SPORTident TimingTuristično društvo Bohinj

Triatlon jeklenih Bohinj

Bohinj 27.08.2022

Triatlon jeklenih Bohinj

Bohinj 27.08.2022


Overview
Organizer: Turistično društvo Bohinj
Competitors Total: 79
Search in all courses
Event statistics
Results last updated on 2022-08-29 17:51
 

Results Triatlon jeklenih Bohinj

CategoryTotal
   
StandardDetailsStages
   
PosNo.Name TimeBehind 
MOŠKI 2
130
TAVČAR LUKA
KKK BOHINJ
 2:41:09---
235
ZMRZLIKAR JURE
PUSTOLOVEC RAJD
 3:33:19+52:10
334
ZEN TOMAZ
 3:48:30+1:07:21
442
REPINC MATEJ
HOKEJSKO DRUŠTVO BOHINJ
 3:58:03+1:16:54
MOŠKI 3
138
ČEBAŠEK JURE
ZUPAN SPORT
 2:48:51---
239
MLAKAR MARTIN
ŠD TRENERT
 3:02:51+14:00
345
POTOČNIK NEJC
 4:26:12+1:37:21
MOŠKI 4
143
UDOVIČ ALEŠ
CRAFT - INNOV SLOVENIJA
 2:43:54---
266
POTOČNIK TILEN
SATORI FLOATING CENTER
 2:47:07+3:13
340
NARAKS ALJAZ
 3:43:17+59:23
429
KELEBUDA DIEGO
KLUB BORILNIH VEŠČIN BUDO
 3:45:42+1:01:48
528
SMOLKOVIČ MATIC
NEOLAB D.O.O.
 4:11:17+1:27:23
632
BIZJAK SANDI
NIMAM
 4:15:34+1:31:40
MOŠKI 5
149
MIKELJ ROBI
KKK BOHINJ
 2:51:20---
247
MARTINJAŠ ALJOŠA
MAL-SCOTT TEAM
 2:51:35+0:15
326
ČADEŽ JURE
 3:13:11+21:51
448
ŠOŠTAR SERGEJ
NOGOMETNA ZVEZA SLOVENIJA
 4:11:30+1:20:10
531
BASTIČ DAMJAN
WIDEX SLO TEAM
 4:25:34+1:34:14
 33
UDOVIČ KLEMEN
INTERSPORT SLOVENIJA
  
MOŠKI 6
125
CSIMA FERENC
 3:21:08---
269
KRALJ JANEZ
KLEPARSTVO KRALJ
 3:29:19+8:11
323
ISKRA TOMI
KKK BOHINJ
 3:34:37+13:29
421
KRIŽAJ JANEZ
 3:40:33+19:25
536
POLJANEC ANDRAŽ
 3:55:30+34:22
627
JAN SIMON
TOSIDOS
 4:10:18+49:10
MOŠKI 8
111
KEMPERL BOJAN
TK TRISPORT KAMNIK
 3:12:45---
213
KOŽELJ PETER
KD ALPE
 3:28:23+15:38
315
NOSE ROMAN
1 X BO
 4:01:20+48:35
412
VALANT FRENK
AVTOMEHANIKA VALANT
 4:13:47+1:01:02
MOŠKI SUP
154
KONC GORAZD
KD BRDA DOBROVO
 3:00:40---
255
ROZMAN ANDREJ
 3:11:20+10:40
353
ČUČIČ MARTIN
DEŠ FLEŠ
 3:27:10+26:30
459
KOŠEC GREGOR
ŠPORTNO DRUŠTVO MAKSIM
 3:40:25+39:45
558
BRZIN ANDRAŽ
 3:40:37+39:57
651
URBANIJA BOŠTJAN
MORAVČE
 3:53:26+52:46
752
FERBEŽAR BOŠTJAN
POLET
 4:20:19+1:19:39
 57
JELIČ KLEMEN
GRS KRANJ
  
VETERANI 1
1540
URŠIČ JANEZ
KOLOKA
 2:45:53---
2538
ČESEN GREGA
TK GORENJSKA
 2:57:41+11:48
3536
VOH DAVID
KOVINTRADE
 3:10:28+24:35
4537
ŠTRUBELJ LUKA
 3:27:08+41:15
5539
MEŽNARČIČ ANDREJ
ŠD TRENERT
 3:56:41+1:10:48
VETERANI 2
1535
SAJEVEC PETER
SLOVENSKA VOJSKA
 2:42:36---
2533
ROBINIK PRIMOŽ
WIDEX
 3:07:01+24:25
3526
POLAJNAR CENE
 3:08:55+26:19
4527
UPLAZNIK PETER
PLESNI KLUB PLESNI MOJSTER
 3:11:38+29:02
5519
NOVLJAN ANDREJ
TRIATLONSKI KLUB UTRIP
 3:29:30+46:54
6528
SODIN ROK
KK ROGLA
 3:43:22+1:00:46
7530
KOMAN ANDREJ
 3:58:54+1:16:18
8532
TKALEC ROBERT
TK FUŽINAR RAVNE
 4:04:06+1:21:30
 531
KALŠEK IGOR
  
VETERANI 3
1521
ARBAJTER IZTOK
TK TRISPORT KAMNIK
 2:44:10---
2522
CEPEC MIRO
SKB
 3:50:32+1:06:22
VETERANI 4
1516
ROMŠAK MATIC
TK TRISPORT KAMNIK
 3:11:58---
2518
HREN MARKO
TK TRISPORT KAMNIK
 3:28:02+16:04
3520
ZORE UROŠ
 4:27:37+1:15:39
VETERANI 5
1514
KREGAR MIRO
TK TRISPORT KAMNIK
 3:01:08---
 511
HOČEVAR METOD
/
  
ČLANI 3
1545
VRHUNC TILEN
TK GORENJSKA
 3:03:13---
2546
SODNIK DAMJAN
 4:07:07+1:03:54
ČLANI 4
1541
KOVACIC JAROSLAV
ŠPE SLOVENSKA VOJSKA
 2:43:59---
ČLANICE
1504
KOMPAN TANJA
TK TRISPORT KAMNIK
 3:05:07---
2502
VESEL SABINA
HIVE CARBON
 4:17:22+1:12:15
 501
VREČKO ZALA
NIMAM
  
ŽENSKE 1
11
MIKELJ MANCA
KAJAK KANU KLUB BOHINJ
 3:43:53---
ŽENSKE 2
12
PITAMIC VOJSKA JASMINA
 3:10:13---