SPORTident TimingClub de montaña CDE Asamún

BOCA DEL INFIERNO

Valle de Hecho 30.06.2019

BOCA DEL INFIERNO

Valle de Hecho 30.06.2019


Kopsavilkums
Organizators: Club de montaña CDE Asamún
Dalībnieki Kopā: 282
Meklēt visās distancēs
Statistiskais novērtējums
Results last updated on 30.06.2019 18:51
 

Rezultāti BOCA DEL INFIERNO

GrupaKopā
   
StandartaDetalizētiProsma
   
VietaNr.Vārds LaiksStarpība 
25k Prom M
DNF53
José, Gastón Cereceda
Independiente
   
 
 20
Asier, Borruel Garate
Independiente
  
25k Sen F
196
Paula, Mata Mahiques
Peña Guara
 2:55:07---
271
Ainhoa, Jauregi Zubeldia
zanpatuz
 2:58:22+3:15
3137
Pilar, Salvador
Independiente
 3:17:37+22:30
452
Ana, Garrido Villanueva
Zenit La Mafia
 3:26:10+31:03
5112
Teresa, Oloriz Sanjuan
Independiente
 3:31:46+36:39
639
Ainhoa, Elizondo Alzola
Independiente
 3:38:22+43:15
778
Miriam, Llop Bielsa
Independiente
 3:40:14+45:07
885
Sara, Luis Lobera
Independiente
 4:00:51+1:05:44
929
Marisa, Cebollada Abio
Independiente
 4:07:07+1:12:00
10103
Lourdes, Montaner Lahilla
Montañeros CAB Barbastro
 4:07:28+1:12:21
DNF138
Lidia, Sánchez Martínez
Zenit la mafia
   
 
DNF64
Beatriz, Gumbau Gracia
RUN&FUN
   
 
DNF121
Julia, Pérez Yarza
C.A. Intec-Zoiti
   
 
 56
Ana, Giraldo
C.M GUARDIA CIVIL
  
 79
Sonia, Lopez Bañuelos
Independiente
  
 160
Susana, Yuste Fernández
MONREAL SPORTS
  
25k Sen M
176
Alberto, Lasobras Llera
CM Exea/ 5 Villas
 2:23:30---
275
Iñigo, Lasaga Arburua
C.D. ERREKA K.E.
 2:24:13+0:43
39
Igor, Amantegi Altuna
Zanpatuz
 2:24:55+1:25
4126
David, Rabaza Dauden
MAESTRAZGO-CANTAVIEJA
 2:27:17+3:47
563
David, Guimera Vila
Maestrazgo-Cantavieja
 2:28:27+4:57
6145
Guillaume, Taillebresse
C.D BIOFRUTAL SPORT
 2:30:16+6:46
7128
Dani, Redón Sol
MAESTRAZGO-CANTAVIEJA
 2:30:48+7:18
847
Samuel, García Nuviala
Os andarines
 2:33:52+10:22
984
Carmelo, Lucea Marco
C.M.IBONCIECHO
 2:35:04+11:34
1045
David, Garcia Barrio
GMS SABIÑANIGO
 2:40:55+17:25
11105
Egoitz, Moreno Manterola
Zanpatuz
 2:43:17+19:47
1168
Uhaitz, Irazustabarrena
Urdaburu M.E.
 2:43:17+19:47
13154
Sergio, Valle Rivero
Asamun
 2:43:29+19:59
1499
Iñigo, Mendiola Zufiaurre
Independiente
 2:43:39+20:09
1519
Rafael, Borruel Blecua
Independiente
 2:43:48+20:18
1683
David, Lorenzo Ruiz
Independiente
 2:49:17+25:47
1791
Jaime, Martí Aybar
Atletismo 5 villas C.M.EXEA
 2:53:01+29:31
1818
Manuel, Borruel Blecua
Independiente
 3:00:41+37:11
1967
Eduardo, Ibáñez Insa
Orinoco La Cordada
 3:02:05+38:35
2077
Fernando, Lizaur De La Peña
Independiente
 3:07:02+43:32
2137
Javier, De Etura Oliver
Mundo Glaciar
 3:17:37+54:07
212
Jesús, Agustín Pueyo
Independiente
 3:17:37+54:07
2387
Miguel, Marcen Tobajas
Club atletismo cuarte
 3:18:25+54:55
2498
Ivan, Melón Caballero
Independiente
 3:21:02+57:32
25113
Mari, Palacio Albertín Jose
Independiente
 3:23:19+59:49
26114
Jonathan, Pallas Beltran
silban360
 3:26:09+1:02:39
27133
Diego, Rodríguez Oliván
Independiente
 3:28:36+1:05:06
28130
Jose, Ripoll Romero
Independiente
 3:35:28+1:11:58
2944
Borja, Garcia Arnal
Zoiti runners
 3:38:12+1:14:42
30155
Jorge, Vicente Latre
Independiente
 3:38:55+1:15:25
31146
Diego, Teijeiro Casteleiro
Independiente
 3:42:18+1:18:48
3294
Gonzalo, Martínez Puerto
Peña Guara
 3:49:00+1:25:30
3326
Natalia, Castiella Sanmartín
Club Atletismo Cuarte
 3:53:26+1:29:56
3497
Santiago, Matute Calvo
Independiente
 3:53:27+1:29:57
35104
Daniel, Moreno Bartolome
C.A Fraga
 3:53:29+1:29:59
3634
Darío, Cortés
Independiente
 3:57:31+1:34:01
3746
Eduardo, García Gayán
Independiente
 3:58:04+1:34:34
3810
Alvaro, Arenas Cano
Independiente
 4:00:51+1:37:21
3961
Josan, Grau Cosculluela
Montañeros CAB Barbastro
 4:01:14+1:37:44
4055
Francisco, Gimeno Soriano
Club Running Valdespartera
 4:04:30+1:41:00
41143
Fernando, Silla Cáceres
Independiente
 4:26:14+2:02:44
DNF142
Guillermo, Sedano Aranes Luis
Independiente
   
 
DNF107
Sergio, Moreno Zamora
Independiente
   
 
DNF41
Olivier, Galibert
Azzurro Pyrenees 64
   
 
DNF57
Mario, Gomez Conte
Independiente
   
 
DNF70
Andoni, Iturralde Díez
Independiente
   
 
 12
Andoni, Arriazu Andres
Ablitad _ peña guara
  
 153
Carlos, Usieto Álvarez
Independiente
  
 140
Cesar, Santaolalla Pascual
Independiente
  
 42
Mingus, Gallart Usieto Daniel
Peña Guara
  
 28
Pedro, Caudevilla Ciudad Jose
Independiente
  
 31
Víctor, Clos Pérez
RUN&FUN
  
25k Vet A F
1156
Marta, Vidal Lopez
SELECCION ARAGONESA FAM SCOTT
 2:44:24---
2125
Mªpilar, Prades Alquezar
RUNNING TRAIL ALCAÑIZ
 3:09:33+25:09
DNF25
Jesus, Carramiñana Vargas Maria
Club running valdespartera
   
 
DNF123
Adelaida, Perez-Navarro Romero
CLUB DE MONTAÑA MONDARRUEGO ORDESA
   
 
DNF111
Teresa, Navarro Pérez
Independiente
   
 
 139
Esperanza, Sanchez Ruiz-Tello Rosa
Independiente
  
25k Vet A M
1165
Mario, Bonavista Domingo
Mur-castell Tuga
 2:16:28---
222
Ander, Cangas
Independiente
 2:23:05+6:37
393
Francisco, Martinez Martinez Juan
running alagon
 2:29:28+13:00
4159
Iban, Yurrita
Independiente
 2:31:50+15:22
566
Ioan, Huruban
Telford Ac
 2:35:55+19:27
6168
Oscar, Rabal Pardo
Asamun
 2:36:59+20:31
7170
Marcos, Lopez Arbues
Zenit
 2:37:51+21:23
8115
Daniel, Parraga Zubillaga
Hiru Herri
 2:38:04+21:36
9147
Tomás, Tena Mallén
MAESTRAZGO-CANTAVIEJA
 2:43:10+26:42
1036
Jesús, Dallo Olave
Independiente
 2:45:14+28:46
1151
Jorge, Garcia-Dihinx Villanova
Club Peña Guara
 2:48:16+31:48
1211
Sergio, Ariztimuño Huici
Hiru Herri
 2:50:13+33:45
1350
Kike, García Valentín
ADi-IKE
 2:50:40+34:12
14100
Luis, Menés Gomez José
RUN&FUN
 2:51:49+35:21
15141
Mikel, Sarasola Bastarrika
Independiente
 2:52:08+35:40
16148
Manuel, Tena Prades Jose
MAESTRAZGO - CANTAVIEJA
 2:52:09+35:41
176
Andres, Alcocer Torralva
EUSKANIKROSS
 2:52:26+35:58
18108
Abel, Moro Librada
MAYENCOS
 2:53:53+37:25
19117
Miguel, Pastor-Peris Soriano
CM IBONCIECHO
 2:59:43+43:15
20162
Koldo, Juanto Lacabe
A.D. Augusto
 3:03:36+47:08
2180
Jorge, Lopez Fdez. De Cordoba
Peña Guara
 3:06:58+50:30
22166
Pardos, Jose Ramon Garcia
 3:08:54+52:26
23101
Tono, Molpeceres López
Montañeros de Aragón
 3:09:28+53:00
23169
Luis, Arevalo Larraz
Club Montaña Ejea
 3:09:28+53:00
25119
Victor, Perales Maisanava
Sarrios
 3:10:03+53:35
2613
Manu, Arrona Arratibel
Independiente
 3:11:06+54:38
27163
Sergio, Marin Ipas
Asamunt
 3:12:17+55:49
28157
Jonathan, Vidondo Breton
Club montaña calahorra
 3:12:28+56:00
29167
Avelino, Garle Gil
Asamun
 3:13:53+57:25
30132
Luis, Rodríguez Gómez
Independiente
 3:17:20+1:00:52
31106
Manuel, Moreno Puimedon
CLUB MONTAÑA CALAHORRA
 3:17:21+1:00:53
3254
Josep, Giménez Trilla
ACE Bombers Barcelona
 3:17:36+1:01:08
33158
Miguel, Villa Villar
virginia bay team
 3:19:27+1:02:59
3438
Rafa, Duran Rodriguez
Montatrailvilaseca
 3:19:28+1:03:00
3589
Ernesto, Marín Coarasa
Independiente
 3:20:46+1:04:18
3682
David, López Palacin
RUN&FUN
 3:21:18+1:04:50
371
Angel, Aguilera
Independiente
 3:21:27+1:04:59
38109
Oscar, Mulet Rincón
Todovertical V+
 3:23:42+1:07:14
3965
Ángel, Guzmán Sanchez
Club montaña Candeleda
 3:27:54+1:11:26
4072
Javier, Juste Félez
KOLECTIVO VERTIKAL
 3:34:38+1:18:10
4117
Kerman, Bilbao Uriondo
Independiente
 3:36:07+1:19:39
42164
Roberto, Lobera Barles
Club Alpino Universitario
 3:37:29+1:21:01
4314
Rafael, Aznarez Palacios
Independiente
 3:37:59+1:21:31
4490
Rubén, Maroto Pérez
Independiente
 3:38:18+1:21:50
455
Iñigo, Albizu Agirrezabalaga
Independiente
 3:38:30+1:22:02
46136
Julio, Ruiz Nalda
CLUB DE MONTAÑA CALAHORRA
 3:38:52+1:22:24
4748
Javier, García Portal
Independiente
 3:40:14+1:23:46
488
Iñaki, Alijostes
Independiente
 3:40:26+1:23:58
493
Manuel, Albiac Cubeles
RUN&FUN
 3:48:37+1:32:09
50122
Javier, Pérez-Agote Sánchez
Independiente
 3:49:07+1:32:39
5160
Jesús, Grasa Omedes
Oscanicross peña la parrilla
 3:50:56+1:34:28
5235
Alfredo, Crespo Cotaina
Independiente
 3:53:27+1:36:59
5321
Javier, Cabello Gaspar Fco
Independiente
 3:53:28+1:37:00
53131
Nacho, Rivas Angles
C.A Fraga
 3:53:28+1:37:00
55118
Manuel, Peralbo Jurado Victor
C.E MOUNTRAIL TRAIL VILA-SECA
 3:55:08+1:38:40
55124
Gerardo, Pose Mato
Mountain-trail Vilaseca
 3:55:08+1:38:40
5724
Jorge, Capella Callaved
PEÑA GUARA
 4:00:19+1:43:51
5873
Mikel, Labayen Eraso
Emile zatopek
 4:00:56+1:44:28
59127
Vicente, Ramal Martínez Juan
C.E. MOUNTAIN TRAIL VILA-SECA
 4:06:02+1:49:34
60152
Daniel, Usán López
C. M. EXEA
 4:06:15+1:49:47
6159
Angel, Gonzalo Gómez
Cenefos
 4:07:08+1:50:40
6227
Fabián, Castro César
Independiente
 4:12:23+1:55:55
6358
Jaime, González Almaraz
CURRAS TEAM
 4:15:07+1:58:39
6423
María, Cano Sánchez José
CURRAS TEAM
 4:15:08+1:58:40
DNF81
Pedro, López Gómez-Monedero
CLUB ATLETISMO CUARTE
   
 
DNF40
Carlos, Esteban
Independiente
   
 
DNF33
Iván, Comeras Torrijo
Independiente
   
 
 135
Angel, Rubio Espejo Miguel
STADIUM CASABLANCA
  
 15
Antonio, Bailo Zueco José
Independiente
  
 69
Fernando, Irisarri Ibañez Carlos
ORINOCO-LA CORDADA. ALCAÑIZ (TERUEL)
  
 120
Iñigo, Perez Etxeberria
Independiente
  
 151
Unai, Urrestilla Ayerza
Lagun Onak
  
25k Vet B F
130
Montse, Clemente Audina
Atletismo 5 Villas
 3:46:34---
25k Vet B M
1149
Martín, Tirapu Goñi Juan
Club de Montaña de Noain
 3:31:12---
216
Jaumet, Bernat Servent
MAESTRAZGO-CANTAVIEJA
 3:32:44+1:32
395
Santiago, Marzo Quilez
Kolectivo Vertical
 3:34:38+3:26
343
Ramon, Galve Dolz
ANCAGUA
 3:34:38+3:26
349
Arturo, Garcia Triviño
Kolectivo Vertikal
 3:34:38+3:26
688
David, Marco Aranda
Independiente
 3:36:31+5:19
7134
Javier, Royes Navarro
C. A Fraga
 3:53:29+22:17
832
Antonio, Coll Bean Jose
C.A Fraga
 3:53:30+22:18
9116
Eduard, Pascual Ginovart
Independiente
 4:06:02+34:50
1074
Carlos, Lapuente Aznar
Añon Actividades Deportivas
 4:06:54+35:42
DNF161
Ángel, Zapater Zapater Miguel
Club de Atletismo Fraga - Bajo Cinca
   
 
DNF92
Antonnio, Martinez Martinez Juan
Asamun
   
 
DNF62
Manuel, Guillemes Gracia
Independiente
   
 
 150
Josetxo, Ugalde Ayerbe
bolitas
  
 144
María, Tabuenca Joven Jose
CLUB MONTAÑA IBONCIECHO