SPORTident TimingVALLE DE BENASQUE, A.C.

PURO PIRINEO ENDURO RACE

Benasque 01.09.2019

PURO PIRINEO ENDURO RACE

Benasque 01.09.2019


Kopsavilkums
Organizators: VALLE DE BENASQUE, A.C.
Dalībnieki Kopā: 97
Meklēt visās distancēs
Statistiskais novērtējums
Results last updated on 01.09.2019 14:47
 

Rezultāti PURO PIRINEO ENDURO RACE

Puro Prinineo
GrupaKopā
   
StandartaDetalizētiProsma
Total
   
VietaNr.Vārds grupāLaiksStarpība 
Kopā
11
Gabriel, Torralba Garasa
HUESCA BIKE, C.C.
 SUB-2323:11---
25
Jose, Esnaola Gorostidi Juan
CYCLA CLUB DEPORTIVO
 MASTER 3023:45+0:34
360
Secondi, Nathan
INDEPENDIENTE
 SUB-2324:11+1:00
42
Markel, Uriarte Urrutia
ORBEA SPORT CLUB
 ELITE24:13+1:02
510
Enric, Gonzalez Vicioso Sergi
BIKING POINT, CLUB CICLISTA
 MASTER 3025:24+2:13
63
Joan, Bruses March
ROCABIKES CLUB ESPORTIU
 SUB-2325:28+2:17
741
Nacho, Alaman Forton
 ELITE25:39+2:28
839
Adrien, Fresquet
 SUB-2325:42+2:31
99
Miguel, Gimenez Arasanz
DIALTAMAR CLUB CICLISTA
 JUNIOR25:45+2:34
1017
Asier, Rosado Saracibar
DORLETAKO AMA TX. ESKOLA
 ELITE25:52+2:41
114
Marie, Othax Dubedout Michael Jean
REINO DE LOS MALLOS, CICLISTAS
 ELITE26:00+2:49
127
Mario, Palacio Fustero
BMX SCHOOL ZARAGOZA, C.D.
 ELITE26:04+2:53
1322
Haritz, Ibabe Etxebeste
VIBIKE C.D.C.
 JUNIOR26:04+2:53
1411
Maria, Guerra Castro Jose
VIBIKE C.D.C.
 MASTER 3026:05+2:54
15122
Victor, Atienza Folgado
BIG BIKES CARLET CD
 E-BIKES26:14+3:03
1666
Mikel, Ochoa Larumbe
SARRIBIKES, CLUB DEPORTIVO
 ELITE26:19+3:08
1742
Ibon, Jaurrieta Goenaga
 ELITE26:22+3:11
18121
Javier, Soriano Clariana
BIG BIKES CARLET CD
 E-BIKES26:36+3:25
198
Guillaume, Meura
ZONA ZERO, C. BTT
 MASTER 4026:46+3:35
2033
Pablo, Lendines Utrilla
HUESCA BIKE, C.C.
 CADETE26:47+3:36
2112
Aritz, Etxeberria Alonso
LAREQUI BIKE, CLUB DEPORTIVO
 MASTER 3026:55+3:44
2247
Jonathan, Ortega Carrasco
CC CALDERONABIKE SAGUNTO
 MASTER 3027:11+4:00
2327
Alvaro, Olasolo Don
VIBIKE C.D.C.
 ELITE27:26+4:15
2425
Zigor, Urain Zabala
VIBIKE C.D.C.
 MASTER 4027:27+4:16
2584
Jorge, Toledo Bernad
TRIAL A TRASERA, CTT
 MASTER 4027:30+4:19
2674
Jorge, Bellon Ample
BTT VINALESA, CC
 MASTER 3027:36+4:25
2740
Quentin, Lemanceaux
Luchon Louron Cyclisme
 ELITE27:36+4:25
2869
Cesar, Bono Piquer
FLOWBIKESTORE, CC
 MASTER 3027:37+4:26
2948
Rodrigo, Carranza Avila
ZIERZO RIDERS, A.D.
 MASTER 3027:46+4:35
30120
Vicente, Juste Garcia
INDEPENDIENTE
 E-BIKES27:46+4:35
3163
Iker, Senar Domingo
TEAM ZATIKA BIKE
 ELITE27:55+4:44
3273
Imanol, Rodriguez Luena
 MASTER 3028:00+4:49
3328
Julen, Astarloa Apaoloza
BICILOKURA C.D.C.
 CADETE28:07+4:56
3465
Mario, Arroyo Torralba
TERRES DE LLEIDA, C.C.
 ELITE28:11+5:00
3513
Yon, Bengoechea Gustiz
DONOSTI GAIN S.C.D.
 MASTER 4028:13+5:02
3636
Oscar, Alda Jaume
HUESCA BIKE, C.C.
 CADETE28:22+5:11
3714
Lucas, Oliva Lafarga
GRAN VIA BIKES, C.C.
 SUB-2328:24+5:13
3861
Cheramy, Antoine
INDEPENDIENTE
 ELITE28:26+5:15
39123
Gaizka, Lazarobaster Arakistain
Club Ciclista Eibarres
 E-BIKES28:40+5:29
4029
Etor, Garate Elkoro
DONOSTI GAIN S.C.D.
 MASTER 3028:59+5:48
4144
Isaac, Naguila Rivera
ZONA ZERO, C. BTT
 MASTER 3029:01+5:50
4221
Javier, Regaño Estaun
OSCENSE, C.C.
 MASTER 3029:10+5:59
4350
Ion, Salvador Sanchez
AMAIKAK BAT K.E.
 MASTER 4029:11+6:00
4454
Saul, Bitrian Lopez
OSCENSE, C.C.
 MASTER 3029:11+6:00
4556
Ludovic, Henry
Luchon Louron Cyclisme
 MASTER 4029:15+6:04
4671
Francisco, Lopez Esteve
 MASTER 3029:42+6:31
4746
Sergio, Valero Lanaspa
REINO DE LOS MALLOS, CICLISTAS
 MASTER 3029:47+6:36
4815
Lukas, Rodriguez Garciandia
VALLE DE BENASQUE, A.C.
 CADETE29:51+6:40
4990
Vicente, Muedra Nuñez Jose
C BIKE POBLA
 MASTER 5029:51+6:40
5076
Maria, Gomez Martin Jose
 MASTER 3029:59+6:48
5157
Patrick, Fresquet
Luchon Louron Cyclisme
 MASTER 5030:00+6:49
5224
Aritz, Zabala Elorduizapaterietxe
U113 CICLOS YURREBASO TK
 MASTER 3030:00+6:49
5387
Raul, Faci Titos
LOOSE RIDERS, TERUEL
 MASTER 4030:04+6:53
5438
Justin, Linon
Luchon Louron Cyclisme
 JUNIOR30:12+7:01
5577
Manuel, Ortega Chaparro
 MASTER 3030:43+7:32
5632
Joaquin, Navarro Becerril
ZARAGOZA, UNION CICLISTA
 MASTER 5030:48+7:37
5751
Eukeni, Ispizua Larrañaga
BERMEOKO MATXITXAKO T.K.T.
 MASTER 4031:02+7:51
5880
Aleix, Gallimo Bruquetas
VALLE DE BENASQUE, A.C.
 MASTER 3031:26+8:15
5949
Pablo, Perez Pereto
ZIERZO RIDERS, A.D.
 MASTER 3031:27+8:16
6018
Jon, Sanchez Jurado
ORBEA SPORT CLUB
 ELITE31:33+8:22
6145
Ivan, Gomez Muniesa
TODOBICIS.NET
 MASTER 4031:50+8:39
6268
Carlos, Fernandez Gutierrez
cdbikeexperiences
 MASTER 3032:30+9:19
6385
Juan, Valdearcos Correas
ZIERZO RIDERS, A.D.
 MASTER 4032:33+9:22
64100
Yolanda, Diaz Garcia
PULPEIROS MUGARDOS, C.
 FEMENINA32:34+9:23
6588
David, Campillo Camacho
CUARTE DE HUERVA, C.C.
 MASTER 4032:39+9:28
6679
Jaime, Rio
VALLE DE BENASQUE, A.C.
 MASTER 4032:43+9:32
6762
Aleix, Almuzara Nadal
 ELITE32:58+9:47
6882
Gustavo, Garcia Barrio
GIRLSBIKEWEEKEND
 MASTER 4033:11+10:00
6953
Vicente, Abad Fernandez Manuel
VALLE DE BENASQUE, A.C.
 MASTER 5033:57+10:46
7086
Oscar, Romo Sanchez-Seco
1PIÑON
 MASTER 4033:59+10:48
71103
Sandra, Santafe Escartin
VALLE DE BENASQUE, A.C.
 FEMENINA34:42+11:31
7243
Javier, Esteban Quilez
TODOBICIS.NET
 MASTER 3034:44+11:33
73101
Laura, Clavijo Villagrasa
FORMULA EXTREM BTT CLUB
 FEMENINA35:45+12:34
7464
Javier, Herrero Rodriguez
 ELITE36:27+13:16
7589
Manuel, Sebastian Orrios Jose
Escachatormos
 MASTER 5037:07+13:56
7683
Isaac, Mataro Reon
C.C. FRAGA
 MASTER 4038:11+15:00
7730
Jeroen, Spoelstra
Team Nordest
 MASTER 4039:51+16:40
78102
Deborah, De Le Rue
 FEMENINA52:02
(+2:00)
+28:51
DNF34
Lucas, Couturier
Luchon Louron Cyclisme
 CADETE  
 
DNF78
David, Galan Blanco
 MASTER 30  
 
DNF35
Martin, Puyal Badia
Luchon Louron Cyclisme
 CADETE  
 
DNF16
Marco, Monzon Guallar
VALLE DE BENASQUE, A.C.
 MASTER 30  
 
DSQ37
Ignacio, Valverde Gomez
CC CALDERONABIKE SAGUNTO
 JUNIOR  
 
DSQ81
Francisco, Martinez Alvarez
SARRIBIKES, CLUB DEPORTIVO
 MASTER 40  
 
DSQ59
Russel, Blake
Luchon Louron Cyclisme
 MASTER 40  
 
DSQ58
Jeremy, Salley
Luchon Louron Cyclisme
 MASTER 40  
 
DSQ26
Angel, Fajardo Martinez
SENDICAT DEL PEDAL, CLUB CICLI
 MASTER 30
DSQ70
Carlos, Mengual Suarez
OSCENSE, C.C.
 ELITE