SPORTident TimingSloEnduro / ŠD Pedal Cerkno

SloEnduro - Cerkno

Cerkno 27.05.2017

SloEnduro - Cerkno

Cerkno 27.05.2017

 

Ergebnisse SloEnduro - Cerkno

Enduro
KategorieGesamt
   
StandardStages
   
PlatzNr.Name ZeitRückstandStage 1
Stage 6
Stage 2
Stage 3
Stage 4
Stage 5
 
Clani
11
(SLO), PERŠAK Vid
TEAM DORRONG
 21:24,6---1:13,6 (2.)
3:08,9 (1.)
4:16,8 (1.)
3:08,0 (1.)
5:25,6 (1.)
4:11,7 (1.)
214
(AUT), MADEREGGER Kevlator
GHOST FACTORY RACING RIOT
 22:05,4+0:40,81:12,5 (1.)
3:14,0 (3.)
4:24,5 (2.)
3:14,1 (2.)
5:38,9 (2.)
4:21,4 (3.)
392
(CZE), MALÝ Petr
MALOCH RACING TEAM
 22:28,1+1:03,51:15,1 (3.)
3:14,2 (4.)
4:29,4 (3.)
3:20,7 (5.)
5:47,4 (5.)
4:21,3 (2.)
417
(AUT), STONIG Matthias
 22:28,2+1:03,61:16,7 (8.)
3:12,0 (2.)
4:30,6 (5.)
3:16,7 (3.)
5:45,7 (4.)
4:26,5 (4.)
52
(AUT), SKANT Gerd
TEAM DORRONG
 22:32,9+1:08,31:15,4 (4.)
3:15,5 (6.)
4:29,6 (4.)
3:17,7 (4.)
5:47,6 (6.)
4:27,1 (6.)
63
(SLO), HUTH Nejc
ENERGIJATEAM.COM
 22:41,3+1:16,71:17,2 (9.)
3:15,1 (5.)
4:38,8 (8.)
3:20,8 (6.)
5:42,8 (3.)
4:26,6 (5.)
738
(SLO), ŠTUCIN Jan
PEDAL RACING TEAM
 22:53,2+1:28,61:15,7 (6.)
3:16,3 (7.)
4:34,8 (7.)
3:23,5 (10.)
5:51,4 (7.)
4:31,5 (9.)
841
(SLO), FERK Gregor
EPIC OUTDOOR CREW
 23:01,4+1:36,81:15,4 (4.)
3:17,6 (8.)
4:41,7 (10.)
3:21,3 (7.)
5:55,7 (9.)
4:29,7 (8.)
913
(AUT), HAUER Julian
RLM MONDRAKER RACING TEAM
 23:09,3+1:44,71:23,8 (19.)
3:25,3 (10.)
4:31,8 (6.)
3:24,1 (11.)
5:55,0 (8.)
4:29,3 (7.)
108
(SLO), KACIN Davor
KAMPLC RACING TEAM
 23:28,8+2:04,21:17,7 (11.)
3:23,9 (9.)
4:39,5 (9.)
3:21,4 (8.)
6:13,3 (15.)
4:33,0 (10.)
1130
(SLO), KRIVONOG Nace
BLACK HOLE ENDURO TEAM
 23:49,3+2:24,71:17,4 (10.)
3:27,4 (11.)
4:43,6 (11.)
3:23,0 (9.)
6:14,5 (16.)
4:43,4 (13.)
1219
(ITA), BRAIDOT Stefano
U.C. CAPRIVESI
 23:58,8+2:34,21:15,8 (7.)
3:28,6 (13.)
4:54,9 (14.)
3:30,7 (14.)
6:04,8 (11.)
4:44,0 (14.)
1363
(SLO), TRATNIK BAJC Miha
MBK SPORTR.SI
 24:05,4+2:40,81:18,1 (12.)
3:30,2 (14.)
4:48,0 (12.)
3:29,2 (13.)
6:20,1 (18.)
4:39,8 (12.)
1425
(AUT), LIENDL Michael
RADLAGER RACING DIVISION
 24:13,0+2:48,41:54,2 (30.)
3:28,5 (12.)
4:49,4 (13.)
3:26,3 (12.)
6:01,2 (10.)
4:33,4 (11.)
1523
(AUT), TRAFELLA Max
DO-BIKER BRUCK/ MUR
 24:17,0+2:52,41:18,9 (13.)
3:31,8 (15.)
4:55,4 (15.)
3:31,7 (15.)
6:09,0 (13.)
4:50,2 (16.)
1612
(SLO), ČERNILOGAR Nejc
ENERGIJATEAM.COM
 24:37,1+3:12,51:20,3 (15.)
3:32,8 (16.)
5:05,1 (19.)
3:38,7 (17.)
6:05,4 (12.)
4:54,8 (17.)
1785
(SLO), KRIVONOG Luka
BLACK HOLE ENDURO TEAM
 24:45,6+3:21,01:20,3 (15.)
3:38,8 (21.)
5:00,2 (17.)
3:39,5 (18.)
6:11,2 (14.)
4:55,6 (19.)
1862
(CZE), GAJDŮŠEK Ondřej
MALOCH RACING TEAM
 25:01,1+3:36,51:35,8 (28.)
3:44,1 (23.)
4:56,9 (16.)
3:40,0 (19.)
6:16,4 (17.)
4:47,9 (15.)
1960
(AUT), DOPPELHOFER Jochen
RADLAGER RACING DIVISION
 25:03,6+3:39,01:20,3 (15.)
3:35,0 (18.)
5:01,9 (18.)
3:42,1 (23.)
6:29,0 (21.)
4:55,3 (18.)
2015
(SLO), GAMS Primož
BLACK HOLE ENDURO TEAM
 25:16,1+3:51,51:19,8 (14.)
3:33,5 (17.)
5:11,4 (21.)
3:35,1 (16.)
6:27,1 (19.)
5:09,2 (23.)
2165
(ITA), FERESIN Kristian
U.C. CAPRIVESI
 25:37,2+4:12,61:26,4 (22.)
3:38,2 (20.)
5:13,6 (22.)
3:40,6 (21.)
6:28,6 (20.)
5:09,8 (24.)
2270
(SLO), BREGAR Rok
MTB TRBOVLJE
 25:37,9+4:13,31:21,5 (18.)
3:37,2 (19.)
5:16,7 (24.)
3:40,5 (20.)
6:39,9 (23.)
5:02,1 (21.)
2377
(SLO), MOČILNIK Jaka
ENERGIJATEAM.COM
 25:52,1+4:27,51:24,6 (21.)
3:38,8 (21.)
5:09,9 (20.)
3:41,4 (22.)
6:59,0 (26.)
4:58,4 (20.)
2486
(SLO), GRNJAK Matej
BLACK HOLE ENDURO TEAM
 26:00,4+4:35,81:28,3 (23.)
3:44,6 (24.)
5:16,1 (23.)
3:48,7 (25.)
6:35,1 (22.)
5:07,6 (22.)
2558
(ITA), CARLET Lorenzo
U.C. CAPRIVESI
 26:22,6+4:58,01:23,9 (20.)
3:48,5 (25.)
5:23,2 (25.)
3:47,2 (24.)
6:46,5 (25.)
5:13,3 (25.)
2682
(SLO), BATISTA Dean
KAMPLC RACING TEAM
 27:42,3+6:17,71:29,0 (25.)
4:03,4 (27.)
5:38,5 (27.)
4:05,6 (28.)
6:59,0 (26.)
5:26,8 (26.)
27121
(SLO), PILIH Kristijan
KAMPLC RACING TEAM
 28:14,4+6:49,81:31,5 (26.)
4:06,3 (28.)
5:50,0 (29.)
4:00,0 (27.)
7:18,1 (29.)
5:28,5 (27.)
2887
(CZE), NOVOSÁD Tomáš
MALOCH RACING TEAM
 28:32,8+7:08,21:32,1 (27.)
4:10,0 (29.)
5:47,9 (28.)
4:08,9 (29.)
7:08,5 (28.)
5:45,4 (28.)
29115
(ITA), FURLANI Federico
U.C. CAPRIVESI
 31:20,5+9:55,91:28,6 (24.)
3:54,3 (26.)
5:23,6 (26.)
3:55,3 (26.)
6:41,6 (24.)
9:57,1 (31.)
3099
(ITA), MIES Simone
TEAM CUBE CRAZY VICTORIA BIKE
 31:40,5+10:15,91:54,2 (30.)
4:22,6 (30.)
6:24,4 (30.)
5:15,3 (31.)
7:45,1 (30.)
5:58,9 (29.)
31113
(ITA), FURLAN Paolo
TEAM CUBE CRAZY VICTORIA BIKE
 36:30,6+15:06,01:54,1 (29.)
4:55,3 (31.)
7:13,0 (31.)
4:58,9 (30.)
9:22,7 (31.)
8:06,6 (30.)
DNF7
(SLO), RAZPET Tadej
PEDAL RACING TEAM
  1:54,2 (30.)




 
Hobi (brez licence)
1125
(SLO), OBLAK Dušan
SREVIS OBLAK RACING
 24:20,1---1:20,1 (4.)
3:33,2 (4.)
4:48,5 (2.)
3:29,0 (3.)
6:24,9 (5.)
4:44,4 (3.)
228
(AUT), HUBER Tino
 24:26,4+0:06,31:18,5 (3.)
3:35,1 (6.)
4:53,4 (3.)
3:31,6 (4.)
6:21,4 (3.)
4:46,4 (4.)
366
(AUT), PARTH Paolo
RLM MONDRAKER RACING TEAM
 24:33,1+0:13,01:22,0 (7.)
3:36,7 (7.)
4:53,5 (4.)
3:37,9 (6.)
6:20,3 (2.)
4:42,7 (2.)
468
(SLO), OBLAK Jernej
 24:41,3+0:21,21:17,6 (2.)
3:32,3 (3.)
4:54,6 (5.)
3:34,4 (5.)
6:31,5 (7.)
4:50,9 (5.)
596
(SLO), PELCAR Aleš
ENERGIJATEAM.COM
 24:53,9+0:33,81:54,2 (28.)
3:30,8 (2.)
5:01,2 (6.)
3:16,3 (1.)
6:18,3 (1.)
4:53,1 (6.)
681
(AUT), STROHMAYER Stefan
 25:10,9+0:50,81:28,6 (21.)
3:34,2 (5.)
5:07,1 (7.)
3:39,2 (7.)
6:22,4 (4.)
4:59,4 (8.)
7140
(AUT), WOLBANK Leon
ALTIS THE BIKE TEAM
 25:18,3+0:58,21:23,9 (12.)
3:37,9 (8.)
5:07,6 (8.)
3:40,6 (8.)
6:29,4 (6.)
4:58,9 (7.)
8101
(SLO), BELINGAR Branko
TCS SPECIALIZED
 25:46,6+1:26,51:20,1 (4.)
3:42,4 (11.)
5:12,0 (10.)
3:48,6 (12.)
6:39,1 (10.)
5:04,4 (9.)
9137
(AUT), ROSENKRANZ Gerald
ROFA SPORT/ KRIS HOLM
 25:51,3+1:31,21:21,2 (6.)
3:40,9 (9.)
5:21,0 (14.)
3:44,9 (10.)
6:33,5 (8.)
5:09,8 (10.)
1083
(AUT), APREUTESEI Daniel
BREZ KLUBA
 26:01,8+1:41,71:25,4 (15.)
3:44,2 (12.)
5:11,3 (9.)
3:45,9 (11.)
6:44,7 (12.)
5:10,3 (11.)
11110
(AUT), MANDL Christian
 26:01,9+1:41,81:26,3 (17.)
3:42,0 (10.)
5:14,1 (11.)
3:48,8 (13.)
6:36,4 (9.)
5:14,3 (13.)
1295
(SLO), PAGON Jure
PEDAL RACING TEAM
 26:12,0+1:51,91:22,7 (8.)
3:52,6 (15.)
5:19,0 (12.)
3:43,3 (9.)
6:43,7 (11.)
5:10,7 (12.)
1389
(SLO), RAZPET Mitja
PEDAL RACING TEAM
 26:46,5+2:26,41:23,4 (10.)
3:49,9 (13.)
5:26,9 (15.)
3:49,4 (14.)
6:53,5 (13.)
5:23,4 (15.)
14120
(HUN), HINGER David
 27:35,3+3:15,21:23,3 (9.)
4:00,6 (20.)
5:40,8 (20.)
3:57,2 (15.)
7:02,3 (15.)
5:31,1 (19.)
15117
(SLO), ŠTRANCAR Tadej
KK DJAK-ŠD SENG
 27:49,2+3:29,11:24,3 (13.)
3:55,3 (18.)
5:40,4 (19.)
4:04,5 (20.)
7:14,3 (17.)
5:30,4 (18.)
16119
(SLO), GARTNER Klemen
MTB ŽELEZNIKI
 27:56,3+3:36,21:25,4 (15.)
3:52,6 (15.)
5:19,8 (13.)
4:16,0 (23.)
7:38,2 (22.)
5:24,3 (16.)
17118
(HUN), DEBRECENI Oszkár
FRO RACING
 28:03,2+3:43,11:24,6 (14.)
3:55,5 (19.)
5:38,2 (18.)
4:04,1 (19.)
7:29,5 (18.)
5:31,3 (20.)
18132
(SLO), KOKELJ Nace
WOLF RACING TEAM
 28:17,4+3:57,31:23,7 (11.)
3:52,6 (15.)
5:31,5 (17.)
4:34,6 (25.)
7:30,6 (19.)
5:24,4 (17.)
19130
(AUT), HUBER Philipp
RADLAGER RACING DIVISION
 28:23,2+4:03,11:32,4 (24.)
3:51,6 (14.)
6:36,3 (27.)
3:59,6 (16.)
7:04,3 (16.)
5:19,0 (14.)
20138
(AUT), SCHULZE Raphael
 29:15,7+4:55,61:33,9 (25.)
4:21,0 (22.)
5:53,7 (21.)
4:08,7 (21.)
7:31,6 (20.)
5:46,8 (21.)
21139
(HUN), SZENTMIKLÓSI Norbert
YT
 30:11,2+5:51,11:28,7 (22.)
4:13,8 (21.)
6:10,2 (24.)
4:17,8 (24.)
7:57,4 (23.)
6:03,3 (22.)
2267
(AUT), LIENDL Manuel
 31:12,5+6:52,41:17,3 (1.)
3:20,5 (1.)
4:35,9 (1.)
3:25,9 (2.)
14:04,1 (27.)
4:28,8 (1.)
23128
(AUT), HINTERECKER Markus
 31:17,9+6:57,81:34,0 (26.)
4:38,8 (24.)
6:13,4 (25.)
4:40,2 (26.)
8:03,0 (25.)
6:08,5 (23.)
24127
(CRO), BRANKOVIĆ Vladimir
BK OPUšTENO
 33:45,2+9:25,11:27,4 (18.)
5:03,9 (25.)
6:14,8 (26.)
4:40,8 (27.)
9:15,0 (26.)
7:03,3 (25.)
25124
(AUT), KOWATSCH Christoph
 39:03,9+14:43,81:37,6 (27.)
4:26,3 (23.)
5:54,8 (22.)
4:15,6 (22.)
7:37,7 (21.)
15:11,9 (26.)
DNF111
(SLO), STANIŠIČ Teo
  1:29,0 (23.)
5:56,7 (23.)
4:03,8 (18.)
8:01,4 (24.)
6:12,3 (24.)
 
DNF97
(AUT), GRUBER Markus
MUDDYTEAMBIKERS
  1:28,1 (20.)
5:27,5 (16.)
3:59,6 (16.)
6:55,1 (14.)

 
DNF131
(SLO), JELOVČAN Luka
WOLF RACING TEAM
  1:27,6 (19.)




 
DNF133
(SLO), KUMER Anže
  1:54,2 (28.)




 
DNF91
(SRB), PETRUC Branimir
  1:54,2 (28.)




 
DNF129
(AUT), HOLLERER Helmuth
RADLAGER RACING DIVISION
  1:54,2 (28.)




 
Master 1
14
(SLO), STRES Sebastjan
KAMPLC RACING TEAM
 23:33,1---1:17,6 (3.)
3:24,7 (3.)
4:53,4 (6.)
3:24,1 (2.)
5:51,7 (1.)
4:41,6 (4.)
29
(AUT), DORRONG Bernd
TEAM DORRONG
 23:39,2+0:06,11:17,1 (2.)
3:20,5 (1.)
4:46,6 (3.)
3:22,7 (1.)
6:14,5 (6.)
4:37,8 (2.)
320
(HUN), NEMES Dániel
FRO RACING
 23:42,9+0:09,81:18,4 (6.)
3:52,9 (21.)
4:39,5 (1.)
3:25,6 (4.)
5:56,2 (2.)
4:30,3 (1.)
429
(SLO), BAČNAR Janko
PEDAL RACING TEAM
 23:46,7+0:13,61:17,9 (4.)
3:28,4 (4.)
4:45,5 (2.)
3:24,6 (3.)
6:04,6 (4.)
4:45,7 (5.)
533
(AUT), EDER Christoph
URC SCHEICHER
 23:49,5+0:16,41:18,0 (5.)
3:24,4 (2.)
4:50,3 (5.)
3:29,3 (5.)
6:09,2 (5.)
4:38,3 (3.)
611
(SLO), ČERNIGOJ Blaž
KAMPLC RACING TEAM
 23:54,4+0:21,31:19,2 (7.)
3:28,4 (4.)
4:48,9 (4.)
3:30,1 (6.)
6:00,6 (3.)
4:47,2 (6.)
735
(AUT), MEIER Benjamin
BIKECLUB GIANT STATTEGG
 24:56,7+1:23,61:24,7 (18.)
3:37,2 (7.)
5:00,6 (8.)
3:34,9 (7.)
6:24,2 (7.)
4:55,1 (7.)
859
(AUT), MÜLLER Stefan
UNION VERTICALRACING VILLACH
 25:01,1+1:28,01:19,3 (8.)
3:32,7 (6.)
5:09,8 (13.)
3:36,9 (9.)
6:27,0 (9.)
4:55,4 (8.)
969
(SLO), ROT Patrik
PEDAL RACING TEAM
 25:11,7+1:38,61:23,1 (14.)
3:37,2 (7.)
4:58,8 (7.)
3:35,4 (8.)
6:37,4 (13.)
4:59,8 (10.)
1034
(HUN), SEBESTYÉN Krisztián
FRO RACING
 25:24,2+1:51,11:22,7 (12.)
3:40,1 (10.)
5:06,3 (12.)
3:43,2 (13.)
6:36,1 (11.)
4:55,8 (9.)
11126
(AUT), GLANZ Reiner
BIKECLUB GIANT STATTEGG
 25:30,0+1:56,91:27,5 (23.)
3:41,8 (11.)
5:01,1 (9.)
3:41,5 (12.)
6:36,8 (12.)
5:01,3 (11.)
1221
(SLO), KRAJNIK Valter
BLACK HOLE ENDURO TEAM
 25:44,5+2:11,41:23,0 (13.)
3:43,3 (15.)
5:14,2 (15.)
3:39,8 (10.)
6:30,6 (10.)
5:13,6 (17.)
1379
(HUN), GAL Lukacs
FRO RACING
 25:49,7+2:16,61:32,9 (26.)
3:43,7 (16.)
5:11,8 (14.)
3:41,3 (11.)
6:37,7 (14.)
5:02,3 (12.)
1437
(SLO), FILIPOVIĆ David
KAMPLC RACING TEAM
 26:04,1+2:31,01:24,2 (15.)
3:42,1 (12.)
5:16,9 (16.)
3:47,1 (16.)
6:41,6 (17.)
5:12,2 (14.)
1564
(AUT), WALDER Martin
UNION VERTICALRACING
 26:09,5+2:36,41:22,3 (11.)
3:52,1 (20.)
5:04,4 (10.)
3:47,3 (17.)
6:43,0 (19.)
5:20,4 (19.)
1676
(SLO), FABČIČ Urban
KAMPLC RACING TEAM
 26:14,7+2:41,61:26,1 (19.)
3:46,5 (19.)
5:21,3 (18.)
3:50,6 (21.)
6:41,3 (16.)
5:08,9 (13.)
1780
(SLO), PRAČEK Janez
KAMPLC RACING TEAM
 26:19,2+2:46,11:26,8 (21.)
3:42,1 (12.)
5:25,6 (22.)
3:50,5 (20.)
6:41,0 (15.)
5:13,2 (15.)
1872
(SLO), SEVER Igor
KAMPLC RACING TEAM
 26:23,0+2:49,91:21,1 (9.)
3:45,0 (17.)
5:29,7 (23.)
3:47,0 (15.)
6:42,9 (18.)
5:17,3 (18.)
1988
(HUN), ÖRDÖG Dániel
ALPINBIKE TEAM ENDURA
 26:27,0+2:53,91:22,2 (10.)
3:46,0 (18.)
5:23,8 (20.)
3:52,6 (23.)
6:49,2 (20.)
5:13,2 (15.)
2022
(SLO), SPRUK Miha
CALCIT BIKE TEAM
 26:43,3+3:10,21:24,4 (16.)
3:42,5 (14.)
5:33,2 (25.)
3:48,6 (18.)
6:52,1 (21.)
5:22,5 (21.)
2171
(SLO), PERC Domen
ENERGIJATEAM.COM
 26:49,7+3:16,61:26,9 (22.)
3:55,3 (23.)
5:23,5 (19.)
3:49,5 (19.)
6:53,7 (22.)
5:20,8 (20.)
22103
(HUN), KOVÁCS-GOMBOS Ádám
FRO RACING
 27:16,5+3:43,41:26,3 (20.)
3:54,4 (22.)
5:24,3 (21.)
3:55,1 (25.)
7:10,9 (25.)
5:25,5 (22.)
23109
(AUT), LESACHER Andre
UNION VERTICALRACING
 27:21,9+3:48,81:24,5 (17.)
4:12,2 (26.)
5:20,0 (17.)
3:53,4 (24.)
7:02,8 (23.)
5:29,0 (23.)
24105
(SLO), KORUZA Jakob
KAMPLC RACING TEAM
 28:10,6+4:37,51:29,9 (25.)
3:57,1 (24.)
5:33,1 (24.)
3:52,5 (22.)
7:08,0 (24.)
6:10,0 (25.)
25106
(SLO), SAKSIDA Maksim
KAMPLC RACING TEAM
 28:27,8+4:54,71:28,8 (24.)
4:02,1 (25.)
5:46,8 (26.)
4:11,3 (26.)
7:29,5 (26.)
5:29,3 (24.)
2624
(SLO), FINK Marko
ŠKD PANK KURA
 30:36,5+7:03,41:16,3 (1.)
3:38,2 (9.)
5:04,5 (11.)
3:44,0 (14.)
6:26,7 (8.)
10:26,8 (26.)
DNF27
(SLO), BOŽIČ Jure
RAJD FUNSPORTS
  1:54,2 (27.)




 
DNF31
(AUT), MOROKUTTI Manfred
ENDURO BELJAK
  1:54,2 (27.)




 
Mladinci U19
139
(SLO), BOGATAJ Aljaž
PEDAL RACING TEAM
 24:23,3---1:20,1 (1.)
3:29,6 (1.)
4:54,1 (1.)
3:29,1 (1.)
6:21,0 (1.)
4:49,4 (1.)
273
(AUT), FREUDENBERG Philipp
RADLAGER MOUNTAINBIKEVEREIN
 24:59,8+0:36,51:21,3 (2.)
3:36,3 (2.)
5:06,3 (3.)
3:35,6 (2.)
6:21,7 (2.)
4:58,6 (3.)
384
(ITA), DE SABBATA Davide
ASD TEAM GRANZON
 25:15,1+0:51,81:23,5 (4.)
3:42,0 (3.)
5:03,6 (2.)
3:43,1 (3.)
6:27,6 (3.)
4:55,3 (2.)
475
(SLO), ŠMON Valentin
RAJD FUNSPORTS
 26:24,5+2:01,21:22,8 (3.)
3:45,8 (4.)
5:32,6 (6.)
3:54,9 (4.)
6:36,7 (4.)
5:11,7 (6.)
5134
(SLO), LAZAR Rok
KD SLOGA 1902 IDRIJA
 26:56,0+2:32,71:23,6 (5.)
4:19,3 (7.)
5:20,4 (4.)
3:56,3 (5.)
6:47,0 (5.)
5:09,4 (4.)
6104
(SLO), KRIVEC Jan
ŠD 2SIMPL
 27:18,2+2:54,91:25,8 (6.)
3:51,9 (5.)
5:33,9 (7.)
3:58,5 (7.)
7:17,0 (7.)
5:11,1 (5.)
736
(SLO), BALANTIČ Jan
CALCIT BIKE TEAM
 27:33,0+3:09,71:36,1 (8.)
3:58,5 (6.)
5:29,4 (5.)
3:58,2 (6.)
7:04,7 (6.)
5:26,1 (7.)
8114
(ITA), BERTOLUTTI Simone
ASD TEAM GRANZON
 29:49,5+5:26,21:34,2 (7.)
4:19,7 (8.)
5:34,3 (8.)
4:43,0 (8.)
8:00,5 (8.)
5:37,8 (8.)
990
(CRO), PERICA Ivan
BK OPUšTENO
 32:53,3+8:30,01:37,2 (9.)
4:48,4 (9.)
6:44,8 (9.)
4:44,0 (9.)
8:34,2 (9.)
6:24,7 (9.)
DNF102
(CRO), BRAJKOVIĆ Karlo
BKK GROŽNJAN
  1:54,2 (10.)




 
Master 2
16
(SVK), DRABIK Peter
 22:52,4---1:15,6 (1.)
3:15,4 (1.)
4:39,4 (1.)
3:24,6 (2.)
5:53,7 (1.)
4:23,7 (1.)
210
(AUT), MAIERHOFER Cri
TEAM DORRONG
 23:31,5+0:39,11:17,7 (2.)
3:23,1 (3.)
4:41,9 (2.)
3:30,5 (3.)
6:02,4 (2.)
4:35,9 (2.)
35
(SLO), KORDEŽ Robert
BLACK HOLE ENDURO TEAM
 23:36,2+0:43,81:19,4 (3.)
3:23,0 (2.)
4:49,6 (3.)
3:19,1 (1.)
6:03,3 (3.)
4:41,8 (3.)
432
(HUN), WINKLER Gabor
FRO RACING
 24:46,9+1:54,51:25,8 (6.)
3:32,8 (4.)
4:59,5 (4.)
3:46,0 (5.)
6:16,3 (4.)
4:46,5 (4.)
540
(AUT), STROHMAYER Michael
 25:56,5+3:04,11:24,9 (5.)
3:45,9 (6.)
5:12,6 (5.)
3:41,8 (4.)
6:44,4 (6.)
5:06,9 (5.)
616
(SLO), NAGODE Grega
ENERGIJATEAM.COM
 25:56,8+3:04,41:21,9 (4.)
3:41,0 (5.)
5:19,5 (6.)
3:48,7 (6.)
6:36,2 (5.)
5:09,5 (6.)
7107
(AUT), STADLBERGER Christian
RADLAGER RACING DIVISION
 27:57,0+5:04,61:29,5 (7.)
4:03,0 (7.)
5:42,1 (7.)
4:06,1 (7.)
7:07,2 (7.)
5:29,1 (7.)
894
(AUT), PARTH Gerald
RLM MONDRAKER RACING TEAM
 29:29,5+6:37,11:32,7 (8.)
4:14,0 (9.)
5:50,3 (8.)
4:15,2 (8.)
7:40,6 (8.)
5:56,7 (9.)
9108
(SLO), ZUPAN Tine
SCOTT TEAM
 30:04,6+7:12,21:54,2 (11.)
4:13,8 (8.)
6:00,0 (9.)
4:18,4 (9.)
7:45,5 (9.)
5:52,7 (8.)
1098
(AUT), LENZ Matthias
RADLAGER MOUNTAINBIKEVEREIN
 30:31,3+7:38,91:39,2 (10.)
4:14,1 (10.)
6:08,2 (10.)
4:23,6 (10.)
7:56,4 (10.)
6:09,8 (10.)
11122
(ITA), MOTTES Marco
 31:37,0+8:44,61:38,5 (9.)
4:28,7 (11.)
6:08,3 (11.)
4:29,6 (11.)
8:28,5 (11.)
6:23,4 (11.)
DNF116
(ITA), MASSARI Giancarlo
ASD MAGLIA NERA
  1:54,2 (11.)




 
Ženske
153
(AUT), DOBNIG Yana
RLM MONDRAKER RACING TEAM
 27:24,4---1:28,6 (1.)
3:56,7 (1.)
5:29,1 (1.)
4:00,9 (1.)
7:06,6 (1.)
5:22,5 (1.)
252
(ITA), ALBANESE Giulia
U.C. CAPRIVESI
 28:36,3+1:11,91:34,6 (2.)
4:03,8 (3.)
5:42,2 (2.)
4:08,8 (2.)
7:14,8 (2.)
5:52,1 (3.)
351
(SLO), ZUPAN Ana
ENERGIJATEAM.COM
 28:52,4+1:28,01:35,7 (3.)
4:03,6 (2.)
5:52,6 (3.)
4:09,5 (3.)
7:27,6 (3.)
5:43,4 (2.)
450
(GER), WESTPHAL Ricky
SCOTT CONTESSA
 30:59,8+3:35,41:37,4 (4.)
4:19,9 (4.)
6:21,6 (4.)
4:26,6 (4.)
8:07,2 (4.)
6:07,1 (4.)
549
(HUN), CSEH Veronika
ALPINBIKE TEAM ENDURA
 34:26,8+7:02,41:44,2 (5.)
4:46,4 (5.)
7:11,9 (5.)
5:03,4 (5.)
8:44,7 (5.)
6:56,2 (5.)