SPORTident TimingVallimpiadi

749 Avalanche

San Pietro al Natisone [UD] 07.08.2022

749 Avalanche

San Pietro al Natisone [UD] 07.08.2022

 

Results 749 Avalanche

CategoryTotal
   
PosNo.Name TimeBehind 
AL
155
ANDREA, SDRAULIG
CTF

ITA
27:55.20---
 
246
FRANCESCO, BEBER
HURRICANE INSANE BIKERS TEAM ASD

ITA
31:55.11+3:59.91
 
352
OMAR, NARDELLI
HURRICANE INSANE BIKERS TEAM ASD

ITA
32:17.05+4:21.85
 
448
ENRICO, DREOSSI
G.S.AZZIDA VALLI DEL NATISONE

ITA
36:28.65+8:33.45
 
554
RODRIGO, ZARA NATHAN
CONEGLIANO BIKE TEAM

ITA
37:15.25+9:20.05
 
649
TOMMASO, GROTTO
HURRICANE INSANE BIKERS TEAM ASD

ITA
38:55.11+10:59.91
 
747
ELIA, CRAMEROTTI
HURRICANE INSANE BIKERS TEAM ASD

ITA
39:31.46+11:36.26
 
 51
LEONARDO, LORENZI
CAPRIVESI

ITA
 
 53
NICOLA, TOMASI
HURRICANE INSANE BIKERS TEAM ASD

ITA
 
 50
TOMMASO, LIBARDI
HURRICANE INSANE BIKERS TEAM ASD

ITA
 
DJ
110
LUCREZIA, BRAIDA
TEAM RUDY PROJECT

ITA
38:22.00---
 
ELMT
114
DAVIDE, DE SABBATA
ASD TECNO BIKE TEAM K2

ITA
30:37.11---
 
215
MICHELE, DREOSSI
BIKE4FUN A.S.D.

ITA
31:31.53+0:54.42
 
316
ENRICO, GOBBO
tessera giornaliera

ITA
36:41.50+6:04.39
 
417
TOMMASO, BALDANELLO
tessera giornaliera

ITA
54:11.93+23:34.82
 
JU
17
MASSIMO, DE SABBATA
ASD TECNO BIKE TEAM K2

ITA
28:24.00---
 
26
MATTEO, ORSETTIG
ASD TECNO BIKE TEAM K2

ITA
29:36.48+1:12.48
 
38
TOMMASO, DE BENEDET
BETTINI BIKE TEAM

ITA
29:38.36+1:14.36
 
49
MARCO, MARTINEL
ASD TECNO BIKE TEAM K2

ITA
34:10.43+5:46.43
 
M1+M2
124
CHRISTOPH, KOFLER
tessera gionaliera

AUT
29:17.76---
 
232
YURI, RAFFAGLIO
VALCHIARO'

ITA
29:20.55+0:02.79
 
320
CARLO, DE MARCHI
CICLO TEAM GORGAZZO

ITA
31:17.25+1:59.49
 
429
MAURO, GUBANA
G.S.AZZIDA VALLI DEL NATISONE

ITA
31:54.46+2:36.70
 
533
MIHA, SPRUK
Calcit Bike Team

SLO
32:10.98+2:53.22
 
625
MIRKO, MALISAN
GRUPPO BASTIONI BIKE - A.S.D.

ITA
33:35.18+4:17.42
 
728
CRISTIANO, ARGENTA
BIKE4FUN A.S.D.

ITA
33:54.03+4:36.27
 
834
ALESSANDRO, SCANTAMBURLO
ASD TECNO BIKE TEAM K2

ITA
34:58.75+5:40.99
 
927
MARCO, ABBRESCIA
tessera giornaliera

ITA
36:44.18+7:26.42
 
1023
MATTIA, ISRAELI
I6W9 2.0 ASD

ITA
37:48.70+8:30.94
 
1122
DENNIS, GODEASSI
ASD TECNO BIKE TEAM K2

ITA
38:39.20+9:21.44
 
1230
ROZLE, MESEC
SD Golovec trails

SLO
44:07.58+14:49.82
 
1331
SIMONE, PICENO
LPT RACE TEAM

ITA
44:33.15+15:15.39
 
1418
STEFANO, CAPORALE
V.C.CIVIDALE VALNATISONE

ITA
45:16.61+15:58.85
 
1521
MIRKO, FONTANA
I6W9 2.0

ITA
50:53.50+21:35.74
 
1619
NICOLA, DALLA FINA
I6W9 2.0 ASD

ITA
1:03:12.00+33:54.24
 
 35
STEFANO, TROI
V.C.CIVIDALE VALNATISONE

ITA
 
M3+M4+M5+M6
144
CLAUDIO, REMOTO
KI.CO.SYS. TEAM FRIULI

ITA
32:24.05---
 
245
MARCO, VENTURINI
G.S. AZZIDA

ITA
33:04.98+0:40.93
 
341
MASSIMO, ZARA
Team Professional Bike

ITA
35:06.46+2:42.41
 
440
MICHAEL, TRATTNIG
Radlager Racing Division

AUT
36:58.96+4:34.91
 
537
FABIO, BATTISTUTA
LPT RACE TEAM

ITA
37:52.11+5:28.06
 
638
IGOR, COLONELLO
LPT RACE TEAM

ITA
39:12.40+6:48.35
 
761
MICHELE, PUTZOLU
LPT RACE TEAM

ITA
40:28.20+8:04.15
 
839
KRISTIAN, TOMMASI
CAPRIVESI

ITA
40:41.63+8:17.58
 
 42
DANIELE, FAVERO
ASD TECNO BIKE TEAM K2

ITA
 
OPEN M
11
MATTHIAS, STONIG
ALTIS the bike team

AUT
25:32.11---
 
22
GERD, SKANT
GIANT Stattegg

AUT
26:26.63+0:54.52
 
33
STEFANO, BRAIDOT
CAPRIVESI

ITA
28:43.63+3:11.52
 
45
LORENZO, CHIVILO
A.S.D. MANIAGO BIKE WORLD

ITA
45:47.61+20:15.50
 
W1
113
SARA, FADINI
LPT RACE TEAM

ITA
42:19.33---