SPORTident TimingLV Gothaer Land

AOK Plus City-Lauf Gotha

Gotha 10.05.2009

AOK Plus City-Lauf Gotha

Gotha 10.05.2009

 

Results AOK Plus City-Lauf Gotha

PosNo.Name ClubTimemin/kmBehind
männlich, AK 12
12077
HOLLANDER, Christian
 ZSG Waltershausen9:194:03---
22079
KÖLLMER, Sebastian
 ZSG Waltershausen9:274:07+0:08
31566
GUBA, Moritz
 Gymnasium Ernestinum10:034:22+0:44
41698
KÖRBER, Maximilian
 Perthes-Gymnasium Friedrichroda10:044:23+0:45
5916
BRAUN, Justin
 Arnoldischule10:134:26+0:54
61568
VOIGT, Fabien
 Gymnasium Ernestinum10:154:28+0:56
71620
WOTSCHKE, Robin
 KGS Herzog Ernst Gotha10:184:29+0:59
81619
STEGMANN, Erik
 KGS Herzog Ernst Gotha10:234:31+1:04
91843
GRAEFENHAN, Francesko
 RS Oststadtschule10:284:33+1:09
101667
HÖFT, Pascal
 Lucas Cranach Schule10:494:42+1:30
111788
ALL HIMKAH, Safar
 RS Myconius11:074:50+1:48
12910
BODDENBERG, Maximilian
 Arnoldischule11:084:50+1:49
131567
BOHRT, Marcus
 Gymnasium Ernestinum11:385:04+2:19
141842
GROBE, Julian
 RS Oststadtschule11:405:04+2:21
151670
MÖLLER, Janko
 Lucas Cranach Schule11:435:05+2:24
161562
HIRSCH, Erik
 Gymnasium Ernestinum11:505:08+2:31
171563
RIEDE, Tim
 Gymnasium Ernestinum11:525:10+2:33
181699
MICHEL, Dustin
 Perthes-Gymnasium Friedrichroda12:115:18+2:52
191840
KRECH, Max
 RS Oststadtschule12:195:22+3:00
20912
THINIUS, Julian
 Arnoldischule12:225:23+3:03
211844
KIRSCHNITZKI, Nick
 RS Oststadtschule12:245:23+3:05
22915
BREUER, Robert
 Arnoldischule12:345:28+3:15
23918
LICHTENBERG, Sebastian
 Arnoldischule12:365:29+3:17
241565
EICHHOLZ, Christian
 Gymnasium Ernestinum12:375:29+3:18
251787
OLIINYK, Alexander
 RS Myconius13:055:41+3:46
261786
RIEDE, Philipp
 RS Myconius13:105:43+3:51
27909
SCHMIDT, Hendrik
 Arnoldischule13:245:50+4:05
282050
LIEBAU, Phillip
 SRS Conrad Ekhof13:305:52+4:11
291881
WOLFGANG, Chris
 SGS Josias Friedrich Löffler13:315:53+4:12
301845
RICHTER, Patrick
 RS Oststadtschule13:335:53+4:14
311745
BOY, Pascal
 RS Burgenland13:365:55+4:17
321618
KIRCHNER, Tom
 KGS Herzog Ernst Gotha13:425:58+4:23
331564
GÖTZ, Konstantin
 Gymnasium Ernestinum13:486:00+4:29
341846
CLEMENS, Eric
 RS Oststadtschule14:206:14+5:01
351848
MELLE, Leon
 RS Oststadtschule14:226:15+5:03
361785
KHANG, Chi Nguyen
 RS Myconius14:256:16+5:06
37911
UNGELENK, Moritz
 Arnoldischule14:336:20+5:14
381847
SCHÖNEMANN, Tobias
 RS Oststadtschule14:406:23+5:21
391268
KÄSTNER, Til
 GS Ludwig Bechstein14:476:26+5:28
401617
BRANDAU, Stefan
 KGS Herzog Ernst Gotha15:476:52+6:28
411841
TREPPSCHUH, Phillip
 RS Oststadtschule16:077:01+6:48
421839
KIESEWETTER, Lucas
 RS Oststadtschule16:347:12+7:15
431849
HELFGEN, Christian
 RS Oststadtschule16:437:16+7:24
441838
KRAUSER, Jens
 RS Oststadtschule16:557:22+7:36
451569
BAUER, Florian
 Gymnasium Ernestinum18:388:06+9:19
461882
OßWALD, Julian
 SGS Josias Friedrich Löffler1:02:1027:02+52:51
männlich, AK 13
11675
FÄRBER, Phillipp
 Luisenthaler SV9:254:05---
21696
ROTHHAGEN, Konstantin
 Perthes-Gymnasium Friedrichroda9:434:13+0:18
31688
ZENKER, Florian
 Marineclub Gotha e.V.9:444:14+0:19
41678
MÜLLER, Markus
 Luisenthaler SV9:534:18+0:28
51677
KRAHMER, Lukas
 Luisenthaler SV10:004:21+0:35
6899
NEUMANN, Nikita
 Arnoldischule10:014:22+0:36
7896
STEINACKER, Lorenz
 Arnoldischule10:054:23+0:40
8898
HIRSEMANN, Karl
 Arnoldischule10:164:28+0:51
91775
FOROT, Viktor
 RS Myconius10:194:29+0:54
101611
RÖDIGER, Philipp
 KGS Herzog Ernst Gotha10:214:30+0:56
111642
KELBERT, Paul Friedrich
 LG ohra hörselgas/Gotha10:224:31+0:57
121676
JAKOBS, Alex
 Luisenthaler SV10:274:32+1:02
131557
KRANZ, Florian
 Gymnasium Ernestinum10:274:32+1:02
141558
HOFMANN, Lars
 Gymnasium Ernestinum10:384:37+1:13
151777
MAMEDOV, Igbal
 RS Myconius11:114:52+1:46
161826
SRIMUEANGPHO, Aphisit
 RS Oststadtschule11:144:53+1:49
172070
SICHARD, Peter
 Staatl. F™Z Waltershausen11:345:02+2:09
181738
ZIERFUß, Luis
 RS Burgenland11:545:10+2:29
192038
PAATZSCH, Dennis
 SR A. Reyher12:005:13+2:35
20900
BUTKEWITZ, Michael
 Arnoldischule12:075:16+2:42
211735
EDELHÄUSER, Janek
 RS Burgenland12:125:18+2:47
22897
LEIN, Richard
 Arnoldischule12:165:20+2:51
232049
MILLER, Alexander
 SRS Conrad Ekhof12:205:22+2:55
241556
DAMM, Vinzenz
 Gymnasium Ernestinum12:595:38+3:34
251555
VOGEL, Felix
 Gymnasium Ernestinum13:165:46+3:51
261662
RADTKE, Benjamin
 Lucas Cranach Schule13:185:47+3:53
271778
THEES, Marcel
 RS Myconius13:275:51+4:02
281733
GÖTZ, Dario
 RS Burgenland13:325:53+4:07
291779
GÖRING, Philipp
 RS Myconius13:385:56+4:13
301737
WENZEL, Riccardo
 RS Burgenland13:405:56+4:15
311827
HASSAN, Nadir
 RS Oststadtschule13:455:59+4:20
321780
DUDIN, Dominik
 RS Myconius14:106:10+4:45
332048
GÄRTLEIN, Sebastian
 SRS Conrad Ekhof16:006:58+6:35
männlich, AK 14
1890
HIERSEMANN, Emil
 Arnoldischule9:394:12---
21547
ROSCH, Julius
 Gymnasium Ernestinum9:444:14+0:05
31546
KUBINA, Lucas
 Gymnasium Ernestinum9:584:20+0:19
41641
FINGER, Dominik
 LG ohra hörselgas/Gotha10:004:21+0:21
51549
GROHNERT, Tom
 Gymnasium Ernestinum10:064:23+0:27
6888
SKERHUT, Janis
 Arnoldischule10:074:24+0:28
71730
MÜLLER, Nico
 RS Burgenland10:124:26+0:33
8883
BECHSTEIN, Kay
 Arnoldischule10:134:26+0:34
92034
AUER, Michel
 SR A. Reyher10:164:28+0:37
10884
TROTT, Robin
 Arnoldischule10:304:34+0:51
11886
SCHWARZMANN, Till
 Arnoldischule10:354:36+0:56
121819
EL BOUJDAINI, Karim
 RS Oststadtschule10:454:40+1:06
131817
LEINHOS, Fabian
 RS Oststadtschule11:174:55+1:38
141545
SCHMIDT, Benedikt
 Gymnasium Ernestinum11:435:05+2:04
15887
NAVARA, Henry
 Arnoldischule11:565:11+2:17
162067
SCHULZ, Sebastian
 Staatl. F™Z Waltershausen11:595:13+2:20
17885
KÜHN, Marcel
 Arnoldischule12:065:16+2:27
181548
HÜLS, Max
 Gymnasium Ernestinum12:425:31+3:03
19889
SCHMIDT, Richard
 Arnoldischule12:445:32+3:05
201731
HEMPEL, Rudi
 RS Burgenland12:475:34+3:08
211654
STACH, Sebastian
 Lucas Cranach Schule14:336:20+4:54
221729
SCHNEIDER, André
 RS Burgenland15:126:37+5:33
männlich, AK 15
11637
KÖRBER, Christoph
 Arnoldischule9:103:59---
21540
WIECZOREK, Max
 Gymnasium Ernestinum9:494:16+0:39
31647
BETKE, Robert
 Lucas Cranach Schule10:044:23+0:54
41766
OßWALD, Steve
 RS Myconius10:104:25+1:00
51725
GROß, Christian
 RS Burgenland10:264:32+1:16
61648
WICK, Ricardo
 Lucas Cranach Schule10:594:47+1:49
72032
BOUDJEMAI, Daniel
 SR A. Reyher11:505:08+2:40
81767
WISCHEROPP, Andy
 RS Myconius12:085:17+2:58
91726
FLOTTMANN, Bastian
 RS Burgenland13:205:48+4:10
10875
KALBE, Felix
 Arnoldischule14:386:22+5:28
111768
BACKHAUS, Nick
 RS Myconius15:376:47+6:27
121724
MEIER, Jan
 RS Burgenland15:596:57+6:49
131812
HASSAN, Natzir
 RS Oststadtschule16:387:14+7:28
männliche Jugend A
1817
HASENSTEIN, Sascha
 Arnoldischule9:023:56---
2814
SCHULZ, Patrice
 Arnoldischule9:224:04+0:20
31643
SCHLÜTER, Andre
 Lucas Cranach Schule9:524:17+0:50
4815
MENGE, Michael
 Arnoldischule10:144:27+1:12
5811
NEUBAUER, Konstantin
 Arnoldischule11:164:54+2:14
6816
ENDERS, Tim
 Arnoldischule11:335:01+2:31
7819
DANG, Kim
 Arnoldischule12:045:15+3:02
81758
WAWERSICH, Mark
 RS Myconius13:465:59+4:44
9818
SCHREINER, Thomas
 Arnoldischule16:257:08+7:23
männliche Jugend B
1847
RAEV, Dimitrij
 Arnoldischule9:043:56---
21530
TESCHNER-GOTTLOB, Phil-Darius
 Gymnasium Ernestinum9:103:59+0:06
3835
NEUMANN, Michael
 Arnoldischule9:144:01+0:10
4836
LUDEWIG, Florian
 Arnoldischule9:194:03+0:15
5833
KIRSCHBERG, Robert
 Arnoldischule9:274:07+0:23
61805
GORF, Ernst
 RS Oststadtschule9:284:07+0:24
7861
BUCKWITZ, Peter
 Arnoldischule9:334:09+0:29
8848
HEß, Maximilian
 Arnoldischule9:354:10+0:31
9834
KÜHN, Christoph
 Arnoldischule9:444:14+0:40
101759
TRITSCHLER, Ronny
 RS Myconius9:474:15+0:43
11837
WOHLFARTH, Robert
 Arnoldischule9:554:19+0:51
121718
WULFERT, Peter
 RS Burgenland9:574:20+0:53
131532
TOPF, Felix
 Gymnasium Ernestinum10:034:22+0:59
142060
SÜHLFLEISCH, Peter
 Staatl. F™Z Waltershausen10:044:23+1:00
151803
RAISCH, Robert
 RS Oststadtschule10:084:25+1:04
16849
SCHLEICHER, Benjamin
 Arnoldischule10:094:25+1:05
17862
EPPERLEIN, Steffen
 Arnoldischule10:124:26+1:08
181533
NEGELEN, Mathi
 Gymnasium Ernestinum10:214:30+1:17
19865
STEINACKER, Alex
 Arnoldischule10:364:37+1:32
201762
SCHMIDT, Dennis
 RS Myconius10:384:37+1:34
21839
GROSS, Alex
 Arnoldischule10:404:38+1:36
22843
FLACH, Robin
 Arnoldischule10:414:38+1:37
23838
RUDOLPH, Philipp
 Arnoldischule10:424:39+1:38
24840
KÖLLNER, Julien
 Arnoldischule10:444:40+1:40
25842
STREICHER, Fabian
 Arnoldischule10:454:40+1:41
261801
WALTHER, Erik
 RS Oststadtschule11:315:01+2:27
271534
WEITZ, Martin
 Gymnasium Ernestinum11:335:01+2:29
281763
ALL HIMKAH, Haval
 RS Myconius11:485:08+2:44
291798
SCHESSL, Lucian
 RS Oststadtschule11:485:08+2:44
30846
KOTSCH, Florian
 Arnoldischule12:135:19+3:09
311807
BECK, Daniel
 RS Oststadtschule12:155:20+3:11
322064
KLEE, Christopher
 Staatl. F™Z Waltershausen12:175:20+3:13
33844
TENGLER, Michael
 Arnoldischule12:245:23+3:20
342061
GRAEFE, Max
 Staatl. F™Z Waltershausen12:265:25+3:22
35845
TRAN, Tu
 Arnoldischule12:345:28+3:30
36863
FIEDLER, Florian
 Arnoldischule13:145:45+4:10
372045
SCHMICK, Vitalij
 SRS Conrad Ekhof13:295:52+4:25
38864
SCHLÖFFEL, Marcel
 Arnoldischule14:266:17+5:22
39841
NUßBAUM, Ricardo
 Arnoldischule16:337:12+7:29
weiblich, AK 12
12080
TUMA, Annegret
 ZSG Waltershausen10:434:40---
21747
SEITZ, Luisa
 RS Burgenland11:094:51+0:26
31571
WIECZOREK, Leoni
 Gymnasium Ernestinum11:224:56+0:39
41579
ZENKER, Luisa
 Gymnasium Ernestinum11:284:59+0:45
52041
BOPP, Ekaterina
 SR A. Reyher11:325:01+0:49
61589
MÜLLER, Marissa
 Gymnasium Gebesee11:345:02+0:51
71575
GRIMM, Kristin
 Gymnasium Ernestinum11:435:05+1:00
8923
JONAS, Maria
 Arnoldischule11:535:10+1:10
91573
PETERMANN, Lena
 Gymnasium Ernestinum11:555:11+1:12
10924
REICHELT, Kim
 Arnoldischule11:575:12+1:14
11930
SCHREIBER, Judith
 Arnoldischule12:065:16+1:23
122044
RECKSCHWART, Celine
 SR A. Reyher12:115:18+1:28
13926
STIEBER, Dorothee
 Arnoldischule12:175:20+1:34
141572
HERING, Josephine
 Gymnasium Ernestinum12:195:22+1:36
151576
WITTENBERG, Dania
 Gymnasium Ernestinum12:255:24+1:42
16928
WÜNSCHER, Annemarie
 Arnoldischule12:375:29+1:54
17922
SCHARKE, Anja
 Arnoldischule12:475:34+2:04
18927
HERTZSCHUCH, Johanna
 Arnoldischule12:515:35+2:08
191705
GREBHAHN, Maximilian
 Perthes-Gymnasium Friedrichroda12:545:37+2:11
201852
KLEINOW, Michelle
 RS Oststadtschule13:025:40+2:19
211790
RÖMHILDT, Mareike
 RS Myconius13:475:59+3:04
221854
PRIETZEL, Laura
 RS Oststadtschule13:506:01+3:07
231577
JAKUTHS, Anna
 Gymnasium Ernestinum13:526:02+3:09
242054
RÄNSCH, Kathleen
 SRS Conrad Ekhof13:546:02+3:11
251791
SCHRÖDER, Maria
 RS Myconius14:056:07+3:22
261792
KACHEL, Sandra
 RS Myconius14:116:10+3:28
271580
MÄDER, Saskia
 Gymnasium Ernestinum14:116:10+3:28
281749
MAX, Jasmin
 RS Burgenland14:186:13+3:35
291269
ECKARDT, Vanessa
 GS Ludwig Bechstein14:206:14+3:37
301850
KOCH, Josephine
 RS Oststadtschule14:236:15+3:40
31919
HELLMUTH, Sabine
 Arnoldischule14:256:16+3:42
32920
TRAN, Ha An
 Arnoldischule14:286:17+3:45
33921
TRAN HU, Alicia
 Arnoldischule14:296:18+3:46
341704
SCHNEIDER, Maria
 Perthes-Gymnasium Friedrichroda14:316:19+3:48
351706
NEUFARTH, Juliane
 Perthes-Gymnasium Friedrichroda14:366:21+3:53
361625
TROTT, Marie
 KGS Herzog Ernst Gotha14:386:22+3:55
371622
KITTEL, Anna
 KGS Herzog Ernst Gotha14:506:27+4:07
381574
GUMPRECHT, Anna
 Gymnasium Ernestinum14:526:28+4:09
391570
BURKHARDT, Katharina
 Gymnasium Ernestinum15:036:32+4:20
401748
VIEZENC, Daisy
 RS Burgenland15:096:35+4:26
411793
HICKMANN, Jennifer
 RS Myconius15:106:35+4:27
421623
HILDEBRAND, Paula
 KGS Herzog Ernst Gotha15:126:37+4:29
431851
KUSBER, Stefanie
 RS Oststadtschule15:146:37+4:31
441853
KREPPERT, Kristin
 RS Oststadtschule15:156:38+4:32
45925
REINKE, Sandra
 Arnoldischule15:166:38+4:33
462053
MILLER, Julia
 SRS Conrad Ekhof16:026:58+5:19
47750
MARKARYCZUK, Marie- Luise
 Andreas Reyher GS16:217:07+5:38
482052
ROSENBUSCH, Sophie
 SRS Conrad Ekhof16:257:08+5:42
491860
HAHN, Gina
 RS Oststadtschule16:297:10+5:46
501861
BLEY, Clarissa
 RS Oststadtschule16:427:16+5:59
511858
SCHADE, Ronja
 RS Oststadtschule16:457:17+6:02
521857
POCH, Lisa
 RS Oststadtschule17:037:25+6:20
531856
THIEM, Sarah
 RS Oststadtschule17:117:28+6:28
541859
HERMANN, Lena
 RS Oststadtschule18:488:10+8:05
551789
SCHUCK, Casandra
 RS Myconius19:358:31+8:52
weiblich, AK 13
1904
GRÖNLING, Johanna
 Arnoldischule9:534:18---
21697
GENTZEL, Marie
 Perthes-Gymnasium Friedrichroda10:004:21+0:07
3906
FRECH, Luisa
 Arnoldischule10:044:23+0:11
4996
STURM, Anna-Lisa
 ESc Erfurt10:284:33+0:35
51615
STEGMANN, Jana
 KGS Herzog Ernst Gotha10:334:35+0:40
61739
SCHLEGEL, Gertje
 RS Burgenland11:104:52+1:17
71613
MÖLLER, Theresa
 KGS Herzog Ernst Gotha11:214:56+1:28
81674
METTE, Lilli
 Luisenthaler SV11:254:58+1:32
9902
BEYER, Eva Maria
 Arnoldischule11:485:08+1:55
10901
DENECHAUD, Diana
 Arnoldischule12:095:17+2:16
111560
SCHMIDT, Sophie
 Gymnasium Ernestinum12:245:23+2:31
121836
ZANDER, Julia
 RS Oststadtschule12:425:31+2:49
131835
RUSZKIEWICZ, Lisa
 RS Oststadtschule12:585:38+3:05
14907
KRANHOLD, Anja
 Arnoldischule13:205:48+3:27
151612
HERTEL, Anne-Marie
 KGS Herzog Ernst Gotha13:225:49+3:29
161614
SCHENK, Johanna
 KGS Herzog Ernst Gotha13:435:58+3:50
171781
GRISIN, Jenniffer
 RS Myconius13:465:59+3:53
181784
BISCHOF, Natalie
 RS Myconius13:546:02+4:01
191664
SCHWABE, Nancy
 Lucas Cranach Schule13:596:05+4:06
201740
BRENDEL, Vanessa
 RS Burgenland14:066:08+4:13
211665
SCHRÖDER, Jasmin
 Lucas Cranach Schule14:076:08+4:14
221559
SEEBER, Luisa
 Gymnasium Ernestinum14:546:29+5:01
231742
BARTH, Lisa
 RS Burgenland15:056:34+5:12
241837
WOTSCHKE, Melanie
 RS Oststadtschule15:166:38+5:23
251782
LEHNER, Martina
 RS Myconius16:597:23+7:06
261616
ZIMMERMANN, Anna
 KGS Herzog Ernst Gotha17:157:30+7:22
271832
MAHLIG, Melanie
 RS Oststadtschule17:407:41+7:47
281828
STECHER, Julia
 RS Oststadtschule18:398:07+8:46
291834
JOHN, Saskia
 RS Oststadtschule19:558:40+10:02
weiblich, AK 14
12036
GUROV, Victoria
 SR A. Reyher10:324:35---
21552
ADAM, Elisabeth
 Gymnasium Ernestinum10:564:45+0:24
31610
SÜLDT, Jasmin
 KGS Herzog Ernst Gotha11:345:02+1:02
41691
KILIAN, Sarah
 Perthes-Gymnasium Friedrichroda12:275:25+1:55
5894
OLTERMANN, Maike
 Arnoldischule12:305:26+1:58
61554
DIETRICH, Katharina
 Gymnasium Ernestinum13:045:41+2:32
7892
WEIßBROT, Nadja
 Arnoldischule13:195:47+2:47
82068
LEYH, Sabine
 Staatl. F™Z Waltershausen13:225:49+2:50
91821
WETTSTEIN, Laura
 RS Oststadtschule13:235:49+2:51
101553
STASULEWITZ, Clara
 Gymnasium Ernestinum13:546:02+3:22
111825
KRECH, Luisa
 RS Oststadtschule13:576:04+3:25
121692
BECKE, Antonia
 Perthes-Gymnasium Friedrichroda14:426:23+4:10
131823
GOLDMANN, Susan
 RS Oststadtschule15:006:31+4:28
141550
EICHHOLZ, Franziska
 Gymnasium Ernestinum15:046:33+4:32
151824
SCHEER, Jennifer
 RS Oststadtschule15:066:34+4:34
162069
KRECH, Alexandra
 Staatl. F™Z Waltershausen15:256:42+4:53
171822
HASSAN, Nurhan
 RS Oststadtschule15:426:50+5:10
181660
FUNKE, Anne-Marie
 Lucas Cranach Schule15:546:55+5:22
191774
WOLKE, Janine
 RS Myconius16:026:58+5:30
201820
FUSARO, Anna Maria
 RS Oststadtschule16:157:04+5:43
21893
LICHTENBERG, Anika
 Arnoldischule16:327:11+6:00
22895
HEIMBRODT, Veronika
 Arnoldischule16:377:13+6:05
weiblich, AK 15
11636
SCHULZE, Christin
 Lauffreunde Gotha10:074:24---
22074
FRÜBING, jaqueline
 SV Emsetal10:244:31+0:17
31543
HEINRICH, Sophie
 Gymnasium Ernestinum10:484:42+0:41
4879
HEIMBRODT, Lydia
 Arnoldischule11:004:47+0:53
51544
LICH, Viola
 Gymnasium Ernestinum11:345:02+1:27
6882
DERKA, Ulrike
 Arnoldischule12:325:27+2:25
71770
QUAL, Jessica
 RS Myconius12:375:29+2:30
81542
DAMM, Klarissa
 Gymnasium Ernestinum12:495:34+2:42
91728
ANDERS, Carolin
 RS Burgenland12:535:36+2:46
10878
JENDRYAN, Michelle
 Arnoldischule13:065:42+2:59
11880
KELBASSA, Julia
 Arnoldischule13:115:44+3:04
121650
KALBITZ, Franziska
 Lucas Cranach Schule14:326:19+4:25
131541
HILDEBRANDT, Vanessa
 Gymnasium Ernestinum14:436:24+4:36
142033
FRÖHLICH, Isabell
 SR A. Reyher15:306:44+5:23
151653
OßWALD, Melina
 Lucas Cranach Schule15:586:56+5:51
161771
WEINEL, Sonja
 RS Myconius16:147:04+6:07
171772
ALL HIMKAH, Alysea
 RS Myconius16:247:08+6:17
18881
MESSING, Anna
 Arnoldischule16:387:14+6:31
weiblich Jugend A
11525
WAGNER, Christin
 Gymnasium Ernestinum11:355:02---
2822
JERESCHINSKI, Natalie
 Arnoldischule13:105:43+1:35
31529
BLAß, Marie-Kathrin
 Gymnasium Ernestinum13:125:44+1:37
4826
PLOCH, Nadine
 Arnoldischule14:196:13+2:44
5831
NGYEN THI KIM, Dung
 Arnoldischule16:317:11+4:56
6823
KULLMANN, Jessica
 Arnoldischule16:347:12+4:59
7825
WAGNER, Julia
 Arnoldischule16:347:12+4:59
81526
URBAN, Lisa-Marie
 Gymnasium Ernestinum17:007:23+5:25
91528
SCHACK, Theresa
 Gymnasium Ernestinum17:267:35+5:51
101527
KRAUS, Sophie
 Gymnasium Ernestinum17:267:35+5:51
111524
TOMAT, Anna
 Gymnasium Ernestinum17:287:35+5:53
12830
OLBRICH, Sarah
 Arnoldischule17:337:38+5:58
13820
LENKE, Aike
 Arnoldischule17:337:38+5:58
14813
BOTH, Elisabeth
 Arnoldischule18:197:58+6:44
15824
VÖLZKE, Pia
 Arnoldischule18:268:01+6:51
16829
HOFFMANN, Ina
 Arnoldischule18:508:11+7:15
17827
MAUL, Darja
 Arnoldischule18:518:12+7:16
18832
WENIGE, Franziska
 Arnoldischule18:518:12+7:16
19828
WEIßMANTEL, Judith
 Arnoldischule18:528:12+7:17
weibliche Jugend B
12047
HAUSE, Jennifer
 SRS Conrad Ekhof9:113:59---
2710
MINDT, Nadin
 Marineclub Gotha e.V.9:584:20+0:47
31536
OLIINYK, Viktoria
 Gymnasium Ernestinum11:375:03+2:26
4851
MERKEL, Pauline
 Arnoldischule11:415:05+2:30
5852
SCHMIEDER, Franziska
 Arnoldischule11:445:06+2:33
61531
DIETRICH, Anastasia
 Gymnasium Ernestinum12:185:21+3:07
7872
YANIV, Olesja
 Arnoldischule12:185:21+3:07
81723
PALKO, Antonia
 RS Burgenland12:205:22+3:09
9867
PELZ, Chiara
 Arnoldischule12:235:23+3:12
10873
THAL, Christin
 Arnoldischule12:295:26+3:18
112063
HÄRING, Jessica
 Staatl. F™Z Waltershausen12:325:27+3:21
12874
LANGE, Marie
 Arnoldischule12:495:34+3:38
13859
NEDDERMEYER, Kristin
 Arnoldischule13:045:41+3:53
14850
SPIEGLER, Sophie
 Arnoldischule13:095:43+3:58
15871
POPOVA, Silvia
 Arnoldischule13:195:47+4:08
16855
BARTH, Marie Christin
 Arnoldischule13:506:01+4:39
171760
LEHNER, Eva
 RS Myconius14:026:06+4:51
181765
HÖFT, Jennifer
 RS Myconius14:116:10+5:00
191764
MATTHES, Jessica
 RS Myconius16:026:58+6:51
201808
SACIRI, Nerdiwana
 RS Oststadtschule16:237:07+7:12
21856
WERNER, Anne-Kathrien
 Arnoldischule16:337:12+7:22
22858
ROSTALSKI, Sophie-Marie
 Arnoldischule16:377:13+7:26
23857
SCHILLING, Turina
 Arnoldischule16:387:14+7:27
24869
BERG, Natalie
 Arnoldischule17:177:31+8:06
25870
LUTZ, Lisa-Marie
 Arnoldischule17:177:31+8:06
26868
KAPPACHER, Sophie
 Arnoldischule17:187:31+8:07
27866
PONOMAREVA, Anna
 Arnoldischule17:187:31+8:07
281810
STICHLING, Franziska
 RS Oststadtschule17:417:41+8:30
291809
STEINHÖFER, Sarah
 RS Oststadtschule17:417:41+8:30
302046
DAVRAN, Vanidda
 SRS Conrad Ekhof17:567:48+8:45
31853
GÜRTLER, Arlette
 Arnoldischule18:237:59+9:12
32854
HEYER, Juliane
 Arnoldischule18:508:11+9:39