SPORTident TimingRadfahrclub Freilauf Roßbach 1979 e.V.

10. roßbacher kids-cup

Biebergemünd-Roßbach 15.06.2019

10. roßbacher kids-cup

Biebergemünd-Roßbach 15.06.2019


Kopsavilkums
Organizators: Radfahrclub Freilauf Roßbach 1979 e.V.
Dalībnieki Kopā: 50
Meklēt visās distancēs
Statistiskais novērtējums
Results last updated on 15.06.2019 13:58
 

Rezultāti 10. roßbacher kids-cup

VietaNr.Vārds LaiksStarpība

Lap 1

U7M
11019
FINN ZOLLIKOFER
 1:49.83---
21012
NILS REUTER
 Bike Team Kleinkahl1:59.00+0:09.17
31028
PENTEK LEVENTE
 1:59.55+0:09.72
41015
HENN ZIEGENBERG
 2:00.50+0:10.67
51017
JANNIK SCHÖPPNER
 Team Bieber2:09.65+0:19.82
61014
MATS STEIN
 3:20.48+1:30.65
U7W
11011
HANNAH FEISTEL
 Feistel Racing2:11.61---

Lap 2

U7M
11019
FINN ZOLLIKOFER
 1:47.37---
21012
NILS REUTER
 Bike Team Kleinkahl1:49.87+0:02.50
31015
HENN ZIEGENBERG
 2:17.33+0:29.96
41028
PENTEK LEVENTE
 2:26.03+0:38.66
51017
JANNIK SCHÖPPNER
 Team Bieber2:33.93+0:46.56
61014
MATS STEIN
 2:35.85+0:48.48
U7W
11011
HANNAH FEISTEL
 Feistel Racing2:30.24---

Lap 2 Kopā

U7M
11019
FINN ZOLLIKOFER
 3:37.20---
21012
NILS REUTER
 Bike Team Kleinkahl3:48.87+0:11.67
31015
HENN ZIEGENBERG
 4:17.83+0:40.63
41028
PENTEK LEVENTE
 4:25.58+0:48.38
51017
JANNIK SCHÖPPNER
 Team Bieber4:43.58+1:06.38
61014
MATS STEIN
 5:56.33+2:19.13
U7W
11011
HANNAH FEISTEL
 Feistel Racing4:41.85---

Lap 3

U7M
11019
FINN ZOLLIKOFER
 1:48.08---
21012
NILS REUTER
 Bike Team Kleinkahl1:50.21+0:02.13
31015
HENN ZIEGENBERG
 2:00.07+0:11.99
41017
JANNIK SCHÖPPNER
 Team Bieber2:09.75+0:21.67
51028
PENTEK LEVENTE
 2:25.27+0:37.19
61014
MATS STEIN
 2:41.17+0:53.09
U7W
11011
HANNAH FEISTEL
 Feistel Racing2:29.00---

Lap 3 Kopā

U7M
11019
FINN ZOLLIKOFER
 5:25.28---
21012
NILS REUTER
 Bike Team Kleinkahl5:39.08+0:13.80
31015
HENN ZIEGENBERG
 6:17.90+0:52.62
41028
PENTEK LEVENTE
 6:50.85+1:25.57
51017
JANNIK SCHÖPPNER
 Team Bieber6:53.33+1:28.05
61014
MATS STEIN
 8:37.50+3:12.22
U7W
11011
HANNAH FEISTEL
 Feistel Racing7:10.85---

Lap 4

U7M
11019
FINN ZOLLIKOFER
 1:45.57---
21012
NILS REUTER
 Bike Team Kleinkahl1:48.11+0:02.54
31017
JANNIK SCHÖPPNER
 Team Bieber2:14.55+0:28.98
41015
HENN ZIEGENBERG
 2:14.78+0:29.21
51028
PENTEK LEVENTE
 2:20.03+0:34.46
U7W
11011
HANNAH FEISTEL
 Feistel Racing2:27.53---