SPORTident TimingNordharzer RSG

4. Bad Harzburger Bio Racer Bike-Marathon

Bad Harzburg 29.04.2012

4. Bad Harzburger Bio Racer Bike-Marathon

Bad Harzburg 29.04.2012

 

Rezultāti 4. Bad Harzburger Bio Racer Bike-Marathon

   
VietaNr.Vārds KlubsLaikskm/hStarpība 
Herren
11022
EICHHORN, Manuel

GER
Nordharzer RSG50:0122.79---
Aplis 1
12.80 km
34:36 (1)
22.20 km/h
Kopā: 34:36
Kopā: 12.80 km
 
Ziel
6.20 km
15:25 (1)
24.13 km/h
Kopā: 50:01
Kopā: 19.00 km
 
21059
MORGENSTERN, Martin
 Nordharzer RSG51:1522.24+1:14
Aplis 1
12.80 km
35:47 (2)
21.46 km/h
Kopā: 35:47
Kopā: 12.80 km
 
Ziel
6.20 km
15:28 (2)
24.05 km/h
Kopā: 51:15
Kopā: 19.00 km
 
31062
LENGER, Dennis
 Nordharzer RSG54:5620.75+4:55
Aplis 1
12.80 km
38:16 (3)
20.07 km/h
Kopā: 38:16
Kopā: 12.80 km
 
Ziel
6.20 km
16:40 (3)
22.32 km/h
Kopā: 54:56
Kopā: 19.00 km
 
41066
MEYER, Carsten
 Bad Bikers MTB-Sport e.V.56:3620.14+6:35
Aplis 1
12.80 km
38:16 (3)
20.07 km/h
Kopā: 38:16
Kopā: 12.80 km
 
Ziel
6.20 km
18:20 (8)
20.29 km/h
Kopā: 56:36
Kopā: 19.00 km
 
51032
REISSAUS, Stephan

GER
Halle57:1719.90+7:16
Aplis 1
12.80 km
40:12 (5)
19.10 km/h
Kopā: 40:12
Kopā: 12.80 km
 
Ziel
6.20 km
17:05 (4)
21.78 km/h
Kopā: 57:17
Kopā: 19.00 km
 
61006
SÖLTER, Marcus

GER
TEAM ELBINGERODE57:4019.77+7:39
Aplis 1
12.80 km
40:17 (6)
19.06 km/h
Kopā: 40:17
Kopā: 12.80 km
 
Ziel
6.20 km
17:23 (5)
21.40 km/h
Kopā: 57:40
Kopā: 19.00 km
 
71055
KREIE, Carsten
 NRT1:00:3518.82+10:34
Aplis 1
12.80 km
43:02 (8)
17.85 km/h
Kopā: 43:02
Kopā: 12.80 km
 
Ziel
6.20 km
17:33 (6)
21.20 km/h
Kopā: 1:00:35
Kopā: 19.00 km
 
81058
BLUMRODT, Henrik

GER
RC Endspurt Herford1:01:2018.59+11:19
Aplis 1
12.80 km
42:57 (7)
17.88 km/h
Kopā: 42:57
Kopā: 12.80 km
 
Ziel
6.20 km
18:23 (9)
20.24 km/h
Kopā: 1:01:20
Kopā: 19.00 km
 
91028
HARTMANN, Lutz

GER
Wernigerode1:01:5518.41+11:54
Aplis 1
12.80 km
44:01 (9)
17.45 km/h
Kopā: 44:01
Kopā: 12.80 km
 
Ziel
6.20 km
17:54 (7)
20.78 km/h
Kopā: 1:01:55
Kopā: 19.00 km
 
101085
HELLER, Mathias
 Veckenstedt1:05:1317.48+15:12
Aplis 1
12.80 km
45:57 (10)
16.71 km/h
Kopā: 45:57
Kopā: 12.80 km
 
Ziel
6.20 km
19:16 (11)
19.31 km/h
Kopā: 1:05:13
Kopā: 19.00 km
 
111029
HEINRICHS, Tom

GER
Bad Harzburg1:05:2717.42+15:26
Aplis 1
12.80 km
46:01 (11)
16.69 km/h
Kopā: 46:01
Kopā: 12.80 km
 
Ziel
6.20 km
19:26 (12)
19.14 km/h
Kopā: 1:05:27
Kopā: 19.00 km
 
121025
HEGER, Roland

GER
Burgdorf1:06:2717.16+16:26
Aplis 1
12.80 km
47:27 (13)
16.19 km/h
Kopā: 47:27
Kopā: 12.80 km
 
Ziel
6.20 km
19:00 (10)
19.58 km/h
Kopā: 1:06:27
Kopā: 19.00 km
 
131050
RÖPKE, Jan
 Nordharzer RSG1:08:2916.65+18:28
Aplis 1
12.80 km
47:54 (14)
16.03 km/h
Kopā: 47:54
Kopā: 12.80 km
 
Ziel
6.20 km
20:35 (16)
18.07 km/h
Kopā: 1:08:29
Kopā: 19.00 km
 
141082
GREIBE, Hannes
 MTV Schöningen1:08:5116.56+18:50
Aplis 1
12.80 km
48:46 (15)
15.75 km/h
Kopā: 48:46
Kopā: 12.80 km
 
Ziel
6.20 km
20:05 (14)
18.52 km/h
Kopā: 1:08:51
Kopā: 19.00 km
 
151003
GERBING, Timo

GER
Eulenexpress1:09:1816.45+19:17
Aplis 1
12.80 km
49:23 (16)
15.55 km/h
Kopā: 49:23
Kopā: 12.80 km
 
Ziel
6.20 km
19:55 (13)
18.68 km/h
Kopā: 1:09:18
Kopā: 19.00 km
 
161004
HAASE, Thomas

GER
NRT / Bad Bikes1:10:2216.20+20:21
Aplis 1
12.80 km
49:32 (17)
15.50 km/h
Kopā: 49:32
Kopā: 12.80 km
 
Ziel
6.20 km
20:50 (17)
17.86 km/h
Kopā: 1:10:22
Kopā: 19.00 km
 
171083
KÜHN, Michael
 MTV Schöningen1:12:5315.64+22:52
Aplis 1
12.80 km
50:27 (18)
15.22 km/h
Kopā: 50:27
Kopā: 12.80 km
 
Ziel
6.20 km
22:26 (19)
16.58 km/h
Kopā: 1:12:53
Kopā: 19.00 km
 
181033
RUDOLPH, Dirk

GER
Magdeburg1:15:2015.13+25:19
Aplis 1
12.80 km
54:13 (19)
14.17 km/h
Kopā: 54:13
Kopā: 12.80 km
 
Ziel
6.20 km
21:07 (18)
17.62 km/h
Kopā: 1:15:20
Kopā: 19.00 km
 
191008
SCHLÜTER, Andrew

GER
Andrew1:15:2515.12+25:24
Aplis 1
12.80 km
54:58 (20)
13.97 km/h
Kopā: 54:58
Kopā: 12.80 km
 
Ziel
6.20 km
20:27 (15)
18.19 km/h
Kopā: 1:15:25
Kopā: 19.00 km
 
201020
ZAMARO, Rafal

POL
SC Polonia Hannover1:18:0514.60+28:04
Aplis 1
12.80 km
47:23 (12)
16.21 km/h
Kopā: 47:23
Kopā: 12.80 km
 
Ziel
6.20 km
30:42 (23)
12.12 km/h
Kopā: 1:18:05
Kopā: 19.00 km
 
211027
REUMUTH, Georg

GER
Stiftung Wadentest1:19:2214.36+29:21
Aplis 1
12.80 km
55:59 (21)
13.72 km/h
Kopā: 55:59
Kopā: 12.80 km
 
Ziel
6.20 km
23:23 (20)
15.91 km/h
Kopā: 1:19:22
Kopā: 19.00 km
 
221063
BAU, Falk
 Aschersleben1:24:3713.47+34:36
Aplis 1
12.80 km
1:00:22 (22)
12.72 km/h
Kopā: 1:00:22
Kopā: 12.80 km
 
Ziel
6.20 km
24:15 (21)
15.34 km/h
Kopā: 1:24:37
Kopā: 19.00 km
 
231019
THÖNE, Heiko

GER
Prowell Team Harzblut1:30:0512.65+40:04
Aplis 1
12.80 km
1:04:39 (23)
11.88 km/h
Kopā: 1:04:39
Kopā: 12.80 km
 
Ziel
6.20 km
25:26 (22)
14.63 km/h
Kopā: 1:30:05
Kopā: 19.00 km
 
DSQ3255
KNÖDEL, Oliver
 Nordhausen
 
Aplis 1
12.80 km
45:04  
17.04 km/h
 
Kopā: 12.80 km
 
Ziel
6.20 km
fehlt!  
--- km/h
 
Kopā: 19.00 km
 
Senioren über 50 Jahre
11001
MÖHWALD, Bernhard

GER
RSV Nachterstedt52:0121.92---
Aplis 1
12.80 km
36:12 (1)
21.22 km/h
Kopā: 36:12
Kopā: 12.80 km
 
Ziel
6.20 km
15:49 (1)
23.52 km/h
Kopā: 52:01
Kopā: 19.00 km
 
11057
SORANNO, Guiseppe
 Prowell Team Harzblut1:10:0116.28---
Aplis 1
12.80 km
50:30 (12)
15.21 km/h
Kopā: 50:30
Kopā: 12.80 km
 
Ziel
6.20 km
19:31 (5)
19.06 km/h
Kopā: 1:10:01
Kopā: 19.00 km
 
21005
WEHNHARDT, Rene

GER
Uponor58:0819.61+6:07
Aplis 1
12.80 km
40:24 (2)
19.01 km/h
Kopā: 40:24
Kopā: 12.80 km
 
Ziel
6.20 km
17:44 (2)
20.98 km/h
Kopā: 58:08
Kopā: 19.00 km
 
21017
HAJUNGA, Gero

GER
Ballenstedt1:10:2316.20+0:22
Aplis 1
12.80 km
50:17 (10)
15.27 km/h
Kopā: 50:17
Kopā: 12.80 km
 
Ziel
6.20 km
20:06 (9)
18.51 km/h
Kopā: 1:10:23
Kopā: 19.00 km
 
31066
TAESCHEN, Joachim
 Bad Harzburg1:21:1914.02+11:18
Aplis 1
12.80 km
55:06 (18)
13.94 km/h
Kopā: 55:06
Kopā: 12.80 km
 
Ziel
6.20 km
26:13 (22)
14.19 km/h
Kopā: 1:21:19
Kopā: 19.00 km
 
31068
MEIER-PLATE, Dirk
 MTB Team Wolfsburg1:01:1618.61+9:15
Aplis 1
12.80 km
43:15 (3)
17.76 km/h
Kopā: 43:15
Kopā: 12.80 km
 
Ziel
6.20 km
18:01 (3)
20.65 km/h
Kopā: 1:01:16
Kopā: 19.00 km
 
41051
RÖPKE, Dirk
 Nordharzer RSG1:03:2517.98+11:24
Aplis 1
12.80 km
45:10 (4)
17.00 km/h
Kopā: 45:10
Kopā: 12.80 km
 
Ziel
6.20 km
18:15 (4)
20.38 km/h
Kopā: 1:03:25
Kopā: 19.00 km
 
51061
KAMERAU, Frank

GER
Team Springe1:06:5817.02+14:57
Aplis 1
12.80 km
46:51 (5)
16.39 km/h
Kopā: 46:51
Kopā: 12.80 km
 
Ziel
6.20 km
20:07 (10)
18.49 km/h
Kopā: 1:06:58
Kopā: 19.00 km
 
61065
CHIOUT, Thomas
 Kaufungen1:08:2716.65+16:26
Aplis 1
12.80 km
48:37 (6)
15.80 km/h
Kopā: 48:37
Kopā: 12.80 km
 
Ziel
6.20 km
19:50 (7)
18.76 km/h
Kopā: 1:08:27
Kopā: 19.00 km
 
71009
NIEHUS, Andre

GER
Bad Harzburg1:08:3316.63+16:32
Aplis 1
12.80 km
48:57 (8)
15.69 km/h
Kopā: 48:57
Kopā: 12.80 km
 
Ziel
6.20 km
19:36 (6)
18.98 km/h
Kopā: 1:08:33
Kopā: 19.00 km
 
81002
VAN DEN BERG, Thomas

GER
Wolfsburg1:09:0716.49+17:06
Aplis 1
12.80 km
48:39 (7)
15.79 km/h
Kopā: 48:39
Kopā: 12.80 km
 
Ziel
6.20 km
20:28 (13)
18.18 km/h
Kopā: 1:09:07
Kopā: 19.00 km
 
91084
TOMIC, Toni
 Team Harzblut1:10:2216.20+18:21
Aplis 1
12.80 km
50:24 (11)
15.24 km/h
Kopā: 50:24
Kopā: 12.80 km
 
Ziel
6.20 km
19:58 (8)
18.63 km/h
Kopā: 1:10:22
Kopā: 19.00 km
 
101035
KÖHLER, Stefan

GER
Focus Rapiro Racing Team Bad sSalzdetfurth1:10:3916.14+18:38
Aplis 1
12.80 km
49:37 (9)
15.48 km/h
Kopā: 49:37
Kopā: 12.80 km
 
Ziel
6.20 km
21:02 (16)
17.69 km/h
Kopā: 1:10:39
Kopā: 19.00 km
 
111007
GRUNDMANN, Mike

GER
Derenburg1:11:1416.00+19:13
Aplis 1
12.80 km
50:40 (13)
15.16 km/h
Kopā: 50:40
Kopā: 12.80 km
 
Ziel
6.20 km
20:34 (14)
18.09 km/h
Kopā: 1:11:14
Kopā: 19.00 km
 
121013
BIERMANN, Holger

GER
Fun-Devil-Biker1:11:1616.00+19:15
Aplis 1
12.80 km
51:03 (14)
15.04 km/h
Kopā: 51:03
Kopā: 12.80 km
 
Ziel
6.20 km
20:13 (11)
18.40 km/h
Kopā: 1:11:16
Kopā: 19.00 km
 
131012
KUPKE, Steffen

GER
Prowell Team Harzblut1:12:1015.80+20:09
Aplis 1
12.80 km
51:55 (16)
14.79 km/h
Kopā: 51:55
Kopā: 12.80 km
 
Ziel
6.20 km
20:15 (12)
18.37 km/h
Kopā: 1:12:10
Kopā: 19.00 km
 
141011
HOPPE, Matthias

GER
Nörten-Hardenberg1:12:3115.72+20:30
Aplis 1
12.80 km
51:16 (15)
14.98 km/h
Kopā: 51:16
Kopā: 12.80 km
 
Ziel
6.20 km
21:15 (17)
17.51 km/h
Kopā: 1:12:31
Kopā: 19.00 km
 
151070
GREIKE, Jörg
 MTV Schöningen1:14:1915.34+22:18
Aplis 1
12.80 km
53:38 (17)
14.32 km/h
Kopā: 53:38
Kopā: 12.80 km
 
Ziel
6.20 km
20:41 (15)
17.99 km/h
Kopā: 1:14:19
Kopā: 19.00 km
 
161021
ZIERENBERG, Heiko

GER
SG Stern Braunschweig1:21:2314.01+29:22
Aplis 1
12.80 km
59:07 (19)
12.99 km/h
Kopā: 59:07
Kopā: 12.80 km
 
Ziel
6.20 km
22:16 (18)
16.71 km/h
Kopā: 1:21:23
Kopā: 19.00 km
 
171015
ELGER, Guido

GER
Goslar1:27:0013.10+34:59
Aplis 1
12.80 km
1:03:20 (22)
12.13 km/h
Kopā: 1:03:20
Kopā: 12.80 km
 
Ziel
6.20 km
23:40 (19)
15.72 km/h
Kopā: 1:27:00
Kopā: 19.00 km
 
181018
SUE, Jörg

GER
Sportstadt Bad Gandersheim1:28:2912.88+36:28
Aplis 1
12.80 km
1:03:06 (21)
12.17 km/h
Kopā: 1:03:06
Kopā: 12.80 km
 
Ziel
6.20 km
25:23 (21)
14.66 km/h
Kopā: 1:28:29
Kopā: 19.00 km
 
191037
PAECH, Stefan

GER
Porta Westfalica1:29:5612.68+37:55
Aplis 1
12.80 km
1:04:42 (23)
11.87 km/h
Kopā: 1:04:42
Kopā: 12.80 km
 
Ziel
6.20 km
25:14 (20)
14.74 km/h
Kopā: 1:29:56
Kopā: 19.00 km
 
201010
THOMAS, Reinhard

GER
Obernkirchen1:32:4612.29+40:45
Aplis 1
12.80 km
1:02:32 (20)
12.28 km/h
Kopā: 1:02:32
Kopā: 12.80 km
 
Ziel
6.20 km
30:14 (24)
12.30 km/h
Kopā: 1:32:46
Kopā: 19.00 km
 
211054
NIKOLAUS, Frank
 Darlingerode1:38:2211.59+46:21
Aplis 1
12.80 km
1:09:37 (24)
11.03 km/h
Kopā: 1:09:37
Kopā: 12.80 km
 
Ziel
6.20 km
28:45 (23)
12.94 km/h
Kopā: 1:38:22
Kopā: 19.00 km
 
221036
MAINKA, Jens

GER
Scharnebeck2:06:498.99+1:14:48
Aplis 1
12.80 km
1:20:35 (25)
9.53 km/h
Kopā: 1:20:35
Kopā: 12.80 km
 
Ziel
6.20 km
46:14 (25)
8.05 km/h
Kopā: 2:06:49
Kopā: 19.00 km
 
Damen
11056
KOCH, Jessica
 Prowell Team Harzblut1:02:5118.14---
Aplis 1
12.80 km
44:03 (1)
17.43 km/h
Kopā: 44:03
Kopā: 12.80 km
 
Ziel
6.20 km
18:48 (2)
19.79 km/h
Kopā: 1:02:51
Kopā: 19.00 km
 
21048
WEBER, Anna-Jessica

GER
Braunschweig1:04:2017.72+1:29
Aplis 1
12.80 km
45:34 (2)
16.85 km/h
Kopā: 45:34
Kopā: 12.80 km
 
Ziel
6.20 km
18:46 (1)
19.82 km/h
Kopā: 1:04:20
Kopā: 19.00 km
 
31039
IRMLER, Kristina

GER
EBM Team Seiffen1:05:3017.40+2:39
Aplis 1
12.80 km
46:23 (3)
16.56 km/h
Kopā: 46:23
Kopā: 12.80 km
 
Ziel
6.20 km
19:07 (3)
19.46 km/h
Kopā: 1:05:30
Kopā: 19.00 km
 
41046
SCHWIEDERGOLL, Tina

GER
Prowell Team Harzblut1:10:2316.20+7:32
Aplis 1
12.80 km
49:48 (4)
15.42 km/h
Kopā: 49:48
Kopā: 12.80 km
 
Ziel
6.20 km
20:35 (4)
18.07 km/h
Kopā: 1:10:23
Kopā: 19.00 km
 
51014
REICH, Juliane

GER
Ruderclub Roßleben e.V.1:13:3915.48+10:48
Aplis 1
12.80 km
52:00 (6)
14.77 km/h
Kopā: 52:00
Kopā: 12.80 km
 
Ziel
6.20 km
21:39 (5)
17.18 km/h
Kopā: 1:13:39
Kopā: 19.00 km
 
61049
GENAU, Liane

GER
Bike-Service- Eisenach1:14:1315.36+11:22
Aplis 1
12.80 km
50:15 (5)
15.28 km/h
Kopā: 50:15
Kopā: 12.80 km
 
Ziel
6.20 km
23:58 (6)
15.52 km/h
Kopā: 1:14:13
Kopā: 19.00 km
 
71023
HEMPEL, Maike

GER
Team Girlsridetoo.de/WSV Clausthal Zellerfeld1:21:2214.01+18:31
Aplis 1
12.80 km
55:09 (7)
13.93 km/h
Kopā: 55:09
Kopā: 12.80 km
 
Ziel
6.20 km
26:13 (8)
14.19 km/h
Kopā: 1:21:22
Kopā: 19.00 km
 
81045
RÖSKE-BLASEY, Hanna

GER
Bodymed1:28:0112.95+25:10
Aplis 1
12.80 km
1:02:27 (10)
12.30 km/h
Kopā: 1:02:27
Kopā: 12.80 km
 
Ziel
6.20 km
25:34 (7)
14.55 km/h
Kopā: 1:28:01
Kopā: 19.00 km
 
91043
GRZESKOWITZ, Alexa

GER
Braunschweig1:28:0712.94+25:16
Aplis 1
12.80 km
1:00:54 (8)
12.61 km/h
Kopā: 1:00:54
Kopā: 12.80 km
 
Ziel
6.20 km
27:13 (10)
13.67 km/h
Kopā: 1:28:07
Kopā: 19.00 km
 
101044
RAATZ, Annika

GER
Braunschweig1:28:0712.94+25:16
Aplis 1
12.80 km
1:00:57 (9)
12.60 km/h
Kopā: 1:00:57
Kopā: 12.80 km
 
Ziel
6.20 km
27:10 (9)
13.69 km/h
Kopā: 1:28:07
Kopā: 19.00 km
 
111038
JACKE, Bärbel

GER
Mölln1:36:5311.77+34:02
Aplis 1
12.80 km
1:07:15 (11)
11.42 km/h
Kopā: 1:07:15
Kopā: 12.80 km
 
Ziel
6.20 km
29:38 (11)
12.55 km/h
Kopā: 1:36:53
Kopā: 19.00 km
 
121047
SUCHON, Alexandra

GER
Scharnebeck2:07:088.97+1:04:17
Aplis 1
12.80 km
1:20:33 (12)
9.53 km/h
Kopā: 1:20:33
Kopā: 12.80 km
 
Ziel
6.20 km
46:35 (12)
7.99 km/h
Kopā: 2:07:08
Kopā: 19.00 km