SPORTident TimingNordharzer RSG

2. Bad Harzburger MTB Marathon

Bad Harzburg 25.04.2010

2. Bad Harzburger MTB Marathon

Bad Harzburg 25.04.2010

 

Rezultāti 2. Bad Harzburger MTB Marathon

   
VietaNr.Vārds KlubsLaikskm/hStarpība 
Herren
15065
KREUCHLER, Christian
 Team Germina3:47:3022.42---
25020
DANOWSKI, Stefan
 TRENGADE3:51:1722.05+3:47
35067
MÜTZLITZ, Torsten
 Biehler Procycle3:58:1921.40+10:49
43019
PIEPER, Sven
 TrengaDe/DJK-Grafschaft4:01:0221.16+13:32
55035
GÖTZE, Danny
 Bad Bikes-Trek4:04:4420.84+17:14
65059
VETTERMANN, Arne
 MTBvD A-Team4:08:5620.49+21:26
75013
NÜTZSCHE, Olaf
 Focus BAD SALZDETFURTH racing4:10:0220.40+22:32
85045
PETSCHELEIT, Dirk
 RG Uni Hamburg4:19:0519.68+31:35
93012
NIPPERDEY, Johannes
 Nordharzer Racingteam4:20:0719.61+32:37
105066
MESSERSCHMIDT, Lars
 DDMC Solling e.V.4:20:2419.59+32:54
113075
ERBSE, Frank
 MBC Hannover/Team Saikls4:20:4919.55+33:19
125037
HEYER, Hans
 Saikls MTB Team Hannover4:20:5019.55+33:20
135033
GRÄFENSTEIN, Artjom
 RSC Wunstorf/Team Atelier Velo4:22:3519.42+35:05
145009
JESCHKE, Jan
 MTB Team Wolfsburg4:22:3919.42+35:09
155006
MARSCHLER, Frank
 Racing Mokkasin4:33:2618.65+45:56
165004
EICHHORN, Manuel
 vcw- wolfskult cycling4:34:2018.59+46:50
175012
SCHÖNE, Martin
 RC-Dresden4:35:5118.49+48:21
185068
ANDRACZEK, Ronald
 RC Dresden4:38:1218.33+50:42
195064
ZABEL, Markus
 MTB Erfurt4:39:2118.26+51:51
205047
REINEL, Mario
 Team SWB Radclub Bremen4:41:0318.15+53:33
215022
KROSCH, Silvio
 Bad Bikers MTB-Sport e.V.4:42:0118.08+54:31
225019
HERCHER, Steffen
 BENO Bikes Racing Team4:43:5717.96+56:27
235023
MISCHORR, Matthias
 Bad Bikers Wernigerode4:46:4717.78+59:17
245054
KRUG, Christian
 Nordharzer Racing Team4:49:2017.63+1:01:50
255070
ANLAUF, Philipp
 Bad Bikers Wernigerode4:57:2017.15+1:09:50
265038
HOPF, André
 RadUnion Halle e.V.4:58:2617.09+1:10:56
275030
FÖRSTE, David
 Bad Bikers - Wernigerode4:59:3017.03+1:12:00
285002
MEIER, Lars
 DDMC Solling e.V.5:03:4416.79+1:16:14
295051
URBICH, Enrico
 Bergamont Team Saalerad5:04:4216.74+1:17:12
305061
LINDNER, Robert
 Team Dachser Hamburg5:05:2816.70+1:17:58
315060
WEDEKIND, Immo
 RSC Göttingen5:06:1816.65+1:18:48
325063
AUGUSTYNIAK, Marvin
 RV Adler Goslar5:13:4716.25+1:26:17
335044
NAWROTH, Mike
 Troll-racing5:13:4916.25+1:26:19
345069
KUTSCHE, Lars
 Krähen Crosser5:17:4216.05+1:30:12
355055
JAHN, Olaf
 Dessau5:18:0716.03+1:30:37
365048
ROSSMANN, Dennis
 Triabolos Triathlon Hamburg e.V.5:37:3115.11+1:50:01
375053
NEUBERT, Markus
 Outdoorschule Nenana5:42:5114.88+1:55:21
DSQ5058
GLAUBITZ, Oliver
 Team Springe RV
 
DSQ5031
FÖRSTER, Torsten
 Bergamont Team Saalerad
 
DSQ5056
FUCHS, Matthias
 Adler Goslar
 
DSQ5062
FISCHER, Magnus
 MTSV Aerzen
 
DSQ5028
BREUER, Daniel
 Hamburg
 
DSQ5003
SAUERBIER, Werner
 Saubären TeAm
 
DSQ5034
GÜNTHER, Denny
 SG - Eintracht Ebendorf
 
DSQ5046
PIETRAS, Jan Patrick
 Magdeburg
 
DSQ5021
OETGEN, Marc
 RSC Lüneburg
 
DSQ5042
MEIER, Steffen
 Magdeburg
 
DSQ5050
SCHÖNBORN, Emanuel
 HRC Hannover
 
DSQ5027
ARENDT, Roland
 RSV `23 Braunschweig
 
Senioren
15005
HÜTER, Jörg
 BENO Bikes Racing Team3:56:0221.61---
23151
VAN DER SLOOT, Lars
 Team SWB Radclub Bremen3:56:2821.57+0:26
35049
SCHOLZE, Jens
 Team-Vogtland.de3:59:1521.32+3:13
45017
RODENBECK, Jürgen
 RSC Wunstorf4:05:1120.80+9:09
55041
KELLER, Harald
 Team R&S-Hamburg-Altona4:16:5619.85+20:54
65007
WEINKOPF, Uwe
 MTV Bad-Bevensen4:17:4319.79+21:41
75016
GAEDICKE, Oliver
 Team Bad Salzdetfurth Racing4:25:4619.19+29:44
85072
KOSSAK, Holger
 Bad Salzdetfurth Racing4:35:4818.49+39:46
95011
HANSCH, Jochen
 Focus BAD SALZDETFURTH racing4:36:5718.41+40:55
105071
HENNING, Andreas
 Bad Salzdetfurt Racing4:37:3418.37+41:32
115026
ILSEMANN, Marc
 Powerslide. Racing Team4:41:1318.14+45:11
125018
WIETZOREK, Peter
 Excelsior-Racing4:47:0617.76+51:04
135025
WACKER, Andreas
 RSC Rot Gold Bremen4:49:5317.59+53:51
145032
GERTH, Christopher
 Team R&S Hamburg Altona4:55:2817.26+59:26
155043
MEYER-ENGELKE, Stephan
 ATB Sport Hannover5:06:2616.64+1:10:24
165036
HALLMANN, Martin
 PSV Cycling Team Berlin5:24:4215.71+1:28:40
175057
GANDYRA, Stephan
 Team Springe RV5:43:1214.86+1:47:10
185001
LANGE, Dirk
 Neuhof5:48:1314.65+1:52:11
DSQ5040
KAISER, Diethard
 Tri-Speedys Peine
 
DSQ5024
ROKAHR, Holger
 Springe
 
DSQ5052
KÜPPER, Stephan
 Bückeburger Schlammpen
 
Damen
15039
JONES, Rebekah
 Bad Suderode6:34:4612.92---
DSQ5008
HÄDICKE, Simone
 Team NoLimit