SPORTident TimingTV Weißendorf e.V.

3. Weidatal Bike Marathon

Turnerheim Weißendorf bei Zeulenroda 26.07.2009

3. Weidatal Bike Marathon

Turnerheim Weißendorf bei Zeulenroda 26.07.2009

 

Rezultāti 3. Weidatal Bike Marathon

VietaNr.Vārds Dzimšanas gadsKlubsLaikskm/hStarpība
Herren
180
SIEGERT, Sebastian
 1984Team Biker-Boarder.de1:25:2423.51---
2132
AMELANG, Maik
 1982Team Biehler Bikewear1:28:3622.66+3:12
357
ROHDE, Alexander
 1984Müritz-Sportclub1:29:0322.54+3:39
4130
MEIERCORD, Björn
 1982Reichenbach1:33:2121.51+7:57
5135
ENGEL, Karsten
 1980Dresden1:33:5321.38+8:29
654
PESCHKE, Thomas
 1982RC Schloßbike Greiz1:34:3521.23+9:11
7139
ZSCHERNIG, Georg
 1983Tretmühle-Racingteam1:37:4220.55+12:18
866
OEHME, Ronald
 1988BIKER-BOARDER.DE1:39:2020.21+13:56
9141
KÜRSCHNER, Mirko
 1981Team Biehler Bike Wear1:43:1819.43+17:54
1071
ROCHAU, Sebastian
 1981Tretmühle-Racingteam1:45:2119.06+19:57
11116
ANDERS, Patrick
 1994RC Schloßbike Greiz1:46:4118.82+21:17
1224
SCHIERIG, Marcel
 1984Ritzelknacker Werdau1:46:4318.81+21:19
1384
DZIALEK, Michael
 1980Gera1:48:2118.53+22:57
1421
TISCHER, Georg
 1981Blind Chick Racing1:50:2218.19+24:58
1549
GRABSCH, Rene
 1983RC-Schloßbike Greiz1:52:2417.86+27:00
16112
GEGER, Michael
 1981Neugernsdorf1:52:4417.81+27:20
174
PÖHLMANN, Martin
 1982Zeulenroda1:56:2817.24+31:04
17374
KORN, wolfram
 1981Gera1:55:090.00+29:45
182
SCHROTH, Matthias
 1983Neustadt an der Orla1:58:5016.89+33:26
19398
ECKARDT, Michael
 1987Pößneck2:00:01+34:37
19102
RÜHLE, Andreas
 1982Bischofswerda2:00:5716.60+35:33
2039
JÄSCHKE, Ronny
 1980Langenwetzendorf2:01:0716.58+35:43
217
SCHRÖDER, Norman
 1984Kona Bongo Bongo2:01:1716.55+35:53
2299
PIERTZA, Kay
 1991Mylau2:02:2916.39+37:05
23100
LORENZ, Maik
 1980RC Schloßbike Greiz2:02:3116.39+37:07
2465
LAGAUDE, Jonas
 1993TSV Zeulenroda2:02:4716.35+37:23
2575
ZIPFEL, Martin
 1980Tri-Rad e.V.2:03:3816.24+38:14
2695
HIRSCH, Michael
 1984TRI RAD eV2:03:5216.21+38:28
27114
MERA, Sebastian
 19832:05:4315.97+40:19
27537
HIPPE, Thomas
 1982Team Kyfhäuser2:05:33+40:09
28134
KREBS, Robert
 1985Velowahn Elstertal Weida2:06:3815.85+41:14
2931
UNGLAUBE, Tino
 1989Apoldaer LV2:06:4815.83+41:24
3068
FOOS, Michael
 1980Team Rad n Roll Jena2:10:2415.40+45:00
3111
SCHRÖDER, Gordon
 1984Kona Bongo Bongo2:11:2415.28+46:00
32107
PRÜFERT, Ronny
 1989Ritzel Rocker BoBo2:12:5115.11+47:27
3350
SCHNEIDER, Oliver
 1980Mohlsdorf2:14:2114.94+48:57
34444
HOENEMANN, Jan
 1987Ritzelrocker Bobo2:16:210.00+50:57
3477
OSTROGORSKI, Rene´
 1990Wöhlsdorf2:23:3213.99+58:08
3538
PISCHEL, Patrick
 1982Team Kona Bongo Bongo2:27:5113.58+1:02:27
35325
MÖHRING, Gilbert
 19801. MTB Club Suhl Marathon Bikes2:25:44+1:00:20
3618
WINNER, Tom
 1992Gera2:28:3513.51+1:03:11
3732
MÜLLER, Torsten
 1981Stahl Schmiedefeld2:44:2212.21+1:18:58
3876
SCHÄFER, Carlo
 1985Münchenbernsdorf2:46:2812.06+1:21:04
39120
EHLERT, Torsten
 1980Bergteufel Racing Team3:19:4310.05+1:54:19
Senioren 1
1140
NAGEL, Lars
 1975Ambulanzmobile/SV Hartenstein1:30:3322.17---
2129
JURKSCHAF, Wolf
 1974Suhl1:30:3422.17+0:01
393
HERDER, Rico
 1974RSV Chemnitz1:30:4522.12+0:12
412
BECHER, Silvio
 1976www.TEAM-VOGTLAND.de1:34:2021.28+3:47
585
FRÖHLICH, Sven
 1971Team F.A.S.T.1:34:4421.19+4:11
6131
FLEISCHER, Marco
 1978Team Vogtland1:35:1921.06+4:46
733
FISCHER, Daniel
 1976CPSV1:36:3420.79+6:01
8117
MEIERCORD, Stefan
 1974RSG 52 Stouberg1:37:5720.50+7:24
983
EBERT, Thomas
 1978www.TEAM-VOGTLAND.de1:42:3719.56+12:04
1062
SCHÄDLICH, Jörg
 1972Auerbach1:44:4519.17+14:12
11111
FRITSCHE, Marcel
 1977Langenwetzendorf1:45:0419.11+14:31
1296
FILLSACK, André
 1974DKV Team Neff1:46:3418.84+16:01
1346
GIELEN, Andre
 1971Langenwetzendorf1:46:4818.80+16:15
14336
NEUPERT, Michael
 1973Team Erdinger Alkoholfrei1:46:58+21:34
1440
FRANZ, Andre
 1979Triebes1:50:0418.24+19:31
15122
WICHT, Andreas
 1973Scheichitz1:52:4117.82+22:08
1660
RUND, René
 1977Rockhausen1:53:2617.70+22:53
17110
HERKLOTZ, Rene
 1975Frauenstein1:53:3017.69+22:57
18106
WARMUTH, Christoph
 1976Triebes1:53:4817.64+23:15
1936
WERBER, Stefan
 1973XL-Singlespeeder Gera1:54:5817.46+24:25
20118
HÖßELBARTH, Rene
 1979Greiz1:58:0617.00+27:33
20304
SCHÄFER, Michael
 1975Jena1:56:210.00+26:52
21115
GÜNE, Tom
 1973Theuma1:58:2816.95+27:55
2213
PAVELT, Tom
 1975Silberfeld1:59:2316.82+28:50
231
CARL, Andre
 1978Triptis2:03:3916.24+33:06
2442
GERLITZ, Marco
 1972Erfurt2:04:0116.19+33:28
25125
HORX, Thomas
 1973RC-Dresden2:04:3616.11+34:03
2678
HENTSCHEL, Martin
 1978Leipzig2:05:4415.97+35:11
2756
GALLMEISTER, Birk
 1972SEBO Racing Team2:10:4415.36+40:11
27364
LOSCH, Christian
 1972Weimar2:07:54+37:21
28101
TIRSCHMANN, Ulf
 1973Team Biehler Bikewear2:12:1915.17+41:46
29298
SEGER, Jan
 1971Biehlerbikewear.com2:12:2215.17+41:49
3098
SCHWARZBACH, Tobias
 1976RSC Sieglitz Bad Lobenstein2:13:0415.09+42:31
3169
BRÖMEL, Gerald
 1973Jena2:16:4114.69+46:08
3272
PEXA, Christopher
 1976Team First Fitness2:17:0914.64+46:36
33109
HERRMANN, Peter
 1977Gera2:17:4514.57+47:12
3470
MACHUNZE, Thomas
 1976SV Glückauf Sondershausen e.V.2:18:1014.53+47:37
358
FRAUENDORF, Steffen
 1970Gera2:18:2514.50+47:52
36113
FRITSCHE, Ingolf
 1974Langenorla2:22:1514.11+51:42
36436
BRUHN, Matthias
 1971Pößneck2:20:140.00+49:41
3773
BLAU, uwe
 1973münchenbernsdorf2:22:2814.09+51:55
3858
MEISTER, Daniel
 1979MTB-Race-Team- Kaltenborn2:25:2613.80+54:53
3943
RENTSCH, Marco
 1972Triptis2:25:5013.77+55:17
4034
ROßMANN, Mike
 1973XL-Freerider Gera2:27:5613.57+57:23
4187
RAABE, Marcus
 1976Neustadt Orla2:31:0613.29+1:00:33
42119
HONERT, Steve
 1977Parchim2:36:5812.79+1:06:25
43123
WERNER, Lutz
 1972Gera2:43:0412.31+1:12:31
4459
KRAFCZYK, Alf
 1973RSV Kleinmühlingen/Zens2:45:0112.17+1:14:28
4561
HEINZE, Thomas
 1977Leipzig2:47:3711.98+1:17:04
46104
HEYMANN, Gunnar
 1971Magdeburg2:47:3811.98+1:17:05
4763
HANKE, Holger
 1970FC Wüstenselbitz2:54:4911.48+1:24:16
4823
KRAUßE, Thomas
 1979Pepper Pro Team2:56:0911.40+1:25:36
DSQ137
HOUKA, Markus
 1978RVC-Trieb
DSQ442
MUTH, Sebastian
 1978oRBEA Deutschland
Senioren 2
1126
HORVATH
 1968Hobbytraktorist1:29:3822.40---
216
BERGER, Andreas
 1969Team F.A.S.T.1:40:5019.91+11:12
3310
SPROTTE, Michael
 1969Kaulsdorf1:41:0719.85+11:29
441
STROBEL, Jörg
 1969Team Bikemike Pössneck1:43:3319.39+13:55
581
WOLFRAM, Falko
 1969MTB Erfurt e.v.1:50:0318.24+20:25
610
KLECZ, Klaus
 1959Burkhardtsdorf/OT Eibenberg1:54:2917.54+24:51
748
WORM, Erik
 1967www.elektro-worm.de1:58:5416.88+29:16
826
STIEHLER, Rainer
 1946Ritzelknacker1:58:5616.88+29:18
944
SCHUSTER, Marco
 1966Triebes1:59:0016.87+29:22
10138
RIPPIN, Peter
 1967Braunsdorf2:01:0416.58+31:26
1167
KORN, jens
 1969bad blankenburg2:01:2716.53+31:49
1252
WÜRZBERGER, Andreas
 1964Team green trail2:04:3916.11+35:01
1345
KREBS, Rainer
 1959Velowahn-Elstertal Gera2:05:2316.01+35:45
1427
SCHUSTER, René
 1969Ritzelknacker2:10:3715.37+40:59
1582
MICHALOPOULOS, Georgios
 1967vom Pott2:11:4215.24+42:04
1653
HELD, Matthias
 1961Plauen2:12:2415.16+42:46
17438
RAU, Rene
 1961RC Schloßbike Greiz2:12:330.00+42:55
17393
KRAUSE, Gerhard
 1949Fahrrad-Eberhardt Gotha2:15:2014.83+45:42
1879
HENSEL, Carsten
 1962Chemnitz2:15:4014.80+46:02
1919
WINNER, Stefan
 1967Gera2:16:4414.68+47:06
209
MITTELBERGER, Rene
 1969Gera2:18:1814.52+48:40
20443
GAßLER, Steffen
 1968Plauen2:18:160.00+48:38
2174
MELTKE, Oliver
 1967Jena2:18:2814.50+48:50
2222
KAYSER, carsten
 1968Triptis2:29:1613.45+59:38
2328
MÜLLER, Gert
 1953Stahl Schmiedefeld2:37:3412.74+1:07:56
2447
TRÄGER, Klaus
 1951Torgau2:37:3712.74+1:07:59
25124
WICHE, Joachim
 1958SKI-Verein Triebes2:43:4112.27+1:14:03
26105
LANGE, Nikolai
 1969Magdeburg2:48:0611.94+1:18:28
27121
PETEREIT, Karl-Heinz
 1950UNION Zwickau2:49:3811.83+1:20:00
2815
NAGEL, Jens
 1967Pößneck2:52:5111.61+1:23:13
29127
HOUSCHKA, Mario
 1966Radioactive Rudolstadt3:01:2511.07+1:31:47
30108
HENSELER, Frank
 1967Schleiz3:04:3810.87+1:35:00
DSQ97
TRÜLTZSCH, Wilfried
 1959AC Apolda
Damen
1133
GEHLERT, Stefanie
 1980Team Vogtland1:53:1417.73---
230
SCHAUB, Kristn
 1983Triebes1:57:5017.04+4:36
3428
HEDWIG, Lilian
 1987LTV Erfurt2:01:11+7:57
3453
DANNOWSKI, Anke
 1978ESV Dresden MBO2:04:06+10:52
355
PHILIPP, Christiane
 1971Berlin2:37:2812.75+44:14
4397
EULITZ, Gaby
 1983Tretmühle Racingteam/ SV Elbland2:11:06+17:52
464
JAWORIN, Ramona
 1961FC Wüstenselbitz2:54:4811.49+1:01:34
4307
MEISTER, Nicol
 1986Erfurt2:21:21+28:07
4356
HIEMER, Heike
 1966R.C. Radl Express Feucht2:06:28+13:14
5128
EULENSTEIN, Uta
 1968Saalfeld3:01:2611.07+1:08:12
635
SCHLOSSER, Kathleen
 1971Maibaumkomitee Taubenpreskeln3:12:5510.41+1:19:41
791
LEUPOLD, Carolin
 1989TSV Zeulenroda3:20:2010.02+1:27:06
DSQ136
FOOS, Tatjana
 1982Radn Roll