennersgrün (20.80 km)

Männer
1372
DE ROOVERE, Rudy

BEL
Vos Schaffen2:36:227.98---
2397
TROMMER, Marco

GER
Jena2:38:077.89+1:45
3398
WEBER, Lutz

GER
Lauffeuer Fröttstädt e.V.2:38:307.87+2:08
4392
SITTIG, Walter

GER
Freiburg2:39:057.84+2:43
5395
THIELE, Jens

GER
SV Stockhütte2:41:597.70+5:37
6396
TRAUT, Daniel

GER
Ludwigsstadt2:42:257.68+6:03
7385
MÖWALD, Reiner

GER
GutsMuths-Rennsteiglaufverein2:42:537.66+6:31
8390
SEIPP, Oliver

GER
Borken2:47:467.44+11:24
9375
FISCHER, Hermann

GER
Team Erdinger Alkoholfrei2:47:537.43+11:31
10389
RÄTZSCH, Wolfgang

GER
Holzländer2:52:557.22+16:33
11399
WICH, Andre

GER
Bad Lobenstein2:52:567.22+16:34
12373
DEKEIRSSCHIETER, LUC

BEL
12 UREN VAN LAUWE2:54:007.17+17:38
13379
HILLERT, H-Jürgen

GER
Hohenmölsen3:22:426.16+46:20
Frauen
1374
DEMAN, ANNIC

BEL
12 UREN VAN LAUWE2:54:027.17---

2. posms: Spechtsbrunn (18.30 km)

Männer
1395
THIELE, Jens

GER
SV Stockhütte2:54:396.29---
2372
DE ROOVERE, Rudy

BEL
Vos Schaffen2:55:506.24+1:11
3392
SITTIG, Walter

GER
Freiburg2:56:286.22+1:49
4398
WEBER, Lutz

GER
Lauffeuer Fröttstädt e.V.2:58:076.16+3:28
5397
TROMMER, Marco

GER
Jena2:58:366.15+3:57
6396
TRAUT, Daniel

GER
Ludwigsstadt2:59:036.13+4:24
7385
MÖWALD, Reiner

GER
GutsMuths-Rennsteiglaufverein3:03:076.00+8:28
8373
DEKEIRSSCHIETER, LUC

BEL
12 UREN VAN LAUWE3:05:085.93+10:29
9390
SEIPP, Oliver

GER
Borken3:06:245.89+11:45
10375
FISCHER, Hermann

GER
Team Erdinger Alkoholfrei3:06:255.89+11:46
11389
RÄTZSCH, Wolfgang

GER
Holzländer3:06:335.89+11:54
12399
WICH, Andre

GER
Bad Lobenstein3:14:415.64+20:02
13379
HILLERT, H-Jürgen

GER
Hohenmölsen3:38:345.02+43:55
Frauen
1374
DEMAN, ANNIC

BEL
12 UREN VAN LAUWE3:05:085.93---

3. posms: Friedrichshöhe (23.80 km)

Männer
1375
FISCHER, Hermann

GER
Team Erdinger Alkoholfrei4:12:135.66---
2390
SEIPP, Oliver

GER
Borken4:12:235.66+0:10
3385
MÖWALD, Reiner

GER
GutsMuths-Rennsteiglaufverein4:22:315.44+10:18
4399
WICH, Andre

GER
Bad Lobenstein4:29:315.30+17:18
5389
RÄTZSCH, Wolfgang

GER
Holzländer4:38:125.13+25:59
6379
HILLERT, H-Jürgen

GER
Hohenmölsen4:55:404.83+43:27
7372
DE ROOVERE, Rudy

BEL
Vos Schaffen5:02:054.73+49:52
Frauen

4. posms: Neustadt (17.00 km)

Männer
1390
SEIPP, Oliver

GER
Borken2:59:385.68---
2375
FISCHER, Hermann

GER
Team Erdinger Alkoholfrei2:59:595.67+0:21
3385
MÖWALD, Reiner

GER
GutsMuths-Rennsteiglaufverein3:13:505.26+14:12
4372
DE ROOVERE, Rudy

BEL
Vos Schaffen3:16:545.18+17:16
5399
WICH, Andre

GER
Bad Lobenstein3:38:404.66+39:02
6389
RÄTZSCH, Wolfgang

GER
Holzländer3:38:424.66+39:04
7379
HILLERT, H-Jürgen

GER
Hohenmölsen5:37:383.02+2:38:00
8396
TRAUT, Daniel

GER
Ludwigsstadt6:33:522.59+3:34:14
9398
WEBER, Lutz

GER
Lauffeuer Fröttstädt e.V.6:39:012.56+3:39:23
10392
SITTIG, Walter

GER
Freiburg6:40:382.55+3:41:00
11397
TROMMER, Marco

GER
Jena6:44:532.52+3:45:15
12395
THIELE, Jens

GER
SV Stockhütte6:45:422.51+3:46:04
13373
DEKEIRSSCHIETER, LUC

BEL
12 UREN VAN LAUWE7:22:552.30+4:23:17
Frauen
1374
DEMAN, ANNIC

BEL
12 UREN VAN LAUWE7:22:552.30---

5. posms: Oberhof (25.90 km)

Männer
1397
TROMMER, Marco

GER
Jena5:18:004.89---
2398
WEBER, Lutz

GER
Lauffeuer Fröttstädt e.V.5:23:344.80+5:34
3392
SITTIG, Walter

GER
Freiburg5:23:374.80+5:37
4372
DE ROOVERE, Rudy

BEL
Vos Schaffen5:26:014.77+8:01
5373
DEKEIRSSCHIETER, LUC

BEL
12 UREN VAN LAUWE5:33:304.66+15:30
6375
FISCHER, Hermann

GER
Team Erdinger Alkoholfrei5:36:074.62+18:07
7390
SEIPP, Oliver

GER
Borken5:36:184.62+18:18
8385
MÖWALD, Reiner

GER
GutsMuths-Rennsteiglaufverein5:47:134.48+29:13
9389
RÄTZSCH, Wolfgang

GER
Holzländer6:04:084.27+46:08
10399
WICH, Andre

GER
Bad Lobenstein6:04:264.26+46:26
Frauen
1374
DEMAN, ANNIC

BEL
12 UREN VAN LAUWE5:34:254.65---

6. posms: Neue Ausspanne (17.30 km)

Männer
1372
DE ROOVERE, Rudy

BEL
Vos Schaffen2:51:376.05---
2398
WEBER, Lutz

GER
Lauffeuer Fröttstädt e.V.2:58:135.82+6:36
3397
TROMMER, Marco

GER
Jena3:06:075.58+14:30
4392
SITTIG, Walter

GER
Freiburg3:10:185.45+18:41
5373
DEKEIRSSCHIETER, LUC

BEL
12 UREN VAN LAUWE3:29:504.95+38:13
6375
FISCHER, Hermann

GER
Team Erdinger Alkoholfrei3:41:314.69+49:54
7390
SEIPP, Oliver

GER
Borken3:41:414.68+50:04
8399
WICH, Andre

GER
Bad Lobenstein3:42:044.67+50:27
9389
RÄTZSCH, Wolfgang

GER
Holzländer3:42:224.67+50:45
10385
MÖWALD, Reiner

GER
GutsMuths-Rennsteiglaufverein4:32:373.81+1:41:00
11396
TRAUT, Daniel

GER
Ludwigsstadt7:36:362.27+4:44:59
12395
THIELE, Jens

GER
SV Stockhütte8:44:381.98+5:53:01
Frauen
1374
DEMAN, ANNIC

BEL
12 UREN VAN LAUWE3:28:564.97---

7. posms: Großer Inselsberg (14.40 km)

Männer
1396
TRAUT, Daniel

GER
Ludwigsstadt2:34:015.61---
2397
TROMMER, Marco

GER
Jena2:41:445.34+7:43
3392
SITTIG, Walter

GER
Freiburg2:50:565.05+16:55
4390
SEIPP, Oliver

GER
Borken3:14:454.44+40:44
5375
FISCHER, Hermann

GER
Team Erdinger Alkoholfrei3:15:014.43+41:00
6372
DE ROOVERE, Rudy

BEL
Vos Schaffen3:23:014.26+49:00
7398
WEBER, Lutz

GER
Lauffeuer Fröttstädt e.V.3:23:414.24+49:40
8373
DEKEIRSSCHIETER, LUC

BEL
12 UREN VAN LAUWE3:30:224.11+56:21
9389
RÄTZSCH, Wolfgang

GER
Holzländer3:37:153.98+1:03:14
10399
WICH, Andre

GER
Bad Lobenstein3:37:163.98+1:03:15
11395
THIELE, Jens

GER
SV Stockhütte3:45:173.84+1:11:16
12385
MÖWALD, Reiner

GER
GutsMuths-Rennsteiglaufverein3:49:303.76+1:15:29
Frauen
1374
DEMAN, ANNIC

BEL
12 UREN VAN LAUWE3:30:074.11---

8. posms: Dreiherrnstein (5.00 km)

Männer
1397
TROMMER, Marco

GER
Jena46:126.49---
2372
DE ROOVERE, Rudy

BEL
Vos Schaffen52:105.75+5:58
3392
SITTIG, Walter

GER
Freiburg52:585.66+6:46
4395
THIELE, Jens

GER
SV Stockhütte55:215.42+9:09
5398
WEBER, Lutz

GER
Lauffeuer Fröttstädt e.V.55:465.38+9:34
6396
TRAUT, Daniel

GER
Ludwigsstadt1:00:374.95+14:25
7399
WICH, Andre

GER
Bad Lobenstein1:02:484.78+16:36
8389
RÄTZSCH, Wolfgang

GER
Holzländer1:02:504.77+16:38
9375
FISCHER, Hermann

GER
Team Erdinger Alkoholfrei1:02:524.77+16:40
10390
SEIPP, Oliver

GER
Borken1:02:574.77+16:45
11373
DEKEIRSSCHIETER, LUC

BEL
12 UREN VAN LAUWE1:10:404.25+24:28
12385
MÖWALD, Reiner

GER
GutsMuths-Rennsteiglaufverein1:30:033.33+43:51
13379
HILLERT, H-Jürgen

GER
Hohenmölsen11:33:030.43+10:46:51
Frauen
1374
DEMAN, ANNIC

BEL
12 UREN VAN LAUWE1:10:394.25---

9. posms: Hubertushaus (8.70 km)

Männer
1398
WEBER, Lutz

GER
Lauffeuer Fröttstädt e.V.1:34:095.54---
2392
SITTIG, Walter

GER
Freiburg1:37:395.35+3:30
3373
DEKEIRSSCHIETER, LUC

BEL
12 UREN VAN LAUWE1:38:005.33+3:51
4396
TRAUT, Daniel

GER
Ludwigsstadt1:38:015.33+3:52
5395
THIELE, Jens

GER
SV Stockhütte1:38:055.32+3:56
6375
FISCHER, Hermann

GER
Team Erdinger Alkoholfrei1:42:075.11+7:58
6390
SEIPP, Oliver

GER
Borken1:42:075.11+7:58
8397
TROMMER, Marco

GER
Jena1:43:015.07+8:52
9372
DE ROOVERE, Rudy

BEL
Vos Schaffen1:44:364.99+10:27
10389
RÄTZSCH, Wolfgang

GER
Holzländer1:56:334.48+22:24
11399
WICH, Andre

GER
Bad Lobenstein1:56:354.48+22:26
12385
MÖWALD, Reiner

GER
GutsMuths-Rennsteiglaufverein2:12:243.94+38:15
Frauen
1374
DEMAN, ANNIC

BEL
12 UREN VAN LAUWE1:38:125.32---

10. posms: Hohe Sonne (4.70 km)

Männer
1392
SITTIG, Walter

GER
Freiburg44:456.30---
2372
DE ROOVERE, Rudy

BEL
Vos Schaffen44:596.27+0:14
3396
TRAUT, Daniel

GER
Ludwigsstadt47:375.92+2:52
4397
TROMMER, Marco

GER
Jena48:185.84+3:33
5399
WICH, Andre

GER
Bad Lobenstein50:195.60+5:34
6389
RÄTZSCH, Wolfgang

GER
Holzländer50:225.60+5:37
7375
FISCHER, Hermann

GER
Team Erdinger Alkoholfrei50:575.53+6:12
8390
SEIPP, Oliver

GER
Borken50:595.53+6:14
9395
THIELE, Jens

GER
SV Stockhütte51:565.43+7:11
10398
WEBER, Lutz

GER
Lauffeuer Fröttstädt e.V.52:315.37+7:46
11373
DEKEIRSSCHIETER, LUC

BEL
12 UREN VAN LAUWE54:515.14+10:06
12385
MÖWALD, Reiner

GER
GutsMuths-Rennsteiglaufverein1:08:144.13+23:29
Frauen
1374
DEMAN, ANNIC

BEL
12 UREN VAN LAUWE54:535.14---

11. posms: Altenberger See (3.30 km)

Männer
1372
DE ROOVERE, Rudy

BEL
Vos Schaffen37:295.28---
2398
WEBER, Lutz

GER
Lauffeuer Fröttstädt e.V.41:374.76+4:08
3397
TROMMER, Marco

GER
Jena43:324.55+6:03
4396
TRAUT, Daniel

GER
Ludwigsstadt44:434.43+7:14
5392
SITTIG, Walter

GER
Freiburg47:564.13+10:27
6373
DEKEIRSSCHIETER, LUC

BEL
12 UREN VAN LAUWE49:553.97+12:26
7399
WICH, Andre

GER
Bad Lobenstein51:543.82+14:25
8389
RÄTZSCH, Wolfgang

GER
Holzländer51:563.81+14:27
9390
SEIPP, Oliver

GER
Borken53:253.71+15:56
10375
FISCHER, Hermann

GER
Team Erdinger Alkoholfrei53:263.71+15:57
11385
MÖWALD, Reiner

GER
GutsMuths-Rennsteiglaufverein58:453.37+21:16
Frauen
1374
DEMAN, ANNIC

BEL
12 UREN VAN LAUWE49:164.02---

12. posms: Möhra (6.90 km)

Männer
1389
RÄTZSCH, Wolfgang

GER
Holzländer1:17:465.32---
2396
TRAUT, Daniel

GER
Ludwigsstadt1:19:055.23+1:19
3373
DEKEIRSSCHIETER, LUC

BEL
12 UREN VAN LAUWE1:23:594.93+6:13
4372
DE ROOVERE, Rudy

BEL
Vos Schaffen1:24:584.87+7:12
5397
TROMMER, Marco

GER
Jena1:26:064.81+8:20
6375
FISCHER, Hermann

GER
Team Erdinger Alkoholfrei1:27:244.74+9:38
7390
SEIPP, Oliver

GER
Borken1:27:324.73+9:46
8398
WEBER, Lutz

GER
Lauffeuer Fröttstädt e.V.1:28:164.69+10:30
9399
WICH, Andre

GER
Bad Lobenstein1:35:104.35+17:24
10385
MÖWALD, Reiner

GER
GutsMuths-Rennsteiglaufverein1:40:084.13+22:22
11395
THIELE, Jens

GER
SV Stockhütte2:07:503.24+50:04
Frauen
1374
DEMAN, ANNIC

BEL
12 UREN VAN LAUWE1:24:364.89---

13. posms: finišs (4.00 km)

Männer
1372
DE ROOVERE, Rudy

BEL
Vos Schaffen37:416.37---
2389
RÄTZSCH, Wolfgang

GER
Holzländer37:556.33+0:14
3395
THIELE, Jens

GER
SV Stockhütte39:346.07+1:53
4396
TRAUT, Daniel

GER
Ludwigsstadt39:486.03+2:07
5375
FISCHER, Hermann

GER
Team Erdinger Alkoholfrei40:175.96+2:36
5390
SEIPP, Oliver

GER
Borken40:175.96+2:36
7397
TROMMER, Marco

GER
Jena41:565.72+4:15
8398
WEBER, Lutz

GER
Lauffeuer Fröttstädt e.V.42:405.63+4:59
9399
WICH, Andre

GER
Bad Lobenstein44:155.42+6:34
10373
DEKEIRSSCHIETER, LUC

BEL
12 UREN VAN LAUWE46:025.21+8:21
11385
MÖWALD, Reiner

GER
GutsMuths-Rennsteiglaufverein54:104.43+16:29
12392
SITTIG, Walter

GER
Freiburg1:46:342.25+1:08:53
13379
HILLERT, H-Jürgen

GER
Hohenmölsen3:33:041.13+2:55:23
Frauen
1374
DEMAN, ANNIC

BEL
12 UREN VAN LAUWE46:005.22---