SPORTident TimingMountainbike-Verein Zierenberg e.V.

15. SKS-Bike-Marathon "Rund um Zierenberg"

Zierenberg 24.08.2014

15. SKS-Bike-Marathon "Rund um Zierenberg"

Zierenberg 24.08.2014

 

Rezultāti 15. SKS-Bike-Marathon "Rund um Zierenberg"

   
VietaNr.Vārds KlubsLaikskm/hStarpība 
männliche Jugend U17
1606
REDIKER, Timo

GER
Megamo Racing Team1:31:3824.23---
Kontrolle A
7.00 km
22:34 (1)
18.61 km/h
Kopā: 22:34
Kopā: 7.00 km
 
Ziel
30.00 km
1:09:04 (2)
26.06 km/h
Kopā: 1:31:38
Kopā: 37.00 km
 
2760
GÜNTHER, Adrian
 Mtb11 Racing Team1:31:5424.16+0:16
Kontrolle A
7.00 km
23:28 (2)
17.90 km/h
Kopā: 23:28
Kopā: 7.00 km
 
Ziel
30.00 km
1:08:26 (1)
26.30 km/h
Kopā: 1:31:54
Kopā: 37.00 km
 
3627
SCHNIEDERS, Kai

GER
TSV Bösingfeld / Team bunnyhop Hameln1:36:4022.97+5:02
Kontrolle A
7.00 km
24:12 (3)
17.36 km/h
Kopā: 24:12
Kopā: 7.00 km
 
Ziel
30.00 km
1:12:28 (3)
24.84 km/h
Kopā: 1:36:40
Kopā: 37.00 km
 
4571
KÜPPER, Jan

GER
RV Adler Lüttringhausen1:41:0921.95+9:31
Kontrolle A
7.00 km
26:04 (4)
16.11 km/h
Kopā: 26:04
Kopā: 7.00 km
 
Ziel
30.00 km
1:15:05 (4)
23.97 km/h
Kopā: 1:41:09
Kopā: 37.00 km
 
5646
TILLACK, Jannis

GER
ZG Kassel1:53:4619.51+22:08
Kontrolle A
7.00 km
28:54 (5)
14.53 km/h
Kopā: 28:54
Kopā: 7.00 km
 
Ziel
30.00 km
1:24:52 (5)
21.21 km/h
Kopā: 1:53:46
Kopā: 37.00 km
 
6533
EWALD, Steffen

GER
Wabern1:59:1618.61+27:38
Kontrolle A
7.00 km
30:36 (7)
13.73 km/h
Kopā: 30:36
Kopā: 7.00 km
 
Ziel
30.00 km
1:28:40 (6)
20.30 km/h
Kopā: 1:59:16
Kopā: 37.00 km
 
7556
HOTTENROTT, Fabian

GER
Förderverein Schwimmbad Wilhelmshöhe1:59:3618.56+27:58
Kontrolle A
7.00 km
30:26 (6)
13.80 km/h
Kopā: 30:26
Kopā: 7.00 km
 
Ziel
30.00 km
1:29:10 (7)
20.19 km/h
Kopā: 1:59:36
Kopā: 37.00 km
 
8679
DEGENHARDT, Nick
 08/15 Biker2:10:2817.02+38:50
Kontrolle A
7.00 km
35:15 (9)
11.91 km/h
Kopā: 35:15
Kopā: 7.00 km
 
Ziel
30.00 km
1:35:13 (8)
18.90 km/h
Kopā: 2:10:28
Kopā: 37.00 km
 
9548
HANTKE, Felix

GER
Team Langenberg Marathon2:11:3816.87+40:00
Kontrolle A
7.00 km
32:11 (8)
13.05 km/h
Kopā: 32:11
Kopā: 7.00 km
 
Ziel
30.00 km
1:39:27 (10)
18.10 km/h
Kopā: 2:11:38
Kopā: 37.00 km
 
10513
BONNET, Luca

GER
Liebenau2:15:2516.39+43:47
Kontrolle A
7.00 km
36:51 (10)
11.40 km/h
Kopā: 36:51
Kopā: 7.00 km
 
Ziel
30.00 km
1:38:34 (9)
18.26 km/h
Kopā: 2:15:25
Kopā: 37.00 km
 
11634
SEIDIS, Rolandas

GER
Zierenberg2:30:2014.77+58:42
Kontrolle A
7.00 km
40:37 (11)
10.34 km/h
Kopā: 40:37
Kopā: 7.00 km
 
Ziel
30.00 km
1:49:43 (11)
16.41 km/h
Kopā: 2:30:20
Kopā: 37.00 km
 
Junioren U19
1653
WEHE, Leonard

GER
RSG Haldern 031:31:4924.18---
Kontrolle A
7.00 km
23:33 (1)
17.83 km/h
Kopā: 23:33
Kopā: 7.00 km
 
Ziel
30.00 km
1:08:16 (1)
26.37 km/h
Kopā: 1:31:49
Kopā: 37.00 km
 
2587
MÖLLMANN, Hendrik

GER
RSG Haldern1:36:2923.01+4:40
Kontrolle A
7.00 km
24:36 (2)
17.07 km/h
Kopā: 24:36
Kopā: 7.00 km
 
Ziel
30.00 km
1:11:53 (2)
25.04 km/h
Kopā: 1:36:29
Kopā: 37.00 km
 
3511
BOKELOH, Jan-Philip

GER
TSV Bösingfeld1:47:1920.69+15:30
Kontrolle A
7.00 km
26:15 (3)
16.00 km/h
Kopā: 26:15
Kopā: 7.00 km
 
Ziel
30.00 km
1:21:04 (3)
22.20 km/h
Kopā: 1:47:19
Kopā: 37.00 km
 
4658
WODTKE, Brian

GER
Bike-Sport Lippe1:54:2819.39+22:39
Kontrolle A
7.00 km
29:14 (4)
14.37 km/h
Kopā: 29:14
Kopā: 7.00 km
 
Ziel
30.00 km
1:25:14 (4)
21.12 km/h
Kopā: 1:54:28
Kopā: 37.00 km
 
5609
RIEDL, Pascal

GER
ZG Kassel1:58:0818.79+26:19
Kontrolle A
7.00 km
29:31 (5)
14.23 km/h
Kopā: 29:31
Kopā: 7.00 km
 
Ziel
30.00 km
1:28:37 (5)
20.31 km/h
Kopā: 1:58:08
Kopā: 37.00 km
 
6586
MÄCKLER, Maurice

GER
Bike Sport Lippe2:15:3916.37+43:50
Kontrolle A
7.00 km
33:29 (6)
12.54 km/h
Kopā: 33:29
Kopā: 7.00 km
 
Ziel
30.00 km
1:42:10 (6)
17.62 km/h
Kopā: 2:15:39
Kopā: 37.00 km
 
7598
PASCHEN, Malte

GER
SCVM - Unicycle Team Hamburg2:30:3614.74+58:47
Kontrolle A
7.00 km
38:00 (7)
11.05 km/h
Kopā: 38:00
Kopā: 7.00 km
 
Ziel
30.00 km
1:52:36 (7)
15.99 km/h
Kopā: 2:30:36
Kopā: 37.00 km
 
Herren
1699
WIDERA, Daniel
 MTB11.de Racing1:25:5525.84---
Kontrolle A
7.00 km
21:06 (2)
19.91 km/h
Kopā: 21:06
Kopā: 7.00 km
 
Ziel
30.00 km
1:04:49 (1)
27.77 km/h
Kopā: 1:25:55
Kopā: 37.00 km
 
2689
WOLF, Patrick
 Bad Bikers Mtb-Sport e.V.1:26:2425.69+0:29
Kontrolle A
7.00 km
21:05 (1)
19.92 km/h
Kopā: 21:05
Kopā: 7.00 km
 
Ziel
30.00 km
1:05:19 (2)
27.56 km/h
Kopā: 1:26:24
Kopā: 37.00 km
 
3600
PEMBAUR, Felix

GER
Team Scott Campana / RV Adler Lüttringhausen1:29:1024.90+3:15
Kontrolle A
7.00 km
22:28 (4)
18.69 km/h
Kopā: 22:28
Kopā: 7.00 km
 
Ziel
30.00 km
1:06:42 (3)
26.99 km/h
Kopā: 1:29:10
Kopā: 37.00 km
 
4682
GEERS, Fritz
 NRT1:31:2324.29+5:28
Kontrolle A
7.00 km
21:43 (3)
19.34 km/h
Kopā: 21:43
Kopā: 7.00 km
 
Ziel
30.00 km
1:09:40 (7)
25.84 km/h
Kopā: 1:31:23
Kopā: 37.00 km
 
5582
MOOTZ, Martin

GER
Densberg1:31:3924.22+5:44
Kontrolle A
7.00 km
22:35 (5)
18.60 km/h
Kopā: 22:35
Kopā: 7.00 km
 
Ziel
30.00 km
1:09:04 (5)
26.06 km/h
Kopā: 1:31:39
Kopā: 37.00 km
 
6644
SÖLTER, Marcus

GER
Ostwest-Express1:31:4124.21+5:46
Kontrolle A
7.00 km
22:50 (7)
18.39 km/h
Kopā: 22:50
Kopā: 7.00 km
 
Ziel
30.00 km
1:08:51 (4)
26.14 km/h
Kopā: 1:31:41
Kopā: 37.00 km
 
7529
DRÜKE, Jan

GER
MTB Race Team Höxter1:33:1523.81+7:20
Kontrolle A
7.00 km
23:46 (9)
17.67 km/h
Kopā: 23:46
Kopā: 7.00 km
 
Ziel
30.00 km
1:09:29 (6)
25.91 km/h
Kopā: 1:33:15
Kopā: 37.00 km
 
8649
VOSS, Dominik

GER
Team Focus RAPIRO-Racing1:34:5123.41+8:56
Kontrolle A
7.00 km
23:34 (8)
17.82 km/h
Kopā: 23:34
Kopā: 7.00 km
 
Ziel
30.00 km
1:11:17 (8)
25.25 km/h
Kopā: 1:34:51
Kopā: 37.00 km
 
9547
HALBIG, Marc

GER
Duingen1:36:0223.12+10:07
Kontrolle A
7.00 km
22:49 (6)
18.41 km/h
Kopā: 22:49
Kopā: 7.00 km
 
Ziel
30.00 km
1:13:13 (11)
24.58 km/h
Kopā: 1:36:02
Kopā: 37.00 km
 
10505
BASTIAAN, Hendrik

GER
RSF Sassenberg1:37:1922.81+11:24
Kontrolle A
7.00 km
25:43 (14)
16.33 km/h
Kopā: 25:43
Kopā: 7.00 km
 
Ziel
30.00 km
1:11:36 (9)
25.14 km/h
Kopā: 1:37:19
Kopā: 37.00 km
 
11680
ROSSMEISSL, Heiko
 MT-Melsungen1:37:2522.79+11:30
Kontrolle A
7.00 km
23:49 (10)
17.63 km/h
Kopā: 23:49
Kopā: 7.00 km
 
Ziel
30.00 km
1:13:36 (12)
24.46 km/h
Kopā: 1:37:25
Kopā: 37.00 km
 
12759
GÜNTHER, Maximilian
 Bornekamp Racingteam1:37:4022.73+11:45
Kontrolle A
7.00 km
24:35 (13)
17.08 km/h
Kopā: 24:35
Kopā: 7.00 km
 
Ziel
30.00 km
1:13:05 (10)
24.63 km/h
Kopā: 1:37:40
Kopā: 37.00 km
 
13637
STADTLER, Sven

GER
www.megabike.de1:40:5122.01+14:56
Kontrolle A
7.00 km
24:13 (11)
17.34 km/h
Kopā: 24:13
Kopā: 7.00 km
 
Ziel
30.00 km
1:16:38 (13)
23.49 km/h
Kopā: 1:40:51
Kopā: 37.00 km
 
14576
LINK, Sebastian

GER
Kaufungen1:46:3820.82+20:43
Kontrolle A
7.00 km
28:49 (19)
14.57 km/h
Kopā: 28:49
Kopā: 7.00 km
 
Ziel
30.00 km
1:17:49 (14)
23.13 km/h
Kopā: 1:46:38
Kopā: 37.00 km
 
15583
MÜLLER, Bastian

GER
RC Victoria Neheim1:46:4720.79+20:52
Kontrolle A
7.00 km
24:18 (12)
17.28 km/h
Kopā: 24:18
Kopā: 7.00 km
 
Ziel
30.00 km
1:22:29 (15)
21.82 km/h
Kopā: 1:46:47
Kopā: 37.00 km
 
16612
RINGER, Pascal

GER
SlowMotion Kaufungen1:50:1220.15+24:17
Kontrolle A
7.00 km
27:35 (16)
15.23 km/h
Kopā: 27:35
Kopā: 7.00 km
 
Ziel
30.00 km
1:22:37 (16)
21.79 km/h
Kopā: 1:50:12
Kopā: 37.00 km
 
17575
LIEBHART, Julian

GER
LG Wehringen1:51:2219.93+25:27
Kontrolle A
7.00 km
28:05 (17)
14.96 km/h
Kopā: 28:05
Kopā: 7.00 km
 
Ziel
30.00 km
1:23:17 (17)
21.61 km/h
Kopā: 1:51:22
Kopā: 37.00 km
 
18755
APEL, Sebastian
 Sporttreff Rotenberg1:56:2419.07+30:29
Kontrolle A
7.00 km
30:24 (21)
13.82 km/h
Kopā: 30:24
Kopā: 7.00 km
 
Ziel
30.00 km
1:26:00 (19)
20.93 km/h
Kopā: 1:56:24
Kopā: 37.00 km
 
19506
BECKER, Dennis

GER
Kassel1:57:4118.86+31:46
Kontrolle A
7.00 km
31:56 (23)
13.15 km/h
Kopā: 31:56
Kopā: 7.00 km
 
Ziel
30.00 km
1:25:45 (18)
20.99 km/h
Kopā: 1:57:41
Kopā: 37.00 km
 
20629
SCHNURBUSCH, Sven

GER
Schmittis Bikeshop1:58:5418.67+32:59
Kontrolle A
7.00 km
29:49 (20)
14.09 km/h
Kopā: 29:49
Kopā: 7.00 km
 
Ziel
30.00 km
1:29:05 (21)
20.21 km/h
Kopā: 1:58:54
Kopā: 37.00 km
 
21757
TAUN, Alexander
 Sporttreff Rotenberg2:00:0418.49+34:09
Kontrolle A
7.00 km
30:29 (22)
13.78 km/h
Kopā: 30:29
Kopā: 7.00 km
 
Ziel
30.00 km
1:29:35 (22)
20.09 km/h
Kopā: 2:00:04
Kopā: 37.00 km
 
22672
FUCHS, Jürgen

GER
SG Stern Kassel2:02:1818.15+36:23
Kontrolle A
7.00 km
36:17 (29)
11.58 km/h
Kopā: 36:17
Kopā: 7.00 km
 
Ziel
30.00 km
1:26:01 (20)
20.93 km/h
Kopā: 2:02:18
Kopā: 37.00 km
 
23599
PASSON, Arthur

GER
Ullis Radshop2:05:2317.71+39:28
Kontrolle A
7.00 km
32:29 (24)
12.93 km/h
Kopā: 32:29
Kopā: 7.00 km
 
Ziel
30.00 km
1:32:54 (23)
19.38 km/h
Kopā: 2:05:23
Kopā: 37.00 km
 
24503
APEL, Christian

GER
Wolfhagen2:13:1916.65+47:24
Kontrolle A
7.00 km
36:18 (30)
11.57 km/h
Kopā: 36:18
Kopā: 7.00 km
 
Ziel
30.00 km
1:37:01 (24)
18.55 km/h
Kopā: 2:13:19
Kopā: 37.00 km
 
25593
NOLTE, Jonas

GER
Kassel2:13:5216.58+47:57
Kontrolle A
7.00 km
28:20 (18)
14.82 km/h
Kopā: 28:20
Kopā: 7.00 km
 
Ziel
30.00 km
1:45:32 (30)
17.06 km/h
Kopā: 2:13:52
Kopā: 37.00 km
 
26639
STANZEL, Timo

GER
TG Großalmerode2:15:3816.37+49:43
Kontrolle A
7.00 km
32:56 (26)
12.75 km/h
Kopā: 32:56
Kopā: 7.00 km
 
Ziel
30.00 km
1:42:42 (27)
17.53 km/h
Kopā: 2:15:38
Kopā: 37.00 km
 
27570
KUNTZE, Kai

GER
Naturstein Bollerhey2:16:2516.27+50:30
Kontrolle A
7.00 km
35:18 (28)
11.90 km/h
Kopā: 35:18
Kopā: 7.00 km
 
Ziel
30.00 km
1:41:07 (26)
17.80 km/h
Kopā: 2:16:25
Kopā: 37.00 km
 
28559
JAGNOW, Nico

GER
Kassel2:16:2816.27+50:33
Kontrolle A
7.00 km
36:46 (31)
11.42 km/h
Kopā: 36:46
Kopā: 7.00 km
 
Ziel
30.00 km
1:39:42 (25)
18.05 km/h
Kopā: 2:16:28
Kopā: 37.00 km
 
29632
SCHULZ, Sven

GER
Zierenberg2:17:4216.12+51:47
Kontrolle A
7.00 km
34:30 (27)
12.17 km/h
Kopā: 34:30
Kopā: 7.00 km
 
Ziel
30.00 km
1:43:12 (28)
17.44 km/h
Kopā: 2:17:42
Kopā: 37.00 km
 
30591
NITZGE, Markus

GER
Volkmarsen2:20:1515.83+54:20
Kontrolle A
7.00 km
27:20 (15)
15.37 km/h
Kopā: 27:20
Kopā: 7.00 km
 
Ziel
30.00 km
1:52:55 (34)
15.94 km/h
Kopā: 2:20:15
Kopā: 37.00 km
 
31590
NESGES, Oliver

GER
Leverkusen2:21:5215.65+55:57
Kontrolle A
7.00 km
32:45 (25)
12.82 km/h
Kopā: 32:45
Kopā: 7.00 km
 
Ziel
30.00 km
1:49:07 (32)
16.50 km/h
Kopā: 2:21:52
Kopā: 37.00 km
 
32661
WOTTKE, Sven

GER
Göttingen2:25:0915.29+59:14
Kontrolle A
7.00 km
40:05 (34)
10.48 km/h
Kopā: 40:05
Kopā: 7.00 km
 
Ziel
30.00 km
1:45:04 (29)
17.13 km/h
Kopā: 2:25:09
Kopā: 37.00 km
 
33650
WALDA, Tobias

GER
Söhrewald2:27:0215.10+1:01:07
Kontrolle A
7.00 km
40:23 (35)
10.40 km/h
Kopā: 40:23
Kopā: 7.00 km
 
Ziel
30.00 km
1:46:39 (31)
16.88 km/h
Kopā: 2:27:02
Kopā: 37.00 km
 
34512
BOLLERHEY, Sascha

GER
Naturstein Bollerhey2:29:2814.85+1:03:33
Kontrolle A
7.00 km
38:13 (33)
10.99 km/h
Kopā: 38:13
Kopā: 7.00 km
 
Ziel
30.00 km
1:51:15 (33)
16.18 km/h
Kopā: 2:29:28
Kopā: 37.00 km
 
35758
HANSMANN, Yannick
 LSG Zierenberg2:37:1714.11+1:11:22
Kontrolle A
7.00 km
37:16 (32)
11.27 km/h
Kopā: 37:16
Kopā: 7.00 km
 
Ziel
30.00 km
2:00:01 (35)
15.00 km/h
Kopā: 2:37:17
Kopā: 37.00 km
 
36636
SIEGMANN, Eric

GER
Bad Emstal2:58:5712.41+1:33:02
Kontrolle A
7.00 km
44:22 (36)
9.47 km/h
Kopā: 44:22
Kopā: 7.00 km
 
Ziel
30.00 km
2:14:35 (36)
13.37 km/h
Kopā: 2:58:57
Kopā: 37.00 km
 
37567
KRETSCH, Andreas

GER
Team 2-Rad Brüne3:26:5410.73+2:00:59
Kontrolle A
7.00 km
49:33 (37)
8.48 km/h
Kopā: 49:33
Kopā: 7.00 km
 
Ziel
30.00 km
2:37:21 (37)
11.44 km/h
Kopā: 3:26:54
Kopā: 37.00 km
 
DNF543
GOLOMBEK, Florian

GER
TG Großalmerode
 
Kontrolle A
7.00 km
35:26  
11.85 km/h
 
Kopā: 7.00 km
 
Ziel
30.00 km
fehlt!  
--- km/h
 
Kopā: 37.00 km
 
DNF561
KETTNER, Felix

GER
Radsport Kreuch
 
Kontrolle A
7.00 km
30:56  
13.58 km/h
 
Kopā: 7.00 km
 
Ziel
30.00 km
fehlt!  
--- km/h
 
Kopā: 37.00 km
 
Masters 1
1528
DORSIC, Daniel

GER
www.isotec.de1:28:2625.10---
Kontrolle A
7.00 km
21:43 (1)
19.34 km/h
Kopā: 21:43
Kopā: 7.00 km
 
Ziel
30.00 km
1:06:43 (1)
26.98 km/h
Kopā: 1:28:26
Kopā: 37.00 km
 
2668
JÄGER, Torsten

GER
Mauers Baikschopp / VFB Bettenhausen1:30:2224.57+1:56
Kontrolle A
7.00 km
22:38 (3)
18.56 km/h
Kopā: 22:38
Kopā: 7.00 km
 
Ziel
30.00 km
1:07:44 (2)
26.57 km/h
Kopā: 1:30:22
Kopā: 37.00 km
 
3551
HENRICH, Gerrit

GER
RG UNI Hamburg1:30:2624.55+2:00
Kontrolle A
7.00 km
22:30 (2)
18.67 km/h
Kopā: 22:30
Kopā: 7.00 km
 
Ziel
30.00 km
1:07:56 (3)
26.50 km/h
Kopā: 1:30:26
Kopā: 37.00 km
 
4692
KLEIN, Pascal
 Team Neumann Brilon1:36:3722.98+8:11
Kontrolle A
7.00 km
23:36 (4)
17.80 km/h
Kopā: 23:36
Kopā: 7.00 km
 
Ziel
30.00 km
1:13:01 (5)
24.65 km/h
Kopā: 1:36:37
Kopā: 37.00 km
 
5648
VEY, Marco

GER
Bike Box Fulda1:39:1622.36+10:50
Kontrolle A
7.00 km
26:34 (7)
15.81 km/h
Kopā: 26:34
Kopā: 7.00 km
 
Ziel
30.00 km
1:12:42 (4)
24.76 km/h
Kopā: 1:39:16
Kopā: 37.00 km
 
6592
NOLTE, Jens

GER
IBC DIMB Racing Team - RG Paderborn 99 e.V.1:41:0421.97+12:38
Kontrolle A
7.00 km
27:08 (9)
15.48 km/h
Kopā: 27:08
Kopā: 7.00 km
 
Ziel
30.00 km
1:13:56 (6)
24.35 km/h
Kopā: 1:41:04
Kopā: 37.00 km
 
7584
MÜLLER, Krzysztof

GER
Paderborn1:41:0921.95+12:43
Kontrolle A
7.00 km
26:42 (8)
15.73 km/h
Kopā: 26:42
Kopā: 7.00 km
 
Ziel
30.00 km
1:14:27 (7)
24.18 km/h
Kopā: 1:41:09
Kopā: 37.00 km
 
8560
JURCZEK, Manuel

GER
Staufenberg1:43:1521.50+14:49
Kontrolle A
7.00 km
26:14 (6)
16.01 km/h
Kopā: 26:14
Kopā: 7.00 km
 
Ziel
30.00 km
1:17:01 (8)
23.37 km/h
Kopā: 1:43:15
Kopā: 37.00 km
 
9562
KLOPPENBURG, Mirko

GER
MTB Sport Paderborn1:45:0421.13+16:38
Kontrolle A
7.00 km
24:59 (5)
16.81 km/h
Kopā: 24:59
Kopā: 7.00 km
 
Ziel
30.00 km
1:20:05 (10)
22.48 km/h
Kopā: 1:45:04
Kopā: 37.00 km
 
10532
ENGEL, Maurice

GER
Baunatal1:47:2020.68+18:54
Kontrolle A
7.00 km
28:18 (11)
14.84 km/h
Kopā: 28:18
Kopā: 7.00 km
 
Ziel
30.00 km
1:19:02 (9)
22.78 km/h
Kopā: 1:47:20
Kopā: 37.00 km
 
11688
SCHEIDER, Sven
 Bad Bikers Mtb-Sport e.V.1:50:1420.14+21:48
Kontrolle A
7.00 km
28:03 (10)
14.97 km/h
Kopā: 28:03
Kopā: 7.00 km
 
Ziel
30.00 km
1:22:11 (11)
21.90 km/h
Kopā: 1:50:14
Kopā: 37.00 km
 
12671
LÖFFLER, Benjamin
 FunBiker TSV Heiligenrode1:57:2118.92+28:55
Kontrolle A
7.00 km
32:47 (16)
12.81 km/h
Kopā: 32:47
Kopā: 7.00 km
 
Ziel
30.00 km
1:24:34 (12)
21.28 km/h
Kopā: 1:57:21
Kopā: 37.00 km
 
13527
DITTEL, Sascha

GER
HSP-Borken1:58:4618.69+30:20
Kontrolle A
7.00 km
32:09 (14)
13.06 km/h
Kopā: 32:09
Kopā: 7.00 km
 
Ziel
30.00 km
1:26:37 (13)
20.78 km/h
Kopā: 1:58:46
Kopā: 37.00 km
 
14690
KRAUSE, Florian
 Clausthal-Zellerfeld2:00:3518.41+32:09
Kontrolle A
7.00 km
32:40 (15)
12.86 km/h
Kopā: 32:40
Kopā: 7.00 km
 
Ziel
30.00 km
1:27:55 (14)
20.47 km/h
Kopā: 2:00:35
Kopā: 37.00 km
 
15515
BORK, Manuel

GER
Yatta2:01:4118.24+33:15
Kontrolle A
7.00 km
30:39 (12)
13.70 km/h
Kopā: 30:39
Kopā: 7.00 km
 
Ziel
30.00 km
1:31:02 (15)
19.77 km/h
Kopā: 2:01:41
Kopā: 37.00 km
 
16620
SCHEFFLER, Marcus

GER
Großalmerode2:03:3617.96+35:10
Kontrolle A
7.00 km
31:44 (13)
13.24 km/h
Kopā: 31:44
Kopā: 7.00 km
 
Ziel
30.00 km
1:31:52 (16)
19.59 km/h
Kopā: 2:03:36
Kopā: 37.00 km
 
17695
WULF, Stefan
 Bramburg biker2:09:2317.16+40:57
Kontrolle A
7.00 km
33:56 (19)
12.38 km/h
Kopā: 33:56
Kopā: 7.00 km
 
Ziel
30.00 km
1:35:27 (18)
18.86 km/h
Kopā: 2:09:23
Kopā: 37.00 km
 
18667
SPRECHER, Bürgen
 Radsportteam Liebnau2:09:3917.12+41:13
Kontrolle A
7.00 km
35:30 (23)
11.83 km/h
Kopā: 35:30
Kopā: 7.00 km
 
Ziel
30.00 km
1:34:09 (17)
19.12 km/h
Kopā: 2:09:39
Kopā: 37.00 km
 
19535
FLORE, Matthias

GER
Volkmarsen2:11:3316.88+43:07
Kontrolle A
7.00 km
33:39 (18)
12.48 km/h
Kopā: 33:39
Kopā: 7.00 km
 
Ziel
30.00 km
1:37:54 (21)
18.39 km/h
Kopā: 2:11:33
Kopā: 37.00 km
 
20687
RZACZEK, Martin
 HSP-Borken2:11:4416.85+43:18
Kontrolle A
7.00 km
33:58 (20)
12.37 km/h
Kopā: 33:58
Kopā: 7.00 km
 
Ziel
30.00 km
1:37:46 (19)
18.41 km/h
Kopā: 2:11:44
Kopā: 37.00 km
 
21660
WORRESCHKE, Alexander

GER
Team Fischis bike box2:13:1116.67+44:45
Kontrolle A
7.00 km
35:19 (21)
11.89 km/h
Kopā: 35:19
Kopā: 7.00 km
 
Ziel
30.00 km
1:37:52 (20)
18.39 km/h
Kopā: 2:13:11
Kopā: 37.00 km
 
22509
BERGE, Markus

GER
Spangenberg2:15:3716.37+47:11
Kontrolle A
7.00 km
36:53 (27)
11.39 km/h
Kopā: 36:53
Kopā: 7.00 km
 
Ziel
30.00 km
1:38:44 (22)
18.23 km/h
Kopā: 2:15:37
Kopā: 37.00 km
 
23651
WEBER, Thomas

GER
Volkmarsen2:17:2716.15+49:01
Kontrolle A
7.00 km
33:03 (17)
12.71 km/h
Kopā: 33:03
Kopā: 7.00 km
 
Ziel
30.00 km
1:44:24 (23)
17.24 km/h
Kopā: 2:17:27
Kopā: 37.00 km
 
24569
KREYER, Steffen

GER
Kaufungen2:20:2815.80+52:02
Kontrolle A
7.00 km
36:02 (24)
11.66 km/h
Kopā: 36:02
Kopā: 7.00 km
 
Ziel
30.00 km
1:44:26 (24)
17.24 km/h
Kopā: 2:20:28
Kopā: 37.00 km
 
25630
SCHRIMPF, Jan

GER
Kassel2:22:1415.61+53:48
Kontrolle A
7.00 km
35:29 (22)
11.84 km/h
Kopā: 35:29
Kopā: 7.00 km
 
Ziel
30.00 km
1:46:45 (25)
16.86 km/h
Kopā: 2:22:14
Kopā: 37.00 km
 
26581
MOLS, Torben

GER
Dortmund2:29:5914.80+1:01:33
Kontrolle A
7.00 km
37:04 (28)
11.33 km/h
Kopā: 37:04
Kopā: 7.00 km
 
Ziel
30.00 km
1:52:55 (26)
15.94 km/h
Kopā: 2:29:59
Kopā: 37.00 km
 
27602
PETER, Torsten

GER
Daume Bau Renn Team2:30:1914.77+1:01:53
Kontrolle A
7.00 km
37:04 (28)
11.33 km/h
Kopā: 37:04
Kopā: 7.00 km
 
Ziel
30.00 km
1:53:15 (27)
15.89 km/h
Kopā: 2:30:19
Kopā: 37.00 km
 
28524
DAPP, Christian

GER
Mauers Baikschopp2:31:3514.65+1:03:09
Kontrolle A
7.00 km
36:27 (25)
11.52 km/h
Kopā: 36:27
Kopā: 7.00 km
 
Ziel
30.00 km
1:55:08 (28)
15.63 km/h
Kopā: 2:31:35
Kopā: 37.00 km
 
29626
SCHNEIDER, Jens

GER
Bad Bikers mtb-Sport e.V2:39:5013.89+1:11:24
Kontrolle A
7.00 km
36:38 (26)
11.46 km/h
Kopā: 36:38
Kopā: 7.00 km
 
Ziel
30.00 km
2:03:12 (30)
14.61 km/h
Kopā: 2:39:50
Kopā: 37.00 km
 
30579
MEIER, Andreas

GER
privat2:42:4813.64+1:14:22
Kontrolle A
7.00 km
40:34 (30)
10.35 km/h
Kopā: 40:34
Kopā: 7.00 km
 
Ziel
30.00 km
2:02:14 (29)
14.73 km/h
Kopā: 2:42:48
Kopā: 37.00 km
 
DNF621
SCHIENDORFER, Andreas

GER
Herford
 
Kontrolle A
7.00 km
35:36  
11.80 km/h
 
Kopā: 7.00 km
 
Ziel
30.00 km
fehlt!  
--- km/h
 
Kopā: 37.00 km
 
DNF647
VENEZIA, Vincenzo

GER
Herford
 
Kontrolle A
7.00 km
35:41  
11.77 km/h
 
Kopā: 7.00 km
 
Ziel
30.00 km
fehlt!  
--- km/h
 
Kopā: 37.00 km
 
DNF683
LECHER, Sven
 Team Kellerwald-Bike-Marathon
 
Kontrolle A
7.00 km
38:52  
10.81 km/h
 
Kopā: 7.00 km
 
Ziel
30.00 km
fehlt!  
--- km/h
 
Kopā: 37.00 km
 
DNF698
EICHENBERG, Maurus
 Team Eichenberg
 
Kontrolle A
7.00 km
29:51  
14.07 km/h
 
Kopā: 7.00 km
 
Ziel
30.00 km
fehlt!  
--- km/h
 
Kopā: 37.00 km
 
DNF698
EICHENBERG, Maurus
 Team Eichenberg
 
Kontrolle A
7.00 km
29:51  
14.07 km/h
 
Kopā: 7.00 km
 
Ziel
30.00 km
fehlt!  
--- km/h
 
Kopā: 37.00 km
 
Masters 2
1610
RIEHL, Lars

GER
Kassel1:28:2525.11---
Kontrolle A
7.00 km
21:40 (1)
19.38 km/h
Kopā: 21:40
Kopā: 7.00 km
 
Ziel
30.00 km
1:06:45 (1)
26.97 km/h
Kopā: 1:28:25
Kopā: 37.00 km
 
2694
BLUM, Christoph
 Team Zielgruppe1:37:3422.75+9:09
Kontrolle A
7.00 km
24:39 (2)
17.04 km/h
Kopā: 24:39
Kopā: 7.00 km
 
Ziel
30.00 km
1:12:55 (2)
24.69 km/h
Kopā: 1:37:34
Kopā: 37.00 km
 
3665
GNENDIGER, Martin

GER
MTB Local Team1:39:1622.36+10:51
Kontrolle A
7.00 km
26:03 (5)
16.12 km/h
Kopā: 26:03
Kopā: 7.00 km
 
Ziel
30.00 km
1:13:13 (3)
24.58 km/h
Kopā: 1:39:16
Kopā: 37.00 km
 
4761
SCHEFFER, Ralf

GER
XC MTB Team Sauerländer Berglöwen1:39:1722.36+10:52
Kontrolle A
7.00 km
24:45 (3)
16.97 km/h
Kopā: 24:45
Kopā: 7.00 km
 
Ziel
30.00 km
1:14:32 (4)
24.15 km/h
Kopā: 1:39:17
Kopā: 37.00 km
 
5568
KREUCH, Bernd

GER
Radsport Kreuch/MTB-Verein Zierenberg1:40:4922.02+12:24
Kontrolle A
7.00 km
25:56 (4)
16.20 km/h
Kopā: 25:56
Kopā: 7.00 km
 
Ziel
30.00 km
1:14:53 (5)
24.04 km/h
Kopā: 1:40:49
Kopā: 37.00 km
 
6536
FRANK, Manfred

GER
Habichtswald-Ehlen1:42:5321.58+14:28
Kontrolle A
7.00 km
26:21 (6)
15.94 km/h
Kopā: 26:21
Kopā: 7.00 km
 
Ziel
30.00 km
1:16:32 (7)
23.52 km/h
Kopā: 1:42:53
Kopā: 37.00 km
 
7589
NEBORG, Sven

GER
Focus RAPIRO Racing1:43:3021.45+15:05
Kontrolle A
7.00 km
27:07 (8)
15.49 km/h
Kopā: 27:07
Kopā: 7.00 km
 
Ziel
30.00 km
1:16:23 (6)
23.57 km/h
Kopā: 1:43:30
Kopā: 37.00 km
 
8588
NEBORG, Jens

GER
Focus RAPIRO Racing1:43:4321.40+15:18
Kontrolle A
7.00 km
26:49 (7)
15.66 km/h
Kopā: 26:49
Kopā: 7.00 km
 
Ziel
30.00 km
1:16:54 (9)
23.41 km/h
Kopā: 1:43:43
Kopā: 37.00 km
 
9552
HERBACH, Mario

GER
Kassel1:44:0821.32+15:43
Kontrolle A
7.00 km
27:34 (10)
15.24 km/h
Kopā: 27:34
Kopā: 7.00 km
 
Ziel
30.00 km
1:16:34 (8)
23.51 km/h
Kopā: 1:44:08
Kopā: 37.00 km
 
10518
BÖNNIGHAUSEN, Matthias

GER
MTB SV Fichtenflitzer Bad Driburg1:51:1219.96+22:47
Kontrolle A
7.00 km
27:33 (9)
15.25 km/h
Kopā: 27:33
Kopā: 7.00 km
 
Ziel
30.00 km
1:23:39 (13)
21.52 km/h
Kopā: 1:51:12
Kopā: 37.00 km
 
11686
CHIOUT, Thomas
 Uponor1:51:4819.86+23:23
Kontrolle A
7.00 km
28:30 (11)
14.74 km/h
Kopā: 28:30
Kopā: 7.00 km
 
Ziel
30.00 km
1:23:18 (11)
21.61 km/h
Kopā: 1:51:48
Kopā: 37.00 km
 
12756
KÜMMERLING, Dietmar

GER
Team 2-Rad Brüne1:53:3819.54+25:13
Kontrolle A
7.00 km
29:37 (12)
14.18 km/h
Kopā: 29:37
Kopā: 7.00 km
 
Ziel
30.00 km
1:24:01 (14)
21.42 km/h
Kopā: 1:53:38
Kopā: 37.00 km
 
13677
STEIN, Markus
 Gevelsberg1:54:3019.39+26:05
Kontrolle A
7.00 km
30:54 (17)
13.59 km/h
Kopā: 30:54
Kopā: 7.00 km
 
Ziel
30.00 km
1:23:36 (12)
21.53 km/h
Kopā: 1:54:30
Kopā: 37.00 km
 
14691
GÖRL, Herbert
 EGF Bunstruth Racing1:54:4819.34+26:23
Kontrolle A
7.00 km
30:41 (14)
13.69 km/h
Kopā: 30:41
Kopā: 7.00 km
 
Ziel
30.00 km
1:24:07 (15)
21.40 km/h
Kopā: 1:54:48
Kopā: 37.00 km
 
15521
CZAJKOWSKI, Marek

POL
Göttingen1:54:5919.31+26:34
Kontrolle A
7.00 km
30:11 (13)
13.91 km/h
Kopā: 30:11
Kopā: 7.00 km
 
Ziel
30.00 km
1:24:48 (16)
21.23 km/h
Kopā: 1:54:59
Kopā: 37.00 km
 
16578
MECHELK, Hagen

GER
MTB Team Germete1:55:1219.27+26:47
Kontrolle A
7.00 km
31:59 (19)
13.13 km/h
Kopā: 31:59
Kopā: 7.00 km
 
Ziel
30.00 km
1:23:13 (10)
21.63 km/h
Kopā: 1:55:12
Kopā: 37.00 km
 
17553
HOLZHAUER, Mario

GER
LST Waldhessen1:58:2918.74+30:04
Kontrolle A
7.00 km
30:52 (16)
13.61 km/h
Kopā: 30:52
Kopā: 7.00 km
 
Ziel
30.00 km
1:27:37 (17)
20.54 km/h
Kopā: 1:58:29
Kopā: 37.00 km
 
18615
RÜPPEL, Karsten

GER
RSC Wahmbeck2:01:5118.22+33:26
Kontrolle A
7.00 km
31:09 (18)
13.48 km/h
Kopā: 31:09
Kopā: 7.00 km
 
Ziel
30.00 km
1:30:42 (19)
19.85 km/h
Kopā: 2:01:51
Kopā: 37.00 km
 
19594
ORTH, Ralf

GER
Hessisch Lichtenau2:03:0118.05+34:36
Kontrolle A
7.00 km
32:43 (21)
12.84 km/h
Kopā: 32:43
Kopā: 7.00 km
 
Ziel
30.00 km
1:30:18 (18)
19.93 km/h
Kopā: 2:03:01
Kopā: 37.00 km
 
20572
KÖNIG, Reiner

GER
Ullis Radshop2:06:1217.59+37:47
Kontrolle A
7.00 km
33:49 (24)
12.42 km/h
Kopā: 33:49
Kopā: 7.00 km
 
Ziel
30.00 km
1:32:23 (20)
19.48 km/h
Kopā: 2:06:12
Kopā: 37.00 km
 
21645
THEIS, Holger

GER
Ullis Radshop2:10:5016.97+42:25
Kontrolle A
7.00 km
33:05 (22)
12.70 km/h
Kopā: 33:05
Kopā: 7.00 km
 
Ziel
30.00 km
1:37:45 (25)
18.41 km/h
Kopā: 2:10:50
Kopā: 37.00 km
 
22674
SCHMIDT, Rüdiger
 Volkmarsen2:11:0216.94+42:37
Kontrolle A
7.00 km
30:50 (15)
13.62 km/h
Kopā: 30:50
Kopā: 7.00 km
 
Ziel
30.00 km
1:40:12 (28)
17.96 km/h
Kopā: 2:11:02
Kopā: 37.00 km
 
23603
PFEFFER, Oliver

GER
Franks-Rad-Laden2:11:1516.91+42:50
Kontrolle A
7.00 km
32:28 (20)
12.94 km/h
Kopā: 32:28
Kopā: 7.00 km
 
Ziel
30.00 km
1:38:47 (27)
18.22 km/h
Kopā: 2:11:15
Kopā: 37.00 km
 
24618
SCHAUMLÖFFEL, Christian

GER
Habichtswald2:11:4216.86+43:17
Kontrolle A
7.00 km
35:34 (27)
11.81 km/h
Kopā: 35:34
Kopā: 7.00 km
 
Ziel
30.00 km
1:36:08 (21)
18.72 km/h
Kopā: 2:11:42
Kopā: 37.00 km
 
25693
KERN, Michael
 Dreckfräse/FSV Dörnberg2:12:1116.79+43:46
Kontrolle A
7.00 km
35:05 (26)
11.97 km/h
Kopā: 35:05
Kopā: 7.00 km
 
Ziel
30.00 km
1:37:06 (23)
18.54 km/h
Kopā: 2:12:11
Kopā: 37.00 km
 
26676
MARKOWSKI, Ralf
 Team-UGB2:12:4616.72+44:21
Kontrolle A
7.00 km
35:01 (25)
11.99 km/h
Kopā: 35:01
Kopā: 7.00 km
 
Ziel
30.00 km
1:37:45 (25)
18.41 km/h
Kopā: 2:12:46
Kopā: 37.00 km
 
27566
KOSTIAL, Jochen

GER
Ullis Radshop2:13:2216.65+44:57
Kontrolle A
7.00 km
36:07 (28)
11.63 km/h
Kopā: 36:07
Kopā: 7.00 km
 
Ziel
30.00 km
1:37:15 (24)
18.51 km/h
Kopā: 2:13:22
Kopā: 37.00 km
 
28531
EHL, Thomas

GER
MTB Zierenberg2:14:1616.53+45:51
Kontrolle A
7.00 km
37:50 (31)
11.10 km/h
Kopā: 37:50
Kopā: 7.00 km
 
Ziel
30.00 km
1:36:26 (22)
18.67 km/h
Kopā: 2:14:16
Kopā: 37.00 km
 
29684
WIEGAND, Dirk

GER
Tri-Team Fuldatal2:17:1316.18+48:48
Kontrolle A
7.00 km
33:46 (23)
12.44 km/h
Kopā: 33:46
Kopā: 7.00 km
 
Ziel
30.00 km
1:43:27 (31)
17.40 km/h
Kopā: 2:17:13
Kopā: 37.00 km
 
30642
STORZ, Juergen

GER
Team Dreckfräsen / FSV Dörnberg2:17:2516.16+49:00
Kontrolle A
7.00 km
36:34 (29)
11.49 km/h
Kopā: 36:34
Kopā: 7.00 km
 
Ziel
30.00 km
1:40:51 (29)
17.85 km/h
Kopā: 2:17:25
Kopā: 37.00 km
 
31585
MÜLLER-RÜHLING, Heiko

GER
SG Stern Kassel2:19:0715.96+50:42
Kontrolle A
7.00 km
37:52 (32)
11.09 km/h
Kopā: 37:52
Kopā: 7.00 km
 
Ziel
30.00 km
1:41:15 (30)
17.78 km/h
Kopā: 2:19:07
Kopā: 37.00 km
 
32754
STOELLGA, Ingo
 Fichten Flitzer2:24:0915.40+55:44
Kontrolle A
7.00 km
37:39 (30)
11.16 km/h
Kopā: 37:39
Kopā: 7.00 km
 
Ziel
30.00 km
1:46:30 (32)
16.90 km/h
Kopā: 2:24:09
Kopā: 37.00 km
 
33604
PFEIFFER, Thomas

GER
MTB Zierenberg2:25:4015.24+57:15
Kontrolle A
7.00 km
38:45 (36)
10.84 km/h
Kopā: 38:45
Kopā: 7.00 km
 
Ziel
30.00 km
1:46:55 (33)
16.84 km/h
Kopā: 2:25:40
Kopā: 37.00 km
 
34564
KNOCHE, Michael

GER
MTB Zierenberg / Team Dackelclub2:27:5415.01+59:29
Kontrolle A
7.00 km
39:53 (39)
10.53 km/h
Kopā: 39:53
Kopā: 7.00 km
 
Ziel
30.00 km
1:48:01 (34)
16.66 km/h
Kopā: 2:27:54
Kopā: 37.00 km
 
35673
SCHÜTZEBERG, Thomas

GER
SG Stern Kassel2:28:4814.92+1:00:23
Kontrolle A
7.00 km
39:44 (38)
10.57 km/h
Kopā: 39:44
Kopā: 7.00 km
 
Ziel
30.00 km
1:49:04 (35)
16.50 km/h
Kopā: 2:28:48
Kopā: 37.00 km
 
36522
DAEMEN, Thomas

GER
Issum2:29:5914.80+1:01:34
Kontrolle A
7.00 km
38:11 (33)
11.00 km/h
Kopā: 38:11
Kopā: 7.00 km
 
Ziel
30.00 km
1:51:48 (37)
16.10 km/h
Kopā: 2:29:59
Kopā: 37.00 km
 
37625
SCHNEIDER, Franz-Josef

GER
Malsfeld2:33:1014.49+1:04:45
Kontrolle A
7.00 km
40:02 (40)
10.49 km/h
Kopā: 40:02
Kopā: 7.00 km
 
Ziel
30.00 km
1:53:08 (38)
15.91 km/h
Kopā: 2:33:10
Kopā: 37.00 km
 
38631
SCHRÖDER, Ingo

GER
Dackelclub2:33:1514.49+1:04:50
Kontrolle A
7.00 km
42:42 (44)
9.84 km/h
Kopā: 42:42
Kopā: 7.00 km
 
Ziel
30.00 km
1:50:33 (36)
16.28 km/h
Kopā: 2:33:15
Kopā: 37.00 km
 
39633
SCHUMANN, Klaus

GER
Melsungen2:33:2314.47+1:04:58
Kontrolle A
7.00 km
39:13 (37)
10.71 km/h
Kopā: 39:13
Kopā: 7.00 km
 
Ziel
30.00 km
1:54:10 (40)
15.77 km/h
Kopā: 2:33:23
Kopā: 37.00 km
 
40643
STRÜNING, Karsten

GER
MTB Feunde \\Tot am Hügel\\2:34:4014.35+1:06:15
Kontrolle A
7.00 km
41:07 (43)
10.21 km/h
Kopā: 41:07
Kopā: 7.00 km
 
Ziel
30.00 km
1:53:33 (39)
15.85 km/h
Kopā: 2:34:40
Kopā: 37.00 km
 
41681
WILDE, Bernd
 Schwalmstadt2:34:4414.35+1:06:19
Kontrolle A
7.00 km
38:32 (34)
10.90 km/h
Kopā: 38:32
Kopā: 7.00 km
 
Ziel
30.00 km
1:56:12 (42)
15.49 km/h
Kopā: 2:34:44
Kopā: 37.00 km
 
42534
FINGERLING, Michael

GER
MTB Zierenberg / Team Dackelclub2:34:4914.34+1:06:24
Kontrolle A
7.00 km
40:36 (42)
10.34 km/h
Kopā: 40:36
Kopā: 7.00 km
 
Ziel
30.00 km
1:54:13 (41)
15.76 km/h
Kopā: 2:34:49
Kopā: 37.00 km
 
43523
DAMM, Mathias

GER
Edermünde2:41:3213.74+1:13:07
Kontrolle A
7.00 km
38:35 (35)
10.89 km/h
Kopā: 38:35
Kopā: 7.00 km
 
Ziel
30.00 km
2:02:57 (43)
14.64 km/h
Kopā: 2:41:32
Kopā: 37.00 km
 
44696
HOISCHEN, Michael
 Altenbeken2:47:4913.23+1:19:24
Kontrolle A
7.00 km
40:10 (41)
10.46 km/h
Kopā: 40:10
Kopā: 7.00 km
 
Ziel
30.00 km
2:07:39 (44)
14.10 km/h
Kopā: 2:47:49
Kopā: 37.00 km
 
45555
HORNIG, Patrick

GER
Habichtswald2:55:3112.65+1:27:06
Kontrolle A
7.00 km
47:11 (47)
8.90 km/h
Kopā: 47:11
Kopā: 7.00 km
 
Ziel
30.00 km
2:08:20 (45)
14.03 km/h
Kopā: 2:55:31
Kopā: 37.00 km
 
46608
RIEBENSAHM, Christoph

GER
Ride The Blootz2:58:5012.41+1:30:25
Kontrolle A
7.00 km
44:01 (45)
9.54 km/h
Kopā: 44:01
Kopā: 7.00 km
 
Ziel
30.00 km
2:14:49 (46)
13.35 km/h
Kopā: 2:58:50
Kopā: 37.00 km
 
47580
MEYER, Martin

GER
SCVM - Unicycle Team Hamburg3:10:3211.65+1:42:07
Kontrolle A
7.00 km
44:01 (45)
9.54 km/h
Kopā: 44:01
Kopā: 7.00 km
 
Ziel
30.00 km
2:26:31 (47)
12.29 km/h
Kopā: 3:10:32
Kopā: 37.00 km
 
DNF595
OTTO, Alexander

GER
HSP-Borken
 
Kontrolle A
7.00 km
fehlt!  
--- km/h
 
Kopā: 7.00 km
 
Ziel
30.00 km
fehlt!  
--- km/h
 
Kopā: 37.00 km
 
Masters 3
1613
ROTERMUND, Uwe

GER
MTB Race Team Höxter/Merida Bikes1:39:1522.37---
Kontrolle A
7.00 km
24:59 (1)
16.81 km/h
Kopā: 24:59
Kopā: 7.00 km
 
Ziel
30.00 km
1:14:16 (1)
24.24 km/h
Kopā: 1:39:15
Kopā: 37.00 km
 
2516
BUCHHOLZ, Volker

GER
Hochschule OWL1:48:3720.44+9:22
Kontrolle A
7.00 km
27:32 (2)
15.25 km/h
Kopā: 27:32
Kopā: 7.00 km
 
Ziel
30.00 km
1:21:05 (2)
22.20 km/h
Kopā: 1:48:37
Kopā: 37.00 km
 
3597
PALM, Hans

GER
Vital Fitness Vellmar1:55:3119.22+16:16
Kontrolle A
7.00 km
29:57 (4)
14.02 km/h
Kopā: 29:57
Kopā: 7.00 km
 
Ziel
30.00 km
1:25:34 (3)
21.04 km/h
Kopā: 1:55:31
Kopā: 37.00 km
 
4628
SCHNURBUSCH, Karl

GER
Schmittis Bikeshop1:56:5019.00+17:35
Kontrolle A
7.00 km
29:16 (3)
14.35 km/h
Kopā: 29:16
Kopā: 7.00 km
 
Ziel
30.00 km
1:27:34 (5)
20.56 km/h
Kopā: 1:56:50
Kopā: 37.00 km
 
5678
LANGENSCHEIDT, Volker
 Ennepetal1:59:5618.51+20:41
Kontrolle A
7.00 km
32:36 (7)
12.88 km/h
Kopā: 32:36
Kopā: 7.00 km
 
Ziel
30.00 km
1:27:20 (4)
20.61 km/h
Kopā: 1:59:56
Kopā: 37.00 km
 
6557
HOTTENROTT, Kuno

GER
Förderverein Schwimmbad Wilhelmshöhe2:01:2618.28+22:11
Kontrolle A
7.00 km
31:13 (5)
13.45 km/h
Kopā: 31:13
Kopā: 7.00 km
 
Ziel
30.00 km
1:30:13 (7)
19.95 km/h
Kopā: 2:01:26
Kopā: 37.00 km
 
7697
RICHTER, Hans-Jürgen
 Frankenberg2:01:4718.23+22:32
Kontrolle A
7.00 km
31:51 (6)
13.19 km/h
Kopā: 31:51
Kopā: 7.00 km
 
Ziel
30.00 km
1:29:56 (6)
20.01 km/h
Kopā: 2:01:47
Kopā: 37.00 km
 
8623
SCHMIDT, Klaus

GER
MTB Verein Zierenberg2:07:4717.37+28:32
Kontrolle A
7.00 km
34:34 (9)
12.15 km/h
Kopā: 34:34
Kopā: 7.00 km
 
Ziel
30.00 km
1:33:13 (8)
19.31 km/h
Kopā: 2:07:47
Kopā: 37.00 km
 
9655
WEILAND, Thomas

GER
Team Fahrradhof2:09:2817.15+30:13
Kontrolle A
7.00 km
33:17 (8)
12.62 km/h
Kopā: 33:17
Kopā: 7.00 km
 
Ziel
30.00 km
1:36:11 (10)
18.71 km/h
Kopā: 2:09:28
Kopā: 37.00 km
 
10525
DAUBER, Frank

GER
FSV Dörnberg/Team Dreckfräsen2:09:3217.14+30:17
Kontrolle A
7.00 km
35:16 (11)
11.91 km/h
Kopā: 35:16
Kopā: 7.00 km
 
Ziel
30.00 km
1:34:16 (9)
19.09 km/h
Kopā: 2:09:32
Kopā: 37.00 km
 
11670
BRISCH, Ralf
 Arcelor Mettal2:13:0216.69+33:47
Kontrolle A
7.00 km
34:36 (10)
12.14 km/h
Kopā: 34:36
Kopā: 7.00 km
 
Ziel
30.00 km
1:38:26 (11)
18.29 km/h
Kopā: 2:13:02
Kopā: 37.00 km
 
12753
HÄNLEIN, Achim
 KSV Baunatal2:17:2416.16+38:09
Kontrolle A
7.00 km
36:46 (13)
11.42 km/h
Kopā: 36:46
Kopā: 7.00 km
 
Ziel
30.00 km
1:40:38 (12)
17.89 km/h
Kopā: 2:17:24
Kopā: 37.00 km
 
13540
GAUL, Friedhelm

GER
EGF Bunstruth Racing2:18:4516.00+39:30
Kontrolle A
7.00 km
36:56 (14)
11.37 km/h
Kopā: 36:56
Kopā: 7.00 km
 
Ziel
30.00 km
1:41:49 (13)
17.68 km/h
Kopā: 2:18:45
Kopā: 37.00 km
 
14526
DILCHER, Matthias

GER
Mtb zierenberg2:22:4315.56+43:28
Kontrolle A
7.00 km
36:29 (12)
11.51 km/h
Kopā: 36:29
Kopā: 7.00 km
 
Ziel
30.00 km
1:46:14 (16)
16.94 km/h
Kopā: 2:22:43
Kopā: 37.00 km
 
15666
FISCHER, Manfred
 MTB Zierenberg2:24:0415.41+44:49
Kontrolle A
7.00 km
40:14 (16)
10.44 km/h
Kopā: 40:14
Kopā: 7.00 km
 
Ziel
30.00 km
1:43:50 (14)
17.34 km/h
Kopā: 2:24:04
Kopā: 37.00 km
 
16601
PESTEL, Georg

GER
Fahrradhof2:25:4115.24+46:26
Kontrolle A
7.00 km
40:27 (18)
10.38 km/h
Kopā: 40:27
Kopā: 7.00 km
 
Ziel
30.00 km
1:45:14 (15)
17.10 km/h
Kopā: 2:25:41
Kopā: 37.00 km
 
17663
ZIMMERMANN, Helmut

GER
08/15 Mountainbiker2:26:3415.15+47:19
Kontrolle A
7.00 km
38:17 (15)
10.97 km/h
Kopā: 38:17
Kopā: 7.00 km
 
Ziel
30.00 km
1:48:17 (17)
16.62 km/h
Kopā: 2:26:34
Kopā: 37.00 km
 
18549
HEINICKE, Norbert

GER
Zierenberg2:33:2714.47+54:12
Kontrolle A
7.00 km
40:42 (20)
10.32 km/h
Kopā: 40:42
Kopā: 7.00 km
 
Ziel
30.00 km
1:52:45 (21)
15.96 km/h
Kopā: 2:33:27
Kopā: 37.00 km
 
19545
GROSS, Thomas

GER
Niedenstein2:33:3814.45+54:23
Kontrolle A
7.00 km
41:43 (23)
10.07 km/h
Kopā: 41:43
Kopā: 7.00 km
 
Ziel
30.00 km
1:51:55 (18)
16.08 km/h
Kopā: 2:33:38
Kopā: 37.00 km
 
20656
WIEPRECHT, Dirk

GER
TG Großalmerode2:34:1114.40+54:56
Kontrolle A
7.00 km
41:39 (22)
10.08 km/h
Kopā: 41:39
Kopā: 7.00 km
 
Ziel
30.00 km
1:52:32 (20)
16.00 km/h
Kopā: 2:34:11
Kopā: 37.00 km
 
21641
STERN, Benno

GER
SG Stern Kassel2:35:0114.32+55:46
Kontrolle A
7.00 km
42:38 (24)
9.85 km/h
Kopā: 42:38
Kopā: 7.00 km
 
Ziel
30.00 km
1:52:23 (19)
16.02 km/h
Kopā: 2:35:01
Kopā: 37.00 km
 
22530
DURGELOH, Peter

GER
Kassel2:36:0714.22+56:52
Kontrolle A
7.00 km
41:12 (21)
10.19 km/h
Kopā: 41:12
Kopā: 7.00 km
 
Ziel
30.00 km
1:54:55 (22)
15.66 km/h
Kopā: 2:36:07
Kopā: 37.00 km
 
23614
RUDOLPH, Uwe

GER
Kassel2:36:5214.15+57:37
Kontrolle A
7.00 km
40:32 (19)
10.36 km/h
Kopā: 40:32
Kopā: 7.00 km
 
Ziel
30.00 km
1:56:20 (23)
15.47 km/h
Kopā: 2:36:52
Kopā: 37.00 km
 
24617
SANDER-GAISER, Martin

GER
RC Hüftgold2:37:5914.05+58:44
Kontrolle A
7.00 km
40:25 (17)
10.39 km/h
Kopā: 40:25
Kopā: 7.00 km
 
Ziel
30.00 km
1:57:34 (24)
15.31 km/h
Kopā: 2:37:59
Kopā: 37.00 km
 
25565
KOLBE, Klaus

GER
RC Hüftgold2:50:0413.05+1:10:49
Kontrolle A
7.00 km
44:13 (25)
9.50 km/h
Kopā: 44:13
Kopā: 7.00 km
 
Ziel
30.00 km
2:05:51 (25)
14.30 km/h
Kopā: 2:50:04
Kopā: 37.00 km
 
26563
KNAUFT, Hartmut

GER
Lieber eins als keins4:14:178.73+2:35:02
Kontrolle A
7.00 km
51:25 (26)
8.17 km/h
Kopā: 51:25
Kopā: 7.00 km
 
Ziel
30.00 km
3:22:52 (26)
8.87 km/h
Kopā: 4:14:17
Kopā: 37.00 km
 
27607
REEF, Klaus

GER
RV 1897 Meerbusch-Lank eV5:23:456.86+3:44:30
Kontrolle A
7.00 km
1:04:07 (27)
6.55 km/h
Kopā: 1:04:07
Kopā: 7.00 km
 
Ziel
30.00 km
4:19:38 (27)
6.93 km/h
Kopā: 5:23:45
Kopā: 37.00 km
 
Masters 4
1657
WITTGEN, Siegmund

GER
Leinfelde2:13:2616.64---
Kontrolle A
7.00 km
35:56 (1)
11.69 km/h
Kopā: 35:56
Kopā: 7.00 km
 
Ziel
30.00 km
1:37:30 (1)
18.46 km/h
Kopā: 2:13:26
Kopā: 37.00 km
 
2619
SCHEDLER, Erhard

GER
Habichtswald2:31:3714.64+18:11
Kontrolle A
7.00 km
40:55 (3)
10.26 km/h
Kopā: 40:55
Kopā: 7.00 km
 
Ziel
30.00 km
1:50:42 (2)
16.26 km/h
Kopā: 2:31:37
Kopā: 37.00 km
 
3542
GIBHARDT, Herbert

GER
Team Fahrradhof2:34:0114.41+20:35
Kontrolle A
7.00 km
40:12 (2)
10.45 km/h
Kopā: 40:12
Kopā: 7.00 km
 
Ziel
30.00 km
1:53:49 (3)
15.81 km/h
Kopā: 2:34:01
Kopā: 37.00 km
 
4577
MARTIN, Rudolf

GER
funbiker TSV Heiligenrode2:52:4612.85+39:20
Kontrolle A
7.00 km
46:32 (4)
9.03 km/h
Kopā: 46:32
Kopā: 7.00 km
 
Ziel
30.00 km
2:06:14 (4)
14.26 km/h
Kopā: 2:52:46
Kopā: 37.00 km
 
weibliche Jugend U17
1517
BÜHN, Jana

GER
Sportgirls2:30:4814.72---
Kontrolle A
7.00 km
40:03 (1)
10.49 km/h
Kopā: 40:03
Kopā: 7.00 km
 
Ziel
30.00 km
1:50:45 (1)
16.25 km/h
Kopā: 2:30:48
Kopā: 37.00 km
 
Damen
1624
SCHMIDT, Vanessa

GER
MSC Salzbödetal/Team Specialized Racing XC_Schneid2:07:2217.43---
Kontrolle A
7.00 km
31:42 (1)
13.25 km/h
Kopā: 31:42
Kopā: 7.00 km
 
Ziel
30.00 km
1:35:40 (2)
18.82 km/h
Kopā: 2:07:22
Kopā: 37.00 km
 
2508
BEHRE, Evelyn

GER
Beverungen2:08:0317.34+0:41
Kontrolle A
7.00 km
32:53 (2)
12.77 km/h
Kopā: 32:53
Kopā: 7.00 km
 
Ziel
30.00 km
1:35:10 (1)
18.91 km/h
Kopā: 2:08:03
Kopā: 37.00 km
 
3573
LANDSDORFER, Katrin

GER
Kassel2:13:3816.61+6:16
Kontrolle A
7.00 km
33:10 (3)
12.66 km/h
Kopā: 33:10
Kopā: 7.00 km
 
Ziel
30.00 km
1:40:28 (3)
17.92 km/h
Kopā: 2:13:38
Kopā: 37.00 km
 
4662
ZIMMERMANN, Amelie

GER
GSV Eintracht Baunatal2:14:3316.50+7:11
Kontrolle A
7.00 km
33:34 (4)
12.51 km/h
Kopā: 33:34
Kopā: 7.00 km
 
Ziel
30.00 km
1:40:59 (4)
17.82 km/h
Kopā: 2:14:33
Kopā: 37.00 km
 
5640
STEGER, Jennifer

GER
Melsungen2:26:5815.11+19:36
Kontrolle A
7.00 km
40:17 (5)
10.43 km/h
Kopā: 40:17
Kopā: 7.00 km
 
Ziel
30.00 km
1:46:41 (5)
16.87 km/h
Kopā: 2:26:58
Kopā: 37.00 km
 
Seniorinnen 1
1664
GNENDIGER, Anne

GER
MTB Local Team1:58:5818.66---
Kontrolle A
7.00 km
29:34 (1)
14.21 km/h
Kopā: 29:34
Kopā: 7.00 km
 
Ziel
30.00 km
1:29:24 (1)
20.13 km/h
Kopā: 1:58:58
Kopā: 37.00 km
 
2635
SEWCZYK, Kerstin

GER
Frankfurt2:02:3118.12+3:33
Kontrolle A
7.00 km
31:47 (2)
13.21 km/h
Kopā: 31:47
Kopā: 7.00 km
 
Ziel
30.00 km
1:30:44 (2)
19.84 km/h
Kopā: 2:02:31
Kopā: 37.00 km
 
3544
GROTE, Claudia

GER
RG Uni Hamburg2:08:0317.34+9:05
Kontrolle A
7.00 km
33:45 (4)
12.44 km/h
Kopā: 33:45
Kopā: 7.00 km
 
Ziel
30.00 km
1:34:18 (3)
19.09 km/h
Kopā: 2:08:03
Kopā: 37.00 km
 
4638
STAHL*, Nicole

GER
SG Stern Kassel2:10:5616.96+11:58
Kontrolle A
7.00 km
35:14 (5)
11.92 km/h
Kopā: 35:14
Kopā: 7.00 km
 
Ziel
30.00 km
1:35:42 (4)
18.81 km/h
Kopā: 2:10:56
Kopā: 37.00 km
 
5538
FUCHS, Nelia

GER
Rv korbach2:13:1916.65+14:21
Kontrolle A
7.00 km
36:50 (6)
11.40 km/h
Kopā: 36:50
Kopā: 7.00 km
 
Ziel
30.00 km
1:36:29 (5)
18.66 km/h
Kopā: 2:13:19
Kopā: 37.00 km
 
6700
BONNER, Claudia
 KSV Baunatal2:17:2416.16+18:26
Kontrolle A
7.00 km
33:03 (3)
12.71 km/h
Kopā: 33:03
Kopā: 7.00 km
 
Ziel
30.00 km
1:44:21 (6)
17.25 km/h
Kopā: 2:17:24
Kopā: 37.00 km
 
7669
WÖLFER, Birgit
 No Work2:38:1614.03+39:18
Kontrolle A
7.00 km
42:58 (8)
9.78 km/h
Kopā: 42:58
Kopā: 7.00 km
 
Ziel
30.00 km
1:55:18 (7)
15.61 km/h
Kopā: 2:38:16
Kopā: 37.00 km
 
8622
SCHLAUDRAFF, Signe

GER
SG Stern Kassel2:44:3013.50+45:32
Kontrolle A
7.00 km
40:40 (7)
10.33 km/h
Kopā: 40:40
Kopā: 7.00 km
 
Ziel
30.00 km
2:03:50 (8)
14.54 km/h
Kopā: 2:44:30
Kopā: 37.00 km
 
9675
MARZINA-BERLEJUNG, Katja
 Mannheim3:48:579.70+1:49:59
Kontrolle A
7.00 km
57:38 (9)
7.29 km/h
Kopā: 57:38
Kopā: 7.00 km
 
Ziel
30.00 km
2:51:19 (9)
10.51 km/h
Kopā: 3:48:57
Kopā: 37.00 km
 
Seniorinnen 2
1611
RING, Cornelia

GER
Schauenburg2:25:1615.28---
Kontrolle A
7.00 km
39:30 (2)
10.63 km/h
Kopā: 39:30
Kopā: 7.00 km
 
Ziel
30.00 km
1:45:46 (1)
17.02 km/h
Kopā: 2:25:16
Kopā: 37.00 km
 
2596
PALM, Andrea

GER
Vital Fitness Vellmar2:25:4215.24+0:26
Kontrolle A
7.00 km
36:16 (1)
11.58 km/h
Kopā: 36:16
Kopā: 7.00 km
 
Ziel
30.00 km
1:49:26 (2)
16.45 km/h
Kopā: 2:25:42
Kopā: 37.00 km