SPORTident TimingSV Grün-Weiß Tanna

37. Tannaer Silvesterlauf

Tanna 31.12.2008

37. Tannaer Silvesterlauf

Tanna 31.12.2008

 

Rezultāti 37. Tannaer Silvesterlauf

VietaNr.Vārds KlubsLaiksmin/kmStarpība
Männer M20
1282
MEIßGEIER, Markus
 LG Hof32:213:14---
2366
THOMAE, Enrico
 LG Vogtland34:223:26+2:01
3411
RICHTER, Stefan
 IFL Hof35:583:36+3:37
4326
ROGLER, Konrad
 LG Hof36:123:37+3:51
5412
SCHATZ, Bastian
 IFL Hof39:153:55+6:54
6309
PETRI, Carl-Phillipp
 LG Hof39:563:59+7:35
7361
STÖHR, Markus
 Saalburg-Ebersdorf40:524:05+8:31
8407
GEILER, Michael
 TSV 1872 Langenwetzendorf40:594:06+8:38
9464
SCHÜPPEL, Danny
 Raila42:184:14+9:57
10123
BLUMENSTEIN, Patrick
 MC Neustadt/O.42:404:16+10:19
11414
GEBHARDT, Steve
 SV Grün Weiss Tanna43:054:19+10:44
12273
LÖSCHE, Jörg
 Pöhl44:214:26+12:00
13287
MÜLLER, Rico
 VfB Schleiz46:104:37+13:49
14475
GÖLLER, Maik
 LSV 49 Oettersdorf46:554:41+14:34
15300
NEUPERT, Karsten
 Tanna47:234:44+15:02
16338
SCHINDLER, Andreas
 TB Regenstauf47:444:46+15:23
17101
ANDRÄ, Michael
 LSV 49 Oettersdorf48:474:53+16:26
18320
REITER, Frank
 VfB Pausa49:564:59+17:35
19142
DIETEL, Andreas
 Tanna51:355:10+19:14
20399
ZWOLINSKI, Florian
 Neustadt51:495:11+19:28
21311
PICKER, André
 LSV 49 Oettersdorf52:095:13+19:48
22385
WIEDUWILD, Robby
 Schöndorf52:245:14+20:03
23165
ESCHRICH, Steffen
 Laufgruppe Langenbach55:525:35+23:31
DNF193
GÖLLER, Maik
 LSV 49 Oettersdorf
Männer M30
1220
JAHREIS, Nico
 SV Fortuna Gefell35:323:33---
2168
FISCHER, Sven
 Rot Weiß Knau41:444:10+6:12
3247
KÖHLER, Jürgen
 Lf Hirschberg42:494:17+7:17
4146
DORRAUSCH, Ronny
 MC Neustadt/O.42:504:17+7:18
5243
KUMMER, René
 Plauen43:534:23+8:21
6268
LUFT, Enrico
 Triathlon Jena e.V.45:384:34+10:06
7346
SCHUSTER, Mario
 VfB Pausa45:524:35+10:20
8110
BECK, Kay
 LSV Zollgrün 80 e. V46:024:36+10:30
9460
SCHIEBEL, Tino
 FFW Tanna46:384:40+11:06
10325
RODEHAU, Jens
 LSV Zollgrün 80 e. V47:194:44+11:47
11303
OERTEL, Andreas
 LSV Zollgrün 80 e. V47:524:47+12:20
12141
DAßLER, Andre
 LSV 49 Oettersdorf48:274:50+12:55
13202
HERZOG, Domenik
 Medizin Zoppoten48:554:53+13:23
14471
SCHULZ, Denny
 KSV Pausa50:195:02+14:47
15470
HOFFMANN, Silvio
 KSV Pausa50:205:02+14:48
16469
RÜDIGER, Mirko
 LSV 49 Oettersdorf54:145:25+18:42
Männer M35
1237
KRESSIN, Andreas
 IFL Hof37:173:44---
2117
BERNHUBER, Bernd
 LG Hof37:333:46+0:16
3358
STRAßBURG, Ringo
 LG Vogtland38:223:50+1:05
4465
MÜLLER, Alexander
 LG Hallerstein/Schwarzenbach40:264:02+3:09
5227
KLOPP, David
 SV Falkenstein43:114:19+5:54
6150
DÖRFEL, Matthias
 SG Unterkoskau43:304:21+6:13
7354
STEUDEL, Lars
 VfB Pausa45:524:35+8:35
8474
STOPPE, Mario
 Trie-Hauer-Schleiz46:254:38+9:08
9171
GAHREIS, Heiko
 MC Neustadt/O.47:284:45+10:11
10473
MICHEL, Stefan
 IFL Frankenwald48:014:48+10:44
11386
WILLIG, Erik
 Gefell48:184:50+11:01
12130
BROßMANN, Patrick
 MC Neustadt/O.48:314:51+11:14
13218
ILLGEN, Christoph
 Volkmannsdorf49:004:54+11:43
14215
HÖFER, Heiko
 Kirschkau49:184:56+12:01
15409
SACHSCHRÖDER, Kay
 Falkenstein49:184:56+12:01
16180
GERING, Christian
 SV Plauen49:204:56+12:03
17477
MÜLLER, Ronny
 Pörmitz57:265:44+20:09
Männer M40
1466
WOLFRUM, Volkmar
 TV Münchberg35:313:33---
2177
GEIST, Torsten
 LV Einheit Greiz38:273:50+2:56
3344
SCHULTHEß, Torsten
 Plauen38:403:52+3:09
4201
HERZIG, Jörg
 LG Hof38:423:52+3:11
5387
WINDMÜLLER, Uwe
 SV Grün Weiß Bernau41:344:10+6:03
6330
RUDOLPH, Steffen
 Iron Mind42:304:15+6:59
7467
FISCHER, Sven
 Rodau47:134:43+11:42
8131
BRUHN, Stefan
 Weltwitz1:05:386:34+30:07
Männer M45
1334
RÖPPISCHER, Jörg
 Turbine Hohenwarte43:174:20---
2390
WITZGALL, Reinhard
 SGB Stadtsteinach43:254:20+0:08
3175
GEILKE, Thomas
 Netschkau44:014:24+0:44
4154
EBERHARDT, Volker
 Berlin45:094:31+1:52
5391
WUNDERLICH, Gerald
 Tennisclub Markneukirchen45:214:32+2:04
6742
LEEDER, Hans
 Leutenberg Weitläufer48:454:53+5:28
7267
LORENZ, Ralf
 ohne Verein51:185:08+8:01
8379
WARNAT, Peter
 SG Ebersdorf53:355:22+10:18
9403
DIESING, Lothar
 Hohenwarte54:255:26+11:08
10233
KNÖRNSCHILD, Steffen
 Hirschberg55:185:32+12:01
11257
LANGE, Thomas
 TSV Germania 1887 e.V.56:335:40+13:16
Männer M50
1345
SCHUSTER, Volker
 Mühltroff41:264:08---
2274
LÖSCHE, Jürgen
 Pöhl41:394:10+0:13
3205
HOFFMANN, Gerhard
 SV Grün Weiß Tanna47:254:44+5:59
4368
THOSS, Frank
 SSV Tierpersdorf48:154:49+6:49
5186
GOJ, Johannes
 SV Grün Weiß Tanna49:034:54+7:37
6241
KRÜGER, Andreas
 Knau53:235:20+11:57
7239
KROMBHOLZ, Kuno
 SG Dittersdorf55:405:34+14:14
8463
BERNDT, Klaus
 VS Meuselwitz58:335:52+17:07
Männer M55
1468
WAGNER, Manfred
 Blau-Weiß-Neustadt48:084:49---
2322
REUSCHEL, Reiner
 Ranspach52:235:14+4:15
Männer M60
1378
WALTHER, Manfred
 Rennsteiglaufverein47:274:44---
Männer M65
1306
PATZER, Günther
 Blau Weiß Neustadt49:494:59---
2462
SPRANGER, Karl-Heinz
 VS Meuselwitz54:065:25+4:17
Männer M70
1184
GIPSER, Klaus
 LV Einheit Greiz1:00:046:01---
männliche Jugend A
1413
SCHMUTZLER, Tobias
 IFL Hof36:243:38---
2198
HENNIG, Enrico
 Vfb Schleiz38:313:51+2:07
3164
ERDMANN, Johannes
 TSV Germania 1887 e.V.42:354:16+6:11
4167
FISCHER, Patrick
 Hof49:224:56+12:58
5357
STOLPER, Sebastian
 Schleiz51:545:11+15:30
männliche Jugend B
1276
MATTHES, Johannes
 SG Dittersdorf44:144:25---
Frauen W20
1163
ENK, Annemarie
 SV Langenbach49:414:58---
2136
CARL, Andrina
 VfR Phönix Oberböhmsdorf51:085:07+1:27
3162
ENK, Kathleen
 Laufgruppe Langenbach1:00:036:00+10:22
4151
DÖRRER, Lisa
 LG Vogtland1:04:206:26+14:39
5400
ZWOLINSKI, Anne
 Weltwitz1:05:386:34+15:57
Frauen W30
1347
SCHWARZ-SCHOLLEMANN, Sandy
 Laufgruppe Langenbach58:165:50---
Frauen W35
1253
LAGAUTE, Tanja
 SG Dittersdorf55:405:34---
Frauen W40
1133
BÜCHNER, Anette
 TSV Germania 1887 e.V.48:334:52---
2255
LANGE, Marion
 TSV Germania 1887 e.V.56:335:40+8:00
Frauen W45
1156
EHRHARDT, Petra
 Tanna51:215:08---
2135
CARL, Andrea
 VfR Phönix Oberböhmsdorf52:015:12+0:40
3329
ROSSNER-PEIKERT, Katrin
 LG Vogtland/SC Syrau53:435:22+2:22
4335
RÖPPISCHER, Kerstin
 Turbine Hohenwarte58:155:49+6:54
5461
LIEDTKE-SPRANGER, Ines
 VS Meuselwitz58:335:52+7:12