SPORTident TimingPummpälzweg e.V.

5. Pummpälzlauf

Hohe Sonne/ Eisenach - Keltenbad Bad Salzungen 08.06.2008

5. Pummpälzlauf

Hohe Sonne/ Eisenach - Keltenbad Bad Salzungen 08.06.2008

 

Rezultāti 5. Town&Country Pummpälzlauf

VietaNr.Vārds KlubsLaiksmin/kmStarpība
Männer M20
251195
HAMMERATH, Christoph
 TSV Allendorf Bad Salzungen2:23:306:48+54:27
241054
BERNDT, Ralf
 Stadtlengsfeld2:22:426:46+53:39
231078
MATZKE, Michael
 Jena2:22:066:44+53:03
221067
PANDORF, Hendrik
 SG Röpsen2:07:296:02+38:26
211076
JUNGE, Alexander
 Kopfjaeger Sports2:05:545:58+36:51
201106
SCHMIDT, Torsten
 Schweina2:04:205:53+35:17
191469
RITZMANN, Peter
 Schweina2:03:055:50+34:02
181213
DÖRFLING, Christian
 DRK Bergwacht-Bereitschaft Stein2:02:265:48+33:23
171205
ACKERMANN, Sven
 LG Wasungen2:00:525:44+31:49
161056
SCHRÖN, Kevin
 Wutha-Farnroda2:00:175:42+31:14
151207
STORCH, Christian
 Weimar1:59:095:39+30:06
141190
ROTH, Michael
 Bad Salzungen1:58:105:36+29:07
131421
SCHOTT, Tobias
 Schoenau1:57:465:35+28:43
111191
RÖßLER, Benjamin
 1. TSV 1990 Bad Salzungen1:56:175:31+27:14
121468
RITZMANN, Jan
 Schweina1:56:245:31+27:21
101193
BLAMBERG, Nils
 Immelborn1:52:265:20+23:23
81151
BEYER, Mario
 Dorndorf1:52:105:19+23:07
91184
REINHARDT, Christian
 Stadtlengsfeld1:52:145:19+23:11
71091
HOßFELD, Jens
 Bad Liebenstein1:50:385:14+21:35
61084
MORGENWECK, Sebastian
 Eisenach1:34:074:28+5:04
51471
GRÄFENSTEIN, Steven
 Eisenach1:33:004:25+3:57
41431
MONTAG, Tino
 SV Normania Treffurt1:32:164:22+3:13
31094
RIPPEL, Markus
 SV Normania Treffurt e.V.1:30:364:17+1:33
21105
WEITZEL, Stephan
 SG Scheidegg1:29:184:14+0:15
11134
TAYRAN, Musa
 SG Hutschenreuther Selb1:29:034:13+-
Männer M30
161050
LEITSCHUH, Daniel
 SV Fortuna Möhra2:08:176:05+39:18
151464
DITTBRENNER, Matthias
 Lauftreff Breitungen2:06:526:01+37:53
141053
GRÜNBAUM, Marko
 SV Town&Coutry Behringen Sonnebo2:06:035:58+37:04
131124
WEIßENBORN, Andy
 Steinbach2:05:005:55+36:01
121125
STEFFENS, Sebastian
 Merkers2:03:065:50+34:07
111129
LUNKEIT, Armin
 Berlin2:01:235:45+32:24
101038
BUECHER, Sven
 Lauffreunde alsecco2:00:095:41+31:10
91031
KIESEWETTER, Oliver
 Lauffreunde alsecco1:57:455:35+28:46
81082
HELLER, Jens
 Immelborn1:53:305:23+24:31
71004
PLAFKI, Christian
 VFL Wanfried1:52:435:20+23:44
61139
GRÜTZMACHER, Benno
 Bad Hersfeld1:51:255:17+22:26
51051
DOERFERT, Lutz
 ASKLEPIOS Medical Fitness1:45:034:59+16:04
41098
BRÜCKMANN, Michael
 LSV Unstrut-Hainich1:44:194:56+15:20
31118
PAWLIK, Mario
 Pawliks Lauffamily1:43:244:54+14:25
21101
HARTE, Tino
 LSV Unstrut-Hainich1:39:204:43+10:21
11208
REICH, Michael
 WSV Steinbach1:28:594:13+-
Männer M35
241040
ZSCHARNT, Holger
 DAV Inselberg2:24:556:52+52:58
231401
BOJE, Dirk
 Mosbach2:12:166:16+40:19
221016
WAND, Thomas
 Eisenach2:04:005:53+32:03
211452
WERNER, Ralf
 Rennsteigfreunde Stedtfeld2:03:015:50+31:04
201148
BISCHOF, Mike
 Judo Club Schweina 1960 e.V.2:00:465:43+28:49
191122
WOLF, Mathias
 Warza1:59:375:40+27:40
181458
SCHARFENBERG, Jörg
 Bärfelder Säcke1:53:285:23+21:31
171445
APELT, Steffen
 Ruhla1:53:155:22+21:18
161461
WEIßHAAR, Dirk
 SV Mihla1:52:595:21+21:02
151473
STAUCHE, Ronny
 Ettenhausen1:51:045:16+19:07
141029
BRILL, Michael
 Lauffreunde alsecco1:48:345:09+16:37
131402
KEMPE, Matthias
 SV Mihla1:47:535:07+15:56
121108
HÖRSCHELMANN, Thomas
 W.-Unkeroda1:46:395:03+14:42
101080
BOOR, Stefan
 TV 1848 Coburg1:44:384:58+12:41
111454
LÖBER, Heiko
 Werratal Runners1:44:484:58+12:51
91451
JANNMEK, René
 Rennsteigfreunde Stedtfeld1:43:164:53+11:19
81472
HOLLITZER, Olaf
 Stedtfelder Rennsteigfreunde1:42:214:51+10:24
71463
PABST, Markus
 Rhöner WSV Dermbach1:39:494:44+7:52
61027
TRIESCHMANN, Steffen
 SV Fortuna Möhra1:37:294:37+5:32
51170
SCHWARZER, Mario
 Rhoener WSV1:36:364:35+4:39
41063
LETZEL, Robert
 Eisenach1:35:394:32+3:42
31093
MONTAG, Holger
 SV Normania Treffurt1:34:594:30+3:02
21135
WIESEMANN, Holger
 SV Normania Treffurt1:32:274:23+0:30
11119
SAUERBREI, Rainer
 Eisenach1:31:574:22+-
Männer M40
271456
WEITZ, Heiko
 Bärfelder Säcke2:15:056:24+48:25
261198
GROKE, Heiko
 IV Moorgrund2:12:486:17+46:08
251411
BRAND, Werner
 Rodeberg2:12:046:16+45:24
241010
GONZALEZ RUBIO, Romildo
 Lauftreff Breitungen2:10:206:11+43:40
231212
SAUER, Norbert
 Laufteam Herzog Georg Apotheke2:10:126:10+43:32
221444
KÜRSCHNER, Heiko
 WSC07 Ruhla2:09:326:08+42:52
201065
BAUM, Oliver
 SV Untersuhl2:05:475:58+39:07
211102
GREBE, Martin
 Eisenach2:05:535:58+39:13
191144
HERRMANN, Michael
 Bad Berka2:01:175:45+34:37
171204
ACKERMANN, Jens
 Laufgruppe Wasungen2:01:035:44+34:23
181156
ZECH, Roger
 LTZ Greußen2:01:095:44+34:29
161123
BAHRS, Sönke
 Magdala2:00:035:41+33:23
151130
LUNKEIT, Achim
 Schweina1:59:095:39+32:29
141113
MEY, Holger
 Eckardtshausen1:56:575:32+30:17
131127
ROSENBAUM, Ralf
 Sättelstädt1:55:355:29+28:55
121034
LINSS, Jürgen
 LG Alheimer1:54:325:26+27:52
111425
HEILWAGEN, René
 Ruhla1:52:505:21+26:10
101438
ZÜCHNER, Frank
 Dietlas1:51:115:16+24:31
91171
MÜLLER, Michael
 Sportteam-STEINBACH Meiningen1:48:595:10+22:19
81432
JACOB, Sören
 Gerstungen1:48:315:08+21:51
71017
GRÜTZMACHER, Ansgar
 Stadtlengsfeld1:47:225:05+20:42
61192
SCHMIDT, Mario
 1. TSV 1990 Bad Salzungen1:41:164:48+14:36
51182
APELT, Robby
 Triathlon Barchfeld1:41:104:47+14:30
41033
NOLL, Jonas
 Normania Treffurt1:40:034:44+13:23
31446
SWIDERSKI, Jan
 WSC07 Ruhla1:38:124:39+11:32
21453
ANDREAS, Peter
 Eisenacher LV1:32:274:23+5:47
11107
MAHRT, Jörg
 Stedtfelder Rennsteigfreunde1:26:404:07+-
Männer M45
221066
HILGENDORF, Ingo
 Bad Salzungen2:55:578:20+1:25:55
211064
SCHMORANZER, Kai
 Barchfeld2:15:096:25+45:07
201436
BISKAMP, Stephan
 SC Neuenstein2:12:066:16+42:04
191415
BRUNNER, Reinhold
 Eisenach2:09:326:08+39:30
181200
BRODRECHT, René
 1. TSV 1990 Bad Salzungen2:07:036:01+37:01
171006
SCHLOTT, Michael
 St.Kilian2:05:125:56+35:10
161057
GASTERSTEDT, Ralf
 W-Unkeroda2:04:275:54+34:25
151103
DRESCHER, Karl-Heinz
 Bad Salzungen2:02:175:48+32:15
141199
LESER, Reiner
 SV 1930 Frauensee2:00:085:41+30:06
131047
GRATZ, Ralf
 Tiefenort1:59:075:39+29:05
121112
PAWLIK, Gerd
 LTV Erfurt1:58:015:35+27:59
111434
MENGE, Andreas
 Gotha1:56:135:31+26:11
101202
WIEGAND, Frank
 Bad Salzungen1:54:185:25+24:16
81209
WENZEL, Maik
 Laufteam Herzog Georg Apotheke1:52:355:20+22:33
91111
MATTHES, Jan
 LT Breitungen1:52:445:20+22:42
71465
SCHLOTE, Frank
 Eisenach1:51:415:17+21:39
61462
HENNIG, Jürgen
 Spvgg Faulungen1:50:315:14+20:29
51109
MARKGRAF, Karl-Heinz
 Seebach1:44:124:56+14:10
41203
BREMMEL, Heiko
 Gumpelstadt1:40:014:44+9:59
31092
MONTAG, Andreas
 SV Normania Treffurt1:38:364:40+8:34
21416
KNOTT, Rüdiger
 Etterwinden1:33:514:27+3:49
11096
SCHELER, Raimond
 SV Mihla1:30:024:16+-
Männer M50
171048
BICKEL, Lutz
 Floh-Seligenthal2:45:557:52+1:07:19
161032
SEIDEL, Jürgen
 Eisenach2:13:276:19+34:51
151194
KIEL, Peter
 Liebenau2:10:386:11+32:02
141215
MAAß, Reinhard
 Barchfeld2:06:496:01+28:13
131074
PAUL, Reinhard
 HUK-COBURG Laufteam2:00:175:42+21:41
121189
BARTH, Bernd
 DAV Inselberg1:57:525:35+19:16
111058
BRÜCKNER, Norbert
 SV Mihla1:57:325:34+18:56
91128
SCHUBERT, Jens
 Bad Salzungen1:55:365:29+17:00
101188
SCHLOTHAUER, Jürgen
 Marksuhl1:55:555:29+17:19
81081
DEIST, Klaus
 TV 03 Weiterode e.V.1:53:265:23+14:50
71138
VAN NIEUWENHOVEN, Peter
 TSV 1869 Herleshausen1:49:285:11+10:52
61001
GÄNßLER, Norbert
 Rennsteiglaufverein1:46:395:03+8:03
51214
MATZ, Heiko
 Bad Salzungen1:45:174:59+6:41
41413
RUPPERT, Reinhard
 Fischbach1:44:284:57+5:52
31440
ECKARDT, Siegfried
 Einheit EA Lauffreunde1:42:364:52+4:00
21441
SCHOLZ, Klaus
 Wernshausen1:42:014:50+3:25
11039
KIRCHNER, Wolfgang
 Lg Barchfeld 541:38:364:40+-
Männer M55
101410
GÜNTHER, Werner
 Barchfeld2:35:337:22+53:27
91408
BORKEN, Bernhard
 SPONETA Erfurt2:22:366:46+40:30
81021
ZIEGLER, Hans-Joachim
 EFC 08 Ruhla2:16:496:29+34:43
71443
RECKNAGEL, Manfred
 SV Eintracht Altersbach2:04:045:53+21:58
61060
RADELHOF, Alfred
 GM-Rennsteiglaufverein1:54:305:26+12:24
51023
POHL, Wolfgang
 Normania Treffurt1:47:255:05+5:19
41412
BÖTTGER, Günther
 Normania Treffurt1:45:485:01+3:42
21095
BRACHMANN, Kurt
 Das Meininger Theater1:43:274:54+1:21
31439
GREBHAHN, Bernd
 WSV Oberhof 051:43:294:54+1:23
11028
IFFERT, Karl
 Wernshausen1:42:064:50+-
Männer M60
41100
HELLMANN, Gert
 Steinbach2:14:506:23+25:43
31099
HENNING, Bernhard
 SV Mihla1:53:595:24+4:52
21024
BÜHNER, Horst
 Wernshausen1:49:165:11+0:09
11025
SCHLIEFKE, Waldemar
 SV Mihla1:49:075:10+-
Männer M65
71019
TRUNK, Rüdiger
 Eisenach2:21:336:43+24:44
61037
BIERSCHENK, Bernd
 Eisenach2:19:216:36+22:32
51070
SCHWAGER, Ralf
 Holzminden2:12:346:17+15:45
41126
LACKS, Wolfgang
 TV/DJK Hammelburg2:10:576:13+14:08
31455
GÖRLACH, Folker
 SV 1899 Mühlhausen2:06:546:01+10:05
21435
HERRMANN, Werner
 WSV Oberhof 052:05:165:56+8:27
11071
BARESCH, Günther
 Behringen1:56:495:32+-
männliche Jugend A
51020
DIENES, Kay
 Eisenach2:23:536:49+29:04
41146
JURISCH, Paul
 Erfurt2:04:305:54+9:41
31116
SCHÜNEMANN, Erik
 Straußfurt2:03:335:52+8:44
21121
FELDMANN, Johannes
 Erfurt1:56:475:32+1:58
11132
FEISTEL, Felix
 Erfurt1:54:495:26+-
männliche Jugend B
11022
POHL, Tizian
 SV Normania Treffurt1:43:424:55+-
Frauen W20
51073
SCHMIDT, Susanne
 HUK-COBURG2:37:557:29+1:07:09
41477
HÖßLER, Domenica
 Hörselberg-Hainich2:19:376:37+48:51
31104
DRESCHER, Katharina
 Jena2:02:495:49+32:03
21206
GATTUNG, Andrea
 Schweina2:01:335:46+30:47
11110
WIESMAIR, Stefanie
 Sportteam Steinbach1:30:464:18+-
Frauen W30
21155
BISCHOFF, Anja
 Erfurt1:54:445:26+13:44
11045
RÖMER, Ramona
 First Fitness1:41:004:47+-
Frauen W35
61457
WEITZ, Kathrin
 Bärfelder Säcke2:15:046:24+22:39
51015
TRUNK, Vera
 Eisenach2:04:025:53+11:37
41052
JACOB, Anne
 Gerstungen2:01:195:45+8:54
31141
BRÜCKNER, Susanne
 SV Mihla2:01:085:44+8:43
21474
STÖBEN, Cathrin
 Ski-Club Eisenach1:59:275:40+7:02
11218
GÜNTHER, Heidi
 SV Mihla1:52:255:20+-
Frauen W40
171196
KITZING, Susanne
 Ausdauerarena3:14:569:14+1:29:21
161475
DÖRMER, Gabriele
 Fambach2:25:316:54+39:56
151041
SCHWANTES, Doreen
 First Fitness2:23:366:49+38:01
141210
WENZEL, Angela
 Laufteam Herzog Georg Apotheke2:23:316:48+37:56
131216
MENNEKE, Ines
 SV Mihla2:19:316:37+33:56
121059
WAHRENBERG, Sabine
 schmalkalden2:16:406:29+31:05
111478
ROSENAU, Sylvia
 TSG Ruhla2:15:486:26+30:13
101026
SCHLIEFKE, Sibylle
 SV Mihla2:13:016:18+27:26
91159
BISKAMP, Andrea
 SC Neuenstein2:12:056:16+26:30
81476
SCIRANKA, Angelika
 Ruhla2:11:196:13+25:44
71414
SEEL, Birgit
 Rhönhase Dermbach2:02:265:48+16:51
61044
KUHN, Ines
 First Fitness2:01:335:46+15:58
51211
SAUER, Antje
 Laufteam Herzog Georg Apotheke2:00:325:43+14:57
41075
PAUL, Martina
 HUK-COBURG Laufteam2:00:175:42+14:42
31014
FREITAG, Annett
 Moorgrund1:58:275:37+12:52
21183
APELT, Bärbel
 Triathlon Barchfeld1:53:255:23+7:50
11147
KERN, Ute
 TV03 Breitenbach1:45:355:00+-
Frauen W45
61002
SCHÖTTNER, Martina
 Little Big3:09:308:59+1:27:14
51201
WERNER, Petra
 Schirgiswalde2:54:148:16+1:11:58
41424
HEILWAGEN, Heike
 Wutha-Farnroda2:20:406:40+38:24
31187
MALSCH, Antje
 Steinbach2:16:296:28+34:13
21140
VAN NIEUWENHOVEN, Liesbeth
 TSV-1869 Herleshausen1:45:104:59+2:54
11217
GASA, Carola
 SV Mihla1:42:164:51+-
Frauen W50
11049
BICKEL, Walburga
 SV 04 Aerobic Schmalkalden2:30:447:08+-
Frauen W55
11442
RECKNAGEL, Ria
 SV Eintracht Altersbach1:58:465:38+-
Frauen W60
21142
WEBER, Hannelore
 TSG Ruhla2:19:296:37+17:23
11466
KNABE-GOLLNICK, Christa
 Eisenach2:02:065:47+-
weibliche Jugend A
11133
DITTMANN, Stephanie
 Erfurt2:38:067:29+-