SPORTident TimingSV Breitunger Lauftreff e.V. und IG BVO

5. Breitunger Pleßlauf

Breitungen 24.08.2008

5. Breitunger Pleßlauf

Breitungen 24.08.2008

 

Rezultāti 5. Breitunger Pleßlauf

   
VietaNr.Vārds Dzimšanas gadsKlubsLaiksmin/kmStarpība 
Männer M20
1642
FISCHER, André
 1987FVS Jena1:22:063:53---
2633
MONTAG, Tino
 1984SV Normania Treffurt1:29:584:16+7:52
3710
GREIFZU, Roman
 1981SV Unterweid1:34:564:30+12:50
4683
RÖMHILD, Thomas
 1979Bremen1:44:004:56+21:54
5719
ZIMMERMANN, Florian
 1982LG Bärenfang Suhl1:46:185:02+24:12
6670
BLAMBERG, Nils
 1985Ausdauerarena Immelborn1:49:115:10+27:05
7697
HOFFMANN, Stefan
 1984Herges-Hallenberg2:13:006:18+50:54
Männer M30
1651
LINK, Dietmar
 1974SV TU Ilmenau1:40:154:45---
2682
KUTTKAT, Dirk
 1978RSV Meiningen1:43:534:55+3:38
3679
HELLER, Jens
 1978Immelborn1:49:075:10+8:52
4650
LAURENT, Yves
 1974Bosch1:51:355:17+11:20
5666
DITTBRENNER, Matthias
 1974Lauftreff Breitungen1:55:445:29+15:29
6734
DIEHLER, Peter
 1978Leheslen2:03:135:50+22:58
Männer M35
1681
NEIDHARDT, Stefan
 1973Rennsteiglaufverein Suhl1:25:064:02---
2698
WIESEMANN, Holger
 1970SV Normania Treffurt1:32:134:22+7:07
3103
MONTAG, Holger
 1971Sv Normania Treffurt1:33:404:26+8:34
4643
FLEISCHER, Stefan
 1970SV Veilsdorf1:35:214:31+10:15
5727
SCHWARZER, Mario
 1971Rhöner WSV1:38:154:40+13:09
6708
HASENPUSCH, Mike
 1973TSV Waltershausen1:39:584:44+14:52
7694
ULRICH, Jan
 1971Schmalkalden LV1:41:154:48+16:09
8716
HOLLITZER, Olaf
 1969Stedtfelder Rennsteigfreunde1:41:394:49+16:33
9771
HERBST, Thomas
 1969Rhöner WSV1:43:074:53+18:01
10705
STAUCHE, Ronny
 1972Ettenhausen1:46:005:01+20:54
11634
KRAMER, Michael
 1969SV Lauftreff Breitungen e. V.1:46:515:04+21:45
12617
MITTELSDORF, Mark
 1972Infanterieschule Hammelburg1:47:265:05+22:20
13706
GENSLER, Jan
 1973TSV Mellrichstadt1:47:345:06+22:28
14653
HÄRTER, Stefan
 1971Sportteam-STEINBACH Meiningen1:48:495:10+23:43
15616
KOCH, Marco
 1971Meininger Mountainbike Club e.V.1:49:465:12+24:40
16669
STAPF, Enrico
 1971TSV Ostheim1:57:385:35+32:32
17728
ZACHER, Frank
 1969Wolfsburg-Unkeroda2:00:425:43+35:36
18652
FISCHER, Michael
 1973FC 02 Barchfeld2:03:055:50+37:59
Männer M40
1620
SCHRADER, Bernd
 1964PSV Meiningen1:25:194:02---
2644
MAHRT, Jörg
 1967Stedtfelder Rennsteigfreunde1:26:444:07+1:25
3667
STÖCKERT, Dieter
 1967TSV Ostheim1:32:214:23+7:02
4655
KRAUSE, Steffen
 1966Sportteam-STEINBACH Meiningen1:35:034:30+9:44
5688
KURTZ, Ralf
 1965Erfurt1:37:114:37+11:52
6725
BORBONUS, Andreas
 1966Fit und run Weimar1:40:404:46+15:21
7701
BAUMBACH, Frank
 1967LG PEFRA1:42:054:50+16:46
8736
TRAUTMANN, Heiko
 1965TLC Mühlhausen1:49:335:11+24:14
9732
DITTMAR, Stephan
 1966LV Schmalkalden1:49:595:13+24:40
10714
STOLTMANN, Jörg
 1968Stedtfelder Rennsteigfreunde1:50:355:14+25:16
11671
KORELL, Friedhelm
 1967TSV Ostheim v. d. Rhön1:50:425:15+25:23
12731
STIELER, Cliff
 1965Erfurt1:50:525:15+25:33
13619
HEILWAGEN, René
 1967Ruhla OT Thal1:51:225:17+26:03
14687
REINHARDT, Steffen
 1967Rhöner WSV1:55:185:28+29:59
15635
BIERAU, Ronald
 1966Immelborn1:59:125:39+33:53
16723
ZÖSCHE, Karsten
 1964KSZU Meiningen2:01:225:45+36:03
17618
POLLER, Peter
 1964Paar-Runners Kaltenborn2:12:166:16+46:57
18733
LÄMMERHIRT, Torsten
 1965DAV Inselberg Brotterode2:26:186:56+1:00:59
Männer M45
1702
BECKER, Lars
 1962SG Glücksbrunn Schweina1:32:044:22---
2695
REINHARDT, Horst
 1963Vicktoria Mechterstädt1:35:194:31+3:15
3707
MONTAG, Andreas
 1959SV Normania Treffurt1:35:544:33+3:50
4722
BING, Holger
 1959Rhöner WSV1:39:514:44+7:47
5645
SCHNEIDER, Detlef
 1960LG Friedrichroda1:46:405:04+14:36
6693
DIETSCH, Thomas
 1962LV Schmalkalden1:46:485:04+14:44
7621
WENZEL, Maik
 1962Laufteam Herzog-Georg-Apotheke1:48:245:08+16:20
8622
HARTMANN, Lutz
 1961Weilar1:50:255:14+18:21
9657
SCHWEIGERT, Dr. Uwe
 1960Bosch1:50:275:14+18:23
10689
RASCHE, Harald
 19591. TSV 1990 Bad Salzungen1:50:555:16+18:51
11704
GASTERSTEDT, Ralf
 1962Unkeroda1:51:045:16+19:00
12699
LAUDAGE, Steffen
 1962Floh-Seligenthal1:52:045:19+20:00
13658
HEIDERICH, Ronald
 1963Bosch1:54:205:25+22:16
14624
DRESCHER, Karl-Heinz
 1962Bad Salzungen1:54:375:26+22:33
15712
BAUMEYER, Frank
 1962Sv Schleusungen 901:56:175:31+24:13
16718
LANGE, Heiko
 1963LG Bärenfang Suhl1:56:295:31+24:25
17672
ERNST, Hartmut
 1959Diedorf1:56:355:32+24:31
18685
SCHNEIDER, Roland
 1960Mehmels1:56:405:32+24:36
19636
RÖMHILD, Jürgen
 1963Bremen2:05:165:56+33:12
20623
SCHLECHTWEG, Matthias
 1962Schmalkalden2:11:256:14+39:21
21709
STORCH, Lutz
 1961Erdinger Alkoholfrei2:17:396:31+45:35
Männer M50
1668
SCHOLZ, Klaus
 1958Wernshausen1:38:404:41---
2720
BRINKEL, Stephan
 1957SV Mihla1:41:554:50+3:15
3703
FRIEDL, Horst
 1958TSV Hoechheim1:44:424:58+6:02
4649
DIETZEL, Georg
 1956Kaltensundheim1:48:385:09+9:58
5625
SAUERBREY, Klaus
 1955Obermaßfeld1:52:095:19+13:29
6659
STEINBACH, Jochen
 1954Sportteam-STEINBACH Meiningen2:02:145:47+23:34
7646
OTTO, Diethelm
 1954Tambach-Dietharz2:02:445:49+24:04
Männer M55
1660
WAHL, Martin
 1950WSV Oberhof1:24:043:59---
2626
BRACHMANN, Kurt
 1951Das Meininger Theater1:40:074:44+16:03
3647
GREBHAHN, Bernd
 1950WSV Oberhof1:41:254:49+17:21
4675
IFFERT, Karl
 1952Wernshausen1:42:374:52+18:33
5639
KIESEL, Erwin
 1951TSV Rannungen1:44:524:58+20:48
6627
BERNDT, Roland
 1951SV Erlkönig e. V.1:51:135:16+27:09
7638
RÖßLER, Jürgen
 19511. TSV 1990 Bad Salzungen1:51:305:17+27:26
8677
LISCHKA, Karl
 1950MT Melsungen1:51:485:18+27:44
9717
STÄDTLER, Manfred
 1951TSV 05 Utendorf1:53:515:24+29:47
Männer M60
1721
STRAUB, Günter
 1946TSV Münnerstadt1:44:424:58---
2680
HOLLAND-NELL, Karl-Heinz
 1946RLV - Steinbach-Hallenberg1:47:095:05+2:27
3713
SCHLIEFKE, Waldemar
 1947Sv Mihla1:51:115:16+6:29
4691
LIEBE, Gert
 1945Grün-Weiss Schönstedt2:11:306:14+26:48
5628
SUßDORF, Jürgen
 1944GMRLV2:16:576:29+32:15
Männer M65
1715
STEFAN, Reinhold
 1943Bad Salzungen1:42:484:52---
2640
KEß, Siegfried
 1940TSV Rannungen1:51:325:17+8:44
3724
RATHMANN, Dieter
 1939SV Schmalkalden 042:04:505:55+22:02
Männer M70
1661
DIELE, Horst
 1936MT Melsungen2:03:285:51---
männliche Jugend A
1729
KRUG, Salomon
 1989Cross COUNTRY LICKING HIGH SCHOO1:39:134:42---
2662
LINDENHAHN, Philipp
 1990Sünna1:42:124:50+2:59
Frauen W20
1629
DRESCHER, Katharina
 1985Jena1:57:325:34---
Frauen W30
1641
ABE, Sandy
 1975SV Lauftreff Breitungen e. V.1:50:015:13---
Frauen W35
1630
KOCH, Heike
 1972TSSC-ERFURT1:54:125:25---
2730
JAENECKE, Susanne
 1970Erfurt2:01:315:46+7:19
Frauen W40
1726
KRETZER, Uta
 1964Fit und run Weimar1:43:454:55---
2737
PROBST, Christine
 1966Dolmarhoppers Christes1:53:515:24+10:06
3631
SAUER, Antje
 1967Laufteam Herzog-Georg-Apotheke1:56:455:32+13:00
4735
TRAUTMANN, Katrin
 1967TLC Mühlhausen1:57:295:34+13:44
5632
POLLER, Evelyn
 1965Paar-Runners Kaltenborn2:12:166:16+28:31
6686
HOFMANN, Gabi
 19661. TSV 1990 Bad Salzungen2:13:006:18+29:15
Frauen W45
1665
HOPF, Andrea
 1959Langenfeld2:13:006:18---
2684
MALSCH, Antje
 1961WSV 07 Steinbach2:19:236:37+6:23
Frauen W50
1648
KLEINE, Viola
 1957WSV Oberhof2:06:416:00---
2678
BALDAUF, Ute
 1955WSV Brotterode2:07:306:02+0:49
weibliche Jugend A
1690
RASCHE, Thea
 19901. TSV Bad Salzungen1:51:025:16---