SPORTident TimingSG Motor Arnstadt

Alteburglauf 2009

Arnstadt 30.04.2009

Alteburglauf 2009

Arnstadt 30.04.2009

 

Rezultāti Alteburglauf 2009

VietaNr.Vārds Dzimšanas gadsKlubsGrupaLaiksmin/kmStarpība
Vīrieši
1991
VOßHAGE, Eric
 1996WSV SchmiedefeldAK 13 männlich4:524:04---
2960
KLEY, Paul
 1996SG Motor ArnstadtAK 13 männlich5:134:21+0:21
3906
QUEIßER, Willi
 2000IlmenauAK 9 männlich5:304:35+0:38
4935
ALBRECHT, nils
 1999WSV SchmiedefeldAK 10 männlich5:334:37+0:41
5943
GERNGROß, Thomas
 1970ThSV 1886 GeschwendaJedermannklasse männl.5:394:43+0:47
6953
HERZER, Nils
 2000LSV Lok ArnstadtAK 9 männlich5:454:47+0:53
7970
MACHALETT, Tony
 1996WSV ElgersburgAK 13 männlich5:594:59+1:07
8972
MÜLLER, Jan-Erik
 1999FV Hochsprung mit MusikAK 10 männlich6:055:04+1:13
9186
BÄNSCH, Phillip
 1996ArnstadtAK 13 männlich6:115:09+1:19
10996
WELLENDORF, Niklas
 2000SV 21 MarlishausenAK 9 männlich6:135:11+1:21
11954
HILL, Leonard
 1999SV 21 MarlishausenAK 10 männlich6:155:13+1:23
12909
LEUKERT, Florian
 1997ArnstadtAK 12 männlich6:185:15+1:26
13958
JAWORSKI, Norman
 1998LSV Lok ArnstadtAK 11 männlich6:225:19+1:30
14964
KRUGEL, Bendix
 1999SV 21 MarlishausenAK 10 männlich6:255:21+1:33
15945
GÖRLICH, Gordon
 2001FV Hochsprung mit MusikAK 8 männlich6:305:25+1:38
16990
VOIGT, Maximilian
 1998ArnstadtAK 11 männlich6:315:26+1:39
17957
HOFMANN, Jacob
 2001SV Eintracht FrankenhainAK 8 männlich6:315:26+1:39
18962
KOLODZIEJ, Max
 2000SV 21 MarlishausenAK 9 männlich6:325:26+1:40
19979
RENNER, Niklas
 1999FV Hochsprung mit MusikAK 10 männlich6:325:26+1:40
20969
LEUKERT, Daniel
 2001FV Hochsprung mit MusikAK 8 männlich6:325:26+1:40
21937
BRANDNER, Luis
 2000FV Hochsprung mit MusikAK 9 männlich6:335:28+1:41
22936
BLASCHCZOK, Sandro
 2000Ski CrawinkelAK 9 männlich6:355:29+1:43
23998
ZEIGER, Christian
 1999FV Hochsprung mit MusikAK 10 männlich6:365:30+1:44
24933
JUNGHANS, Robin
 1996GehrenAK 13 männlich6:395:32+1:47
25994
VOßHAGE, Nils
 1997WSV SchmiedefeldAK 12 männlich6:455:37+1:53
26132
STEINMANN, Constantin
 2000ArnstadtAK 9 männlich6:555:46+2:03
27907
MOKA, Max
 2002ArnstsdtAK 8 männlich7:035:52+2:11
28973
PFAUCH, Paul
 2001Luisenthaler SVAK 8 männlich7:326:17+2:40
29978
REICHE, Marius
 1997ArnstadtAK 12 männlich7:336:17+2:41
30939
DÖRING, Baldur Oskar
 2001LV Gothaer LandAK 8 männlich7:446:26+2:52
31955
HILL, Tom
 2003SV 21 MarlishausenAK 8 männlich8:247:00+3:32
32901
ANSORG, Zion-Elijah
 2002ArnstadtAK 8 männlich10:218:37+5:29
Sievietes
1992
VOßHAGE, Nell
 1997WSV SchmiedefeldAK 12 weiblich5:404:43---
2965
KUNKEL, Laura Pepina
 1998Ski CrawinkelAK 11 weiblich5:424:45+0:02
3997
WILLING, Alicia
 1999Luisenthaler SVAK 10 weiblich5:434:46+0:03
4986
STEIN, Marie
 1999FV Hochsprung mit MusikAK 10 weiblich5:454:47+0:05
5948
GÖRLICH, Sophia
 1998TTC HasenthalAK 11 weiblich5:504:52+0:10
6946
GÖRLICH, Luisa
 1998TTC HasenthalAK 11 weiblich6:045:04+0:24
7993
VOßHAGE, Nicola
 1997WSV SchmiedefeldAK 12 weiblich6:215:17+0:41
8963
KRANNICH, Michelle
 1998ThSV 1886 GeschwendaAK 11 weiblich6:295:24+0:49
9989
TRUTSCHEL, Vanessa
 1996ThSV 1886 GeschwendaAK 13 weiblich6:335:28+0:53
10902
PURWIEN, Marlene
 1999Lok ArnstadtAK 10 weiblich6:505:41+1:10
11941
EICHEL, Nathalie
 1995ThSV 1886 GeschwendaJedermannklasse weibl.6:555:46+1:15
12987
STREIßEL, Maria
 2001ThSV 1886 GeschwendaAK 8 weiblich6:585:49+1:18
13977
RATZ, Lara
 1999FV Hochsprung mit MusikAK 10 weiblich7:035:52+1:23
14947
GÖRLICH, Lydia
 1999FV Hochsprung mit MusikAK 10 weiblich7:115:59+1:31
15974
PÖPL, Joelle
 2000SV 21 MarlishausenAK 9 weiblich7:166:04+1:36
16966
KUNKEL, Lisa Martha
 1996Ski CrawinkelAK 13 weiblich7:206:07+1:40
17967
LANDMANN, Isabel
 1998SG Motor ArnstadtAK 11 weiblich7:216:07+1:41
18971
MERTEN, Linette
 2001GMRLV LangewiesenAK 8 weiblich7:276:13+1:47
19961
KNABE, Julia
 2000ThSV 1886 GeschwendaAK 9 weiblich7:316:16+1:51
20988
TÄUBIG, Carolin
 1997StadtilmAK 12 weiblich7:346:19+1:54
21975
PULS, Johanna
 1997ThSV 1886 GeschwendaAK 12 weiblich7:366:20+1:56
22956
HILLE, Nataly
 1999ArnstadtAK 10 weiblich7:386:22+1:58
23999
ZINZOW, Anne-Sophie
 2002FV Hochsprung mit MusikAK 8 weiblich7:476:29+2:07
24980
REUß, Josi
 2001Luisenthaler SVAK 8 weiblich7:516:32+2:11
25981
SCHEIDLER, Soraya
 2002Ski CrawinkelAK 8 weiblich7:576:37+2:17
26143
CAZIN, Johanna
 2004RudolstadtAK 8 weiblich8:016:41+2:21
27959
JÜTTNER, Sarah
 2001RLV LangewiesenAK 8 weiblich8:116:49+2:31
28976
RAABE, Lorett
 1969ThSV 1886 GeschwendaJedermannklasse weibl.8:196:56+2:39
29951
HARTUNG, Piera
 2001SV 21 MarlishausenAK 8 weiblich8:317:06+2:51
30910
BURGER, Yara
 2002MarlishausenAK 8 weiblich8:337:07+2:53
31944
GÖRLICH, Emilia
 2003TTC HasenthalAK 8 weiblich8:367:10+2:56
32982
SCHENZ, Alissa
 2000IchtershausenAK 9 weiblich9:337:58+3:53
33984
SCHUBERT, gisela
 1941olvweimarJedermannklasse weibl.9:347:58+3:54
34983
SCHENZ, Jana
 1972IchtershausenJedermannklasse weibl.9:347:58+3:54