SPORTident TimingASD Team Granzon

Crono Tai Trois Kids Race

Udine 31.03.2019

Crono Tai Trois Kids Race

Udine 31.03.2019


Overview
Organizer: ASD Team Granzon
Competitors Total: 218
Search in all courses
Event statistics
Results last updated on 2019-03-31 14:44
 

Results Crono Tai Trois Kids Race

CategoryTotal
   
StandardDetailsStages
   
PosNo.Name TimeBehind 
AL
13
PIETRO, MIANI
TEAM GRANZON
 7:00.01---
21
LEON, OLIOSI ENRICO
TEAM GRANZON
 7:07.88+0:07.87
312
VANJA, RAZEM
CTF
 7:15.33+0:15.32
44
TOMMASO, MIZZAU
ASD LIB.GRADISCA FRIULI ANTINCENDI
 7:28.05+0:28.04
55
RICCARDO, FILIPPUTTI
ASD LIB.GRADISCA FRIULI ANTINCENDI
 7:42.54+0:42.53
610
CHRISTIAN, OLIVO
A.S.D. BANDIZIOL CYCLING TEAM
 7:47.86+0:47.85
77
ALBERTO, ZARA
ASD LIB.GRADISCA FRIULI ANTINCENDI
 8:14.95+1:14.94
811
FILIPPO, UGHI
CAPRIVESI
 8:17.41+1:17.40
92
FRANCESCO, MESTRONI
TEAM GRANZON
 12:22.09+5:22.08
DA
114
NICOL, GALICIA VALENCIA
CTF
 8:17.96---
213
ALESSIA, MASTRANGELO
CTF
 8:33.97+0:16.01
ED
115
GIADA, DOSE
CAPRIVESI
 7:57.56---
216
PETRA, GODNIC
CTF
 8:15.65+0:18.09
318
IRENE, DE CANEVA
TEAM GRANZON
 8:34.03+0:36.47
419
GAIA, PODO
ACIDO LATTICO TEAM
 8:43.92+0:46.36
517
SARA, HLABIAN
CTF
 10:10.62+2:13.06
ES
120
ALESSIO, PALUDGNACH
TEAM GRANZON
 6:54.06---
222
ANDREA, SDRAULIG
TEAM GRANZON
 6:54.15+0:00.09
321
MARIA, AZZINI LEONARDO
TEAM GRANZON
 6:59.20+0:05.14
424
SAMUELE, OLIVA
GCD PEDALE MANZANESE
 7:22.52+0:28.46
525
MATTEO, BREDA
ASD LIB.GRADISCA FRIULI ANTINCENDI
 7:27.42+0:33.36
638
ALEXANDER, SIRK
CAPRIVESI
 7:29.24+0:35.18
723
ENRICO, DREOSSI
TEAM GRANZON
 7:44.03+0:49.97
831
RICCARDO, MONINO
JAM'S BIKE TEAM BUJA
 8:09.83+1:15.77
930
VITTORIO, ARCANGELI
ASD SCUOLA CICLISMO SENZA CONFINI
 8:13.53+1:19.47
1041
MATTEO, MEROI
TEAM GRANZON
 8:22.65+1:28.59
1128
MARCO, DEL FIOL
ACIDO LATTICO TEAM
 8:27.16+1:33.10
1235
VALENTINO, ZUCCHIA
CAPRIVESI
 8:27.18+1:33.12
1337
FEDERICO, BATTISTIN
CAPRIVESI
 8:29.92+1:35.86
1436
ALESSANDRO, MELIS
CAPRIVESI
 8:33.27+1:39.21
1534
ENRICO, RADOVINI
CTF
 8:37.74+1:43.68
1633
LORIS, VENDRAME
ASD GRAVA BIKE TEAM
 8:38.83+1:44.77
1740
PIETRO, CHIABAI
TEAM GRANZON
 9:06.85+2:12.79
1839
MARTIN, ZAVADLAV
CAPRIVESI
 9:09.94+2:15.88
1932
DANIELE, VIDONI
ASD GRAVA BIKE TEAM
 9:31.68+2:37.62
2042
JOSHUA, ROSINA
TEAM GRANZON
 9:49.86+2:55.80
2129
MATTEO, TESOLAT
ACIDO LATTICO TEAM
 9:55.99+3:01.93
G4F
1133
RACHELE, CAFUERI
ACIDO LATTICO TEAM
 8:09.39---
2134
AMBRA, SAVORGNANO
LIBERTAS CERESETTO PRATIC
 8:39.74+0:30.35
3141
EMMA, VISINTIN
A.S.D. PEDALE RONCHESE
 9:31.78+1:22.39
4140
ELENA, D'AGNESE
ASD SCUOLA CICLISMO SENZA CONFINI
 9:36.20+1:26.81
5137
AZZURRA, RIZZI
A.S.D. CICLISTICA BUJESE
 9:59.68+1:50.29
6136
RACHELE, PITICCO
GCD PEDALE MANZANESE
 10:00.30+1:50.91
7139
NICOLE, BERTONI
TEAM GRANZON
 11:03.88+2:54.49
8138
MARGHERITA, VALSESCHINI
A.S.D. CICLISTICA BUJESE
 13:57.69+5:48.30
G4M
1131
JAKOB, RENCELJ VRHUNC
CTF
 7:34.39---
2115
LORENZO, SCIAN
A.S.D. BANDIZIOL CYCLING TEAM
 7:37.42+0:03.03
3106
GABRIELE, PINTORE
ASD LIB.GRADISCA FRIULI ANTINCENDI
 8:05.91+0:31.52
4119
MARK, RUGORA
JAM'S BIKE TEAM BUJA
 8:11.25+0:36.86
5117
GIACOMO, MONI BIDIN
BANNIA ASS.SPORT.DILETT.
 8:12.72+0:38.33
6118
GABRIELE, BLASEOTTO
JAM'S BIKE TEAM BUJA
 8:15.70+0:41.31
7120
LORENZO, MASCHIO
JAM'S BIKE TEAM BUJA
 8:20.40+0:46.01
8105
SIMONE, BREDA
ASD LIB.GRADISCA FRIULI ANTINCENDI
 8:38.88+1:04.49
9130
ERIK, HLABIAN
CTF
 8:39.53+1:05.14
10121
GIOVANNI, TULLIO
TEAM GRANZON
 8:42.65+1:08.26
11107
MATTEO, BULFON
ASD LIB.GRADISCA FRIULI ANTINCENDI
 8:45.13+1:10.74
12114
MASSIMO, ZAMBON
ACIDO LATTICO TEAM
 8:49.40+1:15.01
13111
CHRISTOPHER, GRIS
ASD LIB.GRADISCA FRIULI ANTINCENDI
 9:08.05+1:33.66
14126
MARCO, BERTOGNA
A.S.D. PEDALE RONCHESE
 9:14.63+1:40.24
15108
DAVIDE, COMISSO
ASD LIB.GRADISCA FRIULI ANTINCENDI
 9:26.32+1:51.93
16109
MATTEO, DELL'ANNA
ASD LIB.GRADISCA FRIULI ANTINCENDI
 9:36.03+2:01.64
17127
MASSIMO, SANNINO
A.S.D. PEDALE RONCHESE
 9:44.52+2:10.13
18128
MATTIA, CLANCIS
CAPRIVESI
 9:46.47+2:12.08
19124
DAVIDE, GALLUZZO
TEAM GRANZON
 9:50.74+2:16.35
20132
MARTIN, CURCI
CTF
 9:50.99+2:16.60
21112
DIEGO, SCHIAVON
TEAM ISONZO - CICLISTICA PIERIS
 10:01.31+2:26.92
22110
FABIO, PICCOLI
ASD LIB.GRADISCA FRIULI ANTINCENDI
 10:31.60+2:57.21
23104
DARIO, BONUTTI
A.S.D. CICLISTICA BUJESE
 11:08.74+3:34.35
24129
JOE, MIGUEL ABDALA ALEX
CAPRIVESI
 11:13.15+3:38.76
25113
DAVIDE, BUSETTO DANIELE
TEAM ISONZO - CICLISTICA PIERIS
 12:51.85+5:17.46
26125
SVIATOSLAV, COMAND
ASD SCUOLA CICLISMO SENZA CONFINI
 13:01.32+5:26.93
DNF116
NICOLO', MARZINOTTO
BANNIA ASS.SPORT.DILETT.
   
 
G5F
1101
MAGDALENA, MITAN JULIA
A.S.D. BANDIZIOL CYCLING TEAM
 8:20.18---
2102
NICOLE, CANZIAN
BANNIA ASS.SPORT.DILETT.
 8:22.58+0:02.40
3100
ANNARITA, CALLIGARIS
A.S.D. BANDIZIOL CYCLING TEAM
 8:54.01+0:33.83
499
ELEONORA, REDOLFI
ACIDO LATTICO TEAM
 10:37.29+2:17.11
G5M
179
DIEGO, STEFANEL
TEAM GRANZON
 7:37.83---
278
FILIPPO, GRIGOLINI
TEAM GRANZON
 7:37.84+0:00.01
383
SAMUELE, MANIA
CAPRIVESI
 8:06.80+0:28.97
488
JOELE, TONIZZO
JAM'S BIKE TEAM BUJA
 8:13.75+0:35.92
587
MASSIMO, PODO
ACIDO LATTICO TEAM
 8:16.21+0:38.38
690
ALESSANDRO, GRASSI
JAM'S BIKE TEAM BUJA
 8:41.84+1:04.01
780
DANIELE, DI GASPERO
TEAM GRANZON
 8:42.25+1:04.42
894
GIACOMO, POLO
LIBERTAS CERESETTO PRATIC
 8:54.36+1:16.53
982
FILIPPO, MAREGA
GCD PEDALE MANZANESE
 8:55.79+1:17.96
1096
TOMAZ, LOVER MEDEOT
ASD SCUOLA CICLISMO SENZA CONFINI
 9:08.98+1:31.15
1189
DAVIDE, FANTILE
JAM'S BIKE TEAM BUJA
 9:11.55+1:33.72
1298
LUCA, BATTISTUTTA
A.S.D. PEDALE RONCHESE
 9:40.59+2:02.76
1393
NICOLAS, TURCO
LIBERTAS CERESETTO PRATIC
 9:41.35+2:03.52
1485
VITTORIO, PASUT
BANNIA ASS.SPORT.DILETT.
 10:34.94+2:57.11
1597
MICHAEL, SERAFINI
FUN BIKE-CUSSIGH BIKE
 10:41.90+3:04.07
1686
EMIL, FERRO
TEAM ISONZO - CICLISTICA PIERIS
 11:58.95+4:21.12
G6F
172
ILARIA, TAMBOSCO
JAM'S BIKE TEAM BUJA
 7:49.05---
276
SABRINA, RIZZI
A.S.D. CICLISTICA BUJESE
 8:45.74+0:56.69
375
NOEMI, PIVIDORI
FUN BIKE-CUSSIGH BIKE
 9:22.78+1:33.73
473
GIULIA, BASSI
JAM'S BIKE TEAM BUJA
 9:32.62+1:43.57
577
EMILY, ZOCCOLAN
ASD GRAVA BIKE TEAM
 10:20.78+2:31.73
G6M
146
SIMONE, LEO
ACIDO LATTICO TEAM
 7:07.41---
250
SIMONE, GRANZOTTO
GCD PEDALE MANZANESE
 7:20.91+0:13.50
356
ETTORE, FABBRO
ASD LIB.GRADISCA FRIULI ANTINCENDI
 7:23.29+0:15.88
447
GIOVANNI, ZAMBON
ACIDO LATTICO TEAM
 7:23.84+0:16.43
562
CHRISTIAN, PIGHIN
BANNIA ASS.SPORT.DILETT.
 7:34.81+0:27.40
661
TOMMASO, ARGENTON
BANNIA ASS.SPORT.DILETT.
 7:49.22+0:41.81
745
MANUEL, MOIMAS
CTF
 7:53.51+0:46.10
865
FEDERICO, FIOR
JAM'S BIKE TEAM BUJA
 7:54.13+0:46.72
970
FEDERICO, BALLATORE
A.S.D. PEDALE RONCHESE
 8:04.32+0:56.91
1043
GIACOMO, TULLIO
TEAM GRANZON
 8:09.41+1:02.00
1144
SIMONE, SEBASTIANUTTO
TEAM GRANZON
 8:18.83+1:11.42
1253
FILIPPO, PETTARINI
GCD PEDALE MANZANESE
 8:21.19+1:13.78
1355
RUDI, FORGIARINI
A.S.D. CICLISTICA BUJESE
 8:26.90+1:19.49
1454
ABRAMO, CORAZZA
GCD PEDALE MANZANESE
 8:28.20+1:20.79
1551
TOMMASO, DINONI
GCD PEDALE MANZANESE
 8:53.38+1:45.97
1660
MATTEO, ZILLI
ASD GRAVA BIKE TEAM
 8:55.32+1:47.91
1769
ETTORE, DEL SORDI
ASD SCUOLA CICLISMO SENZA CONFINI
 8:55.90+1:48.49
1848
CRISTIAN, PAOLACCI
ACIDO LATTICO TEAM
 9:05.40+1:57.99
1958
EMANUELE, SIGARINO
ASD LIB.GRADISCA FRIULI ANTINCENDI
 9:20.98+2:13.57
2057
DANIELE, DEGANO
ASD LIB.GRADISCA FRIULI ANTINCENDI
 9:26.79+2:19.38
2159
NICOLA, MORAS
ASD GRAVA BIKE TEAM
 9:28.16+2:20.75
2268
ALESSANDRO, BATTISTELLA
LIBERTAS CERESETTO PRATIC
 9:28.86+2:21.45
2364
DAVE, CICUTTO
BANNIA ASS.SPORT.DILETT.
 9:52.52+2:45.11
2463
RICCARDO, DORIGO VIANI
BANNIA ASS.SPORT.DILETT.
 10:01.79+2:54.38