SPORTident TimingBike Projects & Bike Explorer

TrailTrophy Flims-Laax

Flims-Laax 04.08.2017

TrailTrophy Flims-Laax

Flims-Laax 04.08.2017

 

Results TrailTrophy Flims-Laax

   
StandardDetailsStages
   
PosNo.Name
Team
 Cat.TimeBehind 
Total
1455
Wildhaber, Gustav
biketrails flims
 Rider Class Men29:53.35---
2119
WIDMER, Mirco
Giant Swiss Team

SUI
Rider Class Men31:14.24+1:20.88
355
TEXTOR, Christian
Velo Stoßer

GER
Rider Class Men31:22.32+1:28.97
487
PETER, Stefan
Casa Fuchs

SUI
Rider Class Men31:55.28+2:01.92
5211
ARNOLD, Marco
Giant Swiss Team

SUI
Rider Class Men31:59.91+2:06.56
6289
DORN, Oli
SQLab-Centurion-Velothek

GER
Rider Class Men32:01.14+2:07.79
7244
BRATSCHI, Tim
Casa Fuchs

SUI
Rider Class Men32:03.32+2:09.97
8201
SCHULER, Mike
Giant Swiss Team

SUI
Rider Class Men32:07.65+2:14.30
962
OPPLIGER, Timothée
Norco Enduro Racing Team

SUI
Rider Class Men32:15.83+2:22.48
10294
BERNET, Jonas
Towoomba

SUI
Rider Class Men32:27.30+2:33.95
11322
CADUFF, Ronny
biketrails flims

SUI
Rider Class Men32:40.86+2:47.51
1263
VON WURSTEMBERGER, Alois
Norco Enduro Racing Team

SUI
Rider Class Men32:44.18+2:50.82
13131
LEONHARDT, Tobias
SQLab-Centurion-Velothek

GER
Masters Class32:46.31+2:52.96
1432
GISLER, Toni
TellRiders

SUI
Masters Class32:48.32+2:54.97
15284
VAN DE HATERD, Wilfred
Giant meets Ibis

NED
Super Masters32:59.77+3:06.41
1656
HÖCKER, Lukas
Aliexpress_mtb

GER
Rider Class Men33:03.19+3:09.83
1773
VESENBECKH, Adrian
Giant meets Ibis

GER
Masters Class33:14.96+3:21.61
18127
NEGRO, Claudio
Casa Fuchs

SUI
Rider Class Men33:19.07+3:25.72
19224
MÜLLER, Tobi
Ghost Riot Racing meets Müsing

GER
Rider Class Men33:23.51+3:30.16
20147
LAZZONI, Giorgio
Team Maggi Off Road A.S.D.

ITA
Masters Class33:24.77+3:31.42
21139
OPPERMANN, Marc
Velo Stoßer

GER
Rider Class Men33:25.71+3:32.35
2276
MÜLLER, Johannes
Velo Stoßer

GER
Rider Class Men33:28.03+3:34.68
23148
Vitko, MATEJ
Specialized CZ

SVK
Rider Class Men33:29.45+3:36.10
2461
BÄHLER, Jonas
Norco Enduro Racing Team

SUI
Rider Class Men33:35.11+3:41.76
25124
PARGMANN, Urs
Orbea / ION

SUI
Rider Class Men33:39.01+3:45.66
2691
NUSSBAUMER, Roger
Bro´duro Racing

SUI
Rider Class Men33:40.02+3:46.67
2725
BOB BERTELSEN, Jeppe
Santa Cruz Nordic

ITA
Rider Class Men33:46.79+3:53.44
28291
SUTER, Hannes
Bro´duro Racing

SUI
Rider Class Men33:47.81+3:54.46
29114
DÖRFER, Maximilian
Yeti Cycles DE

GER
Rider Class Men33:51.44+3:58.09
30190
HÖß, Christoph
Geländefahrradfreunde Westallgäu

GER
Rider Class Men33:56.49+4:03.14
31151
LETH, Frederik
Bikester-Votec-DOWE

DEN
Rider Class Men34:07.21+4:13.86
329
GIFFORD-MIEARS, Christopher
Pedal Pushers KIND Racing

USA
Rider Class Men34:10.74+4:17.39
33274
BÜHLER, Karl
Bro´duro Racing

SUI
Rider Class Men34:18.03+4:24.68
3472
MENZL, Matthias
Stefans Bikeladen

GER
Masters Class34:19.01+4:25.66
3594
BUCHER, Markus
Towoomba

SUI
Rider Class Men34:23.21+4:29.86
36324
KRIEGER, Pascal
biketrails flims

SUI
Rider Class Men34:24.47+4:31.11
37184
BETSCHART, Dominik
Friedli Bikestyle

SUI
Masters Class34:28.88+4:35.53
38156
BEERETZ, Christian
SQLabs Centurion Velothek

GER
Masters Class34:30.99+4:37.64
39269
ODERMATT, Patrick
Ennetmoos

SUI
Rider Class Men34:31.87+4:38.52
40157
ROHRBACH, Nicola
Paul Position

SUI
Rider Class Men34:40.43+4:47.08
4141
HELBLING, Patrik
goon is life

SUI
Masters Class34:42.58+4:49.22
42313
HUTTER, René
goon is life

SUI
Rider Class Men34:45.82+4:52.46
433
WICKI, Samuel
Towoomba

SUI
Rider Class Men34:46.06+4:52.71
44112
MAAG, Paul
Moustache Enduro Racing Team WW

GER
Rider Class Men34:53.35+5:00.00
4537
SCHÄRER, Marco
SportandPassion

SUI
Rider Class Men34:53.87+5:00.52
46134
SALADIN, Ivan
SportandPassion

SUI
Masters Class34:55.75+5:02.39
47140
EWALD, Henry
Team BikeMike

GER
Masters Class34:59.69+5:06.33
48312
STRATMANN, Dennis
CRAFT/ ROCKY MOUNTAIN

GER
Masters Class35:01.95+5:08.59
49230
FUERLINGER, Alexander
pivotcycles/ mikesbikes

AUT
Rider Class Men35:02.13+5:08.78
50133
MÜLLER, Matthias
Hügusurfer

SUI
Masters Class35:02.96+5:09.61
51298
PRAXMARER, Simon
PBC

AUT
Rider Class Men35:08.40+5:15.05
522
STADELMANN, Urs
SQLab-Centurion-Velothek

SUI
Masters Class35:09.07+5:15.72
5339
HEES, Christian
Moustache Enduro Racing Team WW

GER
Masters Class35:12.79+5:19.44
54142
SCHWANDER, Simon
Die Huhnsoehne

SUI
Masters Class35:12.81+5:19.46
55208
THALLER, Lukas
Bikeshop Freiburg / Link.Rad.Quadrat

GER
Rider Class Men35:13.02+5:19.67
5668
GRÜNEBACH, Markus
Bruck

GER
Rider Class Men35:13.45+5:20.09
5765
Gerber, Simon
#fullsend

SUI
Rider Class Men35:13.49+5:20.14
58161
SCARPELLINI, Stefan
SportandPassion

ITA
Rider Class Men35:16.27+5:22.91
5912
PLAKU, Mirjan
DRIFT Bike Team

SUI
Rider Class Men35:19.83+5:26.48
60106
ROMER, Andreas
goon is life

SUI
Masters Class35:20.00+5:26.65
61167
MONDRIK, Petr
Team Stützrädli

CZE
Rider Class Men35:20.79+5:27.44
6289
HÖß, Sebastian
Geländefahrradfreunde Westallgäu

GER
Rider Class Men35:23.05+5:29.70
6390
WINDLER, Oliver
Bro´duro Racing

SUI
Rider Class Men35:24.92+5:31.56
64146
DERKUM, Christian
Todesmutige Stürzer Trail Ride Crew

GER
Rider Class Men35:29.68+5:36.33
65223
RÜEGG, Samuel
SQLab-Centurion-Velothek

SUI
Rider Class Men35:32.48+5:39.13
6617
HÄFLIGER, Christian
MTB Freeride Connection

SUI
Masters Class35:33.97+5:40.62
6749
TAMBORNINO, Linard
Team Cadi

SUI
Rider Class Men35:39.31+5:45.96
68192
SCHAUB, Robin
#fullsend

SUI
Rider Class Men35:46.57+5:53.22
69115
MITTELBACH, Maximilian
Giant meets Ibis

GER
Rider Class Men35:49.90+5:56.55
70301
HARNISCHFEGER, Maximilian
Piff Paff Bäng

GBR
Rider Class Men35:50.40+5:57.05
71110
FRITZENSCHAFT, Andrè
Elchingen

GER
Super Masters35:50.88+5:57.53
7211
GISLER, Ruedi
GR 156241 bitte umparkierä

SUI
Rider Class Men35:55.79+6:02.43
7360
BALANCHE, Camille
Norco Enduro Racing Team

SUI
Rider Class Women35:57.16+6:03.81
74207
LINK, Moritz
Bikeshop Freiburg / Link.Rad.Quadrat

GER
Rider Class Men35:59.17+6:05.82
75234
GREBING, Martin
Ghost Riot Racing meets Müsing

GER
Rider Class Men36:01.26+6:07.91
76222
Schwerzler, Daniel
 Rider Class Men36:05.97+6:12.62
77122
RESCH, Benjamin
Piff Paff Bäng

GER
Rider Class Men36:09.60+6:16.25
78310
SCHEFCZIK, Birk
BingoBongoRacing

GER
Rider Class Men36:13.90+6:20.55
79306
RUEFLI, Emanuel
Stützrädli

SUI
Rider Class Men36:20.02+6:26.67
8033
ARNOLD, Iwan
TellRiders

SUI
Masters Class36:20.95+6:27.60
81295
BOLLHALDER, Dominik
Team Vollbart by VELOMETZG

SUI
Rider Class Men36:21.73+6:28.38
82256
BISSIG, Dimitri
Wyergass Racing

SUI
Rider Class Men36:25.85+6:32.49
83163
VONDERACH, Nils
Kleindöttingen

SUI
Rider Class Men36:34.23+6:40.88
84296
SCHUPPLI, Dominic
Bro´duro Racing

SUI
Rider Class Men36:34.98+6:41.63
85221
KNIPPING, Julian
HSG-Mittweida

GER
Rider Class Men36:47.27+6:53.92
86215
SCHMIDT, Tobias
Team Trailsucht

GER
Rider Class Men36:49.43+6:56.08
871
THALMANN, Stefanie
chicksgang

SUI
Rider Class Women36:51.35+6:57.99
8845
ALBIN, Donat
Team Cadi

SUI
Rider Class Men36:53.24+6:59.89
896
RENTSCH, Andreas
Hügusurfer

SUI
Masters Class36:55.76+7:02.41
9082
LIENHARD, David
Bro´duro Racing

SUI
Rider Class Men37:02.82+7:09.47
9174
WILHELM, Benjamin
Moustache Enduro Racing Team WW

GER
Masters Class37:04.91+7:11.56
92113
PAL, Jonas
Flatriders

GER
Rider Class Men37:07.19+7:13.84
9398
STRICKER, Wilhelm
SC Meran Zorzi Kältetechnik

ITA
Super Masters37:10.60+7:17.25
9416
OPPLIGER, Marco
outdoorx.ch

SUI
Rider Class Men37:10.70+7:17.35
9529
GROSSMANN, Toni
FHRDFHRN

SUI
Rider Class Men37:11.92+7:18.57
96195
HOFBAUER, Rolf
Just Karma

GER
Rider Class Men37:12.28+7:18.93
97288
MARTIN, Christophe
Tobsensworld Racing Team

FRA
Rider Class Men37:13.56+7:20.21
98102
TRAUTMANN, Jan
Malagas

GER
Masters Class37:13.86+7:20.51
99279
KOBELT, Rolf
KAROtri

SUI
Rider Class Men37:18.19+7:24.84
100323
HAAKE, Matthias
Kona International pedaliero

GER
Masters Class37:23.70+7:30.34
101132
STÜCHER, Micha
Velo Stoßer

GER
Rider Class Men37:24.96+7:31.60
102299
PFIFFNER, Alban
Bleienbach

SUI
Rider Class Men37:31.74+7:38.38
103107
MURI, David
Paul Position

GER
Masters Class37:32.06+7:38.71
104206
MEYER, Franziska
Ghost Riot Racing meets Müsing

GER
Rider Class Women37:35.65+7:42.30
105209
MÜNSTER, Manuel
Endurockers Racing Team

GER
Masters Class37:35.68+7:42.33
106265
BÖSCH, Markus
Team Vollbart by VELOMETZG

SUI
Rider Class Men37:36.23+7:42.88
107326
WESTERVELD, Stefan
kona pedaliero international

GER
Super Masters37:44.50+7:51.15
108170
HALDI, Marcel
GR 156241 bitte umparkierä

SUI
Rider Class Men37:45.04+7:51.69
10923
GREVE, Philipp
#fullsend

SUI
Rider Class Men37:47.95+7:54.60
110183
KNECHT, Daniel
Sportfreunde Schneller

SUI
Rider Class Men37:49.50+7:56.14
111126
HAMMERSCHMIDT, Tilo
Moustache Enduro Racing Team WW

GER
Masters Class37:56.43+8:03.08
112309
MARCZONA, Jonas
BingoBongoRacing

GER
Rider Class Men37:56.79+8:03.44
113145
HODZIC, Sanel
Zug

SUI
Masters Class38:12.90+8:19.55
114267
FIECHTER, Stefan
Die Huhnsoehne

SUI
Rider Class Men38:17.36+8:24.01
115302
SCHNYDER, Simon
NORCO - Radbar Racing Team

SUI
Rider Class Men38:18.50+8:25.15
116179
GARBARINO, Massimo
Team Maggi Off Road A.S.D.

ITA
Masters Class38:18.69+8:25.33
117229
HOFBAUER, Armin
Just Karma

GER
Rider Class Men38:18.89+8:25.54
118320
FRÖHLICH, Hannes
Endurodorf

GER
Rider Class Men38:18.96+8:25.61
119329
Kunzi, Pascal
#fullsend
CHRider Class Men38:19.14+8:25.79
12013
PLAKU, Larin
DRIFT Bike Team

SUI
Rider Class Men38:19.45+8:26.10
121255
KURT, Daniel
Aarburg

SUI
Masters Class38:20.82+8:27.46
12297
PFLUMM, Tobias
München

GER
Rider Class Men38:21.19+8:27.84
12334
GISLER, Kurt
TellRiders

SUI
Masters Class38:21.37+8:28.02
124262
FUCHS, Roger
Team Vollbart by VELOMETZG

SUI
Masters Class38:22.48+8:29.13
125205
PADRUTT, Michael
BikeTech Küttel

SUI
Rider Class Men38:27.35+8:34.00
126307
SIMMEN, Mark
MTB Freeride Connection

SUI
Rider Class Men38:32.66+8:39.31
12767
GLASER, Franz
Alpzeit Racing Team

GER
Rider Class Men38:33.45+8:40.10
12877
DINKEL, Nick
Bonanza Radmobil Bamberg

GER
Rider Class Men38:35.68+8:42.33
129176
PAL, Stefan
Flatriders

GER
Super Masters38:37.72+8:44.37
130105
BLEIMAIR, Tobias
Alpzeit Racing Team

GER
Masters Class38:42.36+8:49.00
131144
WIEDERKEHR, Andrea
Zug

SUI
Rider Class Women38:45.25+8:51.90
132129
FEDERER, Willy
Wittenbach

SUI
Masters Class38:53.93+9:00.58
133136
KERN, Samuel
Team Dowe Sportswear

GER
Rider Class Men38:56.19+9:02.83
134154
HEDIGER, Michelle
Sportfreundinnen Schneller

SUI
Rider Class Women38:59.18+9:05.83
135282
SÄNGER, Richard
Todesmutige Stürzer Trail Ride Crew

GER
Rider Class Men39:00.91+9:07.56
136104
MERGENHAGEN, Frank
Trailsucht

GER
Masters Class39:01.47+9:08.11
137327
WITTING, Martin
Paul Position

AUT
Rider Class Men39:03.98+9:10.63
138121
HÖHNE, Jonas
#nohillsinhamburg

GER
Rider Class Men39:04.14+9:10.78
139162
VONDERACH, Urs
Kleindöttingen

SUI
Super Masters39:08.07+9:14.72
14099
HUSZAREK, Daniel
Paul Position

AUT
Super Masters39:10.55+9:17.20
14181
EICHNER, Christoph
Chicken-Way-Junkies

GER
Rider Class Men39:12.59+9:19.24
142185
RINGENBACH, Adrian
Team Stützrädli

SUI
Rider Class Men39:17.43+9:24.08
143292
RUTZ, Lea Salome
chicksgang

SUI
Rider Class Women39:18.28+9:24.93
144188
JÄGER, Roman
Radsport Frei / Vesto

SUI
Rider Class Men39:23.82+9:30.47
145264
MICHEL, Damian
Team Vollbart by VELOMETZG

SUI
Rider Class Men39:31.36+9:38.01
14675
KRUMM, Steffen
Moustache Enduro Racing Team WW

GER
Rider Class Men39:35.82+9:42.46
147314
BERNASCONI, Fabio
goon is life

SUI
Rider Class Men39:37.36+9:44.00
148189
HEINZE, Patrick
Radsport Frei / Vesto

SUI
Super Masters39:38.39+9:45.03
149109
DÜRRFELD, Martin
Endurodorf

GER
Super Masters39:39.41+9:46.06
150216
MILLER, Coy
Fahrradladen Ramstein

USA
Masters Class39:39.45+9:46.10
151172
GRAUL, Torsten
Wilport Racing

GER
Rider Class Men39:42.11+9:48.76
152213
HEUBERGER, Daniel

GER
Rider Class Men39:48.18+9:54.82
15369
SCHMIDT, Michael
Alpzeit Racing Team

GER
Masters Class39:50.30+9:56.95
154319
HARTMANN, Fabian
Endurodorf

GER
Rider Class Men39:55.22+10:01.87
155304
WUNDERLIN, Sara
Stützrädli

SUI
Rider Class Women40:03.83+10:10.48
156285
JOHANNSEN, Jörg
Baiersbronn

GER
Rider Class Men40:05.57+10:12.21
15796
SAUTTER, Marco
RSC Bretten

GER
Rider Class Men40:08.37+10:15.02
158228
BRAUNER, Christian
Bad Urach

GER
Masters Class40:12.88+10:19.53
159225
BARTSCH, Uli
Game of Trails

GER
Masters Class40:13.33+10:19.98
16071
FENDT, Lukas
Bonefackers Boll e.V.

GER
Rider Class Men40:13.85+10:20.49
161300
ROTHLIN, Markus
#SQMAltendorf #lovetheride

SUI
Masters Class40:16.44+10:23.09
162103
HEIN, Michael
RSV Garching

GER
Rider Class Men40:17.55+10:24.20
163135
DEFLORIN, Florian
Flims Dorf

SUI
Super Masters40:21.96+10:28.61
164243
SCHARFHAUSEN, Jörn
Team J-Clay

GER
Rider Class Men40:22.06+10:28.71
165204
LEUENBERGER, Jonas
BikeTech Küttel

SUI
Rider Class Men40:24.78+10:31.42
16631
IMHOF, Renzo
TellRiders

SUI
Masters Class40:28.81+10:35.45
167214
GOLLER, Alexander
München

GER
Masters Class40:30.82+10:37.46
16879
KÜHNERT, Ralph
Chicken-Way-Junkies

GER
Masters Class40:32.57+10:39.22
169227
HORN, Rene
Just Karma

GER
Masters Class40:35.28+10:41.92
170116
WEILAND, Philipp
MTB Freeride Connection

SUI
Masters Class40:39.78+10:46.43
17178
PULZ, Heiko
Chicken-Way-Junkies

GER
Masters Class40:44.87+10:51.52
172171
Wunderlin, Alba
Team Stützrädli
 Rider Class Women40:50.09+10:56.74
173220
BÄUMCHEN, Henning
Team Dosenbier

GER
Masters Class40:55.86+11:02.51
174108
HÜBNER, Mic
Lohr a.Main

GER
Rider Class Men41:03.97+11:10.62
17548
PEYDL, Fabian
Pinky and Brain

AUT
Rider Class Men41:08.99+11:15.64
176137
SCHNAU, Jan
Fahrrad Fahrwerk Rad&Tat Tübingen

GER
Rider Class Men41:17.63+11:24.28
177177
RUTZ, Andreas
team velo flicki

SUI
Super Masters41:18.48+11:25.13
17821
KISER, Andrea
chicksgang

SUI
Rider Class Women41:20.21+11:26.86
179248
TESCHNER, David
#fullsend

GER
Rider Class Men41:22.61+11:29.26
180130
NITSCH, Andreas
Heilbronn

GER
Masters Class41:27.07+11:33.72
181117
BARTELMES, Marc
Team Dosenbier

GER
Masters Class41:27.50+11:34.15
18220
WITTE, Tim
Team J-Clay

GER
Rider Class Men41:32.84+11:39.49
183199
KNAHL, Philipp
Trail Cobra

GER
Masters Class41:41.79+11:48.44
184169
FRITSCH, Matthieu
RSG Olympia Park München e.V

FRA
Rider Class Men41:59.22+12:05.86
185245
SCHLEICHER, Christian
Geländefahrrad Aachen e.V.

GER
Rider Class Men42:00.76+12:07.41
18636
SAVELLI, Irene
Team Maggi Off Road A.S.D.

ITA
Rider Class Women42:05.35+12:12.00
187240
SCHUMACHER, Kai
Gunmetal Crew

GER
Rider Class Men42:07.49+12:14.14
18815
SENNHAUSER, Tobias
Rügger Bikesport

SUI
Rider Class Men42:08.96+12:15.60
189275
SCHENK, Stefan
Chaos Commuters Club

GER
Masters Class42:17.12+12:23.77
190166
MAISSEN, Remigi
Team Cadi

SUI
Rider Class Men42:18.06+12:24.71
19150
BOLDHAUS, Sebastian
SaltCityRider

GER
Masters Class42:25.02+12:31.67
19228
ZEN-RUFFINEN, David
Bern

SUI
Rider Class Men42:27.84+12:34.49
19330
ARNOLD, Andrea
Altdorf

SUI
Rider Class Women42:29.78+12:36.43
194303
SCHRAUD, Gisbert
MTB Club Karlsruhe

GER
Super Masters42:32.10+12:38.75
195165
ROGENMOSER, Michael
Paul Position

SUI
Rider Class Men42:32.99+12:39.64
196197
BÜRGI, Kevin
faktorsport.ch

SUI
Rider Class Men42:37.89+12:44.54
19724
IRNIGER, Aline
Bürglen

SUI
Rider Class Women42:59.35+13:06.00
198258
SOMMER, Nadia
Kanaloma

SUI
Rider Class Women43:03.26+13:09.91
199281
VIERJAHN, Jan
IBC DIMB RACING TEAM

GER
Masters Class43:08.07+13:14.71
200198
EISENMANN, Jörg
Trail Cobra

GER
Masters Class43:08.97+13:15.62
201280
SCHUMANN, Marc
1. RC Jena / KREUTZL Jena MTB-Team

GER
Rider Class Men43:16.53+13:23.17
20218
VÖLKER, Dirk
Hardtail Fun

GER
Super Masters43:22.10+13:28.75
20395
MIKA, Moana
Bern

SUI
Rider Class Women43:30.87+13:37.52
204100
MIKA, Lorin
Thörishaus

SUI
Rider Class Men44:09.35+14:16.00
205318
TECHT, Johanna
Endurodorf

GER
Rider Class Women44:14.63+14:21.28
206278
HÄNSGEN, Felix
JenBike Enduro Monkeys

GER
Rider Class Men44:18.59+14:25.24
207257
RESCH, Paul
Alpzeit Racing Team

GER
Rider Class Men44:22.69+14:29.34
208252
MALACARNE, Ivo
Winterthur

SUI
Super Masters44:23.08+14:29.73
209182
KRÄMER, Guido
Die Huhnsoehne

SUI
Rider Class Men44:29.68+14:36.33
210241
FINSINGER, Stefan
heidenheim

GER
Masters Class44:31.22+14:37.87
211239
MULTER, Sabrina
Gunmetal Crew

GER
Rider Class Women44:48.11+14:54.76
212101
DE CASTELBERG, Andrea
Sportfreundinnen Schneller

SUI
Rider Class Women44:52.09+14:58.74
213217
LAUX, Kai
Langenfeld

GER
Rider Class Men44:54.00+15:00.64
214286
HASENFRATZ, Thomas
VWO Olten/ Bikeschule Olten

SUI
Rider Class Men44:58.43+15:05.08
215160
BÄTTIG, Adrian
Faktorsport.ch

SUI
Masters Class45:07.18+15:13.83
216187
CARISCH, Nadja
#shredlikeagirl

SUI
Rider Class Women45:10.11+15:16.76
217270
WÜRTH, Jutta
Sportfreundinnen Schneller

GER
Rider Class Women45:11.03+15:17.68
218276
PUSTAN, David
Game of Trails

GER
Masters Class45:17.16+15:23.81
219155
SACHER, Roger
Luterbach

SUI
Super Masters45:22.76+15:29.40