SPORTident TimingA.S.D. Team Granzon

Matadown Mass Start MTB Enduro

San Leonardo (UD) 18.08.2019

Matadown Mass Start MTB Enduro

San Leonardo (UD) 18.08.2019


Kopsavilkums
Organizators: A.S.D. Team Granzon
Dalībnieki Kopā: 55
Meklēt visās distancēs
Statistiskais novērtējums
Results last updated on 18.08.2019 20:25
 

Rezultāti Matadown Mass Start MTB Enduro

MASS START
GrupaKopā
   
Vieta Nr.Vārds LaiksStarpība 
Allievo F
162
LUCREZIA, BRAIDA
TEAM GRANZON

ITA
40:54.55---
 
Allievo M
161
LEON, OLIOSI ENRICO
TEAM GRANZON

ITA
36:07.25---
 
Elite Sport M
115
RICCARDO, NADALIN
ASD TECNO BIKE TEAM K2

ITA
28:03.43---
 
223
LEONARDO, CENDOU
HICARI CABLOTECH BIOTRAINING TEAM

ITA
32:09.79+4:06.36
 
318
MARCO, PERLETTI
GIANGIS' TEAM FREE BIKE ERBUSCO

ITA
33:35.53+5:32.10
 
426
MATTEO, FAVRETTO
MTB CLUB GAERNE

ITA
33:49.50+5:46.07
 
521
TOMMASO, TREVISAN
CAPRIVESI

ITA
34:20.23+6:16.80
 
616
STEFANO, POLETTI
RUSTICK SOLUTIONS

ITA
35:56.53+7:53.10
 
719
THOMAS, BUSATTO
AR6 - DH TEAM

ITA
36:22.56+8:19.13
 
828
SIMONE, GORIUP
Tesssera giornaliera

ITA
40:55.00+12:51.57
 
917
LORENZO, BERNASCONI
BIKE&CO ASD

ITA
49:05.20+21:01.77
 
1027
NICOLA, BERGAGNINI
Tesssera giornaliera

ITA
51:49.00+23:45.57
 
1120
FLAVIO, VOGRIG
VALCHIARO'

ITA
1:00:44.40+32:40.97
 
Junior M
18
SAMUELE, MORETTI
TEAM GRANZON

ITA
29:14.71---
 
27
LORENZO, TERLICHER
TEAM GRANZON

ITA
29:28.05+0:13.34
 
310
FABIO, BATTILANA
LPT RACE TEAM

ITA
33:45.50+4:30.79
 
49
GIANLUCA, ZACCHIGNA
A.S.D. PEDALE RONCHESE

ITA
36:21.89+7:07.18
 
Master M 1-2
131
ENRICO, DURI
ASD MAGLIA NERA

ITA
29:54.40---
 
240
JURIJ, LAZZARONI
A.S.D.TEAM FRIULI SANVITESE

ITA
31:44.65+1:50.25
 
330
FABIO, ZILLE
ACIDO LATTICO TEAM

ITA
31:58.90+2:04.50
 
444
THOMAS, HORN
British Cycling

GBR
33:42.45+3:48.05
 
543
MARCO, PREVIT
DANIELI CYCLING TEAM

ITA
34:26.45+4:32.05
 
638
DAVIDE, BORGHI
Tesssera giornaliera

ITA
34:30.55+4:36.15
 
733
MAURO, GUBANA
GS AZZIDA

ITA
35:55.63+6:01.23
 
842
FEDERICO, BARBISAN
BIKERS BOLOGNESI

ITA
36:34.46+6:40.06
 
937
STEFANO, BERLATO
E.P.C. ASD

ITA
37:20.50+7:26.10
 
1039
LORIS, MIU
Tesssera giornaliera

ITA
41:19.80+11:25.40
 
1135
ALEX, CEOLIN
E.P.C. ASD

ITA
41:23.71+11:29.31
 
1234
MATTIA, ISRAELI
E.P.C. ASD

ITA
42:03.95+12:09.55
 
1341
GABRIELE, BECCIU
CAPRIVESI

ITA
42:46.61+12:52.21
 
1447
FRANCESCO, PALESE
Tessera giornaliera

ITA
44:07.60+14:13.20
 
1546
ALESSIO, NASCIMBEN
Radical Bikers

ITA
45:52.90+15:58.50
 
1663
ALBERTO, DE LUCCHI

ITA
46:50.14+16:55.74
 
1736
NICOLA, DALLA FINA
E.P.C. ASD

ITA
49:48.35+19:53.95
 
1845
SILVANO, CATUFA
Castelvecchio Rock Riders

ITA
57:20.78+27:26.38
 
Master M 3-4
152
STEFANO, ZANUTTIGH
Tessera giornaliera

ITA
29:33.65---
 
248
ANDREA, RODOLFI
ARBO RAPSO KNITTEFELD

AUT
33:06.38+3:32.73
 
353
LUCA, BRUNI
Tesssera giornaliera

ITA
34:36.85+5:03.20
 
451
DENIS, GIACOMUZZI
MTB ZERO ASFALTO

ITA
39:49.75+10:16.10
 
557
MASSIMILIANO, PLANISCIG
CAPRIVESI

ITA
39:52.86+10:19.21
 
658
MICHELE, PUTZOLU
LPT RACE TEAM

ITA
40:12.25+10:38.60
 
749
KRISTIAN, TOMMASI
LPT RACE TEAM

ITA
40:45.64+11:11.99
 
854
FABIO, BATTISTUTA
LPT RACE TEAM

ITA
41:23.03+11:49.38
 
955
PATRICK, ROMANOTTO
LPT RACE TEAM

ITA
47:10.76+17:37.11
 
Master M 5-6-7+
160
STEFANO, MORETTI
TEAM GRANZON

ITA
36:20.50---
 
259
RENATO, FABRISSIN
DANIELI 1914 CYCLING TEAM

ITA
39:22.10+3:01.60
 
Open F (Elite-Junior)
111
ELI, COS
TEAM GRANZON

ITA
37:57.91---
 
212
ANDREJA, JAGODIC
MTB KLUB KRANJ

SLO
41:04.08+3:06.17
 
313
VALERIA, DE PAOLI
MTB ZERO ASFALTO

ITA
1:17:23.35+39:25.44
 
Open M (Eite-U23)
11
DAVIDE, DALPIAN
CMC CYCLING EXPERIENCE

ITA
27:12.98---
 
24
DAVIDE, DE SABBATA
TEAM GRANZON

ITA
29:22.55+2:09.57
 
33
MANUEL, FELICE
TEAM GRANZON

ITA
29:53.83+2:40.85
 
45
MATIC, BERGINC
Rajd Ljubljana

SLO
34:24.03+7:11.05