SPORTident TimingASD GS AZZIDA VALLI DEL NATISONE

Krivapete EnduRace

San Leonardo 12.06.2022

Krivapete EnduRace

San Leonardo 12.06.2022


Overview
Organizer: ASD GS AZZIDA VALLI DEL NATISONE
Competitors Total: 106
Search in all courses
Event statistics
Results last updated on 2022-06-12 17:36
 

Results Krivapete EnduRace

CategoryTotal
   
StandardDetailsStages
   
PosNo.Name TimeBehind 
ELMT
135
MICHELE, DREOSSI
BIKE4FUN A.S.D.

ITA
19:54.03---
238
ALBERTO, SPIAZZI
TEAM TODESCO

ITA
20:08.16+0:14.13
340
DAVIDE, DE SABBATA
ASD TECNO BIKE TEAM K2

ITA
20:43.58+0:49.55
436
DAVIDE, PICCOLI
TEAM TODESCO

ITA
20:52.17+0:58.14
537
GABRIELE, FOSCHINI
TEAM TODESCO

ITA
20:54.86+1:00.83
634
DOMENICO, CALABRIA
BMX CREAZZO

ITA
21:08.04+1:14.01
741
FABIO, GIUSTI
ASD TECNO BIKE TEAM K2

ITA
22:05.35+2:11.32
842
LUCA, ZERBINATTI
ASD TECNO BIKE TEAM K2

ITA
22:44.61+2:50.58
946
HENRY, ZACCARIN
ASD TECNO BIKE TEAM K2

ITA
25:01.38+5:07.35
EWS
132
LARA, GASPAROTTO
ASD TECNO BIKE TEAM K2

ITA
28:54.16---
M1-2
147
RICCARDO, NADALIN
ASD TECNO BIKE TEAM K2

ITA
20:15.69---
252
YURI, RAFFAGLIO
VALCHIARO'

ITA
20:35.45+0:19.76
353
FRANCESCO, ZAMBONI
TEAM TODESCO

ITA
21:30.27+1:14.58
459
GIOVANNI, TROPINA
BIKE4FUN A.S.D.

ITA
21:34.07+1:18.38
548
LORENZO, CARLET
ASD TECNO BIKE TEAM K2

ITA
21:34.34+1:18.65
656
ALEX, VACCARO
TEAM TODESCO

ITA
21:55.07+1:39.38
757
MATTIA, PELIZZARI
DHSIGN FACTORY TEAM

ITA
22:00.44+1:44.75
860
ANDREA, BORTOLIN
BENOZZI-FULLOUT GRAVITY TEAM

ITA
22:05.57+1:49.88
968
MARCO, TODARO
BIKE4FUN A.S.D.

ITA
22:24.83+2:09.14
1050
CARLO, DE MARCHI
CICLO TEAM GORGAZZO

ITA
22:25.40+2:09.71
1161
ALEX, ZANOTTO
BENOZZI-FULLOUT GRAVITY TEAM

ITA
22:44.14+2:28.45
1258
PAAVO, SIVULA
Lahden Pyorailijat

FIN
22:54.99+2:39.30
1364
SIMONE, PICENO
LPT RACE TEAM

ITA
23:01.49+2:45.80
1463
WILLIAM, SHELL MIKAL
ASD TECNO BIKE TEAM K2

USA
23:47.52+3:31.83
1569
CARLO, MASIERO
GS FIUMICELLO 1971

ITA
23:59.44+3:43.75
1655
CRISTIANO, ARGENTA
BIKE4FUN A.S.D.

ITA
24:01.58+3:45.89
1767
ANDREA, MEI
ASD TECNO BIKE TEAM K2

ITA
24:42.08+4:26.39
1865
DENNIS, GODEASSI
ASD TECNO BIKE TEAM K2

ITA
25:39.75+5:24.06
1966
ANDREA, GIACOMINI
GS FIUMICELLO 1971

ITA
36:21.44
(+11:00)
+16:05.75
DNF62
DANIELE, FORGIARINI
X TEAM PIERO BICYA

ITA
  
 
DNF54
GIANNI, MARINI
DHSIGN FACTORY TEAM

ITA
  
 
M3-4
171
DANIELE, GARBELOTTO
X TEAM PIERO BICYA

ITA
21:12.92---
273
LUCA, DURANTE
DHSIGN FACTORY TEAM

ITA
23:19.70+2:06.78
375
MASSIMO, ZARA
Team Professional Bike

ITA
23:38.22+2:25.30
474
FILIPPO, CHIARATO
DHSIGN FACTORY TEAM

ITA
25:01.56+3:48.64
DNF76
GIULIANO, FALESCHINI
ASD BLACK SHEEPS MONTALBANO

ITA
  
 
M5-6-7+
178
MARCO, DORIGATTI
BIKE4FUN A.S.D.

ITA
22:01.57---
279
CLAUDIO, REMOTO
KI.CO.SYS. TEAM FRIULI

ITA
22:32.41+0:30.84
383
CARLO, ZORTEA
ABETONE GRAVITY TEAM A.S.D.

ITA
23:35.16+1:33.59
484
ENRICO, BAILONI
BIKE EVO

ITA
24:42.50+2:40.93
586
MAURIZIO, SANTI
Just Bike Team ASD

ITA
24:51.85+2:50.28
680
MARCO, VENTURINI
G.S.AZZIDA VALLI DEL NATISONE

ITA
25:15.49+3:13.92
782
DANIELE, FAVERO
ASD TECNO BIKE TEAM K2

ITA
25:57.62+3:56.05
881
LUCA, PAMPAGNIN
DHSIGN FACTORY TEAM

ITA
26:34.76+4:33.19
985
MICHELE, PUTZOLU
LPT RACE TEAM

ITA
26:44.85+4:43.28
Open M
112
MASSIMO, DE SABBATA
ASD TECNO BIKE TEAM K2

ITA
19:41.75---
21
STEFANO, BRAIDOT
CAPRIVESI

ITA
19:47.54+0:05.79
313
MATTEO, ORSETTIG
ASD TECNO BIKE TEAM K2

ITA
19:54.55+0:12.80
411
FRANCESCO, BONESSO
MTB CLUB GAERNE

ITA
20:22.52+0:40.77
53
MATTEO, BERTAGNIN
BMX CREAZZO

ITA
20:29.53+0:47.78
64
ANDREA, CASTENEDOLI
BIKE EVO

ITA
20:34.00+0:52.25
79
FRANCESCO, TOMELINI
TEAM TODESCO

ITA
20:57.49+1:15.74
814
TOMMASO, DE BENEDET
BETTINI BIKE TEAM

ITA
21:16.42+1:34.67
917
FEDERICO, SACCON
CONEGLIANO BIKE TEAM

ITA
22:02.30+2:20.55
1028
LUCA, SANTI
TEAM TODESCO

ITA
22:16.33+2:34.58
118
MATTIA, BONECCHER
HURRICANE INSANE BIKERS TEAM ASD

ITA
22:55.74+3:13.99
1223
LUCA, DE TOFFOL
BETTINI BIKE TEAM

ITA
23:25.19+3:43.44
136
ALESSANDRO, SCALET
DHSIGN FACTORY TEAM

ITA
24:00.41+4:18.66
1420
PIETRO, BELTRAME
DHSIGN FACTORY TEAM

ITA
25:38.68+5:56.93
1527
CHRISTIAN, OLIVO
A.S.D. BANDIZIOL CYCLING TEAM

ITA
27:46.83
(+1:00)
+8:05.08
1625
SIMONE, SUBELLI
SC.COTTUR A.S.D.

ITA
28:57.53+9:15.78
1729
EMILIANO, MONTAGNA
SWITCH TEAM

ITA
31:45.23+12:03.48
DNF21
DANIEL, VERZIER
SC.COTTUR A.S.D.

ITA
  
 
DNF7
FEDERICO, COLAUTTI
ASD TECNO BIKE TEAM K2

ITA
  
 
DNF2
ISAIA, NICOLIS
BIKE EVO

ITA
  
 
DNF5
LORENZO, CHIVILO
A.S.D. MANIAGO BIKE WORLD

ITA
  
 
DNF26
FEDERICO, VIGNOLO
TEAM TODESCO

ITA
  
 
DNF19
STEFANO, VOIVODA
SC.COTTUR A.S.D.

ITA
  
 
DNF16
MANUEL, SCHIAVETTO
MTB CLUB GAERNE

ITA
  
 
Open W
130
SILVIA, PENSO
TRIESTE GRAVITY TEAM

ITA
25:42.90---
W1
133
SARA, FADINI
LPT RACE TEAM

ITA
29:37.30---