SPORTident TimingWintersportverein Ilmenau

5. Ilmenauer Osterlauf

Ilmenau-Heyda 22.03.2008

5. Ilmenauer Osterlauf

Ilmenau-Heyda 22.03.2008

 

Rezultāti 5. Ilmenauer Osterlauf

VietaNr.Vārds KlubsLaiksmin/kmStarpība
Männer M20
145
LEIPZIGER, Arne
 LC Erfurt1:04:233:29---
216
GREINER, Daniel
 SV Sömmerda1:05:323:32+1:09
3119
SPERL, Benjamin
 Uni Würznburg Team EPO1:06:193:35+1:56
426
JABIN, Steffen
 LC Erfurt1:07:413:40+3:18
5103
FISCHER, André
 FVS Jena1:10:023:47+5:39
6109
HIRT, Daniel
 SV Sömmerda1:11:093:51+6:46
761
SACHS, Michel
 Rennsteiglaufverein1:11:513:53+7:28
875
WAGNER, Frank
 Rennsteiglaufverein1:12:393:56+8:16
970
SENZ, Stefan
 LSV Lok Arnstadt1:12:473:56+8:24
1018
GÜNKEL, Hannes
 SWV Goldlauter1:16:554:10+12:32
11118
GÖTZ, Christoph
 Team EPO1:17:034:10+12:40
12125
KOWALSKY, Tim
 TSV Plaue1:18:364:15+14:13
13115
HELMICH, Robert
 SRL Arnstadt1:21:084:23+16:45
1449
MACHALETT, Marcel
 FFw Haarhausen1:21:254:24+17:02
1510
ENDERS, Michael
 LTV Erfurt1:22:464:28+18:23
16180
KNEISE, Wolfram
 Kathol. Laufjugend Arnstadt1:25:464:38+21:23
1797
FREITAG, Roman
 Katholische Laufjugend Arnstadt1:27:544:45+23:31
1873
TIGGES, Thomas
 Ilmenau1:33:335:04+29:10
19113
OLM, Patrick
 SRL Sportclub Arnstadt e.V.1:33:565:05+29:33
2057
PÖLZ, Andreas
 Nürnberg1:33:585:05+29:35
21178
FRITSCH, Steve
 SG Salomonsborn 041:34:185:06+29:55
2214
FREYER, Marcus
 Katholische Laufjugend Arnstadt1:34:355:07+30:12
2313
FLEISCHER, Stephan
 Katholische Laufjugend Arnstadt1:35:285:10+31:05
2451
MÜLLER, Marcus
 Ilmenau1:36:255:13+32:02
25114
BUBE, Michael
 Schwimmverein Arnstadt1:36:335:13+32:10
2676
WELLER, Normen
 Nürnberg1:48:115:51+43:48
2788
WEGNER, Tobias
 TSV Rannungen1:53:006:07+48:37
Männer M30
144
LEIMBACH, Mario
 Sportteam STEINBACH Meiningen1:08:263:42---
2121
HAUSMANN, Frank
 MSTC Gembdental1:11:453:53+3:19
3100
WEINERT, Stefan
 Rennsteiglaufverein1:12:213:55+3:55
465
SCHOLZ, Rocco
 SV Sömmerda1:17:584:13+9:32
539
KOPP, Matthias
 Jena1:20:004:19+11:34
669
SCHULZE, Roman
 Arnstadt1:20:434:22+12:17
7107
HELBEDEL, Sven
 SK Latien1:24:234:34+15:57
847
LINK, Dietmar
 SV TU Ilmenau1:27:514:45+19:25
9179
STONEK, Christian
 Schwimmverein Arnstadt1:28:564:49+20:30
109
DÖRFLER, Christian
 Erfurt1:30:214:53+21:55
11127
FÖRTER, René
 Alpine Skiverein Döllberg Suhl1:30:424:54+22:16
1217
GRUNWALD, Maxe
 Katholische Laufjugend Arnstadt1:31:534:58+23:27
136
BRÄUNLEIN, Jochen
 Pleinfeld1:32:265:00+24:00
14101
SCHMIDT, David
 RSV Grün-Weiß HBN1:33:285:03+25:02
1556
PRESCHER, Frank
 USV Erfurt e.V.1:36:565:14+28:30
1692
LUC, Ronny
 Langewiesen1:42:155:32+33:49
17105
SAUERBREY, Torsten
 Erfurt1:53:206:08+44:54
1859
RIEGE, Alexander
 Unterpörlitz1:57:296:21+49:03
Männer M35
187
NEIDHARDT, Stefan
 Rensteiglaufverein/ Suhl1:07:383:40---
225
HOFMANN, Mario
 TSV 1880 Elgersburg1:16:054:07+8:27
3117
PITSCHMANN, Peter
 LG Frauenwalld1:25:074:36+17:29
4177
SCHMIDT, Jan
 TC-Suhl1:25:334:37+17:55
521
HANTSCHER, Stefan
 photo-perfect team1:28:024:46+20:24
635
KOCH, Marco
 Belrieth1:31:314:57+23:53
794
MÜLLER, Jan
 Zella- Mehlis1:33:105:02+25:32
868
SCHULTZ, Frank
 Unterpörlitz1:35:445:10+28:06
979
WILINSKI, Axel
 SV Ilmtal Manebach1:39:555:24+32:17
1024
HERZER, Heiko
 Lok Arnstadt1:43:195:35+35:41
11111
ELßNER, Uwe
 SV 08 Geraberg1:44:215:38+36:43
1250
MEIER, Marco
 Training - Service - Consulting1:49:035:53+41:25
Männer M40
1123
SCHRADER, Bernd
 PSV Meiningen1:13:283:58---
271
STELZNER, Torsten
 WSV Ilmenau1:14:524:03+1:24
3110
KUPFER, Jörg
 Lauffreunde Gotha1:18:234:14+4:55
490
KERN, Paul
 TSV Rannungen1:23:004:29+9:32
582
ZICKLER, Roberto
 WSV-Steinbach1:23:164:30+9:48
655
OTTO, Matthias
 Ilmenau1:25:594:39+12:31
795
ADAM, Wolfgang
 SC Impuls Erfurt1:27:244:43+13:56
838
KOHL, Veit
 Langewiesen1:29:224:50+15:54
960
ROSE, Jens
 DRK Arnstadt e.V.1:30:314:53+17:03
1052
NICKEL, Mario
 Sangerhausen1:32:224:59+18:54
1129
JAUKER, Thomas
 SV Ramsthal1:32:244:59+18:56
1296
MEIER, René
 1. SV Hettstedt1:34:135:05+20:45
13108
VOLLERT, Jürgen
 SV Ramsthal1:37:175:16+23:49
14122
LIPFERT, Robby
 Ilmenau1:41:165:28+27:48
1533
KLUNGLER, Rainer
 Weißenburg1:50:395:59+37:11
Männer M45
1124
ZERBE, Volker
 SV TU Ilmenau1:16:264:08---
2120
BUSS, Peter
 LTV Erfurt e. V.1:20:084:20+3:42
341
KRAUSE, Uwe
 Alach1:21:354:25+5:09
453
OPPENHÄUSER, Andreas
 Arnstadt1:22:144:27+5:48
512
ESCHE, Karsten
 LSV Lok Arnstadt1:23:394:31+7:13
61
BECK, Andreas
 LSV Lok Arnstadt1:25:404:38+9:14
762
SCHMID, Jörg
 Motor-Arnstadt, Laufen-aktuell1:27:434:44+11:17
880
SCHORCHT, Gunar
 WSV1:27:484:45+11:22
915
GOYMANN, Uwe
 Lauftreff Plaue1:28:334:47+12:07
1030
JUNNE, Ralf
 Erfurt1:32:535:01+16:27
11499
BERWING, Dieter
 SV TU Ilmenau1:34:475:07+18:21
1232
KEIL, Harald
 Plaue1:38:325:20+22:06
13129
SCHERTLING, Mario
 1:41:315:29+25:05
1443
LAUTERBACH, Ulrich
 Erfurt1:43:555:37+27:29
1563
SCHMIDT, Ingo
 TSV 1880 Elgersburg1:44:235:38+27:57
1646
LINDEMANN, Uwe
 Neuhaus/Rwg1:59:426:28+43:16
Männer M50
1116
METZ, Klaus-Peter
 SV Blau Weiss Weißensee1:17:264:11---
227
JAEKEL, Peter
 GMRLV Suhl1:19:154:17+1:49
3112
GRIMM, Werner
 Grün-Weiß Fehrenbach1:20:134:20+2:47
499
SEEBER, Wolfgang
 Luisenthaler SV1:24:464:35+7:20
567
SCHREIER, Konrad
 SG Motor Arnstadt1:25:404:38+8:14
619
HAHNEMANN, Norbert
 SG Motor Arnstadt1:32:184:59+14:52
774
TÖNERT, Bernd
 WSV Ilmenau1:34:105:05+16:44
886
DR. LÄMMLEIN, Cristoph
 Spiridon Frankfurt1:42:585:34+25:32
920
HANTSCHE, Gerd
 USV Jena1:43:185:35+25:52
105
BOCK, Thomas
 Plaue1:53:456:09+36:19
1148
LUDWIG, Eckhard
 Bad Berka2:10:587:05+53:32
Männer M55
164
SCHMITT, Erich
 TSV Ostheim1:29:424:51---
240
KOSKE, Christian
 Niedergrunstedt1:30:454:55+1:03
32
BERNDT, Roland
 SV Erlkönig e. V.1:32:415:01+2:59
481
FÖLSCHE, Volker
 WSV1:36:045:11+6:22
5128
KRAUSE, Helmut
 Ilmenau1:44:105:38+14:28
68
ROTH, Dr. Klaus
 Geraberg1:54:396:12+24:57
Männer M60
158
RICHTER, Konrad
 SV Sömmerda1:33:085:02---
Männer M65
193
KEß, Siegfried
 TSV Rannungen1:36:125:12---
Männer M70
172
TEICHERT, Horst
 SG Olympia 1896 Leipzig1:32:355:00---
231
JÜLICH, Herbert
 SV TU Ilmenau1:57:116:20+24:36
Frauen W20
178
WIESMAIR, Stefanie
 Sportteam STEINBACH Meiningen1:14:054:00---
266
SCHREIER, Johanna
 SG Motor Arnstadt1:22:024:26+7:57
3106
ANGELSTEIN, Susanne
 SK Latien1:33:375:04+19:32
483
EBINGER, Nadine
 TU Ilmenau1:37:275:16+23:22
Frauen W35
137
KOCH, Heike
 Belrieth1:35:455:11---
2102
BRANDAU, Anke
 Neustadt2:02:086:36+26:23
Frauen W40
134
KNOBLICH, Petra
 Arnstadt1:28:034:46---
228
JAUKER, Bettina
 SV Ramsthal1:31:304:57+3:27
3276
RATZLOW, Cordula
 Kath. Laufjugend1:48:575:53+20:54
489
SCHÄFER, Karin
 TSV Rannungen1:53:006:07+24:57
57
BURDA, Eva
 Ilmenau1:53:476:09+25:44
6181
HECHT, Heike
 Spargelläufer Herbsleben2:11:497:08+43:46
Frauen W45
185
LÄMMLEIN, Andrea
 Spiridon Frankfurt1:43:255:35---
2104
WEISSBRODT, Gabi
 LG Braun Weiß Ilmenau1:56:496:19+13:24
3199
WIRSCHING, Ines
 Ilmenau1:57:216:20+13:56
Frauen W50
14
BOCK, Kerstin
 Plaue2:09:317:00---
Frauen W70
184
STIEF, Rosemarie
 TSV Zella-Mehlis1:54:496:13---