SPORTident TimingAgentur zielgerade

4. neuseen mountainbike cup 2009

Leipziger Neuseenland im BELANTIS Vergnügungspark Leipzig 27.09.2009

4. neuseen mountainbike cup 2009

Leipziger Neuseenland im BELANTIS Vergnügungspark Leipzig 27.09.2009

 

Rezultāti 4. neuseen mountainbike cup 2009

   
VietaNr.Vārds KlubsLaikskm/hStarpība 
Herren
13027
RUDOLPH, Martin
 Team Biehler Bikewear2:53:1830.47---
Aplis 1
11.59 km
24:21 (2)
28.56 km/h
Kopā: 24:21
Kopā: 11.59 km
 
Aplis 2
22.00 km
43:01 (2)
30.69 km/h
Kopā: 1:07:22
Kopā: 33.59 km
 
Aplis 3
22.00 km
42:39 (1)
30.95 km/h
Kopā: 1:50:01
Kopā: 55.59 km
 
Aplis 4
22.00 km
42:46 (1)
30.87 km/h
Kopā: 2:32:47
Kopā: 77.59 km
 
finišs
10.41 km
20:31 (1)
30.44 km/h
Kopā: 2:53:18
Kopā: 88.00 km
 
23013
ARNDT, Erik
 RC-Dresden2:54:3930.23+1:21
Aplis 1
11.59 km
24:23 (3)
28.52 km/h
Kopā: 24:23
Kopā: 11.59 km
 
Aplis 2
22.00 km
42:57 (1)
30.73 km/h
Kopā: 1:07:20
Kopā: 33.59 km
 
Aplis 3
22.00 km
42:41 (2)
30.93 km/h
Kopā: 1:50:01
Kopā: 55.59 km
 
Aplis 4
22.00 km
43:51 (2)
30.10 km/h
Kopā: 2:33:52
Kopā: 77.59 km
 
finišs
10.41 km
20:47 (2)
30.05 km/h
Kopā: 2:54:39
Kopā: 88.00 km
 
33026
SIEGERT, Sebastian
 Team Biker-Boarder.de3:10:2027.74+17:02
Aplis 1
11.59 km
24:17 (1)
28.64 km/h
Kopā: 24:17
Kopā: 11.59 km
 
Aplis 2
22.00 km
43:44 (3)
30.18 km/h
Kopā: 1:08:01
Kopā: 33.59 km
 
Aplis 3
22.00 km
49:03 (3)
26.91 km/h
Kopā: 1:57:04
Kopā: 55.59 km
 
Aplis 4
22.00 km
50:36 (3)
26.09 km/h
Kopā: 2:47:40
Kopā: 77.59 km
 
finišs
10.41 km
22:40 (3)
27.56 km/h
Kopā: 3:10:20
Kopā: 88.00 km
 
43005
LIPPMANN, David
 Dresden3:23:5925.88+30:41
Aplis 1
11.59 km
29:08 (6)
23.87 km/h
Kopā: 29:08
Kopā: 11.59 km
 
Aplis 2
22.00 km
48:31 (4)
27.21 km/h
Kopā: 1:17:39
Kopā: 33.59 km
 
Aplis 3
22.00 km
49:52 (4)
26.47 km/h
Kopā: 2:07:31
Kopā: 55.59 km
 
Aplis 4
22.00 km
52:22 (4)
25.21 km/h
Kopā: 2:59:53
Kopā: 77.59 km
 
finišs
10.41 km
24:06 (4)
25.92 km/h
Kopā: 3:23:59
Kopā: 88.00 km
 
53011
KERN, Robert
 Viba-Anschütz Team3:30:2425.10+37:06
Aplis 1
11.59 km
27:15 (4)
25.52 km/h
Kopā: 27:15
Kopā: 11.59 km
 
Aplis 2
22.00 km
55:19 (5)
23.86 km/h
Kopā: 1:22:34
Kopā: 33.59 km
 
Aplis 3
22.00 km
50:17 (5)
26.25 km/h
Kopā: 2:12:51
Kopā: 55.59 km
 
Aplis 4
22.00 km
52:52 (5)
24.97 km/h
Kopā: 3:05:43
Kopā: 77.59 km
 
finišs
10.41 km
24:41 (5)
25.30 km/h
Kopā: 3:30:24
Kopā: 88.00 km
 
63001
CLAUSSNITZER, Tobias
 SG Holzhau3:47:2123.22+54:03
Aplis 1
11.59 km
28:01 (5)
24.82 km/h
Kopā: 28:01
Kopā: 11.59 km
 
Aplis 2
22.00 km
1:04:26 (7)
20.49 km/h
Kopā: 1:32:27
Kopā: 33.59 km
 
Aplis 3
22.00 km
53:45 (6)
24.56 km/h
Kopā: 2:26:12
Kopā: 55.59 km
 
Aplis 4
22.00 km
56:12 (6)
23.49 km/h
Kopā: 3:22:24
Kopā: 77.59 km
 
finišs
10.41 km
24:57 (6)
25.03 km/h
Kopā: 3:47:21
Kopā: 88.00 km
 
73015
REUSCHEL, Franz
 LeipzigerTC 19903:57:1822.25+1:04:00
Aplis 1
11.59 km
29:37 (7)
23.48 km/h
Kopā: 29:37
Kopā: 11.59 km
 
Aplis 2
22.00 km
58:48 (6)
22.45 km/h
Kopā: 1:28:25
Kopā: 33.59 km
 
Aplis 3
22.00 km
1:00:26 (7)
21.84 km/h
Kopā: 2:28:51
Kopā: 55.59 km
 
Aplis 4
22.00 km
1:02:21 (7)
21.17 km/h
Kopā: 3:31:12
Kopā: 77.59 km
 
finišs
10.41 km
26:06 (7)
23.93 km/h
Kopā: 3:57:18
Kopā: 88.00 km
 
DNF3019
FLEISCHMANN, Sven
 Viba-Anschütz Team
 
Aplis 1
11.59 km
fehlt!  
--- km/h
 
Kopā: 11.59 km
 
Aplis 2
22.00 km
fehlt!  
--- km/h
 
Kopā: 33.59 km
 
Aplis 3
22.00 km
fehlt!  
--- km/h
 
Kopā: 55.59 km
 
Aplis 4
22.00 km
fehlt!  
--- km/h
 
Kopā: 77.59 km
 
finišs
10.41 km
fehlt!  
--- km/h
 
Kopā: 88.00 km
 
Masters 1 männlich
13031
ASSMANN, Guido
 Team Stein-Bikes // HRV Chemnitz2:50:4430.93---
Aplis 1
11.59 km
24:21 (3)
28.56 km/h
Kopā: 24:21
Kopā: 11.59 km
 
Aplis 2
22.00 km
42:55 (1)
30.76 km/h
Kopā: 1:07:16
Kopā: 33.59 km
 
Aplis 3
22.00 km
42:41 (3)
30.93 km/h
Kopā: 1:49:57
Kopā: 55.59 km
 
Aplis 4
22.00 km
42:19 (1)
31.19 km/h
Kopā: 2:32:16
Kopā: 77.59 km
 
finišs
10.41 km
18:28 (1)
33.82 km/h
Kopā: 2:50:44
Kopā: 88.00 km
 
23012
KUNZ, Ronald
 Ambulanzmobile Hartensteiner SV2:53:0030.52+2:16
Aplis 1
11.59 km
24:17 (1)
28.64 km/h
Kopā: 24:17
Kopā: 11.59 km
 
Aplis 2
22.00 km
43:00 (3)
30.70 km/h
Kopā: 1:07:17
Kopā: 33.59 km
 
Aplis 3
22.00 km
42:40 (1)
30.94 km/h
Kopā: 1:49:57
Kopā: 55.59 km
 
Aplis 4
22.00 km
42:47 (2)
30.85 km/h
Kopā: 2:32:44
Kopā: 77.59 km
 
finišs
10.41 km
20:16 (2)
30.82 km/h
Kopā: 2:53:00
Kopā: 88.00 km
 
33021
GLÄSSER, Mathias
 RC-Dresden2:54:4130.23+3:57
Aplis 1
11.59 km
24:17 (1)
28.64 km/h
Kopā: 24:17
Kopā: 11.59 km
 
Aplis 2
22.00 km
43:01 (4)
30.69 km/h
Kopā: 1:07:18
Kopā: 33.59 km
 
Aplis 3
22.00 km
42:40 (1)
30.94 km/h
Kopā: 1:49:58
Kopā: 55.59 km
 
Aplis 4
22.00 km
43:51 (4)
30.10 km/h
Kopā: 2:33:49
Kopā: 77.59 km
 
finišs
10.41 km
20:52 (4)
29.93 km/h
Kopā: 2:54:41
Kopā: 88.00 km
 
43000
ANDRACZEK, Ronald
 RC-Dresden.de2:54:4130.23+3:57
Aplis 1
11.59 km
24:23 (4)
28.52 km/h
Kopā: 24:23
Kopā: 11.59 km
 
Aplis 2
22.00 km
42:59 (2)
30.71 km/h
Kopā: 1:07:22
Kopā: 33.59 km
 
Aplis 3
22.00 km
42:42 (4)
30.91 km/h
Kopā: 1:50:04
Kopā: 55.59 km
 
Aplis 4
22.00 km
43:48 (3)
30.14 km/h
Kopā: 2:33:52
Kopā: 77.59 km
 
finišs
10.41 km
20:49 (3)
30.00 km/h
Kopā: 2:54:41
Kopā: 88.00 km
 
53016
HUSTER, Frank
 Leipzig3:14:4327.12+23:59
Aplis 1
11.59 km
25:51 (5)
26.90 km/h
Kopā: 25:51
Kopā: 11.59 km
 
Aplis 2
22.00 km
48:41 (5)
27.11 km/h
Kopā: 1:14:32
Kopā: 33.59 km
 
Aplis 3
22.00 km
47:37 (5)
27.72 km/h
Kopā: 2:02:09
Kopā: 55.59 km
 
Aplis 4
22.00 km
49:13 (5)
26.82 km/h
Kopā: 2:51:22
Kopā: 77.59 km
 
finišs
10.41 km
23:21 (6)
26.75 km/h
Kopā: 3:14:43
Kopā: 88.00 km
 
63009
NAUMANN, Marcel
 Muldental Biker e. V.3:20:4326.31+29:59
Aplis 1
11.59 km
28:23 (7)
24.50 km/h
Kopā: 28:23
Kopā: 11.59 km
 
Aplis 2
22.00 km
49:36 (6)
26.61 km/h
Kopā: 1:17:59
Kopā: 33.59 km
 
Aplis 3
22.00 km
48:49 (6)
27.04 km/h
Kopā: 2:06:48
Kopā: 55.59 km
 
Aplis 4
22.00 km
51:02 (6)
25.87 km/h
Kopā: 2:57:50
Kopā: 77.59 km
 
finišs
10.41 km
22:53 (5)
27.29 km/h
Kopā: 3:20:43
Kopā: 88.00 km
 
73017
XYLÄNDER, René
 Leipzig3:24:0525.87+33:21
Aplis 1
11.59 km
26:43 (6)
26.03 km/h
Kopā: 26:43
Kopā: 11.59 km
 
Aplis 2
22.00 km
50:03 (7)
26.37 km/h
Kopā: 1:16:46
Kopā: 33.59 km
 
Aplis 3
22.00 km
51:03 (7)
25.86 km/h
Kopā: 2:07:49
Kopā: 55.59 km
 
Aplis 4
22.00 km
52:03 (7)
25.36 km/h
Kopā: 2:59:52
Kopā: 77.59 km
 
finišs
10.41 km
24:13 (7)
25.79 km/h
Kopā: 3:24:05
Kopā: 88.00 km
 
Masters 2 männlich
13029
JESCHE, Silvio
 RV Germania Delitzsch3:04:1228.66---
Aplis 1
11.59 km
24:27 (1)
28.44 km/h
Kopā: 24:27
Kopā: 11.59 km
 
Aplis 2
22.00 km
43:36 (1)
30.28 km/h
Kopā: 1:08:03
Kopā: 33.59 km
 
Aplis 3
22.00 km
46:18 (1)
28.51 km/h
Kopā: 1:54:21
Kopā: 55.59 km
 
Aplis 4
22.00 km
48:16 (1)
27.35 km/h
Kopā: 2:42:37
Kopā: 77.59 km
 
finišs
10.41 km
21:35 (1)
28.94 km/h
Kopā: 3:04:12
Kopā: 88.00 km
 
23028
ULRICH, Rüdiger
 Eisleber RC3:19:2826.47+15:16
Aplis 1
11.59 km
26:44 (2)
26.01 km/h
Kopā: 26:44
Kopā: 11.59 km
 
Aplis 2
22.00 km
47:53 (2)
27.57 km/h
Kopā: 1:14:37
Kopā: 33.59 km
 
Aplis 3
22.00 km
47:36 (2)
27.73 km/h
Kopā: 2:02:13
Kopā: 55.59 km
 
Aplis 4
22.00 km
52:42 (2)
25.05 km/h
Kopā: 2:54:55
Kopā: 77.59 km
 
finišs
10.41 km
24:33 (2)
25.44 km/h
Kopā: 3:19:28
Kopā: 88.00 km
 
33007
DANKEL, Heiko
 C&C-Racing-Team3:27:1225.48+23:00
Aplis 1
11.59 km
28:40 (5)
24.26 km/h
Kopā: 28:40
Kopā: 11.59 km
 
Aplis 2
22.00 km
50:32 (3)
26.12 km/h
Kopā: 1:19:12
Kopā: 33.59 km
 
Aplis 3
22.00 km
49:01 (3)
26.93 km/h
Kopā: 2:08:13
Kopā: 55.59 km
 
Aplis 4
22.00 km
53:20 (3)
24.75 km/h
Kopā: 3:01:33
Kopā: 77.59 km
 
finišs
10.41 km
25:39 (4)
24.35 km/h
Kopā: 3:27:12
Kopā: 88.00 km
 
43004
WEILER, Alexander
 TV Fürstenwalde3:36:5724.34+32:45
Aplis 1
11.59 km
28:22 (3)
24.51 km/h
Kopā: 28:22
Kopā: 11.59 km
 
Aplis 2
22.00 km
52:08 (5)
25.32 km/h
Kopā: 1:20:30
Kopā: 33.59 km
 
Aplis 3
22.00 km
54:26 (6)
24.25 km/h
Kopā: 2:14:56
Kopā: 55.59 km
 
Aplis 4
22.00 km
56:58 (5)
23.17 km/h
Kopā: 3:11:54
Kopā: 77.59 km
 
finišs
10.41 km
25:03 (3)
24.93 km/h
Kopā: 3:36:57
Kopā: 88.00 km
 
53002
VAUPEL, Andreas
 Eiseber RC3:37:5624.23+33:44
Aplis 1
11.59 km
28:22 (3)
24.51 km/h
Kopā: 28:22
Kopā: 11.59 km
 
Aplis 2
22.00 km
50:51 (4)
25.96 km/h
Kopā: 1:19:13
Kopā: 33.59 km
 
Aplis 3
22.00 km
54:07 (5)
24.39 km/h
Kopā: 2:13:20
Kopā: 55.59 km
 
Aplis 4
22.00 km
58:33 (6)
22.54 km/h
Kopā: 3:11:53
Kopā: 77.59 km
 
finišs
10.41 km
26:03 (5)
23.98 km/h
Kopā: 3:37:56
Kopā: 88.00 km
 
63022
KÖLSCH, Wolfgang
 Team Ostwest Express3:38:5624.12+34:44
Aplis 1
11.59 km
29:11 (6)
23.83 km/h
Kopā: 29:11
Kopā: 11.59 km
 
Aplis 2
22.00 km
54:15 (6)
24.33 km/h
Kopā: 1:23:26
Kopā: 33.59 km
 
Aplis 3
22.00 km
54:02 (4)
24.43 km/h
Kopā: 2:17:28
Kopā: 55.59 km
 
Aplis 4
22.00 km
55:14 (4)
23.90 km/h
Kopā: 3:12:42
Kopā: 77.59 km
 
finišs
10.41 km
26:14 (6)
23.81 km/h
Kopā: 3:38:56
Kopā: 88.00 km
 
73014
ANDING, Ulf
 Team Bommelsberg3:50:0422.95+45:52
Aplis 1
11.59 km
29:34 (7)
23.52 km/h
Kopā: 29:34
Kopā: 11.59 km
 
Aplis 2
22.00 km
56:39 (7)
23.30 km/h
Kopā: 1:26:13
Kopā: 33.59 km
 
Aplis 3
22.00 km
57:41 (7)
22.88 km/h
Kopā: 2:23:54
Kopā: 55.59 km
 
Aplis 4
22.00 km
59:26 (7)
22.21 km/h
Kopā: 3:23:20
Kopā: 77.59 km
 
finišs
10.41 km
26:44 (7)
23.36 km/h
Kopā: 3:50:04
Kopā: 88.00 km
 
DSQ3030
SCHRADER, Rolf
 Berlin
 
Aplis 1
11.59 km
30:09  
23.06 km/h
 
Kopā: 11.59 km
 
Aplis 2
22.00 km
55:52  
23.63 km/h
 
Kopā: 33.59 km
 
Aplis 3
22.00 km
56:56  
23.19 km/h
 
Kopā: 55.59 km
 
Aplis 4
22.00 km
fehlt!  
--- km/h
 
Kopā: 77.59 km
 
finišs
10.41 km
25:16  
24.72 km/h
 
Kopā: 88.00 km
 
Tandem
13008
DENKE, Sebastian
 Team Ischgle3:42:2723.74---
Aplis 1
11.59 km
34:35 (1)
20.11 km/h
Kopā: 34:35
Kopā: 11.59 km
 
Aplis 2
22.00 km
51:42 (1)
25.53 km/h
Kopā: 1:26:17
Kopā: 33.59 km
 
Aplis 3
22.00 km
50:58 (1)
25.90 km/h
Kopā: 2:17:15
Kopā: 55.59 km
 
Aplis 4
22.00 km
59:50 (1)
22.06 km/h
Kopā: 3:17:05
Kopā: 77.59 km
 
finišs
10.41 km
25:22 (1)
24.62 km/h
Kopā: 3:42:27
Kopā: 88.00 km
 
Masters 2 weiblich
13050
REICHERT, Barbara
 Eisenach4:37:0919.05---
Aplis 1
11.59 km
37:55 (1)
18.34 km/h
Kopā: 37:55
Kopā: 11.59 km
 
Aplis 2
22.00 km
1:06:53 (1)
19.74 km/h
Kopā: 1:44:48
Kopā: 33.59 km
 
Aplis 3
22.00 km
1:10:50 (1)
18.64 km/h
Kopā: 2:55:38
Kopā: 55.59 km
 
Aplis 4
22.00 km
1:10:01 (1)
18.85 km/h
Kopā: 4:05:39
Kopā: 77.59 km
 
finišs
10.41 km
31:30 (1)
19.83 km/h
Kopā: 4:37:09
Kopā: 88.00 km