SPORTident TimingLV Gothaer Land

15. Gothaer Citylauf

Gotha 27.04.2008

15. Gothaer Citylauf

Gotha 27.04.2008

 

Rezultāti 15. Gothaer Citylauf

VietaNr.Vārds Dzimšanas gadsKlubsLaiksmin/kmStarpība
männlich, AK 12
11613
DEUBNER, Willi
 1996Gymnasium Ernestinum10:254:32---
21710
ZENKER, Florian
 1996Marineclub Gotha e.V.10:314:34+0:06
324
SÜLZENBRÜCK, Richard
 1996RS Nessetal10:424:39+0:17
42293
HIRSEMANN, Karl
 1996FRV Tenneberg10:544:44+0:29
51997
LAUER, Manuel
 1996RSV Schwarzhausen10:544:44+0:29
61884
ROTHHAGEN, Konstantin
 1996Perthes-Gymnasium Friedrichroda10:564:45+0:31
71934
RUMPF, Toni
 1996'RS ''Burgenland'' Gü-Wechmar'10:584:46+0:33
82228
PAATZCH, Dennis
 1996'SRS ''A. Reyher'' Gotha'11:034:48+0:38
92261
SICHARDT, Peter
 1996'Staatl. Förderzentr.''August Tr11:044:49+0:39
102138
MILLER, Alexander
 1996'SGS ''L. Bechstein'''11:094:51+0:44
11721
REINHARDT, Nico
 1996AKTIV Emleben11:174:55+0:52
121978
FOROT, Victor
 1996'RS ''F. Myconius'' Gotha'11:184:55+0:53
1326
SCHOMBURG, Felix
 1996RS Nessetal11:274:59+1:02
1425
STARKLOFF, Willi
 1996RS Nessetal11:345:02+1:09
15755
ROSENHAN, Julius
 1996Arnoldischule11:355:02+1:10
161935
ZIERFUß, Luis
 1996'RS ''Burgenland'' Gü-Wechmar'11:375:03+1:12
171842
SRIMUEANGPHO, Aphisit
 1996P.A.Hansen11:385:04+1:13
181055
HASSAN, Nadir
 1996Brüder - Grimm - Grundschule11:455:07+1:20
19753
HORNUNG, Joshua
 1996Arnoldischule11:455:07+1:20
201136
HEINKE, Lucas
 1996Föderzentrum Lucas Cranach11:465:07+1:21
211886
BECHMANN, Kai
 1996Perthes-Gymnasium Friedrichroda11:475:07+1:22
22751
LEIN, Richard
 1996Arnoldischule11:545:10+1:29
231938
EDELHÄUSER, Jannick
 1996'RS ''Burgenland'' Gü-Wechmar'12:365:29+2:11
241999
BIEDERMANN, Tom
 1996RSV Schwarzhausen12:375:29+2:12
252000
KAUFMANN, Adrian
 1996RSV Schwarzhausen12:545:37+2:29
262136
IGOLKIN, Aleksej
 1996'SGS ''L. Bechstein'''13:005:39+2:35
271611
DAMM, Vinzenz
 1996Gymnasium Ernestinum13:125:44+2:47
282134
LEHNER, Michel
 1996'SGS ''L. Bechstein'''13:245:50+2:59
2927
SCHNEEGAß, Jonas
 1996RS Nessetal13:255:50+3:00
301998
PRAUS, Pierre-Lukas
 1996RSV Schwarzhausen13:295:52+3:04
311882
ROSCHDESTWENSKY, Kevin
 1996Perthes-Gymnasium Friedrichroda13:516:01+3:26
32750
SCHENK, Johannes
 1996Arnoldischule13:516:01+3:26
332227
STICHLING, Dustin
 1996'SRS ''A. Reyher'' Gotha'14:126:10+3:47
341138
DZUR, Max
 1996Föderzentrum Lucas Cranach14:126:10+3:47
352135
GÄRTLEIN, Sebastian
 1996'SGS ''L. Bechstein'''14:186:13+3:53
36756
ZEH, Konrad
 1996Arnoldischule14:186:13+3:53
371887
KORNHAAS, Maximilian
 1996Perthes-Gymnasium Friedrichroda14:266:17+4:01
381977
BINDERNAGEL, Kenneth
 1996'RS ''F. Myconius'' Gotha'14:326:19+4:07
392139
WEIDNER, Kevin
 1996'SGS ''L. Bechstein'''15:016:32+4:36
401888
REIßMANN, Daniel
 1996Perthes-Gymnasium Friedrichroda15:056:34+4:40
411140
NICOLIC, Predrac
 1996Föderzentrum Lucas Cranach48:3021:05+38:05
42757
BUTKEWITZ, Michael
 1996Arnoldischule48:3921:09+38:14
432262
EICHHOLZ, Kay
 1996'Staatl. Förderzentr.''August Tr50:0421:46+39:39
männlich, AK 13
11614
KUBINA, Lucas
 1995Gymnasium Ernestinum10:264:32---
21893
SIMON, Marcus
 1995Perthes-Gymnasium Friedrichroda10:284:33+0:02
3758
SKERHUT, Janis
 1995Arnoldischule10:364:37+0:10
42230
THOMASCH, Alexander
 1995'SRS ''A. Reyher'' Gotha'10:404:38+0:14
5771
OFFHAUS, Jonas
 1995Arnoldischule10:444:40+0:18
61143
DZUR, Tom
 1995Föderzentrum Lucas Cranach10:524:43+0:26
71943
MÜLLER, Nico
 1995'RS ''Burgenland'' Gü-Wechmar'10:534:44+0:27
81144
BATZ, Michael
 1995Föderzentrum Lucas Cranach11:014:47+0:35
91615
DENKEWITZ, Max
 1995Gymnasium Ernestinum11:074:50+0:41
10765
TILLMANN, Elmar
 1995Arnoldischule11:154:53+0:49
111724
REICHMUTH, Manuel
 1995Oststadtschule11:234:57+0:57
12769
TROTT, Robin
 1995Arnoldischule11:244:58+0:58
131941
MANGOLD, Philipp
 1995'RS ''Burgenland'' Gü-Wechmar'11:395:04+1:13
141722
BRAUER, Sebastian
 1995Oststadtschule11:435:05+1:17
15768
JASTER, Marcus
 1995Arnoldischule11:445:06+1:18
161725
LEINHOS, Fabian
 1995Oststadtschule11:445:06+1:18
172003
SCHNEIDER, Christian
 1995RSV Schwarzhausen11:445:06+1:18
181939
GLEICHMAR, Dominik
 1995'RS ''Burgenland'' Gü-Wechmar'11:455:07+1:19
191146
STACH, Sebastian
 1995Föderzentrum Lucas Cranach11:465:07+1:20
20763
MITSCHKE, Maximilian
 1995Arnoldischule12:145:19+1:48
212005
BETRAM, Ricardo
 1995RSV Schwarzhausen12:385:29+2:12
221980
MARTIN, Louic
 1995'RS ''F. Myconius'' Gotha'12:405:31+2:14
232001
HEß, Norman
 1995RSV Schwarzhausen12:405:31+2:14
242002
SEIFERT, Tim
 1995RSV Schwarzhausen12:415:31+2:15
25767
SCHMIDT, Richard
 1995Arnoldischule12:455:32+2:19
262004
HASENSTEIN, Nico
 1995RSV Schwarzhausen13:005:39+2:34
271721
ARNOLDI, Tobias
 1995Oststadtschule13:065:42+2:40
282263
SCHULZ, Sebastian
 1995'Staatl. Förderzentr.''August Tr13:065:42+2:40
291142
KRUSCH, Marvin
 1995Föderzentrum Lucas Cranach13:145:45+2:48
302264
GLEICHMANN, Benjamin
 1995'Staatl. Förderzentr.''August Tr13:165:46+2:50
31762
BECHSTEIN, Kay
 1995Arnoldischule13:225:49+2:56
321945
HEMPEL, Rudi
 1995'RS ''Burgenland'' Gü-Wechmar'13:275:51+3:01
331141
LOOS, Patrick
 1995Föderzentrum Lucas Cranach13:435:58+3:17
342231
ALTENDORF, Nico
 1995'SRS ''A. Reyher'' Gotha'14:036:07+3:37
351942
SCHNEIDER, Andre
 1995'RS ''Burgenland'' Gü-Wechmar'14:176:13+3:51
36760
SCHWEIGER, Christoph
 1995Arnoldischule14:306:18+4:04
371616
HÜLß, Max
 1995Gymnasium Ernestinum14:436:24+4:17
3823
LANGE, David
 1995RS Nessetal14:456:25+4:19
391944
MEIER, Jan
 1995'RS ''Burgenland'' Gü-Wechmar'14:476:26+4:21
40770
DREWES, Tom
 1995Arnoldischule15:266:43+5:00
412265
JAHN, Felix
 1995'Staatl. Förderzentr.''August Tr33:2514:32+22:59
300051726
RICHTER, Kevin
 1995Oststadtschule23:55:19624:03+23:44:53
männlich, AK 14
1800
KÖRBER, Christoph
 1994LG ohra hörselgas9:093:59---
21618
DÖBEREINER, Dominik
 1994Gymnasium Ernestinum9:394:12+0:30
31150
BETKE, Robert
 1994Föderzentrum Lucas Cranach9:474:15+0:38
41899
WACHTMEISTER, Till
 1994Perthes-Gymnasium Friedrichroda10:064:23+0:57
51981
OßWALD, Steve
 1994'RS ''F. Myconius'' Gotha'10:554:45+1:46
61897
KOVAL, Jan
 1994Perthes-Gymnasium Friedrichroda10:594:47+1:50
71946
GROß, Christian
 1994'RS ''Burgenland'' Gü-Wechmar'11:024:48+1:53
82266
SCHÄFER, Sebastian
 1994'Staatl. Förderzentr.''August Tr11:164:54+2:07
91900
DURDEL, Lucas
 1994Perthes-Gymnasium Friedrichroda11:335:01+2:24
101148
FISCHER, Denny
 1994Föderzentrum Lucas Cranach11:345:02+2:25
111948
HABERMANN, Sandro
 1994'RS ''Burgenland'' Gü-Wechmar'11:425:05+2:33
121729
JUNGHEINRICH, Robert
 1994Oststadtschule11:515:09+2:42
131728
SKOBERLA, Jonas
 1994Oststadtschule11:585:12+2:49
141147
MEYHÖFER, Denny
 1994Föderzentrum Lucas Cranach12:485:34+3:39
151727
MATTHES, Kevin
 1994Oststadtschule13:045:41+3:55
162008
STAWITZKE, Dominik
 1994RSV Schwarzhausen14:516:28+5:42
172007
BEYER, Domenic
 1994RSV Schwarzhausen15:236:41+6:14
181730
SCHEMUS, Tobias
 1994Oststadtschule15:546:55+6:45
männlich, AK 15
11619
RAAB, Constantin
 1993Gymnasium Ernestinum9:164:02---
2773
BUCKWITZ, Peter
 1993Arnoldischule9:524:17+0:36
31902
SCHEIDEMANN, Martin
 1993Perthes-Gymnasium Friedrichroda11:325:01+2:16
42009
LIPPOLD, Tobias
 1993RSV Schwarzhausen12:255:24+3:09
männliche Jugend A
11904
GENTZEL, Philipp
 1989Perthes-Gymnasium Friedrichroda8:353:44---
21621
DAMM, Martin
 1989Gymnasium Ernestinum8:453:48+0:10
31620
JÄGER, Patrick
 1989Gymnasium Ernestinum9:043:56+0:29
4779
RITTER, Stefan
 1990Arnoldischule9:093:59+0:34
5786
SCHALBE, Patrick
 1990Arnoldischule9:134:01+0:38
6775
ABDULLA-ZADE, Ramis
 1989Arnoldischule9:224:04+0:47
7785
SCHMEIßER, Nils
 1990Arnoldischule9:294:07+0:54
8778
MARTJUSCHEW, Daniel
 1990Arnoldischule9:474:15+1:12
91622
SEYFARTH, Julian
 1990Gymnasium Ernestinum9:594:20+1:24
101903
KAAK, Sebastian
 1989Perthes-Gymnasium Friedrichroda10:094:25+1:34
11777
KELBASSA, Falk
 1990Arnoldischule10:574:46+2:22
12782
MÖLLER, Marius
 1990Arnoldischule11:004:47+2:25
13776
WOHLLEBEN, Max
 1990Arnoldischule11:074:50+2:32
14780
NAGEL, Florian
 1990Arnoldischule11:194:55+2:44
151923
FRANK, Nils
 1989Regenbogenschule13:025:40+4:27
162269
KÜHR, Martin
 1990'Staatl. Förderzentr.''August Tr13:185:47+4:43
171924
RÖSE, Robert
 1989Regenbogenschule15:256:42+6:50
181922
WANDKE, Florian
 1989Regenbogenschule15:276:43+6:52
191921
GLÄSER, Mischa
 1989Regenbogenschule15:326:45+6:57
20784
GERISCHER, Lisa
 1990Arnoldischule16:297:10+7:54
männliche Jugend B
1791
SCHULZ, Patrice Tiberius
 1991Arnoldischule9:264:06---
2793
NOLDIN, Andre´
 1991Arnoldischule9:324:08+0:06
32251
SCHMICK, Vitalij
 1992'SRS ''Conrad Ekhof'''9:344:10+0:08
41152
BRAUN, Matthias
 1991Föderzentrum Lucas Cranach9:444:14+0:18
5795
NEUMANN, Michael
 1992Arnoldischule9:494:16+0:23
62013
ROHLAND, Patrick
 1992RSV Schwarzhausen9:524:17+0:26
72014
WINTER, Mirco
 1992RSV Schwarzhausen9:534:18+0:27
8792
WALTER, Christopher
 1991Arnoldischule9:564:19+0:30
9796
KIRSCHBERG, Robert
 1992Arnoldischule9:564:19+0:30
101738
REINHARDT, Daniel
 1992Oststadtschule10:034:22+0:37
111733
SCHOPPE, David
 1991Oststadtschule10:424:39+1:16
121953
WULFERT, Peter
 1992'RS ''Burgenland'' Gü-Wechmar'10:474:41+1:21
132015
SALZMANN, Philipp
 1992RSV Schwarzhausen10:504:43+1:24
14790
KORNHAS, Kevin
 1991Arnoldischule10:584:46+1:32
151950
CZAPP, Michelle
 1991'RS ''Burgenland'' Gü-Wechmar'11:094:51+1:43
16794
SURREY, Philipp
 1991Arnoldischule11:114:52+1:45
17787
MEERBACH, Christian
 1991Arnoldischule11:154:53+1:49
182011
WEINBERG, Alexander
 1991RSV Schwarzhausen11:194:55+1:53
191951
SCHWEITZER, Michael
 1991'RS ''Burgenland'' Gü-Wechmar'11:425:05+2:16
201734
METZDORF, Kevin
 1991Oststadtschule11:505:08+2:24
211736
OTTO, Max
 1992Oststadtschule12:045:15+2:38
221151
BASEDOW, Steven
 1992Föderzentrum Lucas Cranach12:395:30+3:13
231926
VEPSTAS, Egydius
 1992Regenbogenschule12:475:34+3:21
24797
HERZOG, Christopher
 1992Arnoldischule12:565:37+3:30
251739
LANDHERR, Marcus
 1992Oststadtschule12:585:38+3:32
26788
PELZ, Moritz
 1991Arnoldischule14:196:13+4:53
271737
SCHULZE-FRENKLING, Jens
 1992Oststadtschule15:356:47+6:09
281925
REINKE, Sebastian
 1992Regenbogenschule16:437:16+7:17
292010
LEHMANN, Michel
 1991RSV Schwarzhausen16:447:17+7:18
300002275
SÜHLFLEISCH, Peter
 1992'Staatl. Förderzentr.''August Tr35:060.00+25:40
300002272
BRANDAU, David
 1991'Staatl. Förderzentr.''August Tr35:240.00+25:58
300002271
SCHOTTMANN, Stefan
 1991'Staatl. Förderzentr.''August Tr35:580.00+26:32
weiblich, AK 12
1802
STEGMANN, Jana
 1996LG ohra hörselgas10:184:29---
21007
FRECH, Luisa
 1996Arnoldischule10:284:33+0:10
31013
GRÖNLING, Johanna
 1996Arnoldischule10:384:37+0:20
41964
SCHLEGEL, Gertje
 1996'RS ''Burgenland'' Gü-Wechmar'10:504:43+0:32
51014
BEYER, Eva
 1996Arnoldischule11:485:08+1:30
61009
KLEIN, Natalie
 1996Arnoldischule11:565:11+1:38
71989
GRISIN, jennifer
 1996'RS ''F. Myconius'' Gotha'12:025:14+1:44
82234
MISCH, Seffanie
 1996'SRS ''A. Reyher'' Gotha'12:095:17+1:51
91012
DENECHAUD, Diana
 1996Arnoldischule12:095:17+1:51
101994
ADAMEK, Laura
 1996RS Tonna13:065:42+2:48
111008
BRANDT, Nicole
 1996Arnoldischule13:075:42+2:49
121635
SCHMIDT, Sophie
 1996Gymnasium Ernestinum13:185:47+3:00
131156
UNGLAUBE, Sarah
 1996Föderzentrum Lucas Cranach13:215:48+3:03
141751
JAKOBI, Jessica
 1996Oststadtschule13:345:54+3:16
151750
RUSZHEWICZ, Lisa
 1996Oststadtschule13:385:56+3:20
161749
ZANDER, Julia
 1996Oststadtschule13:395:56+3:21
172225
VOIGT, Carolaine
 1996'SGS ''L. Bechstein'''13:475:59+3:29
181711
REIF, Paula
 1996Marineclub Gotha e.V.13:506:01+3:32
191633
KNABE, Luciaana
 1996Gymnasium Ernestinum13:516:01+3:33
202025
WIESENTHAL, Iris
 1996RSV Schwarzhausen13:546:02+3:36
211155
SCHRÖDER, Jasmin
 1996Föderzentrum Lucas Cranach13:576:04+3:39
222235
PATEGA, Desiree
 1996'SRS ''A. Reyher'' Gotha'14:386:22+4:20
231634
SEEBER, Luisa
 1996Gymnasium Ernestinum14:406:23+4:22
241757
KONNOPKE, Antonia
 1996Oststadtschule14:516:28+4:33
2528
FÜTTERER, Patricia
 1996RS Nessetal14:566:29+4:38
261632
ZENTGRAF, Anna
 1996Gymnasium Ernestinum15:086:35+4:50
271963
NOßMANN, Sarah
 1996'RS ''Burgenland'' Gü-Wechmar'15:306:44+5:12
282290
FEUSTEL, Kristin
 1996Kirchberg15:326:45+5:14
291005
MÜLLER, Laura
 1996Arnoldischule15:566:56+5:38
301960
BRENDEL, Vanessa
 1996'RS ''Burgenland'' Gü-Wechmar'16:107:02+5:52
311759
WINKELMANN, Jasmin
 1996Oststadtschule16:407:15+6:22
321961
JACOBI, Patricia
 1996'RS ''Burgenland'' Gü-Wechmar'16:417:15+6:23
331753
RUNGE, Vanessa
 1996Oststadtschule16:587:23+6:40
341752
CHRYSOPONLOS, Eleni
 1996Oststadtschule17:097:28+6:51
351761
VÖLLMERT, Franziska
 1996Oststadtschule17:157:30+6:57
362023
ZIMMERMANN, Anna
 1996RSV Schwarzhausen17:237:34+7:05
371755
MAHLIG, Melanie
 1996Oststadtschule17:527:46+7:34
381756
LÄTSCH, Lisa
 1996Oststadtschule18:468:10+8:28
391758
JOHN, Sashia
 1996Oststadtschule20:308:55+10:12
weiblich, AK 13
12240
GUROV, Victoria
 1995'SRS ''A. Reyher'' Gotha'10:354:36---
21015
FRECH, Franziska
 1995Arnoldischule10:524:43+0:17
31706
RIESE, Teresa
 1995LG Ohra hörselgas/ZSG Waltershau10:564:45+0:21
41673
SÜLDT, Jasmin
 1995Lauffreunde Gotha11:004:47+0:25
52026
BÄR, Yvonne
 1995RSV Schwarzhausen11:234:57+0:48
61018
WAGNER, Anna
 1995Arnoldischule11:565:11+1:21
71020
OLTERMANN, Maike
 1995Arnoldischule11:585:12+1:23
81019
GREINER, Fabienne
 1995Arnoldischule12:265:25+1:51
91017
WEIßBROT, Nadja
 1995Arnoldischule12:365:29+2:01
101916
BECKE, Antonia
 1995Perthes-Gymnasium Friedrichroda12:385:29+2:03
111712
BÖGENHOLD, Vanessa
 1995Marineclub Gotha e.V.12:465:33+2:11
1229
KRAFT, Isabelle
 1995RS Nessetal12:525:35+2:17
132278
LEY, Sabine
 1995'Staatl. Förderzentr.''August Tr13:125:44+2:37
141016
MONDSCHEIN, Carolin
 1995Arnoldischule13:205:48+2:45
152027
ECKERLE, Jaqueline
 1995RSV Schwarzhausen13:225:49+2:47
161765
WETTSTEIN, Laura
 1995Oststadtschule13:415:57+3:06
171157
FUNKE, Annemarie
 1995Föderzentrum Lucas Cranach13:465:59+3:11
181638
EICHHOLZ, Franziska
 1995Gymnasium Ernestinum13:465:59+3:11
192277
HESS, Alexandra
 1995'Staatl. Förderzentr.''August Tr14:086:08+3:33
201762
GOLDMANN, Susann
 1995Oststadtschule15:526:54+5:17
211763
KRECH, Luisa
 1995Oststadtschule15:596:57+5:24
221770
FUSARO, Anna-Maria
 1995Oststadtschule16:067:00+5:31
231768
HASSAN, Nurhan
 1995Oststadtschule16:277:09+5:52
241967
KILPERT, Lisa
 1995'RS ''Burgenland'' Gü-Wechmar'16:427:16+6:07
251966
MARTIN, Kathleen
 1995'RS ''Burgenland'' Gü-Wechmar'16:467:17+6:11
261965
BARTH, Lisa
 1995'RS ''Burgenland'' Gü-Wechmar'17:027:25+6:27
271764
SCHEER, Jeniffer
 1995Oststadtschule17:087:27+6:33
282239
ZÖLLER, Sarah
 1995'SRS ''A. Reyher'' Gotha'17:107:28+6:35
291766
STECHER, Sara
 1995Oststadtschule17:537:47+7:18
301767
POERSCH, Nadja
 1995Oststadtschule18:378:05+8:02
weiblich, AK 14
11642
HEINRICH, Sophie
 1994Gymnasium Ernestinum10:434:40---
22031
FRÜBING, Jacqueline
 1994RSV Schwarzhausen10:484:42+0:05
32030
RIEDE, Sophia
 1994RSV Schwarzhausen10:564:45+0:13
42282
RAABE, Cindy
 1994ThSV 1886 Geschwenda11:054:49+0:22
51021
KELBASSA, Julia
 1994Arnoldischule11:385:04+0:55
61022
HEIMBRODT, Lydia
 1994Arnoldischule11:405:04+0:57
71990
QUAL, jessica
 1994'RS ''F. Myconius'' Gotha'11:555:11+1:12
81917
GIERSCH, Sophia
 1994Perthes-Gymnasium Friedrichroda11:575:12+1:14
91023
WIEGAND, Sarah
 1994Arnoldischule12:315:26+1:48
101645
SCHÜTZ, Karina
 1994Gymnasium Ernestinum12:475:34+2:04
111644
DAMM, Klarissa
 1994Gymnasium Ernestinum12:515:35+2:08
122029
TUMA, Elisabeth
 1994RSV Schwarzhausen13:075:42+2:24
131160
MEIXENBERGER, Susanne
 1994Föderzentrum Lucas Cranach14:016:05+3:18
141158
OßWALD, Melina
 1994Föderzentrum Lucas Cranach14:216:14+3:38
152028
FAULSTICH, Julia
 1994RSV Schwarzhausen14:266:17+3:43
161159
SPINDLER, Christina
 1994Föderzentrum Lucas Cranach14:376:22+3:54
171643
HILDEBRAND, Vanessa
 1994Gymnasium Ernestinum14:436:24+4:00
182241
BINDEL, Jessica
 1994'SRS ''A. Reyher'' Gotha'15:396:48+4:56
191773
ZIEGLER, Christin
 1994Oststadtschule16:067:00+5:23
201772
KUSBER, Andrea
 1994Oststadtschule16:377:13+5:54
212033
REHNERT, Nadine
 1994RSV Schwarzhausen16:517:20+6:08
weiblich, AK 15
11775
HENNICKE, Anna
 1993Oststadtschule11:445:06---
21783
ARNOLD, Jessica
 1993Oststadtschule11:455:07+0:01
31646
OLIINYK, Viktoria
 1993Gymnasium Ernestinum11:535:10+0:09
41781
PELERT, Jenny-Vanessa
 1993Oststadtschule12:595:38+1:15
51776
KREIBE, Eileen
 1993Oststadtschule13:085:43+1:24
61991
VONHOF, Lisa
 1993'RS ''F. Myconius'' Gotha'13:155:46+1:31
72256
HAUSE, Jennifer
 1993'SRS ''Conrad Ekhof'''13:395:56+1:55
81780
KREIBE, Janine
 1993Oststadtschule13:475:59+2:03
91970
ZIERFUß, Tina
 1993'RS ''Burgenland'' Gü-Wechmar'15:246:42+3:40
101779
SACIRI, Nerdivana
 1993Oststadtschule16:547:21+5:10
111782
HAGER, Lisa
 1993Oststadtschule17:457:43+6:01
122035
MATTHÄI, Sandra
 1993RSV Schwarzhausen17:587:49+6:14
weiblich Jugend A
11028
DAUBNER, Tina
 1990Arnoldischule12:195:22---
21026
REINHARDT, Anna
 1990Arnoldischule13:105:43+0:51
31025
MÖHRING, Kathrin
 1990Arnoldischule14:216:14+2:02
41027
HOPF, Annemarie
 1990Arnoldischule14:246:16+2:05
52242
WEST, Tina
 1990'SRS ''A. Reyher'' Gotha'14:286:17+2:09
61029
JUNGE, Saskia
 1990Arnoldischule14:296:18+2:10
71030
HELLMANN, Carina
 1990Arnoldischule14:446:25+2:25
weibliche Jugend B
11034
BUCKWITZ, Bettina
 1991Arnoldischule11:274:59---
21707
SCHÖNKNECHT, Carolin
 1991LG Ohra hörselgas/ZSG Waltershau12:005:13+0:33
31648
JAHN, Rebecca
 1992Gymnasium Ernestinum12:285:25+1:01
41032
TIPPMANN, Lisa
 1991Arnoldischule13:125:44+1:45
51035
KOHLHAUS, Madeline
 1991Arnoldischule13:205:48+1:53
61033
HERGENHAN, Maria
 1991Arnoldischule13:586:04+2:31
71036
LAMPERTI, Sarah
 1991Arnoldischule14:426:23+3:15
81786
HASSAN, Izmira
 1991Oststadtschule14:496:26+3:22
91785
KOCH, Jessica
 1991Oststadtschule15:146:37+3:47
101039
HOFFMANN, Ina
 1991Arnoldischule15:176:38+3:50
111038
SCHMIDT, Tanja
 1991Arnoldischule15:216:40+3:54
121161
SPINDLER, Janine
 1991Föderzentrum Lucas Cranach15:246:42+3:57
132036
BEUTEL, Janine
 1991RSV Schwarzhausen16:287:10+5:01
142037
ALTEROVYCH, Elena
 1991RSV Schwarzhausen16:287:10+5:01
151037
KRAFT, Julia
 1991Arnoldischule16:297:10+5:02