SPORTident TimingRSV Adler Arnstadt e.V.

bewegungsWELTEN bike-marathon

Arnstadt (Marktplatz) 24.09.2017

bewegungsWELTEN bike-marathon

Arnstadt (Marktplatz) 24.09.2017

 

Rezultāti bewegungsWELTEN bike-marathon

   
VietaNr.Vārds KlubsLaikskm/hStarpība 
Herren
1588
MILDE, Nils

GER
MDC Technology GmbH44:4316.10---
K3 Runde
0.10 km
0:58 (5)
6.21 km/h
Kopā: 0:58
Kopā: 0.10 km
 
K2 - Schleife A
5.40 km
21:17 (2)
15.22 km/h
Kopā: 22:15
Kopā: 5.50 km
 
Marktplatz
6.50 km
22:28 (1)
17.36 km/h
Kopā: 44:43
Kopā: 12.00 km
 
2638
WIENHOLD, Martin

GER
Erfurt45:3215.81+0:49
K3 Runde
0.10 km
0:22 (1)
16.36 km/h
Kopā: 0:22
Kopā: 0.10 km
 
K2 - Schleife A
5.40 km
20:39 (1)
15.69 km/h
Kopā: 21:01
Kopā: 5.50 km
 
Marktplatz
6.50 km
24:31 (2)
15.91 km/h
Kopā: 45:32
Kopā: 12.00 km
 
3695
FIEDER, Max
 RSV Adler Arnstadt48:4114.79+3:58
K3 Runde
0.10 km
0:49 (3)
7.35 km/h
Kopā: 0:49
Kopā: 0.10 km
 
K2 - Schleife A
5.40 km
22:25 (3)
14.45 km/h
Kopā: 23:14
Kopā: 5.50 km
 
Marktplatz
6.50 km
25:27 (3)
15.32 km/h
Kopā: 48:41
Kopā: 12.00 km
 
4709
BÜSCHKE, Louis
 RSV Adler Arnstadt54:1113.29+9:28
K3 Runde
0.10 km
0:50 (4)
7.20 km/h
Kopā: 0:50
Kopā: 0.10 km
 
K2 - Schleife A
5.40 km
23:18 (4)
13.91 km/h
Kopā: 24:08
Kopā: 5.50 km
 
Marktplatz
6.50 km
30:03 (6)
12.98 km/h
Kopā: 54:11
Kopā: 12.00 km
 
5586
MAYER, Collin

GER
Radscheune Erfurt54:4213.16+9:59
K3 Runde
0.10 km
0:46 (2)
7.83 km/h
Kopā: 0:46
Kopā: 0.10 km
 
K2 - Schleife A
5.40 km
25:02 (5)
12.94 km/h
Kopā: 25:48
Kopā: 5.50 km
 
Marktplatz
6.50 km
28:54 (5)
13.49 km/h
Kopā: 54:42
Kopā: 12.00 km
 
6627
TÖPFER, Christian

GER
MDC Technology GmbH56:1912.78+11:36
K3 Runde
0.10 km
0:58 (5)
6.21 km/h
Kopā: 0:58
Kopā: 0.10 km
 
K2 - Schleife A
5.40 km
26:40 (6)
12.15 km/h
Kopā: 27:38
Kopā: 5.50 km
 
Marktplatz
6.50 km
28:41 (4)
13.60 km/h
Kopā: 56:19
Kopā: 12.00 km
 
Senioren
1601
RIEDEL, Christian

GER
Gotha39:0418.43---
K3 Runde
0.10 km
0:07 (2)
51.43 km/h
Kopā: 0:07
Kopā: 0.10 km
 
K2 - Schleife A
5.40 km
18:04 (3)
17.93 km/h
Kopā: 18:11
Kopā: 5.50 km
 
Marktplatz
6.50 km
20:53 (1)
18.68 km/h
Kopā: 39:04
Kopā: 12.00 km
 
2827
HOFFMANN, Sascha

GER
Neudietendorf44:3516.15+5:31
K3 Runde
0.10 km
0:22 (5)
16.36 km/h
Kopā: 0:22
Kopā: 0.10 km
 
K2 - Schleife A
5.40 km
20:52 (5)
15.53 km/h
Kopā: 21:14
Kopā: 5.50 km
 
Marktplatz
6.50 km
23:21 (3)
16.70 km/h
Kopā: 44:35
Kopā: 12.00 km
 
3216
SCHUMANN, Frank

GER
Enduro Beutnitz44:5816.01+5:54
K3 Runde
0.10 km
0:14 (4)
25.71 km/h
Kopā: 0:14
Kopā: 0.10 km
 
K2 - Schleife A
5.40 km
21:25 (7)
15.13 km/h
Kopā: 21:39
Kopā: 5.50 km
 
Marktplatz
6.50 km
23:19 (2)
16.73 km/h
Kopā: 44:58
Kopā: 12.00 km
 
4605
ROTH, Markus

GER
Run and Bike Team Coburg45:0815.95+6:04
K3 Runde
0.10 km
0:27 (6)
13.33 km/h
Kopā: 0:27
Kopā: 0.10 km
 
K2 - Schleife A
5.40 km
20:33 (4)
15.77 km/h
Kopā: 21:00
Kopā: 5.50 km
 
Marktplatz
6.50 km
24:08 (5)
16.16 km/h
Kopā: 45:08
Kopā: 12.00 km
 
5659
EICHHOLZ, Carsten
 Milchinsel45:3315.81+6:29
K3 Runde
0.10 km
0:27 (6)
13.33 km/h
Kopā: 0:27
Kopā: 0.10 km
 
K2 - Schleife A
5.40 km
21:23 (6)
15.15 km/h
Kopā: 21:50
Kopā: 5.50 km
 
Marktplatz
6.50 km
23:43 (4)
16.44 km/h
Kopā: 45:33
Kopā: 12.00 km
 
6713
STEIGER, Enrico
 Ilmenau48:4914.75+9:45
K3 Runde
0.10 km
0:43 (15)
8.37 km/h
Kopā: 0:43
Kopā: 0.10 km
 
K2 - Schleife A
5.40 km
23:00 (11)
14.09 km/h
Kopā: 23:43
Kopā: 5.50 km
 
Marktplatz
6.50 km
25:06 (6)
15.54 km/h
Kopā: 48:49
Kopā: 12.00 km
 
7640
WILLING, Patrick

GER
Gotha50:0114.40+10:57
K3 Runde
0.10 km
0:32 (11)
11.25 km/h
Kopā: 0:32
Kopā: 0.10 km
 
K2 - Schleife A
5.40 km
21:35 (8)
15.01 km/h
Kopā: 22:07
Kopā: 5.50 km
 
Marktplatz
6.50 km
27:54 (12)
13.98 km/h
Kopā: 50:01
Kopā: 12.00 km
 
8633
VOGT, Markus

GER
Gotha50:0514.38+11:01
K3 Runde
0.10 km
0:30 (8)
12.00 km/h
Kopā: 0:30
Kopā: 0.10 km
 
K2 - Schleife A
5.40 km
22:28 (10)
14.42 km/h
Kopā: 22:58
Kopā: 5.50 km
 
Marktplatz
6.50 km
27:07 (9)
14.38 km/h
Kopā: 50:05
Kopā: 12.00 km
 
9602
ROBERT, Wetzel

GER
Suhl50:1114.35+11:07
K3 Runde
0.10 km
0:48 (16)
7.50 km/h
Kopā: 0:48
Kopā: 0.10 km
 
K2 - Schleife A
5.40 km
22:25 (9)
14.45 km/h
Kopā: 23:13
Kopā: 5.50 km
 
Marktplatz
6.50 km
26:58 (8)
14.46 km/h
Kopā: 50:11
Kopā: 12.00 km
 
10531
FEILER, Peter

GER
Run and Bike Team Coburg50:1214.34+11:08
K3 Runde
0.10 km
0:51 (17)
7.06 km/h
Kopā: 0:51
Kopā: 0.10 km
 
K2 - Schleife A
5.40 km
24:00 (12)
13.50 km/h
Kopā: 24:51
Kopā: 5.50 km
 
Marktplatz
6.50 km
25:21 (7)
15.38 km/h
Kopā: 50:12
Kopā: 12.00 km
 
11634
WAGNER, Norman

GER
Gotha52:4613.64+13:42
K3 Runde
0.10 km
0:32 (11)
11.25 km/h
Kopā: 0:32
Kopā: 0.10 km
 
K2 - Schleife A
5.40 km
24:18 (13)
13.33 km/h
Kopā: 24:50
Kopā: 5.50 km
 
Marktplatz
6.50 km
27:56 (13)
13.96 km/h
Kopā: 52:46
Kopā: 12.00 km
 
12545
HARMEL, Mario

GER
Bad Tabarz53:3913.42+14:35
K3 Runde
0.10 km
0:54 (18)
6.67 km/h
Kopā: 0:54
Kopā: 0.10 km
 
K2 - Schleife A
5.40 km
25:13 (14)
12.85 km/h
Kopā: 26:07
Kopā: 5.50 km
 
Marktplatz
6.50 km
27:32 (11)
14.16 km/h
Kopā: 53:39
Kopā: 12.00 km
 
13699
SUKIENNICKI, Patrick
 Concordia/Struu Endorf53:5513.35+14:51
K3 Runde
0.10 km
0:10 (3)
36.00 km/h
Kopā: 0:10
Kopā: 0.10 km
 
K2 - Schleife A
5.40 km
17:02 (2)
19.02 km/h
Kopā: 17:12
Kopā: 5.50 km
 
Marktplatz
6.50 km
36:43 (18)
10.62 km/h
Kopā: 53:55
Kopā: 12.00 km
 
14543
GÜNTHER, Thomas

GER
MDC Technology GmbH54:2813.22+15:24
K3 Runde
0.10 km
0:57 (19)
6.32 km/h
Kopā: 0:57
Kopā: 0.10 km
 
K2 - Schleife A
5.40 km
26:24 (16)
12.27 km/h
Kopā: 27:21
Kopā: 5.50 km
 
Marktplatz
6.50 km
27:07 (9)
14.38 km/h
Kopā: 54:28
Kopā: 12.00 km
 
15679
RITTER, Siegfried
 SSV Erfurt OZ55:1913.02+16:15
K3 Runde
0.10 km
0:31 (10)
11.61 km/h
Kopā: 0:31
Kopā: 0.10 km
 
K2 - Schleife A
5.40 km
25:31 (15)
12.70 km/h
Kopā: 26:02
Kopā: 5.50 km
 
Marktplatz
6.50 km
29:17 (14)
13.32 km/h
Kopā: 55:19
Kopā: 12.00 km
 
16521
BRUMME, Chris

GER
Gotha59:0112.20+19:57
K3 Runde
0.10 km
0:35 (14)
10.29 km/h
Kopā: 0:35
Kopā: 0.10 km
 
K2 - Schleife A
5.40 km
27:56 (18)
11.60 km/h
Kopā: 28:31
Kopā: 5.50 km
 
Marktplatz
6.50 km
30:30 (15)
12.79 km/h
Kopā: 59:01
Kopā: 12.00 km
 
17620
SENF, Michael

GER
Gotha1:00:3411.89+21:30
K3 Runde
0.10 km
0:33 (13)
10.91 km/h
Kopā: 0:33
Kopā: 0.10 km
 
K2 - Schleife A
5.40 km
29:05 (19)
11.14 km/h
Kopā: 29:38
Kopā: 5.50 km
 
Marktplatz
6.50 km
30:56 (16)
12.61 km/h
Kopā: 1:00:34
Kopā: 12.00 km
 
18577
LAUE, Thoralf

GER
Gotha1:01:3911.68+22:35
K3 Runde
0.10 km
0:30 (8)
12.00 km/h
Kopā: 0:30
Kopā: 0.10 km
 
K2 - Schleife A
5.40 km
27:48 (17)
11.65 km/h
Kopā: 28:18
Kopā: 5.50 km
 
Marktplatz
6.50 km
33:21 (17)
11.69 km/h
Kopā: 1:01:39
Kopā: 12.00 km
 
19559
HONKA, Markus

GER
RVC Trieb / Sebamed1:04:0111.25+24:57
K3 Runde
0.10 km
0:06 (1)
60.00 km/h
Kopā: 0:06
Kopā: 0.10 km
 
K2 - Schleife A
5.40 km
16:43 (1)
19.38 km/h
Kopā: 16:49
Kopā: 5.50 km
 
Marktplatz
6.50 km
47:12 (20)
8.26 km/h
Kopā: 1:04:01
Kopā: 12.00 km
 
20591
MÜNZBERG, Matthias

GER
MDC Technology GmbH1:10:1810.24+31:14
K3 Runde
0.10 km
0:57 (19)
6.32 km/h
Kopā: 0:57
Kopā: 0.10 km
 
K2 - Schleife A
5.40 km
31:15 (20)
10.37 km/h
Kopā: 32:12
Kopā: 5.50 km
 
Marktplatz
6.50 km
38:06 (19)
10.24 km/h
Kopā: 1:10:18
Kopā: 12.00 km
 
DNF642
ZENKNER, Torsten

GER
Rad-Art GTH - Erdinger Alkoholfrei
 
K3 Runde
0.10 km
0:06  
60.00 km/h
 
Kopā: 0.10 km
 
K2 - Schleife A
5.40 km
20:02  
16.17 km/h
 
Kopā: 5.50 km
 
Marktplatz
6.50 km
fehlt!  
--- km/h
 
Kopā: 12.00 km
 
DNF560
HOPF, Michael

GER
Fahrrad-Eberhardt
 
K3 Runde
0.10 km
0:32  
11.25 km/h
 
Kopā: 0.10 km
 
K2 - Schleife A
5.40 km
21:18  
15.21 km/h
 
Kopā: 5.50 km
 
Marktplatz
6.50 km
fehlt!  
--- km/h
 
Kopā: 12.00 km
 
Damen
1553
HESS, Stefanie

GER
RVC Trieb48:0614.97---
K3 Runde
0.10 km
0:06 (1)
60.00 km/h
Kopā: 0:06
Kopā: 0.10 km
 
K2 - Schleife A
5.40 km
23:01 (2)
14.08 km/h
Kopā: 23:07
Kopā: 5.50 km
 
Marktplatz
6.50 km
24:59 (1)
15.61 km/h
Kopā: 48:06
Kopā: 12.00 km
 
2711
SCHMIDT, Angela
 TE 48 Schweinfurt49:4014.50+1:34
K3 Runde
0.10 km
0:08 (2)
45.00 km/h
Kopā: 0:08
Kopā: 0.10 km
 
K2 - Schleife A
5.40 km
23:13 (4)
13.96 km/h
Kopā: 23:21
Kopā: 5.50 km
 
Marktplatz
6.50 km
26:19 (2)
14.82 km/h
Kopā: 49:40
Kopā: 12.00 km
 
3578
LESSER, Sandra

GER
Suhl50:1014.35+2:04
K3 Runde
0.10 km
0:48 (8)
7.50 km/h
Kopā: 0:48
Kopā: 0.10 km
 
K2 - Schleife A
5.40 km
22:24 (1)
14.46 km/h
Kopā: 23:12
Kopā: 5.50 km
 
Marktplatz
6.50 km
26:58 (3)
14.46 km/h
Kopā: 50:10
Kopā: 12.00 km
 
4704
GLORIUS, Katharina
 Ninetyniner51:4713.90+3:41
K3 Runde
0.10 km
0:43 (6)
8.37 km/h
Kopā: 0:43
Kopā: 0.10 km
 
K2 - Schleife A
5.40 km
23:12 (3)
13.97 km/h
Kopā: 23:55
Kopā: 5.50 km
 
Marktplatz
6.50 km
27:52 (4)
14.00 km/h
Kopā: 51:47
Kopā: 12.00 km
 
5653
MÜLLER, Angela
 RL-Schlossbike Greiz58:0112.41+9:55
K3 Runde
0.10 km
0:29 (4)
12.41 km/h
Kopā: 0:29
Kopā: 0.10 km
 
K2 - Schleife A
5.40 km
26:30 (5)
12.23 km/h
Kopā: 26:59
Kopā: 5.50 km
 
Marktplatz
6.50 km
31:02 (6)
12.57 km/h
Kopā: 58:01
Kopā: 12.00 km
 
6508
BERBIG, Madlen

GER
Radscheune Erfurt1:00:3911.87+12:33
K3 Runde
0.10 km
0:45 (7)
8.00 km/h
Kopā: 0:45
Kopā: 0.10 km
 
K2 - Schleife A
5.40 km
30:11 (6)
10.73 km/h
Kopā: 30:56
Kopā: 5.50 km
 
Marktplatz
6.50 km
29:43 (5)
13.12 km/h
Kopā: 1:00:39
Kopā: 12.00 km
 
7540
GERHARDS, Linda

GER
Oberstadtfeld1:15:579.48+27:51
K3 Runde
0.10 km
0:40 (5)
9.00 km/h
Kopā: 0:40
Kopā: 0.10 km
 
K2 - Schleife A
5.40 km
34:25 (7)
9.41 km/h
Kopā: 35:05
Kopā: 5.50 km
 
Marktplatz
6.50 km
40:52 (7)
9.54 km/h
Kopā: 1:15:57
Kopā: 12.00 km
 
8607
RUDOLPH, Antje

GER
Gräfenhain1:22:438.70+34:37
K3 Runde
0.10 km
0:27 (3)
13.33 km/h
Kopā: 0:27
Kopā: 0.10 km
 
K2 - Schleife A
5.40 km
35:17 (8)
9.18 km/h
Kopā: 35:44
Kopā: 5.50 km
 
Marktplatz
6.50 km
46:59 (8)
8.30 km/h
Kopā: 1:22:43
Kopā: 12.00 km