SPORTident TimingBABOONS GmbH

Enduro One - Winterberg

Winterberg 01.06.2019-02.06.2019

Enduro One - Winterberg

Winterberg 01.06.2019-02.06.2019

 

Rezultāti Enduro One - Winterberg

GrupaKopā
   
StandartaDetalizētiProsma
   
VietaNr.Vārds LaiksStarpība 
E1 E-Bike
1628
Oppermann, Marc
Team BULLS

GER
11:14.76---
2643
Herzberg, Christian
ZWEIRADMEISTER Husqvarna

GER
11:20.30+0:05.54
3666
Antic, Nino
Giant Germany Off-Road Team

GER
11:31.76+0:17.00
4626
Haterd, WilfredVande
Giant Germany Offroad Team

GER
11:36.79+0:22.03
5629
Kolb, Thomas
NOX Cycles / RSG Olympiapark München

GER
11:58.08+0:43.32
6630
Nevala, Jan
Team EMBS

SWE
12:01.12+0:46.36
7631
Mücke, UrsVon
Bikesport Sasbachwalden youth Syndicate

GER
12:13.69+0:58.93
8627
Vindum, Michael
eMTB Club DK/ Pivot Cycles

DEN
12:20.34+1:05.58
9619
Indergand, Marc
BikeMeister Racing

LUX
12:22.24+1:07.48
10635
Mikkelsen, MartinStenstrup
Bosch Nordic eBike Systems

DEN
12:25.44+1:10.68
11657
Schreiber, Sven
Radsport Nagel

GER
12:25.74+1:10.98
12642
Hannes, Robin
ZWEIRADMEISTER Husqvarna

GER
12:31.58+1:16.82
13636
Rothenberger, Christoph
Latscho Velo

GER
12:34.26+1:19.50
14607
Kafka, Daniel
team-jollify

GER
12:40.58+1:25.82
15618
Schicklgruber, Ulli

GER
12:41.17+1:26.41
16641
Huber, Leon
Bikesport Sasbachwalden

GER
12:45.95+1:31.19
17624
Rollenbeck, Volkmar
Brose Antriebstechnik

GER
12:50.85+1:36.09
18640
Damborg, Flemming
BCS

DEN
12:58.14+1:43.38
19653
Köhler, Pascal
FunRace

GER
13:01.13+1:46.37
20614
Wrobbel, Sam
Bun°Guard Racing Team / HomeTrail Krefeld e.V.

GER
13:21.10+2:06.34
21638
Kief, Matthias
TK1

GER
13:22.93+2:08.17
22602
Joram, Kai
Team geiler Typ²

GER
13:26.88+2:12.12
23622
Lenz, Marco
Die MANNSchaft e.V. / Trailhunter

GER
13:33.87+2:19.11
24604
Grüneberg, Alexander
UnterStrom

GER
13:34.62+2:19.86
25646
Moll, Patrick
Odenwaldorado

GER
13:36.77+2:22.01
26639
Kief, Julius
TK1

GER
13:37.92+2:23.16
27613
Langhoff, Pascal
Team geiler Typ²

GER
13:42.88+2:28.12
28611
Düppe, André
Bike Team Baumberge EV

GER
13:48.16+2:33.40
29620
Erdle, Dennis
TSV RSK Esslingen

GER
13:58.92+2:44.16
30650
Schimossek, Pascal
Fahrrad XXL Hürter

GER
14:00.20+2:45.44
31637
Meurer, Norman
# einfach abziehen

GER
14:02.54+2:47.78
32655
Herbrich, Katja
Fahrrad XXL Hürter

GER
14:06.48+2:51.72
33621
Reusch, Christoph
Team Radhaus Nord

GER
14:14.99+3:00.23
34610
Roll, Benedikt
Endudero

GER
14:15.71+3:00.95
35606
Georgowitsch, Lutz

GER
14:17.55+3:02.79
36656
Büst, Michael
Fahrrad XXL Hürter

GER
14:17.69+3:02.93
37651
Ruszkowski, Radek
EMTB Harz Ride

GER
14:18.32+3:03.56
38652
Wallenfels, Fabian

GER
14:20.38+3:05.62
39654
Weinert, Andreas
FunRace

GER
14:24.14+3:09.38
40658
Steusloff, Till

GER
14:24.52+3:09.76
41601
Nolting, Matthias

GER
14:32.96+3:18.20
42625
Rutz, Christian
Radschupfe Oberloquitz

GER
14:40.28+3:25.52
43634
Herrmann, Oliver
FEE Radladen

GER
14:42.49+3:27.73
44616
Bobe, Daniel

GER
14:46.06+3:31.30
45623
Rudolf, Patrick
Canyon Racing

GER
14:53.19+3:38.43
46644
Michel, Jason
ZWEIRADMEISTER Husqvarna

GER
14:55.93+3:41.17
47667
Schulz, Guido

GER
15:04.71+3:49.95
48608
Böhme, Philip
UnterStrom

GER
15:19.59+4:04.83
49648
Stiefermann, Kay

GER
15:55.47+4:40.71
50647
Schatt, Jessika
Bike Aid

GER
16:16.21+5:01.45
51617
Linsen, Rolf
Emtb.online

GER
16:43.29+5:28.53
52649
Boltz, Marc
Fahrrad XXl Hürter

GER
17:16.83+6:02.07
53612
Düppe, Yvonne
Bike Team Baumberge

GER
18:42.04+7:27.28
54632
Gutsche, Jens
Kein Verein

GER
20:10.02+8:55.26
0603
Leucker, Andree
Team geiler Typ²

GER
0633
Bernd-Striebeck, Jens

GER
0645
Damborg, Lars
BCS

DEN