SPORTident TimingVitamin F ASV & Bike Projects

TrailTrophy Kronplatz

Reischach/Bruneck (Südtirol/ITA) 31.07.2015

TrailTrophy Kronplatz

Reischach/Bruneck (Südtirol/ITA) 31.07.2015

 

Rezultāti TrailTrophy Kronplatz

GrupaKopā
   
StandartaDetalizētiProsma
   
VietaNr.Vārds
Team
 LaiksStarpība 
Masters
120
Stadelmann, Urs
Velothek-Kalag-feelfederweg.ch 1

SUI
37:01---
257
Morokutti, Manfred
Elite der Menschheit

AUT
38:12+1:11
34
Vögel, Daniel
Velothek-Kalag-feelfederweg.ch 1

SUI
38:16+1:15
444
Stricker, Wilhelm
Sc Meran Zorzi Kältetechnik

ITA
40:09+3:08
581
Eichner, Thomas
Old And Ugly Racing Team

GER
40:22+3:21
662
Pribernig, Gregor
Elite der Menschheit

AUT
41:50+4:49
776
Guhl, Detlef
Old And Ugly Racing Team

GER
42:04+5:03
877
Klockau, Robert
Two and a half men

GER
42:31+5:30
987
Götz, Endi
Niederuzwil

GER
42:38+5:37
1019
Keßler, Thomas
Ski & Bike Deggendorf

GER
42:47+5:46
119
Dippel, Marc
Äppler

GER
44:14+7:13
1284
Bell, Oliver
Santa Claus Syndicate Yeti Ullmann and Friends

GER
45:33+8:32
1336
Weder, Christof
Velothek-Kalag 2

SUI
45:58+8:57
1491
Parth, Gerald
 46:15+9:14
1510
Bleibaum, Thomas
Weserbergland Warriors

GER
46:37+9:36
1647
Reeve, Christopher
DAV Pforzheim

USA
47:24+10:23
1750
Schulze, Florian
WWT

AUT
47:39+10:38
1830
Brethauer, jens
Haibach

GER
48:03+11:02
1970
Kautetzky, Markus
Miesbach

GER
48:07+11:06
2011
Ehrenberg, Jens
Weserbergland Warriors

GER
48:11+11:10
2126
Roseneder, Dietmar
Waidhofen a d ybbs

AUT
49:13+12:12
222
Schönholzer, Ivo
Team Vollbart by VELOMETZG

SUI
49:22+12:21
2353
Sprenzel, Helmut
Marktoberdorf

GER
52:18+15:17
2472
Steege, Michael
Berlin

GER
1:01:47+24:46
DNF37
Henkel, Dietmar
M97

GER
  
 
DNF68
Kunstfeld, Thomas
HAIBIKE Enduro Crew

GER
  
 
DNF8
Mohrmann, Martin
Äppler

GER
  
 
Men
160
Sutter, Mathias
Santa Claus Syndicate Yeti Ullmann and Friends

GER
37:19---
254
Siedl, Nicolas
Elite der Menschheit

AUT
37:35+0:16
389
Windler, Oliver
Santa Claus Syndicate Yeti Ullmann and Friends

SUI
38:15+0:56
45
Huser, André
Velothek-Kalag-feelfederweg.ch 1

SUI
38:31+1:12
522
Thaller, Lukas
bikepark Todtnau/ 2cycle

GER
38:43+1:24
675
Grünebach, Markus
Two and a half men

GER
38:49+1:30
733
Menzl, Matthias
Santa Claus Syndicate Yeti Ullmann and Friends

GER
38:50+1:31
882
Link, Moritz
Link Rad Quadrat

GER
38:55+1:36
96
Riebl, Johannes
Filme von Draussen

SUI
39:12+1:53
1023
Gschleier, Andreas
Holzy 13

ITA
39:23+2:04
1142
Rüegg, Samuel
Velothek-Kalag 2

SUI
39:55+2:36
1234
Hein, Michael
RSV Garching

GER
40:05+2:46
1332
Pscheidl, Andreas
Schweinfurt

GER
40:08+2:49
1428
Noller, Christof
Filme von Draussen

SUI
40:49+3:30
1588
Pfeifhofer, Simon
Team Dowe Sportswear

ITA
40:55+3:36
1614
Peydl, Fabian
Wien

AUT
41:14+3:55
1795
Wight, Adam
flare clothing
 41:23+4:04
1846
Dobrowohl, Lutz
Stuttgart

GER
41:30+4:11
1983
Gales, Jon
Bike Brigade

LUX
41:51+4:32
2027
Biller, Benedikt
Ski & Bike Deggendorf

GER
42:32+5:13
2112
Ausserhofer, Lukas
Holzy 13

ITA
42:34+5:15
223
Michel, Damian
Team Vollbart by VELOMETZG

SUI
42:39+5:20
2356
Wiedner, Florian
WWT

AUT
42:45+5:26
2425
Simhofer, Florian
Purgstall

AUT
43:12+5:53
2543
Stiebitz, Stephan
Montagsbiker Fi-Gö

SUI
43:21+6:02
2686
Steiner, Michael
olang

ITA
43:58+6:39
2741
Steiner, Peter
WWT

AUT
44:34+7:15
2878
Pommer, Daniel
Two and a half men

GER
44:53+7:34
2917
Alt, Andreas
Team OA

GER
45:28+8:09
3031
Müller, Benedikt
Filme von Draussen

SUI
46:04+8:45
3171
Haas, Paul
Bike-Sport Bad Salzdetfurth e.V.

GER
46:24+9:05
3274
Heidl, Florian
RSC AUTO BROSCH Kempten

GER
47:28+10:09
3351
Everad, Ben
Bike Brigade

GER
48:04+10:45
3413
Schidl, Stefan
Wien

AUT
54:32+17:13
351
Bösch, Markus
Team Vollbart by VELOMETZG

SUI
59:23+22:04
3639
Schroll, Georg
WWT

AUT
1:02:55+25:36
DNF24
Schmitt, Martin
Filme von Draussen

GER
  
 
DNF73
Böhi, Robin
Velothek-Kalag 2

SUI
  
 
DNF67
Distl, Florian
HAIBIKE Enduro Crew

GER
  
 
DNF85
Einwag, Matthias
RSV Stuttgart Vaihingen

GER
  
 
DNF48
Schüle, Jakob
Team Bike-Studio

GER
  
 
DNF7
Schick, Markus
Team OA

GER
  
 
Women
155
Goetze, Jana
SANTA CHICKS SYNDICATE

GER
43:39---
265
Rahrig, Katrin
HAIBIKE Enduro Crew

GER
44:33+0:54
380
Groth, Alena
SANTA CHICKS SYNDICATE

GER
44:51+1:12
494
Gurney, Rachel
Enduro MTB Magazine
 45:30+1:51
521
Stadelmann, Manuela
Velothek-Kalag 3

SUI
46:13+2:34
664
Windolph, Franziska
HAIBIKE Enduro Crew

GER
46:35+2:56
745
Klemmer, Astrid
HAIBIKE Enduro Crew

GER
47:47+4:08
829
Höhener, Madlaina
Velothek-Kalag 3

SUI
48:59+5:20
969
Berresheim, Anja
SANTA CHICKS SYNDICATE

GER
51:14+7:35
1016
Schmid, Melanie
Team OA

GER
53:44+10:05
1118
Biller, Magdalena
Ski & Bike Deggendorf

GER
54:58+11:19
DNF35
Lieberherr, Carina
Velothek-Kalag 3

SUI