Sacensības
Rezultāti
Ielogoties
Navigation ein-/ausblenden
Sacensības
Rezultāti
(aktuell)
Ielogoties
ADECOM
KV EL PORTÉ
Canfranc 29.09.2019
KV EL PORTÉ
Canfranc 29.09.2019
Kopsavilkums
Organizators: ADECOM
Dalībnieki Kopā: 109
Meklēt visās distancēs
Statistiskais novērtējums
Results last updated on 28.08.2023 15:53
Lejupielādes
SubCategorias Absoluto (PDF)
Lejuplādēt rezultātus pa distancēm (CSV)
Lejuplādēt rezultātus pa grupām (CSV)
Dalīties
Rezultāti KV EL PORTÉ
ABSOLUTA
ABSOLUTA
CADETE
JUNIOR
Grupa
Kopā
ABS F
ABS F
ABS M
Albert, Cantenys Ribalta (INDEPENDIENTE)
Albert, Ferrer Camañes (Seleccion Aragón Fam-Scott)
Alejandro, Tamayo Esquinas (INDEPENDIENTE)
Anartz, Etxeberria Larraza
Antonio, Alvarez Garcia (Centro Asturiano De Oviedo)
Antonio, Andreu Prego (Club Ibón Orientacion)
Antonio, Bellido Puebla Jose (C.D.E. Todovertical)
Antonio, Mena Garcia Jose (S.M. Club Atletismo Marathon Crevillent)
Antonio, Rubio Zurano Jose (Independiente)
Asun, Ochoa San Emeterio (INDEPENDIENTE)
Beatriz, Sánchez Alonso (Tierra Tragame)
Begoña, Mota Virto (SELECCION ARAGÓN FAM-SCOTT)
Bertrand, Saüt (ski club aspois (accous))
Carlos, Cipres Castillo (Seleccion Aragón Fam-Scott)
Carlos, Lassa Vázquez Juan (VALLE DE IZAS)
Carlos, Lorenz Pujol (Manolo'S Team)
Carlos, Mateos Lopez (Todovertical)
Clàudia, Sabata (Club Esquí Berguedà)
Cristina, Ara Pàlacios (selección aragón FAM-Scott)
Daniel, Magallon Liso (Seleccion Aragón Fam-Scott)
David, Rabaza Dauden (MAESTRAZGO - CAJA RURAL TERUEL)
David, Vidal Cugat (TEAM BLUE MOTORS NEOLITH)
David, Vives (Matarraña Ports)
Denis, Navarro (INDEPENDIENTE)
Diego, Díaz Pando (Liebana/ La Sportiva)
Diego, Hernández Rubio (Pico Rayo Trail)
Dourau-Cadet, Jean-Laurent (Oloron Ô Béarn Sport Nature)
Eva, Montaner Gabás (Atlético Sobrarbe)
Felix, Arraztoa Arrechea (INDEPENDIENTE)
Francisco, Rodríguez Leal Jesús (Independiente)
Gabriel, Company Rubio (Selecció Balear Cxm)
Gabriel, Guillén Alonso (@noteoxides)
Gisela, Carrion Bertran (inverse)
Guillermo, Alonso Puente
Ignacio, Cardona Torres (Llebeig De Xabia)
Ingrid, Ruiz Sanchez (AE Matxacuca)
Irati, Larrañaga Matxain
Jaume, Garcías Juaneda (Selecció Balear Cxm)
Javier, Alvarez (Erlaitz SD)
Javier, Bisbal Martín (Dendro Comunidad Trail)
Javier, Lizarraga Rojas (A4Xk)
Javier, Martínez Ibarz (Club Montaña Pirineos)
Jesus, Argerey Bargados (Club atletismo cuarte)
Jesus, Tomas Celma (Hozona)
Jexux, Zelaia (Lagun Onak M.B.)
Joan, Navarro Moreno (Selecció Balear Cxm)
Jorge, Garcia Sanchez (Matarraña Team)
Jorge, Pastor Terol (Independiente)
Jorge, Sanz Asso (Independiente)
Jose, Andres Collado (Club Alpino El Rincon)
Jose, Gallego (Alpino Uzturre)
Josu, Urrestarazu Garcia
Juan, Montoya Téllez (Tierra Tragame)
Laurence, Rastell (C.A. DIANIUM BALEARIA)
Maialen, Garciarena Artola (INDEPENDIENTE)
Manuel, Cañón Castro (C.D. De Montaña Y Escalada Ojanco)
Manuel, Fernández Mediavilla (Selección Castilla Y León)
Manuel, Herranz Pola Jose (independiente)
Maria, Clèries Aran (INDEPENDIENTE)
María, Diez Manzano (SELECCIÓN CASTILLA Y LEÓN)
María, Mato Miguel (@noteoxides)
Maria, Rodriguez Gutierrez Jose (Independiente)
Marian, Gutierrez Vazquez (DLC TRAIL TEAM)
Mariano, Adán López (Kolectivo Vertical)
Marta, Guiu Carrera (SELECCION ARAGÓN FAM-SCOTT)
Martín, Alvarez Espinar (Piloña.Deporte)
Mateo, Ortiz Elera (CLUB ESCLOPS D'AZUNS)
Mercedes, Onsurbe Notario (Zamora trail-AMZ)
Miguel, Pastor Peris (Cm Ibonciecho)
Miguel, Serra López Luis (CLUB GAMTE)
Mikel, Beunza Iraizoz (Txurregi)
Monica, Diaz Gavilan (Sección Andaluza)
Neus, Guinovart Vendrell (CLUB EXCURSIONISTA CENTELLES)
Oscar, Vergara Ulzurrun (INDEPENDIENTE)
Pablo, Turón Mallor
Patricia, Taillebresse (INDEPENDIENTE)
Paula, Ara Sánchez (CLUB ATLETISMO JACA)
Pedro, García López (TEAM BRAOJOS)
Ramon, De Iracheta Ruiz Jose (INDEPENDIENTE)
Raul, Capistrós Justes (Peña Guara)
Raul, Criado Sanchez (LOS ARAÑONES)
René, Petuya Philippe (INDEPENDIENTE)
Rubén, Mateos Carbajo (Todovertical)
Sara, Bernal Gil (Matarraña Ports)
Silvia, Agut Fuentes (CE Alliberadrenalina)
Silvia, Lara Dieguez (Seleccion Andaluza)
Tedy, Garzon Mendizabal (Trizurko)
Thibaut, Bertrand (Ccm Txurregi)
Vanessa, Pascual Igual (SELECCION ARAGÓN FAM-SCOTT)
Veronica, Sanchez Romero (C.D. MONTAÑERA ZAMORANA)
Xabier, Martinez Osta (Tafallako trinkete taldea)
Vieta
Nr.
Vārds
Laiks
Starpība
ABS F
16
56
Asun, Ochoa San Emeterio
INDEPENDIENTE
1:07:45
+13:41
5
55
Beatriz, Sánchez Alonso
Tierra Tragame
59:39
+5:35
14
58
Begoña, Mota Virto
SELECCION ARAGÓN FAM-SCOTT
1:05:58
+11:54
12
59
Cristina, Ara Pàlacios
selección aragón FAM-Scott
1:04:31
+10:27
10
66
Eva, Montaner Gabás
Atlético Sobrarbe
1:02:38
+8:34
1
48
Gisela, Carrion Bertran
inverse
54:04
---
3
46
Ingrid, Ruiz Sanchez
AE Matxacuca
55:50
+1:46
17
61
Irati, Larrañaga Matxain
1:07:50
+13:46
23
60
Laurence, Rastell
C.A. DIANIUM BALEARIA
1:17:43
+23:39
21
62
Maialen, Garciarena Artola
INDEPENDIENTE
1:16:07
+22:03
13
57
Maria, Clèries Aran
INDEPENDIENTE
1:05:41
+11:37
7
52
María, Diez Manzano
SELECCIÓN CASTILLA Y LEÓN
1:00:38
+6:34
25
102
María, Mato Miguel
@noteoxides
1:24:51
+30:47
11
53
Marian, Gutierrez Vazquez
DLC TRAIL TEAM
1:04:16
+10:12
9
65
Marta, Guiu Carrera
SELECCION ARAGÓN FAM-SCOTT
1:02:19
+8:15
24
68
Mercedes, Onsurbe Notario
Zamora trail-AMZ
1:23:26
+29:22
8
50
Monica, Diaz Gavilan
Sección Andaluza
1:02:18
+8:14
22
64
Neus, Guinovart Vendrell
CLUB EXCURSIONISTA CENTELLES
1:16:09
+22:05
18
101
Patricia, Taillebresse
INDEPENDIENTE
1:11:08
+17:04
20
67
Paula, Ara Sánchez
CLUB ATLETISMO JACA
1:13:27
+19:23
19
69
Sara, Bernal Gil
Matarraña Ports
1:13:09
+19:05
15
54
Silvia, Agut Fuentes
CE Alliberadrenalina
1:07:09
+13:05
2
47
Silvia, Lara Dieguez
Seleccion Andaluza
55:27
+1:23
6
49
Vanessa, Pascual Igual
SELECCION ARAGÓN FAM-SCOTT
1:00:32
+6:28
4
51
Veronica, Sanchez Romero
C.D. MONTAÑERA ZAMORANA
57:02
+2:58
ABS M
26
106
Albert, Cantenys Ribalta
INDEPENDIENTE
55:03
+8:30
12
3
Albert, Ferrer Camañes
Seleccion Aragón Fam-Scott
50:07
+3:34
59
94
Alejandro, Tamayo Esquinas
INDEPENDIENTE
2:04:22
+1:17:49
21
31
Anartz, Etxeberria Larraza
51:44
+5:11
29
16
Antonio, Alvarez Garcia
Centro Asturiano De Oviedo
57:07
+10:34
55
95
Antonio, Andreu Prego
Club Ibón Orientacion
1:34:59
+48:26
1
5
Antonio, Bellido Puebla Jose
C.D.E. Todovertical
46:33
---
10
13
Antonio, Mena Garcia Jose
S.M. Club Atletismo Marathon Crevillent
49:03
+2:30
53
19
Antonio, Rubio Zurano Jose
Independiente
1:20:04
+33:31
48
38
Bertrand, Saüt
ski club aspois (accous)
1:10:08
+23:35
6
9
Carlos, Cipres Castillo
Seleccion Aragón Fam-Scott
47:54
+1:21
46
42
Carlos, Lassa Vázquez Juan
VALLE DE IZAS
1:06:24
+19:51
57
26
Carlos, Lorenz Pujol
Manolo'S Team
1:37:20
+50:47
22
23
Carlos, Mateos Lopez
Todovertical
53:31
+6:58
17
8
Daniel, Magallon Liso
Seleccion Aragón Fam-Scott
50:30
+3:57
14
41
David, Rabaza Dauden
MAESTRAZGO - CAJA RURAL TERUEL
50:14
+3:41
11
44
David, Vidal Cugat
TEAM BLUE MOTORS NEOLITH
50:05
+3:32
30
35
David, Vives
Matarraña Ports
58:00
+11:27
52
97
Denis, Navarro
INDEPENDIENTE
1:14:27
+27:54
7
4
Diego, Díaz Pando
Liebana/ La Sportiva
47:55
+1:22
25
93
Diego, Hernández Rubio
Pico Rayo Trail
54:59
+8:26
37
43
Dourau-Cadet, Jean-Laurent
Oloron Ô Béarn Sport Nature
1:00:48
+14:15
31
105
Felix, Arraztoa Arrechea
INDEPENDIENTE
58:22
+11:49
36
18
Francisco, Rodríguez Leal Jesús
Independiente
1:00:38
+14:05
2
10
Gabriel, Company Rubio
Selecció Balear Cxm
47:21
+0:48
43
100
Gabriel, Guillén Alonso
@noteoxides
1:03:18
+16:45
45
88
Guillermo, Alonso Puente
1:06:16
+19:43
18
27
Ignacio, Cardona Torres
Llebeig De Xabia
50:42
+4:09
15
15
Jaume, Garcías Juaneda
Selecció Balear Cxm
50:29
+3:56
41
25
Javier, Bisbal Martín
Dendro Comunidad Trail
1:02:41
+16:08
4
7
Javier, Lizarraga Rojas
A4Xk
47:48
+1:15
54
34
Jesus, Argerey Bargados
Club atletismo cuarte
1:31:16
+44:43
39
91
Jesus, Tomas Celma
Hozona
1:01:49
+15:16
27
24
Jexux, Zelaia
Lagun Onak M.B.
55:31
+8:58
9
6
Joan, Navarro Moreno
Selecció Balear Cxm
48:47
+2:14
49
98
Jorge, Garcia Sanchez
Matarraña Team
1:10:12
+23:39
33
17
Jose, Andres Collado
Club Alpino El Rincon
58:57
+12:24
51
32
Jose, Gallego
Alpino Uzturre
1:12:42
+26:09
4
29
Josu, Urrestarazu Garcia
47:48
+1:15
23
22
Manuel, Cañón Castro
C.D. De Montaña Y Escalada Ojanco
54:00
+7:27
19
14
Manuel, Fernández Mediavilla
Selección Castilla Y León
51:10
+4:37
44
99
Manuel, Herranz Pola Jose
independiente
1:03:49
+17:16
47
109
Maria, Rodriguez Gutierrez Jose
Independiente
1:06:38
+20:05
58
104
Mariano, Adán López
Kolectivo Vertical
1:39:22
+52:49
3
2
Martín, Alvarez Espinar
Piloña.Deporte
47:46
+1:13
50
30
Mateo, Ortiz Elera
CLUB ESCLOPS D'AZUNS
1:10:20
+23:47
40
28
Miguel, Pastor Peris
Cm Ibonciecho
1:02:08
+15:35
34
87
Miguel, Serra López Luis
CLUB GAMTE
59:43
+13:10
8
1
Mikel, Beunza Iraizoz
Txurregi
48:08
+1:35
32
103
Oscar, Vergara Ulzurrun
INDEPENDIENTE
58:23
+11:50
42
86
Pablo, Turón Mallor
1:02:56
+16:23
56
92
Ramon, De Iracheta Ruiz Jose
INDEPENDIENTE
1:36:28
+49:55
38
37
Raul, Capistrós Justes
Peña Guara
1:01:08
+14:35
15
40
Raul, Criado Sanchez
LOS ARAÑONES
50:29
+3:56
35
45
René, Petuya Philippe
INDEPENDIENTE
1:00:25
+13:52
20
20
Rubén, Mateos Carbajo
Todovertical
51:30
+4:57
24
21
Tedy, Garzon Mendizabal
Trizurko
54:04
+7:31
13
11
Thibaut, Bertrand
Ccm Txurregi
50:12
+3:39
28
39
Xabier, Martinez Osta
Tafallako trinkete taldea
56:00
+9:27