SPORTident TimingVALLE DE BENASQUE, A.C.

PURO PIRINEO ENDURO RACE

Benasque 01.09.2019

PURO PIRINEO ENDURO RACE

Benasque 01.09.2019


Kopsavilkums
Organizators: VALLE DE BENASQUE, A.C.
Dalībnieki Kopā: 97
Meklēt visās distancēs
Statistiskais novērtējums
Results last updated on 01.09.2019 14:47
 

Rezultāti PURO PIRINEO ENDURO RACE

Puro Prinineo
GrupaKopā
   
StandartaDetalizētiProsma
   
VietaNr.Vārds  LaiksStarpība 
CADETE
228
Julen, Astarloa Apaoloza
BICILOKURA C.D.C.
 28:07+1:20
DNF34
Lucas, Couturier
Luchon Louron Cyclisme
   
 
415
Lukas, Rodriguez Garciandia
VALLE DE BENASQUE, A.C.
 29:51+3:04
DNF35
Martin, Puyal Badia
Luchon Louron Cyclisme
   
 
336
Oscar, Alda Jaume
HUESCA BIKE, C.C.
 28:22+1:35
133
Pablo, Lendines Utrilla
HUESCA BIKE, C.C.
 26:47---
E-BIKES
4123
Gaizka, Lazarobaster Arakistain
Club Ciclista Eibarres
 28:40+2:26
2121
Javier, Soriano Clariana
BIG BIKES CARLET CD
 26:36+0:22
3120
Vicente, Juste Garcia
INDEPENDIENTE
 27:46+1:32
1122
Victor, Atienza Folgado
BIG BIKES CARLET CD
 26:14---
ELITE
1462
Aleix, Almuzara Nadal
 32:58+8:45
827
Alvaro, Olasolo Don
VIBIKE C.D.C.
 27:26+3:13
317
Asier, Rosado Saracibar
DORLETAKO AMA TX. ESKOLA
 25:52+1:39
1261
Cheramy, Antoine
INDEPENDIENTE
 28:26+4:13
742
Ibon, Jaurrieta Goenaga
 26:22+2:09
1063
Iker, Senar Domingo
TEAM ZATIKA BIKE
 27:55+3:42
1564
Javier, Herrero Rodriguez
 36:27+12:14
1318
Jon, Sanchez Jurado
ORBEA SPORT CLUB
 31:33+7:20
44
Marie, Othax Dubedout Michael Jean
REINO DE LOS MALLOS, CICLISTAS
 26:00+1:47
1165
Mario, Arroyo Torralba
TERRES DE LLEIDA, C.C.
 28:11+3:58
57
Mario, Palacio Fustero
BMX SCHOOL ZARAGOZA, C.D.
 26:04+1:51
12
Markel, Uriarte Urrutia
ORBEA SPORT CLUB
 24:13---
666
Mikel, Ochoa Larumbe
SARRIBIKES, CLUB DEPORTIVO
 26:19+2:06
241
Nacho, Alaman Forton
 25:39+1:26
940
Quentin, Lemanceaux
Luchon Louron Cyclisme
 27:36+3:23
 70
Carlos, Mengual Suarez
OSCENSE, C.C.
  
 23
Javier, Esain Nicuesa
CYCLA CLUB DEPORTIVO
  
FEMENINA
4102
Deborah, De Le Rue
 52:02
(+2:00)
+19:28
3101
Laura, Clavijo Villagrasa
FORMULA EXTREM BTT CLUB
 35:45+3:11
2103
Sandra, Santafe Escartin
VALLE DE BENASQUE, A.C.
 34:42+2:08
1100
Yolanda, Diaz Garcia
PULPEIROS MUGARDOS, C.
 32:34---
JUNIOR
222
Haritz, Ibabe Etxebeste
VIBIKE C.D.C.
 26:04+0:19
DSQ37
Ignacio, Valverde Gomez
CC CALDERONABIKE SAGUNTO
   
 
338
Justin, Linon
Luchon Louron Cyclisme
 30:12+4:27
19
Miguel, Gimenez Arasanz
DIALTAMAR CLUB CICLISTA
 25:45---
 31
Pau, Indiano
copos
  
MASTER 30
1980
Aleix, Gallimo Bruquetas
VALLE DE BENASQUE, A.C.
 31:26+7:41
412
Aritz, Etxeberria Alonso
LAREQUI BIKE, CLUB DEPORTIVO
 26:55+3:10
1724
Aritz, Zabala Elorduizapaterietxe
U113 CICLOS YURREBASO TK
 30:00+6:15
2168
Carlos, Fernandez Gutierrez
cdbikeexperiences
 32:30+8:45
769
Cesar, Bono Piquer
FLOWBIKESTORE, CC
 27:37+3:52
DNF78
David, Galan Blanco
   
 
210
Enric, Gonzalez Vicioso Sergi
BIKING POINT, CLUB CICLISTA
 25:24+1:39
1029
Etor, Garate Elkoro
DONOSTI GAIN S.C.D.
 28:59+5:14
1471
Francisco, Lopez Esteve
 29:42+5:57
973
Imanol, Rodriguez Luena
 28:00+4:15
1144
Isaac, Naguila Rivera
ZONA ZERO, C. BTT
 29:01+5:16
2243
Javier, Esteban Quilez
TODOBICIS.NET
 34:44+10:59
1221
Javier, Regaño Estaun
OSCENSE, C.C.
 29:10+5:25
547
Jonathan, Ortega Carrasco
CC CALDERONABIKE SAGUNTO
 27:11+3:26
674
Jorge, Bellon Ample
BTT VINALESA, CC
 27:36+3:51
15
Jose, Esnaola Gorostidi Juan
CYCLA CLUB DEPORTIVO
 23:45---
1877
Manuel, Ortega Chaparro
 30:43+6:58
DNF16
Marco, Monzon Guallar
VALLE DE BENASQUE, A.C.
   
 
1676
Maria, Gomez Martin Jose
 29:59+6:14
311
Maria, Guerra Castro Jose
VIBIKE C.D.C.
 26:05+2:20
2049
Pablo, Perez Pereto
ZIERZO RIDERS, A.D.
 31:27+7:42
848
Rodrigo, Carranza Avila
ZIERZO RIDERS, A.D.
 27:46+4:01
1354
Saul, Bitrian Lopez
OSCENSE, C.C.
 29:11+5:26
1546
Sergio, Valero Lanaspa
REINO DE LOS MALLOS, CICLISTAS
 29:47+6:02
 67
Alberto, Domingo Sanchez
  
 26
Angel, Fajardo Martinez
SENDICAT DEL PEDAL, CLUB CICLI
  
 75
Antonio, Lopez-Cedido Verdu Jose
  
 6
Boullier, Germain
INDEPENDIENTE
  
 72
Gabriel, Orna Salazar
THE CYCLEBOX CREW CLUB ESPORTI
  
 20
Roberto, Cifre Ruiz
CC GEGANT DE PEDRA
  
MASTER 40
1188
David, Campillo Camacho
CUARTE DE HUERVA, C.C.
 32:39+5:53
851
Eukeni, Ispizua Larrañaga
BERMEOKO MATXITXAKO T.K.T.
 31:02+4:16
DSQ81
Francisco, Martinez Alvarez
SARRIBIKES, CLUB DEPORTIVO
   
 
18
Guillaume, Meura
ZONA ZERO, C. BTT
 26:46---
1382
Gustavo, Garcia Barrio
GIRLSBIKEWEEKEND
 33:11+6:25
550
Ion, Salvador Sanchez
AMAIKAK BAT K.E.
 29:11+2:25
1583
Isaac, Mataro Reon
C.C. FRAGA
 38:11+11:25
945
Ivan, Gomez Muniesa
TODOBICIS.NET
 31:50+5:04
1279
Jaime, Rio
VALLE DE BENASQUE, A.C.
 32:43+5:57
DSQ58
Jeremy, Salley
Luchon Louron Cyclisme
   
 
1630
Jeroen, Spoelstra
Team Nordest
 39:51+13:05
384
Jorge, Toledo Bernad
TRIAL A TRASERA, CTT
 27:30+0:44
1085
Juan, Valdearcos Correas
ZIERZO RIDERS, A.D.
 32:33+5:47
656
Ludovic, Henry
Luchon Louron Cyclisme
 29:15+2:29
1486
Oscar, Romo Sanchez-Seco
1PIÑON
 33:59+7:13
787
Raul, Faci Titos
LOOSE RIDERS, TERUEL
 30:04+3:18
DSQ59
Russel, Blake
Luchon Louron Cyclisme
   
 
413
Yon, Bengoechea Gustiz
DONOSTI GAIN S.C.D.
 28:13+1:27
225
Zigor, Urain Zabala
VIBIKE C.D.C.
 27:27+0:41
 19
Benjamin, Caperan
NORDEST
  
 55
Diego, Mencerreyes
Ltm racing
  
MASTER 50
332
Joaquin, Navarro Becerril
ZARAGOZA, UNION CICLISTA
 30:48+0:57
589
Manuel, Sebastian Orrios Jose
Escachatormos
 37:07+7:16
257
Patrick, Fresquet
Luchon Louron Cyclisme
 30:00+0:09
453
Vicente, Abad Fernandez Manuel
VALLE DE BENASQUE, A.C.
 33:57+4:06
190
Vicente, Muedra Nuñez Jose
C BIKE POBLA
 29:51---
SUB-23
439
Adrien, Fresquet
 25:42+2:31
11
Gabriel, Torralba Garasa
HUESCA BIKE, C.C.
 23:11---
33
Joan, Bruses March
ROCABIKES CLUB ESPORTIU
 25:28+2:17
514
Lucas, Oliva Lafarga
GRAN VIA BIKES, C.C.
 28:24+5:13
260
Secondi, Nathan
INDEPENDIENTE
 24:11+1:00