SPORTident TimingTurkish Orienteering Federation

ESOC 2019 Long

Sarikamis 10.02.2019

ESOC 2019 Long

Sarikamis 10.02.2019


Kopsavilkums
Organizators: Turkish Orienteering Federation
Dalībnieki Kopā: 92
Meklēt visās kategorijās
Statistiskais novērtējums
Results last updated on 15.02.2019 17:03
 

Rezultāti ESOC 2019 Long

StandartaPosma laiks
18.14 km / 39 Controls / 53 Dalībnieki
VietaVārds KlubsLaiksmin/kmStarpība
1
MOHOLDT, Lars

NOR
Norwegian Orienteering Federat1:31:545:03---
2
GORLANOV, Sergey

RUS
Russian Orienteering Federatio1:32:285:05+0:34
3
ROST, Erik

SWE
Swedish Orienteering Federatio1:32:335:06+0:39
4
KHRENNIKOV, Eduard

RUS
Russian Orienteering Federatio1:34:165:11+2:22
5
BAKLID, Jorgen

NOR
Norwegian Orienteering Federat1:34:325:12+2:38
6
KISELEV, Vladislav

RUS
Russian Orienteering Federatio1:35:595:17+4:05
7
UUSITALO, Jyri

FIN
Finnish Orienteering Federatio1:36:575:20+5:03
8
TRIFONENKOV, Maxim

RUS
Russian Orienteering Federatio1:37:185:21+5:24
9
BELOMAZHEV, Stanimir

BUL
Bulgarian Orienteering Federat1:38:385:26+6:44
10
LUNDHOLM, Markus

SWE
Swedish Orienteering Federatio1:38:405:26+6:46
11
LINNAINMAA, Tero

FIN
Finnish Orienteering Federatio1:38:435:26+6:49
12
SCHNYDER, Gion

SUI
Swiss Orienteering1:39:005:27+7:06
13
WIGGEN, Oyvind

NOR
Norwegian Orienteering Federat1:39:375:29+7:43
14
HAKKINEN, Janne

FIN
Finnish Orienteering Federatio1:39:535:30+7:59
15
KOTRO, Tuomas

FIN
Finnish Orienteering Federatio1:40:345:32+8:40
16
HAMMARBERG, Martin

SWE
Swedish Orienteering Federatio1:41:085:34+9:14
17
HORVAT, Petr

CZE
Czech Orienteering Federation1:42:125:38+10:18
18
LAMOV, Andrey

RUS
Russian Orienteering Federatio1:42:245:38+10:30
19
ZLOBIN, Aleksandr

RUS
Russian Orienteering Federatio1:42:455:39+10:51
20
WICKBOM, Rasmus

SWE
Swedish Orienteering Federatio1:44:195:45+12:25
21
PENCHEV, Martin

BUL
Bulgarian Orienteering Federat1:44:385:46+12:44
22
JAAMA, Mattis

EST
Estonian Orienteering Federati1:46:155:51+14:21
23
SKODA, Jakub

CZE
Czech Orienteering Federation1:46:225:51+14:28
24
WALHEIM, Sixten

SWE
Swedish Orienteering Federatio1:46:395:52+14:45
25
LACIGA, Radek

CZE
Czech Orienteering Federation1:47:065:54+15:12
26
TUOMALA, Misa

FIN
Finnish Orienteering Federatio1:48:355:59+16:41
27
COMAI, Davide

ITA
Italian Orienteering Federatio1:50:466:06+18:52
28
DEININGER, Lukas

SUI
Swiss Orienteering1:52:036:10+20:09
29
HASEK, Jan

CZE
Czech Orienteering Federation1:54:266:18+22:32
30
VYSTAVEL, Ondrej

CZE
Czech Orienteering Federation1:56:576:26+25:03
31
AMBRAZAS, Ignas
 Lithuanian Orienteering Federa1:57:296:28+25:35
32
VAITKUS, Rokas
 Lithuanian Orienteering Federa1:57:306:28+25:36
33
HALLOP, Kevin

EST
Estonian Orienteering Federati1:59:046:33+27:10
34
SUCIU, Simion

ROU
Romanian Orienteering Federati1:59:336:35+27:39
35
JAROSZEK, Radoslaw

POL
Poland Orienteering Federatio2:01:156:41+29:21
36
MATUS, Voitech

CZE
Czech Orienteering Federation2:04:206:51+32:26
37
BIERI, Andrin

SUI
Swiss Orienteering2:11:247:14+39:30
38
BLEJDEA, Alexandru

ROU
Romanian Orienteering Federati2:11:367:15+39:42
39
SZEP, Zoltan

ROU
Romanian Orienteering Federati2:12:327:18+40:38
40
AYCICEK, Yasin

TUR
Turkish Orienteering Federatio2:41:388:54+1:09:44
41
AYCICEK, Ugur

TUR
Turkish Orienteering Federatio2:41:598:55+1:10:05
42
GURCAN, Umut

TUR
Turkish Orienteering Federatio2:44:009:02+1:12:06
43
KOTAN, Emirhan

TUR
Turkish Orienteering Federatio2:46:439:11+1:14:49
44
AYCICEK, Ozan

TUR
Turkish Orienteering Federatio2:55:299:40+1:23:35
MP
AKTIMUR, Onder

TUR
Turkish Orienteering Federatio
MP
DEMIR, Erkan

TUR
Turkish Orienteering Federatio
DNF
OZCAN, Servet

TUR
Turkish Orienteering Federatio
DNF
TINTAR, Mihai

ROU
Romanian Orienteering Federati
DNF
DIMITROV, Nikolay

BUL
Bulgarian Orienteering Federat
DSQ
MARYCH, Kostiantyn

UKR
Ukrainian Orienteering Federat
DNS
CORRADINI, Francesco

ITA
Italian Orienteering Federatio
DNS
KVALE, Bjornar

NOR
Norwegian Orienteering Federat
DNS
BLOMGREN, Erik

SWE
Swedish Orienteering Federatio