SPORTident TimingPlaninsko Društvo Cerkno

Vzpon na Porezen

Cerkno 30.07.2022

Vzpon na Porezen

Cerkno 30.07.2022


Overview
Organizer: Planinsko Društvo Cerkno
Competitors Total: 74
Search in all courses
Event statistics
Results last updated on 2022-07-31 09:05
 

Results Vzpon na Porezen

Porezen-Tek
   
Total
PosNo.Name Cat.TimeBehind 
Total
117
David, VOGRIN
KGT PAPEŽ KAMNIK

SLO
MOŠKI C1:01:48---
 
29
Marko, ABRAM

SLO
MOŠKI A1:03:17+1:29
 
3902
Simon, ALIČ
ŠD NANOS PODNANOS

SLO
MOŠKI E1:04:30+2:42
 
440
Simon, STRNAD
ŠD NANOS PODNANOS

SLO
MOŠKI E1:06:20+4:32
 
568
Lucija, KRKOČ
ŠD NANOS PODNANOS

SLO
ŽENSKE I1:07:19+5:31
 
65
Marko, KRIŠELJ

SLO
MOŠKI A1:07:34+5:46
 
712
Domen, VOGRIN
KGT PAPEŽ KAMNIK

SLO
MOŠKI B1:08:40+6:52
 
834
Metod, MOČNIK
SLO MARATON

SLO
MOŠKI E1:09:19+7:31
 
930
Aleš, BOŠKIN
MBK ČRNI VRH

SLO
MOŠKI D1:09:40+7:52
 
101195
Varineja, DRAŠLER
ŠD NANOS PODNANOS

SLO
ŽENSKE I1:09:55+8:07
 
111145
Sašo, PAGON

SLO
MOŠKI C1:10:14+8:26
 
1211
Urban, ŽITNIK
KGT PAPEŽ KAMNIK

SLO
MOŠKI B1:10:57+9:09
 
1367
Anja, MIKUŽ

SLO
ŽENSKE I1:11:45+9:57
 
1483
ALEN, MARKOVIĆ

SLO
MOŠKI C1:12:42+10:54
 
1518
Gregor, MOČNIK
AD POSOČJE

SLO
MOŠKI C1:12:43+10:55
 
16994
Anej, LIKAR
ŠD NANOS PODNANOS

SLO
MOŠKI A1:13:30+11:42
 
1744
Ivan, SOKOL
TD BURJA VIPAVA

SLO
MOŠKI E1:15:35+13:47
 
1855
Bojan, GALIN
KGT PAPEŽ KAMNIK

SLO
MOŠKI F1:16:16+14:28
 
197
Žiga, BOŽIČ
DRUšTVO TANTADRUJ

SLO
MOŠKI A1:17:07+15:19
 
2045
Ivan, TAVČAR

SLO
MOŠKI F1:17:37+15:49
 
2121
Igor, PRIMOŽIČ

SLO
MOŠKI D1:17:58+16:10
 
2275
Mihaela, TUŠAR
ŠD NANOS PODNANOS

SLO
ŽENSKE L1:18:18+16:30
 
231131
Mitja, FARKAŠ
ŠD OBALA TRAIL

SLO
MOŠKI C1:18:34+16:46
 
2472
Saša, BEVK

SLO
ŽENSKE K1:18:53+17:05
 
251163
Marko, LEBAN
HIPLEX TEAM

SLO
MOŠKI F1:19:05+17:17
 
261181
Miran, VEHAR
DOP JAZNE

SLO
MOŠKI C1:19:17+17:29
 
2742
Jože, KOŠIR
KD BELAUNCE

SLO
MOŠKI E1:19:42+17:54
 
2832
Niko, PUSTOVRH
KNAUFINSULATION-PD CEMPIN

SLO
MOŠKI E1:20:06+18:18
 
291
Peter, TUŠAR
OK AZIMUT

SLO
MOŠKI A1:20:12+18:24
 
3035
Borut, LUNDER

SLO
MOŠKI E1:20:19+18:31
 
3124
Erik, MOČNIK

SLO
MOŠKI D1:20:42+18:54
 
3277
Urša, TROBEC
KGT PAPEŽ KAMNIK

SLO
ŽENSKE L1:20:43+18:55
 
3329
Marko, FLEK
GIBIT

SLO
MOŠKI D1:21:46+19:58
 
341119
Madeleine, WHYBROW

SLO
ŽENSKE I1:21:52+20:04
 
3526
Matevž, KOVAČIČ
ŠD POSTOJNA TEčE

SLO
MOŠKI D1:22:01+20:13
 
3662
Milivoj, PAPIČ
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA

SLO
MOŠKI G1:22:10+20:22
 
3723
Vinko, PEČJAK

SLO
MOŠKI D1:22:22+20:34
 
3819
Uroš, ŠUŠTAR

SLO
MOŠKI D1:22:37+20:49
 
39924
Sebastjan, POLANC
ŠD MAHLE LETRIKA

SLO
MOŠKI E1:23:31+21:43
 
4053
Stane, HOMEC
ŠD POLJANE

SLO
MOŠKI F1:24:55+23:07
 
411112
Dejan, SEDEJ

SLO
MOŠKI D1:25:50+24:02
 
423
Luka, MAVRI

SLO
MOŠKI A1:27:48+26:00
 
43918
Lučano, PLAHUTA
ŠD MAHLE LETRIKA

SLO
MOŠKI F1:28:27+26:39
 
4470
Nives, BRAUNER

SLO
ŽENSKE J1:28:32+26:44
 
451130
Ivica, ŽLOGAR
KGT PAPEŽ KAMNIK

SLO
ŽENSKE L1:28:33+26:45
 
461126
Romana, JEMEC OPEKA
PRIMORSKI GORSKI TEKI

SLO
ŽENSKE L1:29:01+27:13
 
4722
AljoŠa, POLJŠAK

SLO
MOŠKI D1:29:20+27:32
 
4885
Andrej, JAN

SLO
MOŠKI D1:29:51+28:03
 
4958
Ivo, KRANJC
A4

SLO
MOŠKI G1:30:17+28:29
 
502
Gregor, RANT

SLO
MOŠKI A1:30:40+28:52
 
5161
Anton, KNAVS
KGT PAPEŽ KAMNIK

SLO
MOŠKI G1:30:54+29:06
 
521113
Sara, DELGIUSTO
ŠD OBALA TRAIL

SLO
ŽENSKE K1:31:37+29:49
 
5336
Sašo, KOZAR

SLO
MOŠKI E1:32:21+30:33
 
541138
Simon, KOROŠEC
OBALA TRAIL

SLO
MOŠKI D1:33:15+31:27
 
5531
Janez, CANKAR
KD BELAUNCE

SLO
MOŠKI D1:33:21+31:33
 
564
Timotej, MAVRI

SLO
MOŠKI A1:34:56+33:08
 
571152
Massimiliano, FERFOGLIA

ITA
MOŠKI E1:35:58+34:10
 
5866
Simona, OZEBEK

SLO
ŽENSKE I1:36:18+34:30
 
598
Dejan, BEVK

SLO
MOŠKI A1:36:45+34:57
 
60919
Matej, GABRIJELČIČ
ŠD MAHLE

SLO
MOŠKI D1:36:57+35:09
 
6160
Stane, KOGOVŠEK
ARTSTONE

SLO
MOŠKI G1:38:01+36:13
 
6263
Marjeta, MAVRI

SLO
ŽENSKE H1:38:11+36:23
 
6333
Aleš, POLJANŠEK
OK AZIMUT

SLO
MOŠKI E1:40:29+38:41
 
6448
Zdravko, KREFT

SLO
MOŠKI F1:41:17+39:29
 
6573
Renata, MAVRI

SLO
ŽENSKE L1:44:56+43:08
 
6637
Janez, FLEK

SLO
MOŠKI E1:50:04+48:16
 
6715
Boštjan, HOJSAK

SLO
MOŠKI C1:50:07+48:19
 
6878
Marija, ERŽEN
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA

SLO
ŽENSKE L1:52:29+50:41
 
6954
Darko, HROVATIN
TD BURJA VIPAVA

SLO
MOŠKI F1:52:30+50:42
 
701173
Andrej, LAPANJA
PLANINSKO DRUšTVO PODBRDO

SLO
MOŠKI D1:56:06+54:18
 
7184
Veselko, ŠPANIC

SLO
MOŠKI G2:03:14+1:01:26
 
72948
Jože, VRHUNC
PGT

SLO
MOŠKI G2:16:47+1:14:59
 
73956
Marjetka, VRHUNC

SLO
ŽENSKE L2:16:48+1:15:00
 
741161
Sabina, PODBEVŠEK
LJUBLANSKI TEKAČI

SLO
ŽENSKE H2:34:05+1:32:17