SPORTident TimingUSV Erfurt e.V.

8. Kirschlauf

Kleinfahner 15.06.2008

8. Kirschlauf

Kleinfahner 15.06.2008

 

Rezultāti 8. Kirschlauf

VietaNr.Vārds KlubsGrupaLaiksmin/kmStarpība
Vīrieši
1475
HELBING, Dario-Lucas
 FC RWEmännliche Schüler C4:423:55---
2460
BRZEZEK, Joshua Tyson
 Grundschule Dachwigmännliche Schüler D5:044:13+0:22
3469
WAGNER, Sören
 FC Gebeseemännliche Schüler C5:104:19+0:28
4404
SCHWIRTZKE, Jonas
 Luisenthaler SVmännliche Schüler C5:114:19+0:29
5459
GÜNTSCH, Florian
 Dachwigmännliche Schüler D5:154:22+0:33
6451
KULLMANN, Jonathan
 Gernrodemännliche Schüler C5:194:26+0:37
7426
WILLING, Richard
 WSV Oberhof 05 e.V.männliche Schüler D5:234:29+0:41
8407
STARROSKE, Max
 Luisenthaler SVmännliche Schüler D5:254:31+0:43
9406
PFLÜGNER, Christian
 Luisenthaler SVmännliche Schüler D5:264:32+0:44
10425
JANKE, Kai
 ESC Erfurtmännliche Schüler C5:334:37+0:51
11416
BISCHAY, Julian
 Elxlebenmännliche Schüler C5:404:43+0:58
12423
RATHSMANN, René
 Erfurtmännliche Schüler D5:504:52+1:08
13438
SCHULZE, Paul
 Grundschule Dachwigmännliche Schüler D5:514:52+1:09
14433
RÖßLER, Tom
 Grundschule Dachwigmännliche Schüler D5:514:52+1:09
15429
JOHN, Florian
 Grundschule Dachwigmännliche Schüler C5:524:53+1:10
16419
SCHARNOWSKI, Mirko
 Elxlebenmännliche Schüler D5:574:58+1:15
17434
ZENTGRAF, Julian
 Grundschule Dachwigmännliche Schüler D5:584:58+1:16
18468
NEIDHARDT, Jonas
 WLV Mäbendorfmännliche Schüler D5:594:59+1:17
19431
WERNER, Erik
 Grundschule Dachwigmännliche Schüler C6:005:00+1:18
20437
JUST, Niklas
 Grundschule Dachwigmännliche Schüler D6:035:02+1:21
21476
SORKALE, Timo
 SV Witterdamännliche Schüler D6:045:04+1:22
22405
STAACK, Benedikt
 Luisenthaler SVmännliche Schüler D6:105:08+1:28
23436
PLÖDEREDER, Romeo
 Grundschule Dachwigmännliche Schüler D6:115:09+1:29
24470
MÜLLER, Richard
 GS Gebeseemännliche Schüler D6:135:11+1:31
25439
APFELSTÄDT, Jonas
 Grundschule Dachwigmännliche Schüler D6:145:11+1:32
26408
PFAUCH, Paul
 Luisenthaler SVmännliche Schüler E6:185:15+1:36
27473
VOIGT, Moritz
 FSV 1950 Gothamännliche Schüler E6:215:17+1:39
28440
BÄTZ, Florian
 Grundschule Dachwigmännliche Schüler E6:395:32+1:57
29478
GRIMM, Philipp
 männliche Schüler D6:545:45+2:12
30435
KIPPEL, Hannes
 Grundschule Dachwigmännliche Schüler D7:075:56+2:25
31471
JANNICK, Hornung
 Grundschule Gebeseemännliche Schüler D7:236:09+2:41
32430
HÜBEL, Robert
 Grundschule Dachwigmännliche Schüler C7:316:16+2:49
33428
HEDDEN, Tom
 Grundschule Dachwigmännliche Schüler C7:376:21+2:55
34432
LINDNER, Hannes
 Grundschule Dachwigmännliche Schüler D7:456:28+3:03
35477
LEMM, Yannik
 männliche Schüler E8:427:15+4:00
36481
SCHEITLER, Jonathan
 männliche Schüler C9:137:41+4:31
Sievietes
1465
WORCH, Alexandra
 SV Creaton Großengotternweibliche Schüler C4:453:58---
2413
WILLING, Alicia
 Luisenthaler SVweibliche Schüler D4:564:07+0:11
3464
MÜLLER, Marlen
 SSV Erfurt Nordweibliche Schüler C5:024:11+0:17
4441
MÜLLER, Marissa
 Grundschule Dachwigweibliche Schüler C5:084:17+0:23
5461
WEIß, Vanessa
 USV Erfurtweibliche Schüler C5:124:20+0:27
6427
WILLING, Henriette
 WSV Oberhof 05 e.V.weibliche Schüler C5:134:21+0:28
7448
GÜNTHER, Franziska
 Grundschule Dachwigweibliche Schüler D5:174:24+0:32
8400
JUVIER, Dèsirèe
 ESC Erfurtweibliche Schüler C5:194:26+0:34
9452
JACOB, Samantha
 Staatl. Regelschule An der Fasanweibliche Schüler C5:204:26+0:35
10453
KULLMANN, Henrike
 Gernrodeweibliche Schüler D5:274:32+0:42
11466
ANDERS, Christl Maria
 ESC Erfurtweibliche Schüler D5:354:39+0:50
12411
ANGERSTEIN, Celine
 Grundschule Gebeseeweibliche Schüler C5:364:40+0:51
13403
JAHN, Miriam
 ESC Erfurtweibliche Schüler D5:384:41+0:53
14455
FRÜBING, Jasmin
 SV Emsetalweibliche Schüler D5:454:47+1:00
15442
GÜNTHER, Samantha
 Grundschule Dachwigweibliche Schüler C5:494:51+1:04
16409
STAACK, Myriel
 Luisenthaler SVweibliche Schüler C6:115:09+1:26
17474
VOIGT, Antonia
 FSV 1950 Gothaweibliche Schüler D6:165:13+1:31
18401
KOCH, Charlotte
 GS Rastenbergweibliche Schüler E6:185:15+1:33
19456
WENIGE, Linda
 Lauffreunde Gothaweibliche Schüler C6:215:17+1:36
20417
GÖTZ, Emma
 Elxlebenweibliche Schüler D6:305:25+1:45
21414
REUß, Josi
 Luisenthaler SVweibliche Schüler E6:335:28+1:48
22445
SCHLENZIG, Joanne
 Grundschule Dachwigweibliche Schüler D6:375:31+1:52
23412
HANNEMANN, Juliane
 Hasslebenweibliche Schüler D6:415:34+1:56
24462
KARPE, Alexandra
 Grundschule Dachwigweibliche Schüler D6:435:36+1:58
25480
BRILL, Mikkeline
 ESV LOK Erfurtweibliche Schüler D6:495:41+2:04
26421
PERSCH, Jasmin
 Elxlebenweibliche Schüler D6:525:43+2:07
27443
KERSTEN, Jessica
 Grundschule Dachwigweibliche Schüler C6:535:44+2:08
28444
PANSE, Anna Lena
 Grundschule Dachwigweibliche Schüler D6:565:47+2:11
29457
HEINKE, Elly
 Dachwigweibliche Schüler D7:045:53+2:19
30446
BAUER, Jennifer
 Grundschule Dachwigweibliche Schüler D7:055:54+2:20
31472
WITZMANN, Lena
 SV Optima Erfurtweibliche Schüler E7:456:28+3:00
32449
ZUBILLER, Lara
 Grundschule Dachwigweibliche Schüler D7:566:37+3:11
33458
GLOGOWSKI, Velice Reneé
 Dachwigweibliche Schüler D8:307:05+3:45
34447
STEGER, Jodie
 Grundschule Dachwigweibliche Schüler D8:387:11+3:53
35497
KAHL, Dorothea
 weibliche Schüler C8:467:19+4:01
36450
LERCHE, Angelina
 Grundschule Dachwigweibliche Schüler E8:487:20+4:03
37422
PERSCH, Vivien
 Kühnhausenweibliche Schüler E9:207:47+4:35