SPORTident TimingPummpälzweg e.V.

9. Asklepios TriTrekk

Bad Salzungen 12.08.2012

9. Asklepios TriTrekk

Bad Salzungen 12.08.2012

 

Rezultāti 9. Asklepios TriTrekk

9. Asklepios TriTrekk 27.90 km
GrupaKopā
   
   
VietaNr.Vārds KlubsLaiksmin/kmStarpība 
Männer Lauf
138
VOLKER STUMPF, BERND FALLENSTEIN

GER
Bernd/Volker Alea Sanitas1:04:562:20---
Kanu
1.30 km
8:43 (12)
6:42 min/km
Kopā: 8:43
Kopā: 1.30 km
 
Lauf
6.60 km
27:16 (6)
4:07 min/km
Kopā: 35:59
Kopā: 7.90 km
 
Start Rad
 
- (1)
 
Kopā: 35:59
Kopā: 7.90 km
 
Rad
20.00 km
28:57 (1)
1:26 min/km
Kopā: 1:04:56
Kopā: 27.90 km
 
244
LUCAS REITER, MICHAEL KAISER

GER
Lucas/Michael Alea Sanitas1:05:222:20+0:26
Kanu
1.30 km
8:09 (4)
6:16 min/km
Kopā: 8:09
Kopā: 1.30 km
 
Lauf
6.60 km
24:33 (1)
3:43 min/km
Kopā: 32:42
Kopā: 7.90 km
 
Start Rad
 
- (1)
 
Kopā: 32:42
Kopā: 7.90 km
 
Rad
20.00 km
32:40 (3)
1:38 min/km
Kopā: 1:05:22
Kopā: 27.90 km
 
359
ROBBY APELT, MARKO KÜHHIRT
 Team Erdinger Alkoholfrei1:06:462:23+1:50
Kanu
1.30 km
8:14 (5)
6:19 min/km
Kopā: 8:14
Kopā: 1.30 km
 
Lauf
6.60 km
25:49 (4)
3:54 min/km
Kopā: 34:03
Kopā: 7.90 km
 
Start Rad
 
- (1)
 
Kopā: 34:03
Kopā: 7.90 km
 
Rad
20.00 km
32:43 (4)
1:38 min/km
Kopā: 1:06:46
Kopā: 27.90 km
 
440
FRANK SCHMALZ, RONNY KAISER

GER
Frank/Ronny Alea Sanitas1:07:182:25+2:22
Kanu
1.30 km
8:20 (6)
6:24 min/km
Kopā: 8:20
Kopā: 1.30 km
 
Lauf
6.60 km
24:50 (2)
3:45 min/km
Kopā: 33:10
Kopā: 7.90 km
 
Start Rad
 
- (1)
 
Kopā: 33:10
Kopā: 7.90 km
 
Rad
20.00 km
34:08 (7)
1:42 min/km
Kopā: 1:07:18
Kopā: 27.90 km
 
562
LUCAS WEITZ, NICO KÜNSTLER
 Nico/ Lucas Bärfelser Säcke1:08:372:28+3:41
Kanu
1.30 km
7:48 (1)
6:00 min/km
Kopā: 7:48
Kopā: 1.30 km
 
Lauf
6.60 km
27:59 (8)
4:14 min/km
Kopā: 35:47
Kopā: 7.90 km
 
Start Rad
 
- (1)
 
Kopā: 35:47
Kopā: 7.90 km
 
Rad
20.00 km
32:50 (5)
1:38 min/km
Kopā: 1:08:37
Kopā: 27.90 km
 
629
MARCUS JOHN, VEIT KITZING

GER
Marcus/ Veit Bärfelser Säcke1:10:112:31+5:15
Kanu
1.30 km
8:29 (9)
6:31 min/km
Kopā: 8:29
Kopā: 1.30 km
 
Lauf
6.60 km
27:35 (7)
4:10 min/km
Kopā: 36:04
Kopā: 7.90 km
 
Start Rad
 
- (1)
 
Kopā: 36:04
Kopā: 7.90 km
 
Rad
20.00 km
34:07 (6)
1:42 min/km
Kopā: 1:10:11
Kopā: 27.90 km
 
724
ROBERT HESS, CHRISTIAN WERNER

GER
Robert/ Christian Bärfelser Säcke1:10:132:31+5:17
Kanu
1.30 km
8:25 (7)
6:28 min/km
Kopā: 8:25
Kopā: 1.30 km
 
Lauf
6.60 km
25:46 (3)
3:54 min/km
Kopā: 34:11
Kopā: 7.90 km
 
Start Rad
 
- (1)
 
Kopā: 34:11
Kopā: 7.90 km
 
Rad
20.00 km
36:02 (9)
1:48 min/km
Kopā: 1:10:13
Kopā: 27.90 km
 
861
MANUEL SCHMEISSER, RALF MESSERSCHMIDT
 Viba Anschütz Team1:10:432:32+5:47
Kanu
1.30 km
8:06 (3)
6:13 min/km
Kopā: 8:06
Kopā: 1.30 km
 
Lauf
6.60 km
33:09 (15)
5:01 min/km
Kopā: 41:15
Kopā: 7.90 km
 
Start Rad
 
- (1)
 
Kopā: 41:15
Kopā: 7.90 km
 
Rad
20.00 km
29:28 (2)
1:28 min/km
Kopā: 1:10:43
Kopā: 27.90 km
 
943
MATTHIAS DRITTBRENNER, PIERRE HOFFMANN

GER
Matthias/Pierre Alea Sanitas1:17:412:47+12:45
Kanu
1.30 km
9:10 (14)
7:03 min/km
Kopā: 9:10
Kopā: 1.30 km
 
Lauf
6.60 km
30:56 (13)
4:41 min/km
Kopā: 40:06
Kopā: 7.90 km
 
Start Rad
 
- (1)
 
Kopā: 40:06
Kopā: 7.90 km
 
Rad
20.00 km
37:35 (13)
1:52 min/km
Kopā: 1:17:41
Kopā: 27.90 km
 
1042
JOCHEN BACHMANN, KNUT SCHMIDT

GER
Jochen/Knut Bärfelser Säcke1:19:112:50+14:15
Kanu
1.30 km
9:29 (20)
7:17 min/km
Kopā: 9:29
Kopā: 1.30 km
 
Lauf
6.60 km
33:52 (16)
5:07 min/km
Kopā: 43:21
Kopā: 7.90 km
 
Start Rad
 
- (1)
 
Kopā: 43:21
Kopā: 7.90 km
 
Rad
20.00 km
35:50 (8)
1:47 min/km
Kopā: 1:19:11
Kopā: 27.90 km
 
1141
MARCEL ERNST, PATRICK ORTLEPP

GER
Das dynamische Duo1:19:282:51+14:32
Kanu
1.30 km
9:14 (16)
7:06 min/km
Kopā: 9:14
Kopā: 1.30 km
 
Lauf
6.60 km
27:07 (5)
4:06 min/km
Kopā: 36:21
Kopā: 7.90 km
 
Start Rad
 
- (1)
 
Kopā: 36:21
Kopā: 7.90 km
 
Rad
20.00 km
43:07 (18)
2:09 min/km
Kopā: 1:19:28
Kopā: 27.90 km
 
1231
ROMILDO GONZALES, DOMINIK HASE

GER
Romildo/Mike Bärfelser Säcke1:20:132:53+15:17
Kanu
1.30 km
8:26 (8)
6:29 min/km
Kopā: 8:26
Kopā: 1.30 km
 
Lauf
6.60 km
34:48 (19)
5:16 min/km
Kopā: 43:14
Kopā: 7.90 km
 
Start Rad
 
- (1)
 
Kopā: 43:14
Kopā: 7.90 km
 
Rad
20.00 km
36:59 (11)
1:50 min/km
Kopā: 1:20:13
Kopā: 27.90 km
 
1330
PATRICK RUNKNAGEL, MICHAEL FORK

GER
Jan/Michael Bärfelser Säcke1:20:482:54+15:52
Kanu
1.30 km
9:27 (19)
7:16 min/km
Kopā: 9:27
Kopā: 1.30 km
 
Lauf
6.60 km
34:06 (17)
5:10 min/km
Kopā: 43:33
Kopā: 7.90 km
 
Start Rad
 
- (1)
 
Kopā: 43:33
Kopā: 7.90 km
 
Rad
20.00 km
37:15 (12)
1:51 min/km
Kopā: 1:20:48
Kopā: 27.90 km
 
1436
WOLFGANG HESS, JÜRGEN GRAHL

GER
Wolfgang/ Jürgen Bärfelser Säcke1:21:102:55+16:14
Kanu
1.30 km
9:48 (21)
7:32 min/km
Kopā: 9:48
Kopā: 1.30 km
 
Lauf
6.60 km
30:00 (11)
4:32 min/km
Kopā: 39:48
Kopā: 7.90 km
 
Start Rad
 
- (1)
 
Kopā: 39:48
Kopā: 7.90 km
 
Rad
20.00 km
41:22 (17)
2:04 min/km
Kopā: 1:21:10
Kopā: 27.90 km
 
1537
HANNES REINHARD, TOBIAS WOLF

GER
Hannes/Tobias Alea Sanitas1:22:092:56+17:13
Kanu
1.30 km
8:30 (10)
6:32 min/km
Kopā: 8:30
Kopā: 1.30 km
 
Lauf
6.60 km
34:30 (18)
5:13 min/km
Kopā: 43:00
Kopā: 7.90 km
 
Start Rad
 
- (1)
 
Kopā: 43:00
Kopā: 7.90 km
 
Rad
20.00 km
39:09 (15)
1:57 min/km
Kopā: 1:22:09
Kopā: 27.90 km
 
1664
FLORIAN EISENBRANDT, CHRISTOF WEISE
 Kampfsportschule Berk1:22:402:58+17:44
Kanu
1.30 km
7:52 (2)
6:03 min/km
Kopā: 7:52
Kopā: 1.30 km
 
Lauf
6.60 km
29:54 (10)
4:31 min/km
Kopā: 37:46
Kopā: 7.90 km
 
Start Rad
 
- (1)
 
Kopā: 37:46
Kopā: 7.90 km
 
Rad
20.00 km
44:54 (19)
2:14 min/km
Kopā: 1:22:40
Kopā: 27.90 km
 
1726
ANDREAS WEITZ, UWE WILDE

GER
Wildes Weitzen1:23:533:01+18:57
Kanu
1.30 km
8:42 (11)
6:41 min/km
Kopā: 8:42
Kopā: 1.30 km
 
Lauf
6.60 km
37:08 (21)
5:37 min/km
Kopā: 45:50
Kopā: 7.90 km
 
Start Rad
 
- (1)
 
Kopā: 45:50
Kopā: 7.90 km
 
Rad
20.00 km
38:03 (14)
1:54 min/km
Kopā: 1:23:53
Kopā: 27.90 km
 
1823
SEBASTIAN BRAUN, MARTIN KNARTZ

GER
Sebastian/ Martin Bärfelser Säcke1:24:503:02+19:54
Kanu
1.30 km
9:16 (17)
7:07 min/km
Kopā: 9:16
Kopā: 1.30 km
 
Lauf
6.60 km
30:23 (12)
4:36 min/km
Kopā: 39:39
Kopā: 7.90 km
 
Start Rad
 
- (1)
 
Kopā: 39:39
Kopā: 7.90 km
 
Rad
20.00 km
45:11 (21)
2:15 min/km
Kopā: 1:24:50
Kopā: 27.90 km
 
1933
MATHIAS SCHMIDT, JAN RÖDER

GER
Mathias/Jan Bärfelser Säcke1:26:113:05+21:15
Kanu
1.30 km
8:52 (13)
6:49 min/km
Kopā: 8:52
Kopā: 1.30 km
 
Lauf
6.60 km
36:15 (20)
5:29 min/km
Kopā: 45:07
Kopā: 7.90 km
 
Start Rad
 
- (1)
 
Kopā: 45:07
Kopā: 7.90 km
 
Rad
20.00 km
41:04 (16)
2:03 min/km
Kopā: 1:26:11
Kopā: 27.90 km
 
2066
CHRISTIAN PLIEHL, CHRISTOPH OTTO
 Kampfsportschule Berk1:26:573:07+22:01
Kanu
1.30 km
9:20 (18)
7:10 min/km
Kopā: 9:20
Kopā: 1.30 km
 
Lauf
6.60 km
32:43 (14)
4:57 min/km
Kopā: 42:03
Kopā: 7.90 km
 
Start Rad
 
- (1)
 
Kopā: 42:03
Kopā: 7.90 km
 
Rad
20.00 km
44:54 (19)
2:14 min/km
Kopā: 1:26:57
Kopā: 27.90 km
 
2127
JAN KNIELING, JÜRGEN BOCK

GER
David/ Jürgen Bärfelser Säcke1:27:403:08+22:44
Kanu
1.30 km
9:12 (15)
7:04 min/km
Kopā: 9:12
Kopā: 1.30 km
 
Lauf
6.60 km
28:30 (9)
4:19 min/km
Kopā: 37:42
Kopā: 7.90 km
 
Start Rad
 
- (1)
 
Kopā: 37:42
Kopā: 7.90 km
 
Rad
20.00 km
49:58 (23)
2:29 min/km
Kopā: 1:27:40
Kopā: 27.90 km
 
2265
DANIEL OSE, MICHAEL STEINICKE
 Kampfsportschule Berk1:31:133:16+26:17
Kanu
1.30 km
9:49 (22)
7:33 min/km
Kopā: 9:49
Kopā: 1.30 km
 
Lauf
6.60 km
45:22 (22)
6:52 min/km
Kopā: 55:11
Kopā: 7.90 km
 
Start Rad
 
- (1)
 
Kopā: 55:11
Kopā: 7.90 km
 
Rad
20.00 km
36:02 (9)
1:48 min/km
Kopā: 1:31:13
Kopā: 27.90 km
 
2325
NICLAS KLINZING, LENNARD ROTH

GER
Niclas/ Lennard Bärfelser Säcke1:49:283:55+44:32
Kanu
1.30 km
13:20 (23)
10:15 min/km
Kopā: 13:20
Kopā: 1.30 km
 
Lauf
6.60 km
47:42 (23)
7:13 min/km
Kopā: 1:01:02
Kopā: 7.90 km
 
Start Rad
 
- (1)
 
Kopā: 1:01:02
Kopā: 7.90 km
 
Rad
20.00 km
48:26 (22)
2:25 min/km
Kopā: 1:49:28
Kopā: 27.90 km
 
Männer Nordic Walking
13
JENS KUSCHMANN, KAI SCHMORANZER

GER
Jens/ Kai Alea Sanitas1:40:543:37---
Kanu
1.30 km
9:26 (2)
7:15 min/km
Kopā: 9:26
Kopā: 1.30 km
 
Lauf
6.60 km
51:17 (3)
7:46 min/km
Kopā: 1:00:43
Kopā: 7.90 km
 
Start Rad
 
- (1)
 
Kopā: 1:00:43
Kopā: 7.90 km
 
Rad
20.00 km
40:11 (1)
2:00 min/km
Kopā: 1:40:54
Kopā: 27.90 km
 
21
HEIKO WEITZ, MARIO BECK

GER
Hefeweitzis Team / Bärfelser Säcke1:41:333:38+0:39
Kanu
1.30 km
8:43 (1)
6:42 min/km
Kopā: 8:43
Kopā: 1.30 km
 
Lauf
6.60 km
44:52 (1)
6:47 min/km
Kopā: 53:35
Kopā: 7.90 km
 
Start Rad
 
- (1)
 
Kopā: 53:35
Kopā: 7.90 km
 
Rad
20.00 km
47:58 (2)
2:23 min/km
Kopā: 1:41:33
Kopā: 27.90 km
 
34
STEFAN KISTER, TIM KÜCKLICH

GER
Stefan/Tim Alea Sanitas1:51:424:00+10:48
Kanu
1.30 km
11:13 (4)
8:37 min/km
Kopā: 11:13
Kopā: 1.30 km
 
Lauf
6.60 km
52:17 (4)
7:55 min/km
Kopā: 1:03:30
Kopā: 7.90 km
 
Start Rad
 
- (1)
 
Kopā: 1:03:30
Kopā: 7.90 km
 
Rad
20.00 km
48:12 (3)
2:24 min/km
Kopā: 1:51:42
Kopā: 27.90 km
 
42
CHRISTIAN VÖLKER, JENS LIERSCH

GER
Christian/Jens Alea Sanitas1:53:084:03+12:14
Kanu
1.30 km
10:37 (3)
8:09 min/km
Kopā: 10:37
Kopā: 1.30 km
 
Lauf
6.60 km
50:02 (2)
7:34 min/km
Kopā: 1:00:39
Kopā: 7.90 km
 
Start Rad
 
- (1)
 
Kopā: 1:00:39
Kopā: 7.90 km
 
Rad
20.00 km
52:29 (4)
2:37 min/km
Kopā: 1:53:08
Kopā: 27.90 km
 
Frauen Lauf
145
ANJA WEITZ, KATHRIN WEITZ

GER
Coconut Kisses / Bärfelser Säcke1:29:103:12---
Kanu
1.30 km
9:26 (1)
7:15 min/km
Kopā: 9:26
Kopā: 1.30 km
 
Lauf
6.60 km
33:08 (1)
5:01 min/km
Kopā: 42:34
Kopā: 7.90 km
 
Start Rad
 
- (1)
 
Kopā: 42:34
Kopā: 7.90 km
 
Rad
20.00 km
46:36 (2)
2:19 min/km
Kopā: 1:29:10
Kopā: 27.90 km
 
246
KATRIN GISCHEL, JULIANE LUCAS

GER
Katrin/Juliane Bärfelser Säcke1:30:383:15+1:28
Kanu
1.30 km
10:57 (2)
8:25 min/km
Kopā: 10:57
Kopā: 1.30 km
 
Lauf
6.60 km
35:24 (2)
5:21 min/km
Kopā: 46:21
Kopā: 7.90 km
 
Start Rad
 
- (1)
 
Kopā: 46:21
Kopā: 7.90 km
 
Rad
20.00 km
44:17 (1)
2:12 min/km
Kopā: 1:30:38
Kopā: 27.90 km
 
Frauen Nordic Walking
15
DIANA SCHMIDT, CHRISTINA MAHLZAHN

GER
Diana/Christina Alea Sanitas1:47:393:52---
Kanu
1.30 km
11:42 (3)
9:00 min/km
Kopā: 11:42
Kopā: 1.30 km
 
Lauf
6.60 km
47:46 (1)
7:14 min/km
Kopā: 59:28
Kopā: 7.90 km
 
Start Rad
 
- (1)
 
Kopā: 59:28
Kopā: 7.90 km
 
Rad
20.00 km
48:11 (1)
2:24 min/km
Kopā: 1:47:39
Kopā: 27.90 km
 
26
JACQUELINE BECK, KATJA PUSCHNER

GER
Pina Coladas / Bärfelser Säcke1:51:344:00+3:55
Kanu
1.30 km
10:10 (1)
7:49 min/km
Kopā: 10:10
Kopā: 1.30 km
 
Lauf
6.60 km
49:01 (2)
7:25 min/km
Kopā: 59:11
Kopā: 7.90 km
 
Start Rad
 
- (1)
 
Kopā: 59:11
Kopā: 7.90 km
 
Rad
20.00 km
52:23 (2)
2:37 min/km
Kopā: 1:51:34
Kopā: 27.90 km
 
349
SUSANNE STINGEL, SUSANNE KITZING

GER
TWO SUSANNE Bärfelser Säcke2:10:264:41+22:47
Kanu
1.30 km
11:02 (2)
8:29 min/km
Kopā: 11:02
Kopā: 1.30 km
 
Lauf
6.60 km
56:24 (3)
8:32 min/km
Kopā: 1:07:26
Kopā: 7.90 km
 
Start Rad
 
- (1)
 
Kopā: 1:07:26
Kopā: 7.90 km
 
Rad
20.00 km
1:03:00 (3)
3:08 min/km
Kopā: 2:10:26
Kopā: 27.90 km
 
Mix Lauf
147
DANIELA VÖLKER, SVEN HOFFMANN

GER
Daniela/Sven Alea Sanitas1:13:272:38---
Kanu
1.30 km
9:16 (4)
7:07 min/km
Kopā: 9:16
Kopā: 1.30 km
 
Lauf
6.60 km
30:24 (3)
4:36 min/km
Kopā: 39:40
Kopā: 7.90 km
 
Start Rad
 
- (1)
 
Kopā: 39:40
Kopā: 7.90 km
 
Rad
20.00 km
33:47 (2)
1:41 min/km
Kopā: 1:13:27
Kopā: 27.90 km
 
252
KAI MALZAHN, CLAUDIA REINISCH

GER
Die Haselgrunder1:13:512:39+0:24
Kanu
1.30 km
9:21 (5)
7:11 min/km
Kopā: 9:21
Kopā: 1.30 km
 
Lauf
6.60 km
32:09 (6)
4:52 min/km
Kopā: 41:30
Kopā: 7.90 km
 
Start Rad
 
- (1)
 
Kopā: 41:30
Kopā: 7.90 km
 
Rad
20.00 km
32:21 (1)
1:37 min/km
Kopā: 1:13:51
Kopā: 27.90 km
 
367
THOMAS ILLICH, ANDREA VOLK
 Kampfsportschule Berk1:15:282:42+2:01
Kanu
1.30 km
9:53 (8)
7:36 min/km
Kopā: 9:53
Kopā: 1.30 km
 
Lauf
6.60 km
30:58 (4)
4:41 min/km
Kopā: 40:51
Kopā: 7.90 km
 
Start Rad
 
- (1)
 
Kopā: 40:51
Kopā: 7.90 km
 
Rad
20.00 km
34:37 (3)
1:43 min/km
Kopā: 1:15:28
Kopā: 27.90 km
 
458
STEFFI ULSPERGER, FALK WEBER

GER
Asklepios Medical Team 11:19:342:51+6:07
Kanu
1.30 km
8:31 (1)
6:33 min/km
Kopā: 8:31
Kopā: 1.30 km
 
Lauf
6.60 km
28:00 (1)
4:14 min/km
Kopā: 36:31
Kopā: 7.90 km
 
Start Rad
 
- (1)
 
Kopā: 36:31
Kopā: 7.90 km
 
Rad
20.00 km
43:03 (6)
2:09 min/km
Kopā: 1:19:34
Kopā: 27.90 km
 
554
DORIS HOPPSTOCK, GERD HOPPSTOCK

GER
Doris/Gerd Alea Sanitas1:21:232:55+7:56
Kanu
1.30 km
8:55 (2)
6:51 min/km
Kopā: 8:55
Kopā: 1.30 km
 
Lauf
6.60 km
32:05 (5)
4:51 min/km
Kopā: 41:00
Kopā: 7.90 km
 
Start Rad
 
- (1)
 
Kopā: 41:00
Kopā: 7.90 km
 
Rad
20.00 km
40:23 (5)
2:01 min/km
Kopā: 1:21:23
Kopā: 27.90 km
 
648
DANIEL MÜLLER, IREEN TÖPFER

GER
2 außer Rand & Band1:21:562:56+8:29
Kanu
1.30 km
9:43 (7)
7:28 min/km
Kopā: 9:43
Kopā: 1.30 km
 
Lauf
6.60 km
36:44 (8)
5:33 min/km
Kopā: 46:27
Kopā: 7.90 km
 
Start Rad
 
- (1)
 
Kopā: 46:27
Kopā: 7.90 km
 
Rad
20.00 km
35:29 (4)
1:46 min/km
Kopā: 1:21:56
Kopā: 27.90 km
 
755
MARIO SEIDEL, DOREEN WEY

GER
Mario/ Doreen Alea Sanitas1:28:193:10+14:52
Kanu
1.30 km
9:00 (3)
6:55 min/km
Kopā: 9:00
Kopā: 1.30 km
 
Lauf
6.60 km
29:04 (2)
4:24 min/km
Kopā: 38:04
Kopā: 7.90 km
 
Start Rad
 
- (1)
 
Kopā: 38:04
Kopā: 7.90 km
 
Rad
20.00 km
50:15 (9)
2:30 min/km
Kopā: 1:28:19
Kopā: 27.90 km
 
851
KERSTIN RUMMLER, MARTIN WOLTER

GER
köpenick I1:29:483:13+16:21
Kanu
1.30 km
9:36 (6)
7:23 min/km
Kopā: 9:36
Kopā: 1.30 km
 
Lauf
6.60 km
34:53 (7)
5:17 min/km
Kopā: 44:29
Kopā: 7.90 km
 
Start Rad
 
- (1)
 
Kopā: 44:29
Kopā: 7.90 km
 
Rad
20.00 km
45:19 (7)
2:15 min/km
Kopā: 1:29:48
Kopā: 27.90 km
 
963
MAIKE PISCHER, MAX BÜHNER
 Kampfsportschule Berk1:41:143:38+27:47
Kanu
1.30 km
11:20 (9)
8:43 min/km
Kopā: 11:20
Kopā: 1.30 km
 
Lauf
6.60 km
39:52 (9)
6:02 min/km
Kopā: 51:12
Kopā: 7.90 km
 
Start Rad
 
- (1)
 
Kopā: 51:12
Kopā: 7.90 km
 
Rad
20.00 km
50:02 (8)
2:30 min/km
Kopā: 1:41:14
Kopā: 27.90 km
 
Mix Nordic Walking
112
ROGONDIS BRÄUTIGAM, LUTZ SCHOBER

GER
Rogondis/Lutz Alea Sanitas1:33:133:20---
Kanu
1.30 km
8:57 (2)
6:53 min/km
Kopā: 8:57
Kopā: 1.30 km
 
Lauf
6.60 km
41:52 (1)
6:20 min/km
Kopā: 50:49
Kopā: 7.90 km
 
Start Rad
 
- (1)
 
Kopā: 50:49
Kopā: 7.90 km
 
Rad
20.00 km
42:24 (9)
2:07 min/km
Kopā: 1:33:13
Kopā: 27.90 km
 
214
ANGELA HOSCHKA, KLAUS HOSCHKA

GER
Angela/ Klaus Alea Sanitas1:33:163:20+0:03
Kanu
1.30 km
9:17 (6)
7:08 min/km
Kopā: 9:17
Kopā: 1.30 km
 
Lauf
6.60 km
44:20 (2)
6:43 min/km
Kopā: 53:37
Kopā: 7.90 km
 
Start Rad
 
- (1)
 
Kopā: 53:37
Kopā: 7.90 km
 
Rad
20.00 km
39:39 (5)
1:58 min/km
Kopā: 1:33:16
Kopā: 27.90 km
 
322
MARTINA KRÜGEL, WOLFGANG KRÜGEL

GER
Martina/Wolfgang Alea Sanitas1:36:323:28+3:19
Kanu
1.30 km
9:49 (10)
7:33 min/km
Kopā: 9:49
Kopā: 1.30 km
 
Lauf
6.60 km
48:30 (6)
7:20 min/km
Kopā: 58:19
Kopā: 7.90 km
 
Start Rad
 
- (1)
 
Kopā: 58:19
Kopā: 7.90 km
 
Rad
20.00 km
38:13 (3)
1:54 min/km
Kopā: 1:36:32
Kopā: 27.90 km
 
417
REGINE THÜMER, JOACHIM THÜMER

GER
Regine/ Joachim Alea Sanitas1:37:273:29+4:14
Kanu
1.30 km
9:08 (3)
7:01 min/km
Kopā: 9:08
Kopā: 1.30 km
 
Lauf
6.60 km
48:56 (8)
7:24 min/km
Kopā: 58:04
Kopā: 7.90 km
 
Start Rad
 
- (1)
 
Kopā: 58:04
Kopā: 7.90 km
 
Rad
20.00 km
39:23 (4)
1:58 min/km
Kopā: 1:37:27
Kopā: 27.90 km
 
58
ELVIRA SYLA, BESIN SYLA

GER
Asklepios Burgseekliniken Bad Salzungen1:37:543:31+4:41
Kanu
1.30 km
9:14 (4)
7:06 min/km
Kopā: 9:14
Kopā: 1.30 km
 
Lauf
6.60 km
46:28 (4)
7:02 min/km
Kopā: 55:42
Kopā: 7.90 km
 
Start Rad
 
- (1)
 
Kopā: 55:42
Kopā: 7.90 km
 
Rad
20.00 km
42:12 (8)
2:06 min/km
Kopā: 1:37:54
Kopā: 27.90 km
 
660
ANKE DENERT, DAVID BRAUN
 Anke / David Bärfelser Säcke1:38:423:32+5:29
Kanu
1.30 km
8:51 (1)
6:48 min/km
Kopā: 8:51
Kopā: 1.30 km
 
Lauf
6.60 km
52:52 (12)
8:00 min/km
Kopā: 1:01:43
Kopā: 7.90 km
 
Start Rad
 
- (1)
 
Kopā: 1:01:43
Kopā: 7.90 km
 
Rad
20.00 km
36:59 (1)
1:50 min/km
Kopā: 1:38:42
Kopā: 27.90 km
 
718
MARTINA MÜLLER, SEBASTIAN KISTER

GER
Martina/Sebastian Alea Sanitas1:39:203:34+6:07
Kanu
1.30 km
9:16 (5)
7:07 min/km
Kopā: 9:16
Kopā: 1.30 km
 
Lauf
6.60 km
52:39 (11)
7:58 min/km
Kopā: 1:01:55
Kopā: 7.90 km
 
Start Rad
 
- (1)
 
Kopā: 1:01:55
Kopā: 7.90 km
 
Rad
20.00 km
37:25 (2)
1:52 min/km
Kopā: 1:39:20
Kopā: 27.90 km
 
89
ASTRID BIERAU, MANUEL WALTER

GER
Pummpälzteam1:40:003:35+6:47
Kanu
1.30 km
9:52 (11)
7:35 min/km
Kopā: 9:52
Kopā: 1.30 km
 
Lauf
6.60 km
48:21 (5)
7:19 min/km
Kopā: 58:13
Kopā: 7.90 km
 
Start Rad
 
- (1)
 
Kopā: 58:13
Kopā: 7.90 km
 
Rad
20.00 km
41:47 (7)
2:05 min/km
Kopā: 1:40:00
Kopā: 27.90 km
 
919
ELKE KISTER, TILL KÜCKLICH

GER
Elke/Till Alea Sanitas1:42:213:40+9:08
Kanu
1.30 km
9:40 (8)
7:26 min/km
Kopā: 9:40
Kopā: 1.30 km
 
Lauf
6.60 km
52:34 (10)
7:57 min/km
Kopā: 1:02:14
Kopā: 7.90 km
 
Start Rad
 
- (1)
 
Kopā: 1:02:14
Kopā: 7.90 km
 
Rad
20.00 km
40:07 (6)
2:00 min/km
Kopā: 1:42:21
Kopā: 27.90 km
 
1011
WINNE LENZ, BIANKA JANNASCH

GER
Fun for Two / Team Erdinger Alkoholfrei1:45:193:46+12:06
Kanu
1.30 km
9:57 (12)
7:39 min/km
Kopā: 9:57
Kopā: 1.30 km
 
Lauf
6.60 km
44:42 (3)
6:46 min/km
Kopā: 54:39
Kopā: 7.90 km
 
Start Rad
 
- (1)
 
Kopā: 54:39
Kopā: 7.90 km
 
Rad
20.00 km
50:40 (12)
2:31 min/km
Kopā: 1:45:19
Kopā: 27.90 km
 
1113
WILLIAM LEIMBACH, KATI SCHMIDT

GER
Williams Powerteam mit Biss1:48:203:53+15:07
Kanu
1.30 km
10:29 (13)
8:03 min/km
Kopā: 10:29
Kopā: 1.30 km
 
Lauf
6.60 km
49:10 (9)
7:26 min/km
Kopā: 59:39
Kopā: 7.90 km
 
Start Rad
 
- (1)
 
Kopā: 59:39
Kopā: 7.90 km
 
Rad
20.00 km
48:41 (11)
2:26 min/km
Kopā: 1:48:20
Kopā: 27.90 km
 
1216
HEIDI ZIEGLER, DIRK SCHWARZBURG

GER
Heidi/ Dirk Alea Sanitas1:51:183:59+18:05
Kanu
1.30 km
9:26 (7)
7:15 min/km
Kopā: 9:26
Kopā: 1.30 km
 
Lauf
6.60 km
54:09 (13)
8:12 min/km
Kopā: 1:03:35
Kopā: 7.90 km
 
Start Rad
 
- (1)
 
Kopā: 1:03:35
Kopā: 7.90 km
 
Rad
20.00 km
47:43 (10)
2:23 min/km
Kopā: 1:51:18
Kopā: 27.90 km
 
1310
URSULA REINHARD, UWE REINHARD

GER
Ursula/Uwe Alea Sanitas1:56:414:11+23:28
Kanu
1.30 km
9:45 (9)
7:30 min/km
Kopā: 9:45
Kopā: 1.30 km
 
Lauf
6.60 km
48:43 (7)
7:22 min/km
Kopā: 58:28
Kopā: 7.90 km
 
Start Rad
 
- (1)
 
Kopā: 58:28
Kopā: 7.90 km
 
Rad
20.00 km
58:13 (14)
2:54 min/km
Kopā: 1:56:41
Kopā: 27.90 km
 
147
BIRGIT KAUFMANN, UWE KAUFMANN

GER
Birgit/Uwe Alea Sanitas1:59:044:16+25:51
Kanu
1.30 km
10:31 (14)
8:05 min/km
Kopā: 10:31
Kopā: 1.30 km
 
Lauf
6.60 km
55:28 (14)
8:24 min/km
Kopā: 1:05:59
Kopā: 7.90 km
 
Start Rad
 
- (1)
 
Kopā: 1:05:59
Kopā: 7.90 km
 
Rad
20.00 km
53:05 (13)
2:39 min/km
Kopā: 1:59:04
Kopā: 27.90 km