SPORTident TimingBrockenlaufverein 1927 e.V.

48. Brockenlauf

Ilsenburg 01.09.2018

 

Pieteikumu saraksts 48. Brockenlauf

Ilsenburg 01.09.2018

Pieteikumu saraksts 48. Brockenlauf

NumursVārds Komandas nosaukumsKlubs
Frauen (20-29 Jahre) (26,2 km - Lauf 26.20 km)9 Ieraksti
 
BENZLER, Natalja
GERHannover
 
EMMERICH, Katharina
GERHannover
 
FELS, Anika
GERBillerbecker LäuferBillerbecker Läufer
 
GOERLICH, Anna-Sophie
GERSG Einheit Berliner Bär
 
RAUSCHENBACH, Franziska
GERTeam Vegan
 
THEILEN, Greta
GERHannover Runners
 
TÜNNERMANN, Laura
GERLauf Club DuisburgLauf Club Duisburg
 
WALLENFELS, Sophie
GERUplengener LauftreffUplengener Lauftreff
1
REIMERS, Sonka
GERBrockenlaufverein
Seniorinnen W30 (30-34 Jahre) (26,2 km - Lauf 26.20 km)6 Ieraksti
 
EBERHAGEN, Friederike
GERHamburg
 
EBERS, Beatrice
GERIlsenburg
 
HOLZBERG, Britta
GERBehinderten SV Celle
 
MEINHARDT, Melissa
GERAusdauerschule by bunertAusdauerschule by bunert
 
MÖRTZSCH, Michaela
GERWolfsburg
 
SCHÖKEL, Tomke
GERE.ON
Seniorinnen W35 (35-39 Jahre) (26,2 km - Lauf 26.20 km)8 Ieraksti
 
BAECKE, Doreen
GERE.ON
 
EBERMANN, Andrea
GERIlsenburg
 
EIKERMANN, Anja
GERSV Grün-Weiß Kollerbeck
 
GLODEK, Viola
GERBerlin
 
KOCH, Nadine
GERFTSV Heckershausen
 
MORK, Carolin
GERHameln
 
SCHÄFER-SCHANDER, Nadja
GERKassel
 
SCHNEIDER, Ulrike
GERBallenstedt
Seniorinnen W40 (40-44 Jahre) (26,2 km - Lauf 26.20 km)13 Ieraksti
 
BEHRINGER, Melanie
GERE.ON
 
DR. SIEGMUND, Tina
GERHalberstadt
 
GRAMBART, Sandra
GERBad Zwischenahn
 
KUEGLER, Daniela
GERMühlholzerMühlholzer
 
MAI, Tina
GERFun runners Benneckenstein
 
MERTENS-KOCIPER, Verena
GERMontellinoHameln
 
RAMBERG, Lini
GERHannover Runners
 
RISSE, Nicole
GERIlsenburg
 
ROSEBURG, Bianca
GEROhreKicker Wolmirstedt
 
SABADOS-LOGES, Pia
GERMontellinoTV Altendorf-Ersdorf
 
SCHLEMEIER, Verena
GERSV Teutonia SorsumSV Teutonia Sorsum
 
VON HEINE, Denise
GERSport 4 LifeSport 4 Life
 
WEIGELT, Kirsten
GERVolksbank Mindener Land eG
Seniorinnen W45 (45-49 Jahre) (26,2 km - Lauf 26.20 km)13 Ieraksti
 
BERG, Britta
GERHurricane HolsenHurricane Holsen
 
BRÜCHNER, Marion
GERfairplay
 
BUCHMEIER, Anja
GERLLG Springe
 
FRANKE, Andrea
GERFlying Stöckels de Luxe
 
HOLZAPFEL, Regina
GERMagdeburg
 
SCHAUB, Nicole
GERFitness Oase Ohrdruf
 
SCHERBE, Jana
GERBlau Weiß Hettstedt
 
SCHMIDT, Katrin
GERIhleläufer Burg
 
SCHÖWE, Simone
GERKlein Dahlum
 
SIMONIS, Svetlana
RUSEkosem-AgrarWalldorf
 
STANISLAUS, Nicole
GEREckernförde
 
SVENSEN, Charlotte
DNKKolding Motion
 
WITT, Michaela
GERE.ON
Seniorinnen W50 (50-54 Jahre) (26,2 km - Lauf 26.20 km)13 Ieraksti
 
BJÖRN, Heiko
GERMagdeburger-LaufKultur 08Magdeburger-LaufKultur 08
 
DOMINE, Ute
GERKenias letzte ReserveVegan Runners Magdeburg
 
GAUERT, Nasira
GERTSV Neindorf
 
GESKE, Mandy
GERVogtländischer Laufverein Oberzwota e. V
 
HANSEN, Lene Freiesleben
DNKKolding MotionKolding
 
RITTER, Heike
GERHurricane HolsenHurricane Holsen
 
ROEDTNES, Marianne
 Kolding MotionKolding Motion
 
SCHARUN, Kerstin
GERElbingerode
 
SCHÖPF, Heide
GERHannover
 
STIEGLITZ, Dagmar
GERLT Bernd Hübner
 
STRECKER, Elke
GERImmelborn
 
SUNDERMEYER, Stefanie
GERFlying Stöckels de Luxe
 
WOLTER, Gabriele
GERLLG Springe
Seniorinnen W55 (55-59 Jahre) (26,2 km - Lauf 26.20 km)3 Ieraksti
 
LÖFFLER, Juliana
GERLAC Eichsfeld
 
MÖLLER, Sabine
GERTSC Wellingsbüttel
 
PLOHMANN, Magdalene
GERHattingen
Seniorinnen W60 (60-64 Jahre) (26,2 km - Lauf 26.20 km)2 Ieraksti
 
ANNE, Kretschmar
GERBerlin
 
BRAMSEN, Johnnie
DNKKolding MotionKolding Motion
Seniorinnen W65 (65-69 Jahre) (26,2 km - Lauf 26.20 km)3 Ieraksti
 
BACKHAUS, Helga
GERVfR Wilsche-Neubokel
 
KLIPSCH, Elona
GERHannover
28
EGGERT, Irmgard
GERRennsteiglaufverein
Seniorinnen W70 (70-74 Jahre) (26,2 km - Lauf 26.20 km)1 Ieraksts
 
PÜSCHEL, Ingrid
GERDahlweid Potsdam
Männer (20-29 Jahre) (26,2 km - Lauf 26.20 km)12 Ieraksti
 
BAUM, Florian
GERerst laufen dann saufen
 
BEIE, Timo
GERSV Kyffhäuser
 
FÜGENER, Hans
GERRenntiereRenntiere
 
GÖDEKE, Robin
GERSchiekepannElfSchiekepannElf
 
JEGOROW, Robert
GERRenntiereBerlin
 
KUSCHMIERZ, Felix
GERxtreme Uckermark
 
LITKA, Christian
GERRenntiereBernau
 
OTTO, Stefan
GERGaensefurther Sportbewegung
 
SCHNEIDER, Kieran
GERHarzer WölfeHandballverein Ilsenburg
 
SCHRÖDER, André
GERHerrPotsdam
 
SEHRING, Florian
GERHarzer Keiler e.V.Harzer Keiler e.V.
 
SIMMERT, Robert
GERWeimar
Senioren M30 (30-34 Jahre) (26,2 km - Lauf 26.20 km)39 Ieraksti
 
ALTENBECK, Tobias
GERTeam BarbieBSG WAZ Essen
 
BACHMANN, Nico
GERSV KyffhäuserSV Kyffhäuser
 
BARTEL, Maximilian
GERTeam Roxbury
 
BERNDT, Tommy
GERSchiekepannElfSchiekepannElf
 
BIRLA, Clemens
GERKöln
 
BOROWIAK, Matthias
GERMagdeburg
 
BUKOWSKI, Markus
GERSportlich-Team Bornheim
 
CONSTABEL, Steve
GERSpringe
 
EUE, Marcel
GERBlankenburg
 
FISCHER, Johannes
GERDuisburg
 
GLATZ, Dennis
GERBraunschweig
 
HÄGELE, Sebastian
GERLübben
 
HERMS, Mathias
GERH.P.BaxxterMagdeburg
 
HOFMEISTER, Christoph
GERMTK Bad Harzburg
 
KABISCH, Manuel
GERSalzgitter
 
KAPPEL, Fabian
GERHarzteufelGoslar
 
KEYE, Stefan
GERVeckenstedt
 
KUNERT, rolf
GERLucky-Ninoberlin
 
MAKARINUS, Robert
GERASV Sangerhausen
 
MAKARINUS, Robert
GERASV Sangerhausen
 
MEYER, Frank
GERSV Blau-Weiß Loburg e.V.
 
PLATTE, Christian
GERTeam BarbieBSG WAZ Essen
 
RICHTER, Florian
GERKiel
 
ROCHEL, Christopher
GERTSV Mulsum
 
SAUL, Dominik
GERBella CiaoGoettingen
 
SCHAKOWSKE, Björn
GERSV Wollershausen
 
SCHARUN, Markus
GERBrockenlaufverein
 
SCHNEIDER, Markus
GERHalle (Saale)
 
SCHRILLS, Martin
GEROschersleben OT Hadmersleben
 
SCHWEITZER, Matthias
GERBrandenburg
 
SCHWINDT, Robert
GERTeam EpigeneticsGöttingen
 
STECKER, Thomas
GERSkiverein Ilsenburg
 
STEIN, Felix
GEROttobrunn
 
TEßLING, Sven
GERBlomberger NelkenläuferBlomberger Nelkenläufer
 
WAGNER, Steven
GERNRT PROTECTIVENRT PROTECTIVE
 
WEILAND, Sebastian
GERLübben
 
WEILANDT, Michael
GERE.ON
 
WETTERLING, Jakob
GERSG Einheit Berliner Bär
 
WITTIG, Stefan
GERDe HubisWermsdorf
Senioren M35 (35-39 Jahre) (26,2 km - Lauf 26.20 km)38 Ieraksti
 
BÄTJER, Lukas
GERBremen
 
BOTTA, Sebastian
GERMagdeburg
 
BUSCHBAUM, Nils
GERTrias Hildesheim
 
DEXBACH, Alexander
GERHalle
 
ELBRACHT, Sebastian
GERBSG-Jägermeister
 
FROMME, Daniel
GERMagdeburger-LaufKultur 08Magdeburger-LaufKultur 08
 
GABOR, Stefan
GERHemmingen
 
GIERSCH, Christian
GERBremen
 
GLODEK, Ronny
GERBerlin
 
GRAHL, Thomas
GERLeipzig
 
GRUNWALD, Lars
GERTeam twinfitTeam twinfit
 
HAHNE, Michael
GERSV Grün-Weiß Hasselfelde
 
HELLE, Marc-Peter
GERTeam BarbieBSG WAZ Essen
 
HOFFMANN, Jan
GERVSV Rössing
 
HOPPE, Maik
GERH.P.BaxxterGerwisch
 
KACZMAREK, Marco
GERSeehausen
 
KEMPER, Roman
GERMerseburg
 
KLEIS, Oliver
GERGZBW-RunnersGZBW-Runners
 
KRAMPITZ, Dennis
GERHarzer Keiler
 
LANGNER, Matthias
GERWedemark
 
LIß, Sebastian
GERBahrdorf
 
LOESER, Sascha
GERNiedergörsdorf
 
MACHLITT, Patrick
GERMühlhäuser BC
 
MESSNER, Christoph
GERBovenden
 
PAHNKE, Andreas
GERBerlin
 
PETERS, Robert
GERKenias letzte ReserveTUS Empor Burg
 
PRANZ, Dominik
GERSV Eintracht Hiddestorf
 
SCHÄFER, Andreas
GERHermsdorf
 
SCHMIDT, Swen
GERHarzgerode
 
SCHNEIDER, Erik
GERTeam Erdinger Alkoholfrei
 
SCHOLZE, Holger
GERNiederndodeleben
 
SCHWENKE, Jan
GERE.ON
 
SPRENGER, Jon
GERHannover
 
STEPHAN, Philip
GERTV Vienenburg
 
WAGNER, Andreas
GERLangelsheim
 
WIECKER, Ronny
GERNSV Wernigerode
 
WITTIG, Christian
GERDe HubisWermsdorf
 
ZIEROLD, Steffen
GERDestille
Senioren M40 (40-44 Jahre) (26,2 km - Lauf 26.20 km)40 Ieraksti
 
AHLERS, Sascha
GERUplengener LauftreffUplengener Lauftreff
 
ASCHENBRENNER, Jörg
GERSISU Training
 
BERGMANN, Rico
GERTsv92Freiberg
 
BÖHME, Steffen
GERWeißenfels
 
BÜCHNER, Matthias
GERBuxtehude
 
CHRIST, Jörn
GERSV scn enerqy Torgelow
 
DEGENER, Markus
GERTSV Bremke/Ischenrode
 
DIXEN, Marcel
GERWernigerode
 
DR. ARENDT, Marcel
GERHalberstadt
 
EINAX, Christian
GERlsv thierschneck
 
FRANK, Jörg
GERDüsseldorf
 
GAUDENZ, Thomas
GERGZBW-RunnersGZBW-Runners
 
HAHNE, Patrick
GERHannover
 
HIRTH, Manuel
GERBernburg
 
JANSSEN, Stefan
GERHannover
 
JOHNSEN, Steven
USATeam EpigeneticsGöttingen
 
LANGE, Andreas
GERLauftreff Paris
 
MERKER, Christian
GERLaufgruppe LustigSchneller gehts nicht
 
MÜLLER, Holger
GERBraunschweig
 
PUSCH, Toralf
GERDie SpechteDüsseldorf
 
PÜSCHEL, Silvio
GERHetzdorfer SV 1990
 
RÖDER, Fabian
GERNRT PROTECTIVENRT PROTECTIVE
 
ROHDE, Christian
GERVerden
 
RUHE, Steffen
GERGoslar
 
SANDT, René
GERTangermünde
 
SCHAPER, Christian
GERTurbine Kiel
 
SCHIMMER, Torsten
GERObergimpern
 
SCHMIDT, Andreas
GERMontellinoHameln
 
SCHNEIDER, Daniel
GERBallenstedt
 
STRIEGLER, Danilo
GERLLG Springe
 
THIES, Raphael
GERGöttingen
 
WADEHN, Ricky
GERBrockenlaufverein
 
WENDSCHUH, Thorsten
GERSV KollerbeckSV Kollerbeck
 
ZEDLER, Sandy
GERHalle/S.
 
ZIEGER, Jan-Frederik
GERLaufline Team Göttingen
6
SAMP, Alexander
GERWhiskey Running Team
15
BARTLING, Marcus
GERBrockenlaufverein 1927 Ilsenburg
74
HESSE, Jörn
GERDelligser SCDelligser SC
78
FRIEBE, Torsten
GERTeam Oberhavel e.V.
100
NOACK, Volker
GERIlsenburg
Senioren M45 (45-49 Jahre) (26,2 km - Lauf 26.20 km)52 Ieraksti
 
ABE, Steffen
GERMainz
 
BIEDER, Michael
GERPurzelBenneckenstein
 
BÖTTCHER, Andy
GERTSG Unseburg/Tarthun
 
BRÜCHNER, Jörg
GERfairplay
 
CLUSEN, Olaf
GERLT Marienloh
 
DOHNALEK, Kai
GERLT Hofgeismar
 
EINECKE, Adrian
GERLSG Ascania Aschersleben
 
FAHNING, Birger
GERBergmatrosenHamburg
 
GRABOWSKI, Thilo
GERKenias letzte ReserveLG Socken-Wellen e.V.
 
HABERMANN, Matthias
GERcursoris lipsiensisLeipzig
 
HARBART, Bernd
GERRoad Runners HoltensenSpringe
 
HEIN, Ronald
GERSV Langwedel
 
HEUBLEIN, André
GERReurieth
 
JORGS, Thomas
GERWoodcamp e.V.
 
JOST, Steffen
GERGST Laufgruppe Saaletal
 
KLUGHARDT, Markus
GERWindmühle Exter E.V.
 
KRÜGER, Silvio
GERGL15Nobitz
 
KUGENBUCH, Olaf
GERBrockenlaufvereinBrockenlaufverein
 
KURECKI, Enrico
GERBerlin
 
LEIDEL, Lars
GERTeam ZINGLER Bretsch
 
LEUPOLD, Andreas
GERBlack Baron
 
LICH, Alexander
GERSC DHfK Leipzig
 
MAIWALD, Jochen
GERKiel
 
MARX, Oliver
GERMagdeburg
 
MAYER, Michael
GERWiesbaden
 
MEIER, Jens
GERIch habe keinen
 
MEIßNER, Holger
GERSV Nienhagen
 
NIELSEN, Jesper
DNKSpeedy DanesKöge
 
PAYSEN, Jan
GERBurgdorf
 
PETERMANN, Enrico
GERBerlin
 
PREUß, Michael
GERTuS Ahnsen
 
ROHWEDDER, Dennis
GERDrübeck
 
RYLL, Rene
GER1971
 
SCHEIERMANN, Rüdiger
GERMülheim an der Ruhr
 
SCHERBE, Ralf
GERBlau Weiß Hettstedt
 
SCHMIDT, Carsten
GERReppenstedt
 
SCHNELLBERGER, Alexander
GERSVG Ruhstorf
 
SCHOLL, Peter
GERRodgau
 
SCHULZ, Markus
GERFortuna Ditfurt
 
STENGEL, Torsten
GERAirbus SG
 
SUCKOW, Stefan
GERCalenberger Canoe Club
 
TESKE, Matthias
GERTeam Fritz
 
TÜNNERMANN, Uwe
GERLauf Club DuisburgLauf Club Duisburg
 
WAGENKNECHT, Sven
GERSangerhausen
 
WAGNER, Rene´
GERHalberstadt
 
WESKE, Frank
GERHarzer Keiler e.V.
 
WILLMANN, Frank
GERTrailrunner WeserberglandTSV Halle
 
WITT, Maik
GERE.ON
4
ZEYN, Frank
GERHannover RunnersHannover Runners
11
KOCH, Ingmar
GERMannwolf
17
WERNICKE, Raik
GERTGS Walldorf
23
REINECKE, Frank
GERBrockenlaufverein
Senioren M50 (50-54 Jahre) (26,2 km - Lauf 26.20 km)55 Ieraksti
 
BAHKE, Ralph
GERLeipzig
 
BARTENSCHLAGER, Marko
GERHamburg
 
BAUMANN, Norbert
GERRumelner TV
 
BRANDHORST, Axel
GERKnights of Kolben
 
BRAUNE, Mario
GERMagdeburg
 
BRENZ, Andreas
GERWernigerode
 
BUCHMEIER, Dirk
GERLLG Springe
 
DOMINE, Marco
GERKenias letzte ReserveVegan Runners Magdeburg
 
DOMINSKI, Frank
GERHurricane HolsenHurricane Holsen
 
DR. GOLTERMANN, Karsten
GERFreie Laufgruppe EmmerkeGiesen
 
DÜRR, Andreas
GEREkosem-AgrarLeimen
 
DÜRR, Stefan
GEREkosem-AgrarWalldorf
 
EITNER, Harald
GERWeddingen
 
ERLACHER, Robert
GERLSF Oldenburg
 
FALARZIK, DR., Andreas
GERGZBW-RunnersGZBW-Runners
 
FENDER, Torsten
GERBerlin
 
FODOR, Rainer
GERLT Unterkirnach
 
HAMEL, Christian
GERSV Kali Wolmirstedt
 
HANSEN, Martin V
DNKKolding MotionKolding Motion
 
HAUSOTTER, Jörg
GERNeuss
 
HEIDE, Stephan
GERLöwenläufer BSLöwenläufer BS
 
HELLER, Carsten
GERLeipzig
 
HERMENAU, Frank
GERTG WehlheidenKassel
 
HILLMER, Frank
GERMühlholzerMühlholzer
 
HIRSCHELMAN, Jens
GERMerseburg
 
KANZOG, Holger
GERLübeck
 
KOHL, Michael
GERNaumburg
 
KRABIELL, Uwe
GERTough GuyTough Guy
 
KROPP, Andreas
GERBlomberger Nelkenläufer
 
LANGE, Frank
GERKirchengemeinde Fredenbeck
 
MAIER, Frank
GERMeyenburg
 
MÖLLMANN, Jörg
GERSchwedter HasenSchwedter Hasen
 
NIERSTE, Rüdiger
GERHurricane HolsenHurricane Holsen
 
PAPENDIECK, Ralf
GERSchwedter HasenSchwedter Hasen
 
PLUSKAL, Steffen
GERLaufgruppe LustigLaufgruppe Lustig
 
PORTMANN, Kai
GERBerlin
 
REISING, Marcel
GER10-15erst laufen dann saufen
 
REUß, Steffen
GERBallenstedt
 
ROHDE, Christian
GERLübtheen
 
ROHDE, Peter
GERWunsch Team
 
SAAGE, Ansgar
GERAktion Löwenmama
 
SCHLEMEIER, Wolfgang
GERSV Teutonia Sorsum
 
SELZNER, Mike
GERWolfsburg
 
SPRINGER, Jens-Uwe
GERGroß Niendorf
 
STRAUBE, Jens
GERLeipzig
 
STÜLB, Georg
GERDalldorf
 
TSONIAS, Konstantin
GERKnights of Kolben
 
WARLICH, Jens
GERHarzer Bootcamp
 
WILHARM, Gottfried
GERWernigerode
 
ZACHER, Klaus
GERLG Kreis Nord Stade
 
ZÜRN, Rolf
GEREkosem-AgrarSchöntal-Westernhausen
5
RETTIG, Jens
GERLichtentanne
22
DR. HENTSCH, Torsten
GERSV Hermsdorf
50
CHEREK, Uwe
GERTurnerbund Hamburg Eilbeck
150
HOLUB, Ulrich
GERSV KyffhäuserSV Kyffhäuser
Senioren M55 (55-59 Jahre) (26,2 km - Lauf 26.20 km)32 Ieraksti
 
ANNECKE, Bernd
GERJersleben
 
BACKES, Ralph
GERtv-Dortmund mengede
 
BECKER, Lars
GERSG Glücksbrunn Schweina
 
DEINLEIN, Uwe
GERCottbuser Parkläufer
 
DIETZ, Ralph
GERTeam Deutschland
 
EMMERLING, Peter
GERTri- team Geisenfeld
 
FELS, Hubert
GERBillerbecker LäuferBillerbecker Läufer
 
FUCHS, Karsten
GERBendorf
 
GEMM, Karsten
GERHann. Münden
 
HANEL, Gerd
GERHannover
 
HARTKOPF, Ingo
GERBurgdorf
 
HEERMANN, Hans-Joachim
GERSC Lüchow
 
HELM, Jürgen
GERLAG Wesertal
 
HIRSCH, Detlef
GERTV Dessau 92 e.V.
 
HUPE, Hans- Reinhard
GERLAC Eichsfeld/ Blindenlaufschule
 
KAISER, Stefan
GERKnights of Kolben
 
KIRCHER, Joachim
GERLT Bernd Hübner
 
LAURSEN, Søren
DNKSpeedy DanesKöge
 
LAVGESEN, Steffen
DNKKolding MotionKolding Motion
 
MORITZ, Ernst Günther
GERHannovrt Athletics
 
SCHMIDT, Karsten
GERKlein Krams
 
SCHOLZ, Detlef
GERSchneller geht`s nichtBerlin
 
SOWADA, Peter
GERLaufgruppe LustigSchneller gehts nicht
 
SPEIDEL, Jörg
GERSV Kralenriede
 
SPRENGER, Uwe
 Dessau-Roßlau
 
THATER, Ralf
GEROldenburg
 
THOMAS, Bernd
GERMSV Eintracht Halberstadt
 
WIENHOLD, Jürgen
GERNikko Runners
3
SKARA, Svein Amund
NORIdrottslaget i BUL
8
ZICK, Torsten
GERLG Wassersuppe
13
JENSEN, Ib
DNKKolding Motion/Klub100 DEN
29
STERNBERG, Ulf
GERHGL Wernigerode
Senioren M60 (60-64 Jahre) (26,2 km - Lauf 26.20 km)20 Ieraksti
 
BITTNER, Bernhard
GERHurricane HolsenHurricane Holsen
 
DR. LEHMANN, Peter
GERUSC MagdeburgUSC Magdeburg
 
FLAMMIGER, Lutz
GERZittau
 
HÜBSCHER, Adolf
GERKleines Fenn
 
JERMIS, Dieter
GERHameln
 
KARNAHL, Eckhard
GERGerbstedt / OT Augsdorf
 
KETTENBEIL, Eckard
GERWernigerode
 
KLANERT, Hans- Joachim
GERHettstedt
 
SCHMIDT, Lothar
GERHarzklub Ilsenburg
 
SCHRAMM, Dieter
GERWernigerode
 
STRING, Philipp
GERStader SV
 
WEIGANG, Stefan
GERGarbsener SC / Dets friends
 
WIECZOREK, Bernd
GERLauftreff Salzgitter
 
WILBERT, Uwe
GERHurricane HolsenHurricane Holsen
 
WITTIG, Günter
GERDe HubisWermsdorf
9
HILLEBRAND, Josef
GERNon-Stop-Ultra Brakel
12
ERDMANN, Gerhard
GERRübeland
14
JUNIG, Gunnar
GERBrockenlaufverein
19
RATHKE, Klaus
GERWernigerode
21
BAUMGART, Lutz
GERIlsenburg
Senioren M65 (65-69 Jahre) (26,2 km - Lauf 26.20 km)10 Ieraksti
 
BAYER, Gerhardt
GERSport 4 LifeSport 4 Life
 
BLOCH, Norbert
GERGZBW-RunnersGZBW-Runners
 
ERIKSEN, Ejgil
DNKKolding MotionKolding Motion
 
LANGE, Rainer
DNKKolding MotionKolding Motion
 
MEINERT, Norbert
GERTSC Wellingsbüttel
 
MROCHEN, Bernd
GERIlsenburg OT Darlingerode
 
ROHR, Michael
GERWernigerode
 
WEBER, Hartwig
GERHamburg
 
WUNSCH, Bernd
GERWunschTeamWunschTeam
16
SCHWARZKOPF, Helmut
GERTeam Kyffhäuser
Senioren M70 (70-74 Jahre) (26,2 km - Lauf 26.20 km)3 Ieraksti
 
QUANTMEYER, Walter
GERTSG Düderode Oldenrode
 
SOERENSEN, Bent
DNKFaaborg Ski og Motion
7
PRIETZ, Walther
GERMTV Goslar
Senioren M75 (75 und älter) (26,2 km - Lauf 26.20 km)3 Ieraksti
 
MORTENSEN, Morten
DNKFaaborg Ski og Motion
 
RYLL, Emil
GERVolkssport Hettstedt
 
ZERBE, Friedmar
GERLG Silbersee Leipzig