SPORTident TimingPummpälzweg e.V.

RENNSThike WORLD CHAMPIONSHIP

Moorgrund OT Gumpelstadt 04.05.2019-05.05.2019

RENNSThike WORLD CHAMPIONSHIP

Moorgrund OT Gumpelstadt 04.05.2019-05.05.2019


Kopsavilkums
Organizators: Pummpälzweg e.V.
Dalībnieki Kopā: 158
Meklēt visās distancēs
Statistiskais novērtējums
Results last updated on 08.05.2019 13:30
 

Rezultāti 4. RENNSThike Samstag

   
VietaNr.Vārds KlubsLaikskm/hStarpība 
Männer
11043
WEBER, Lutz

GER
Lauffeuer Fröttstädt e.V.14:42:006.83---
21004
DREHMANN, Marcus

GER
Bad Blankenburg15:10:006.62+28:00
31027
RAUCH, Andre

GER
SG Petriroda15:27:006.50+45:00
31039
THIELE, Jens

GER
SV Stockhütte15:27:006.50+45:00
51041
TÜMMLER, Michael

GER
TSG Schwäbisch Hall16:10:006.21+1:28:00
61014
JENTSCH, Peter

GER
Ostritz17:53:005.61+3:11:00
71007
GAST, Thomas

GER
Frankenroda18:31:305.42+3:49:30
81045
WENZEL, Thomas

GER
DAV Sektion Waltershausen19:04:015.27+4:22:01
91048
WEYRICH, Gerd

GER
TSG ruhla19:04:035.27+4:22:03
101024
MÖWALD, Reiner

GER
Germersheim am Rhein20:36:124.87+5:54:12
111035
SCHMITT, Michael

GER
Schwäbischer Albverein21:54:524.58+7:12:52
121001
BACH, Ronny

GER
pummpälzsports21:55:044.58+7:13:04
131040
TILCH, Jens

GER
Sayda21:55:124.58+7:13:12
141003
BRUNN, Frank

GER
Sünna21:55:214.58+7:13:21
151008
HAFERMALZ, Tino

GER
JanHähnleinFährt22:32:164.45+7:50:16
161047
WETTSTEIN, Georg

AUT
Dobersberg23:17:054.31+8:35:05
171037
SCHWARZER, Harald

GER
Weilburg - Kubach23:23:484.29+8:41:48
181018
KUMMER, Christian

GER
JanHähnleinFährt23:40:284.24+8:58:28
191028
REIFKE, Mathias

GER
Sünna23:40:294.24+8:58:29
201021
LOSSAGK, Steffen

GER
JanHähnleinFährt23:50:044.21+9:08:04
211009
HÄHNLEIN, Jan

GER
JanHähnleinFährt23:50:124.21+9:08:12
221005
DRESSLER, Sven

GER
Berlin24:33:274.09+9:51:27
DNF1042
VOIGT, Christian

SUI
Allschwil
 
DNF1049
WEYRICH, Patrick

GER
Ruhla
 
DNF1031
RUDOLPH, Patric

GER
JanHähnleinFährt
 
DNF1025
PFEIFER, Frank

GER
JanHähnleinFährt
 
DNF1022
LUCHT, Patrick

GER
Wedel
 
DNF1020
LEFFLER, Martin

GER
JanHähnleinFährt
 
DNF1017
KLOCKOW, Steve

GER
Sturmwölfe
 
DNF1044
WENKEL, Sebastian

GER
JanHähnleinFährt
 
DNF1031
RUDOLPH, Patric

GER
JanHähnleinFährt
 
DNF1002
BERGMANN, Matthias

GER
JanHähnleinFährt
 
DNF1036
SCHWANKE, Patrik

GER
JanHähnleinFährt
 
Frauen
11015
JENTSCH, Michaela

GER
Ostritz17:53:005.61---
21038
STEINHÄUSER, Karin

GER
Germersheim am Rhein20:36:234.87+2:43:23
31030
ROSENDAHL, Sandra

GER
Laucha OT Kirchscheidungen21:54:274.58+4:01:27
41046
WETTSTEIN, Elisabeth

AUT
Dobersberg23:17:094.31+5:24:09
51023
MANDLER, Franziska

GER
JanHähnleinFährt23:50:074.21+5:57:07
61019
LANGE, Martina

GER
Berlin24:32:584.09+6:39:58
DNF1034
SCHMIED, Ulla

GER
Weilburg - Kubach
 
DNF1010
HÄHNLEIN, Antonia

GER
JanHähnleinFährt
 
DNF1013
HICKETHIER, Elke

GER
Paradieswalker von der Saale
 
DNF1016
KALKBRENNER, Sarah

GER
JanHähnleinFährt