SPORTident TimingTRAILLOVE Festival Zermatt

EWS Continental Series / Enduro Helveti'cup

Zermatt 15.09.2018

EWS Continental Series / Enduro Helveti'cup

Zermatt 15.09.2018

 

Rezultāti EWS Continental Series / Enduro Helveti'cup

GrupaKopā
   
StandartaDetalizētiProsma
   
VietaNr.Vārds LaiksStarpība 
MEN
11
CHAPUIS, Max
VC Lancy

SUI
20:29.95---
23
PETER, Stefan
Wheeler - iXS Team

SUI
20:34.64+0:04.69
35
BRATSCHI, Tim
Wheeler - iXS Team

SUI
20:52.58+0:22.63
42
CASADEI, Nicola
CMC Cycling Experience

ITA
20:59.08+0:29.13
54
WIDMER, Mirco

SUI
21:10.87+0:40.92
611
ANGIOLINI, Sébastien
VC Tramelan / Next Ride

SUI
21:23.72+0:53.77
727
MARFRT, Silvan
Grassi Enduro Racing/ BC Olten

SUI
21:40.80+1:10.85
812
BÄHLER, Jonas
Norco Enduro Racing Team

SUI
21:45.74+1:15.79
928
BEER, Nick
Bixs, Mtbeer Bikeschule & Solutions, DT Swiss

SUI
21:52.73+1:22.78
107
OPPLIGER, Timothée
Norco Enduro Racing Team

SUI
22:20.10+1:50.15
116
VON WURSTEMBERGER, Alois
Norco Enduro Racing Team

SUI
22:44.69+2:14.74
1213
CADUFF, Ronny
Trek / Vc Surselva

SUI
22:45.93+2:15.98
1322
ZENONE, Luca
RideUP.ch

SUI
22:57.98+2:28.03
1416
MÖSLE, Niklaus

SUI
23:03.07+2:33.12
158
MONDRIK, Petr

CZE
23:47.80+3:17.85
1618
PLAKU, Mirjan
DRIFT Bike Team

SUI
24:36.95+4:07.00
1710
BONDERER, Fabian
biketeam graub¸nden

SUI
24:40.52+4:10.57
1815
LEBON, Jonathan
MTBNB

FRA
26:24.34+5:54.39
1924
GRAHAM, Andrew

GBR
28:01.27+7:31.32
2014
GUHL, Patrick
Team Fribike

FRA
28:22.87+7:52.92
2123
JANUS, Sebastian

POL
31:42.23+11:12.28
DNF21
SPICHTIG, Jann
YoungRiderTeam

SUI
  
 
DNF17
PENSA, Pascal

SUI
  
 
DNF20
SPICHTIG, Georg
YougRiderTeam

SUI
  
 
DNS19
SCHÄRER, Michael

SUI
  
 
DNS9
HEULE, Raphael
RSF

SUI
  
 
DNS25
TANADINI, Claudio
981 Gravity Racing

SUI
  
 
DNS26
BREYSSE, William

FRA
  
 
MEN | Master 40+
1302
ČÍLA, Jiří
giant

CZE
24:49.17---
2301
CIZINSKY, Milan
Bikezone.cz Pivot WTB

CZE
24:58.55+0:09.38
3303
SURBALLE, Emiliano

ARG
25:15.91+0:26.74
4300
HUGHES, David

IRL
25:35.20+0:46.03
MEN | Under 21
1201
GROTTI, Nicola

ITA
21:18.34---
2203
KÜCHLER, Robin
RMC Obwalden

SUI
22:20.33+1:01.99
3202
IENZER, Emeric
Bold Cycles Team

FRA
22:30.44+1:12.10
4200
BAILLIF, Florent
Vce / bold Cycles team

SUI
22:50.61+1:32.27
5205
SEYDOUX, Liam
RFORCE8

SUI
23:17.66+1:59.32
DNF204
PLAKU, Fatjon
DRIFT Bike Team

SUI
  
 
WOMEN
1100
KOREM, Noga
GT Factory Racing

ISR
24:24.84---
2102
GEHRIG, Anita
Norco Twins Racing

SUI
24:31.24+0:06.40
3101
GEHRIG, Caro
Norco Twins Racing

SUI
25:38.52+1:13.68
4105
SCHNEITTER, Nathalie

SUI
26:18.34+1:53.50
5104
WUNDERLIN, Alba

SUI
26:42.60+2:17.76
6107
KISER, Andrea
RMC OW

SUI
29:24.20+4:59.36
7103
MICHEL, Daniela

SUI
29:38.77+5:13.93
DNF108
ROHRER, Anja

SUI
  
 
DNS106
MOORE, Nicki

GBR