SPORTident TimingBrockenlaufverein 1927 e.V.

40. Brockenlauf 2010

Ilsenburg 04.09.2010

40. Brockenlauf 2010

Ilsenburg 04.09.2010

 

Rezultāti 40. Brockenlauf 2010

VietaNr.Vārds Dzimšanas gadsKlubsLaiksmin/kmStarpība
männliche Schüler B
1865
WEIß, Sebastian
 1997wernigerode6:363:40---
2863
SCHMIDT, Florian
 1997Die Müggelheimer LapTop Läufer6:463:46+0:10
3864
SCHMIDT, Bastian
 1997Die Müggelheimer LapTop Läufer7:103:59+0:34
männliche Schüler C
1850
KABEL, Hannes
 2000ASV 1902 Sangerhausen6:483:47---
2857
BADSTÜBNER, Konstantin
 1999NSV Wernigerode6:523:49+0:04
3884
EYERMANN, Jakob
 20007:033:55+0:15
4882
RIETHMÜLLER, Danilo
 1999Skiverein Hasselfelde7:073:57+0:19
5858
BERKE, Arne
 2000NSV Wernigerode7:134:01+0:25
6868
HOPPSTOCK, Florian
 1999GHG Wernigerode7:194:04+0:31
7875
WERNER, Maximilian
 2000GS Thomas-Mann-Darlingerode7:204:04+0:32
8869
TOERNE, Paul
 2000SG Nordharz7:214:05+0:33
9880
KLUGE, Max
 1999Skiverein Hasselfelde7:304:10+0:42
10862
MATZKY, Leon
 2000SV Alemania Fohrde7:314:11+0:43
11881
FRÄSDORF, Jean-Michel
 2000Skiverein Hasselfelde7:394:15+0:51
12874
KUFFNER, Felix
 2000GS Thomas-Mann-Darlingerode7:464:19+0:58
13861
DÄHNN, Klaas
 1999SG Nordharz8:014:27+1:13
14859
GÜNNEL, Paul
 2000NSV Wernigerode8:014:27+1:13
15877
KRESSE, Elmar
 2000GS Francke WR8:104:32+1:22
16852
WAGNER, Thore
 2000FC Karlshorst8:114:33+1:23
17856
KLEMME, Arne
 2000LG TuS Lügde8:134:34+1:25
18887
ARMSTER, Luis
 1999Nix tun kann jeder8:154:35+1:27
19851
WAGNER, Tim
 2000FC Karlshorst8:154:35+1:27
20885
WEBER, Franz
 2000SV Pesterwitz8:264:41+1:38
21878
MAAROUF, Ibrahim
 2000GHG Wernigerode8:264:41+1:38
22854
MENSCH, Manfred
 2000Harzer LA-Club 20068:364:47+1:48
23866
WÜNSCH, Leon
 2000Grundschule Stapelburg9:115:06+2:23
24867
SAFT, Heinz-Peter
 2000Harzblickschule Wernigerode10:065:37+3:18
männliche Schüler D
1777
GRIMMECKE, Jannis
 2002NSV Wernigerode6:583:52---
2784
HOCKE, Wayne
 2001WSV Benneckenstein7:164:02+0:18
3871
DONNER, Jakob
 2001SG Nordharz7:214:05+0:23
4782
HÖNIG, Max
 2002TuS Elbingerode7:224:05+0:24
5764
LANGE, Moritz
 2001GS Prinzess Ilse Ilsenburg7:284:09+0:30
6772
HACKBARTH, Lukas
 2001GS A.Schweitzer Stapelburg7:564:25+0:58
7779
KÖLLNER, Hans
 2001NSV Wernigerode7:574:25+0:59
8787
BRUNS, Benedikt
 2002Grundschule Stapelburg8:014:27+1:03
9793
EHMANN, Nico
 2001GS Thomas-Mann-Darlingerode8:094:32+1:11
10768
TREUTHARDT, Justin
 2002GS Prinzess Ilse Ilsenburg8:134:34+1:15
11765
LANGE, Hannes
 2002GS Prinzess Ilse Ilsenburg8:144:34+1:16
12870
MEINCK, Johannes
 2001SG Nordharz8:164:35+1:18
13767
STÖTZNER, Lucas
 2001GS Prinzess Ilse Ilsenburg8:244:40+1:26
14783
HEMPEL, Paul
 2001USV TU Dresden8:254:41+1:27
15780
ZORN, Tom
 2001NSV Wernigerode8:474:53+1:49
16745
LIETZE, Lucas
 2002Förderschule Pestalozzi9:025:01+2:04
17774
SCHWALM, Lukas
 2002GS A.Schweitzer Stapelburg9:035:02+2:05
18761
KASTNER, Lukas Justin
 2001Grundschule Diesterweg WR9:105:05+2:12
19794
HEIDRICH, Erik
 2002GS Thomas-Mann-Darlingerode9:175:10+2:19
20795
FISCHER, Ben
 2001GS Thomas-Mann-Darlingerode9:175:10+2:19
21776
WILLGEROTH, Luis
 2001GS A.Schweitzer Stapelburg9:225:12+2:24
22775
WALTER, Niclas
 2001GS A.Schweitzer Stapelburg9:345:19+2:36
23797
LEßMANN, Martin
 2001GS Thomas-Mann-Darlingerode9:345:19+2:36
24796
APPELT, Hannes
 2001GS Thomas-Mann-Darlingerode9:435:24+2:45
25785
RIECHE, Paul-Marten
 2001WSV Benneckenstein9:595:33+3:01
26781
ABEL, Pascal
 2001SG Nordharz10:015:34+3:03
27771
DIPPE, Marvin
 2002GS A.Schweitzer Stapelburg10:065:37+3:08
28769
WEDDE, Louis
 2002GS Prinzess Ilse Ilsenburg10:135:41+3:15
29742
KLAUE, Tim-Jonas
 2001Freie GS Veckenstedt10:155:41+3:17
30757
DERKSEN, Twan
 2002Basisschüle De Poort10:275:49+3:29
31773
KERSTEN, Lukas
 2001GS A.Schweitzer Stapelburg10:405:56+3:42
32770
ZIMMERMANN, Mark
 2001GS Prinzess Ilse Ilsenburg15:048:22+8:06
männliche Schüler E
1743
RIETHMÜLLER, Dario
 2003Skiverein Hasselfelde7:484:20---
2750
MAI, Lewis
 20038:064:30+0:18
3759
ABERA, Charos
 2003Harzer LA-Club 20068:134:34+0:25
4788
AHREND, Robert
 20038:454:52+0:57
5789
GEISLER, Henning
 2004GS Thomas-Mann-Darlingerode9:115:06+1:23
6873
KEFFEL, Johannes
 2002GS Thomas-Mann-Darlingerode9:135:07+1:25
7753
KÖNIG, Leon-Michele
 2004GS Prinzess Ilse Ilsenburg9:245:13+1:36
8755
WOLF, Oliver
 2003GS Prinzess Ilse Ilsenburg10:065:37+2:18
9792
LAU, Liam
 2003GS Prinzess Ilse Ilsenburg10:445:58+2:56
10746
EINAR, Luca
 2004Kita Eichholz10:455:58+2:57
11704
EYERMANN, Ruben
 2006KiGa Kunterbunt Drübeck10:556:04+3:07
12888
ARMSTER, Lasse
 2005Nix tun kann jeder11:096:11+3:21
13799
FRENZEL, Eddy
 2003GS Thomas-Mann-Darlingerode11:116:13+3:23
14756
MARKIEWICZ, Simon
 2004Grundschule Stapelburg11:176:16+3:29
15754
VOLKMAR, Jannis
 2004GS Prinzess Ilse Ilsenburg11:376:27+3:49
16889
MESCH, Romario
 2004GS Darlingerode13:227:26+5:34
17786
BORCHERS, Moritz
 2003Grundschule Stapelburg13:487:40+6:00
18837
LIPPMANN, Jannik
 200414:197:57+6:31
weibliche Schüler B
1821
RÖßLER, Michelle
 1997Harz-Gebirgslauf Wernigerode6:533:49---
2817
HOPSTOCK, Lisa
 1998Harzer LA-Club 20067:164:02+0:23
3823
SCHENK, Liesbeth
 1997Harz-Gebirgslauf Wernigerode7:224:05+0:29
4829
HAHNE, Kim-Sophia
 1998WSV Benneckenstein7:454:19+0:52
5825
STALLMANN, Lena
 1998NSV Wernigerode7:524:22+0:59
6827
WOITSCHIK, Catharina
 1998NSV Wernigerode8:084:31+1:15
7814
BÖHME, Elisa
 1998Die Müggelheimer LapTop Läufer8:094:32+1:16
8835
PIPER, Anne-Pauline
 1998NSV WR8:164:35+1:23
9826
STETTIN, Johanna
 1998NSV Wernigerode8:214:38+1:28
10815
SCHILLING, Marie
 1998Gym G. Hautmann Wernigerode8:274:41+1:34
11824
PAETZEL, Paulina
 1998NSV Wernigerode9:065:04+2:13
weibliche Schüler C
1808
GLEICHMANN, Lea
 2000NSV Wernigerode7:043:56---
2809
SCHÖKEL, Frederike
 1999NSV Wernigerode7:164:02+0:12
3810
WILLE, Carly
 2000NSV Wernigerode7:224:05+0:18
4860
WAGNER, Telse
 2000NSV Wernigerode7:274:08+0:23
5833
HERBER, Laura
 1999Skiverein Hasselfelde7:364:13+0:32
6812
VOLKMANN, Alina
 2000SG Nordharz7:534:23+0:49
7838
HACKBARTH, Lisa
 1999Rot-Weiß Abbenrode8:114:33+1:07
8813
MIEHE, Gina
 2000WSV Benneckenstein8:154:35+1:11
9731
BEHRENDS, Elisa
 2000NSV Wernigerode8:214:38+1:17
10807
MEIER, Josephine
 2000Nix tun kann jeder8:274:41+1:23
11811
SCHREINERT, Alina
 2000SC Potsdam8:284:42+1:24
12806
RINGLEB, Sarah-Emely
 2000GS A.Schweitzer Stapelburg8:454:52+1:41
13832
KUFFNER, Lisa
 1999SKS Goethe Ilsenburg8:454:52+1:41
14834
KÖLLNER, Vanessa
 1999NSV WR9:015:01+1:57
15803
HARTING, Nina
 2000GS A.Schweitzer Stapelburg9:065:04+2:02
16839
AUST, Lotta
 2000Sv Rotation Halle9:105:05+2:06
17801
BERKE, Leonie
 2000GS A.Schweitzer Stapelburg9:265:14+2:22
18800
RIßMANN, Laureen
 2000GS Prinzess Ilse Ilsenburg9:565:31+2:52
19830
MÜLLER, Emily
 2000GS Thomas-Mann-Darlingerode10:135:41+3:09
20802
GREINER, Lisa
 2000GS A.Schweitzer Stapelburg10:155:41+3:11
DNF845
MEIER, Miriam
 2000GS A.Schweitzer Stapelburg
DNF804
LUMME, Deborah
 2000GS A.Schweitzer Stapelburg
weibliche Schüler D
1728
PALMER, Sarah-Michelle
 2001Harz-Gebirgslauf Wernigerode7:234:06---
2719
WEHRMANN, Anette
 2001GS Prinzess Ilse Ilsenburg7:454:19+0:22
3721
ZEIDLER, Anna-Magdalena
 2001GS Prinzess Ilse Ilsenburg7:594:26+0:36
4732
GÄRTNER, Gesa
 2001NSV Wernigerode8:084:31+0:45
5748
SOSNA, Marie-Sophie
 2001HGL Wernigerode8:194:37+0:56
6714
FRIEDRICH, Gina
 2001GS Prinzess Ilse Ilsenburg8:234:40+1:00
7840
AUST, Ronja
 2002Turbine Halle8:354:46+1:12
8744
SCHMIDT, Georgia
 2001Skiverein Hasselfelde8:434:50+1:20
9729
KLEMME, Imke
 2002LG TuS Lügde9:115:06+1:48
10710
ALEITHE, Pauline
 2001GS Prinzess Ilse Ilsenburg9:225:12+1:59
11733
SUTTKUS, Maja
 2002WSV Benneckenstein9:255:14+2:02
12723
JERZEMBEK, Julia
 2002GS A.Schweitzer Stapelburg9:275:15+2:04
13722
BUCKENAUER, Angelina
 2002GS A.Schweitzer Stapelburg9:395:22+2:16
14715
FRUTH, Anne
 2002GS Prinzess Ilse Ilsenburg9:405:22+2:17
15730
BEHRENDS, Carina
 2002NSV Wernigerode9:455:25+2:22
16716
OCHMANN, Josie
 2002GS Prinzess Ilse Ilsenburg9:455:25+2:22
17738
BRÜNING, Sarah Michelle
 2001Gs Thomas-Mann-Darlingerode9:525:29+2:29
18735
DÜFERT, Ilka
 2001Zusamaltheim10:025:34+2:39
19718
SCHNEIDER, Leonie
 2001GS Prinzess Ilse Ilsenburg10:055:36+2:42
20724
KOESTERKE, Julia
 2002GS A.Schweitzer Stapelburg10:185:43+2:55
21711
DIETRICH, Isabell
 2002GS Prinzess Ilse Ilsenburg10:305:50+3:07
22712
DILCHER, Lara Leonie
 2001GS Prinzess Ilse Ilsenburg10:315:50+3:08
23739
SCHRADER, Elena
 2001GS Thomas-Mann-Darlingerode10:475:59+3:24
24836
SÜDEKUM, Alina
 2002GS Prinzess Ilse Ilsenburg11:086:11+3:45
25717
SCHELZER, Lena
 2001GS Prinzess Ilse Ilsenburg11:126:13+3:49
26740
PFEIFER, Annika
 2001GS Thomas-Mann-Darlingerode11:166:16+3:53
27841
MÜLLER, Anna
 2002GS Prinzess Ilse Ilsenburg11:246:20+4:01
28734
SCHWAHN, Vanessa
 2001Grundschule Stapelburg13:087:18+5:45
weibliche Schüler E
1706
MENSCH, Melinda
 2003Harzer LA-Club 20068:074:31---
2749
WINKLER, Tessa
 20038:264:41+0:19
3709
HAHNE, Sina
 2003WSV Benneckenstein9:095:05+1:02
4707
BRANDECKER, Lea
 2004Harz-Gebirgslauf Wernigerode9:165:09+1:09
5705
KLUSMANN, Joelina
 2003Wedel9:205:11+1:13
6708
JAESCHKE, Lisa-Monique
 2003NSV Wernigerode9:285:16+1:21
7703
KUBE, Karolin
 2003GS Prinzess Ilse Ilsenburg10:315:50+2:24
8842
HAUSER, Nia
 2004Ganztagsschule Stadtfeld WR10:385:55+2:31
9747
RÖHSE, Alicia Zarah
 2003GS Benneckenstein10:586:05+2:51
10701
HILDEBRANDT, Joy
 2004GS Prinzess Ilse Ilsenburg11:136:14+3:06
11700
FRIESE, Anastasia
 2003GS Prinzess Ilse Ilsenburg11:386:28+3:31
12702
HÖLZNER, Maria
 2004GS Prinzess Ilse Ilsenburg12:377:01+4:30
13844
FESTERLING, Lilli
 2004Kita Reddeber/Minsleben13:367:34+5:29
14843
HANIKA, Darla
 2003GS Stapelburg13:547:43+5:47