SPORTident TimingRadfahrclub Freilauf Roßbach 1979 e.V.

10. roßbacher kids-cup

Biebergemünd-Roßbach 15.06.2019

10. roßbacher kids-cup

Biebergemünd-Roßbach 15.06.2019


Kopsavilkums
Organizators: Radfahrclub Freilauf Roßbach 1979 e.V.
Dalībnieki Kopā: 50
Meklēt visās distancēs
Statistiskais novērtējums
Results last updated on 15.06.2019 13:58
 

Rezultāti 10. roßbacher kids-cup

VietaNr.Vārds LaiksStarpība

Lap 1

U11M
11006
TRISTAN BLANTON
 Bun Guard Racing Team2:20.95---
21003
JANIS HÖLL
 2:24.66+0:03.71
31001
HENNIC BENDER
 MSC Kassel2:25.50+0:04.55
41005
NILS BECKENBAUER
 Bun Guard Racing Team2:26.20+0:05.25
51013
MATS REUTER
 Bike Team Kleinkahl2:28.98+0:08.03
61022
NOAH HOLTSCHNEIDER
 SG Neukirchen3:49.48+1:28.53
71020
JOHN SLUITER
 SG Neukirchen3:54.07+1:33.12
U11W
11008
LENNY KUGEL
 Team Herobikes2:48.66---
21007
MAYA BLATON
 Bun Guard Racing Team3:28.43+0:39.77
31016
TAMINA SCHÖPPNER
 Team Bieber3:36.48+0:47.82

Lap 2

U11M
11006
TRISTAN BLANTON
 Bun Guard Racing Team3:08.63---
21001
HENNIC BENDER
 MSC Kassel3:09.20+0:00.57
31005
NILS BECKENBAUER
 Bun Guard Racing Team3:15.95+0:07.32
41013
MATS REUTER
 Bike Team Kleinkahl3:16.93+0:08.30
51003
JANIS HÖLL
 3:22.22+0:13.59
61020
JOHN SLUITER
 SG Neukirchen5:29.98+2:21.35
71022
NOAH HOLTSCHNEIDER
 SG Neukirchen5:35.45+2:26.82
U11W
11008
LENNY KUGEL
 Team Herobikes4:15.67---
21007
MAYA BLATON
 Bun Guard Racing Team4:38.14+0:22.47
31016
TAMINA SCHÖPPNER
 Team Bieber4:42.80+0:27.13

Lap 2 Kopā

U11M
11006
TRISTAN BLANTON
 Bun Guard Racing Team5:29.58---
21001
HENNIC BENDER
 MSC Kassel5:34.70+0:05.12
31005
NILS BECKENBAUER
 Bun Guard Racing Team5:42.15+0:12.57
41013
MATS REUTER
 Bike Team Kleinkahl5:45.91+0:16.33
51003
JANIS HÖLL
 5:46.88+0:17.30
61020
JOHN SLUITER
 SG Neukirchen9:24.05+3:54.47
71022
NOAH HOLTSCHNEIDER
 SG Neukirchen9:24.93+3:55.35
U11W
11008
LENNY KUGEL
 Team Herobikes7:04.33---
21007
MAYA BLATON
 Bun Guard Racing Team8:06.57+1:02.24
31016
TAMINA SCHÖPPNER
 Team Bieber8:19.28+1:14.95

Lap 3

U11M
11013
MATS REUTER
 Bike Team Kleinkahl3:09.44---
21001
HENNIC BENDER
 MSC Kassel3:18.01+0:08.57
31006
TRISTAN BLANTON
 Bun Guard Racing Team3:22.00+0:12.56
41003
JANIS HÖLL
 3:30.52+0:21.08
51005
NILS BECKENBAUER
 Bun Guard Racing Team3:33.28+0:23.84
61022
NOAH HOLTSCHNEIDER
 SG Neukirchen4:54.92+1:45.48
71020
JOHN SLUITER
 SG Neukirchen5:02.70+1:53.26
U11W
11008
LENNY KUGEL
 Team Herobikes4:15.37---
21016
TAMINA SCHÖPPNER
 Team Bieber4:56.43+0:41.06
31007
MAYA BLATON
 Bun Guard Racing Team5:04.26+0:48.89

Lap 3 Kopā

U11M
11006
TRISTAN BLANTON
 Bun Guard Racing Team8:51.58---
21001
HENNIC BENDER
 MSC Kassel8:52.71+0:01.13
31013
MATS REUTER
 Bike Team Kleinkahl8:55.35+0:03.77
41005
NILS BECKENBAUER
 Bun Guard Racing Team9:15.43+0:23.85
51003
JANIS HÖLL
 9:17.40+0:25.82
61022
NOAH HOLTSCHNEIDER
 SG Neukirchen14:19.85+5:28.27
71020
JOHN SLUITER
 SG Neukirchen14:26.75+5:35.17
U11W
11008
LENNY KUGEL
 Team Herobikes11:19.70---
21007
MAYA BLATON
 Bun Guard Racing Team13:10.83+1:51.13
31016
TAMINA SCHÖPPNER
 Team Bieber13:15.71+1:56.01

Lap 4

U11M
11013
MATS REUTER
 Bike Team Kleinkahl2:46.95---
21001
HENNIC BENDER
 MSC Kassel3:16.40+0:29.45
31003
JANIS HÖLL
 3:25.38+0:38.43
41005
NILS BECKENBAUER
 Bun Guard Racing Team3:26.07+0:39.12
51006
TRISTAN BLANTON
 Bun Guard Racing Team6:09.67+3:22.72
U11W
11016
TAMINA SCHÖPPNER
 Team Bieber5:03.81---
21008
LENNY KUGEL
 Team Herobikes5:04.03+0:00.22
31007
MAYA BLATON
 Bun Guard Racing Team5:05.25+0:01.44