SPORTident TimingPummpälzweg e.V.

RENNSThike WORLD CHAMPIONSHIP

Moorgrund OT Gumpelstadt 04.05.2019-05.05.2019

RENNSThike WORLD CHAMPIONSHIP

Moorgrund OT Gumpelstadt 04.05.2019-05.05.2019


Kopsavilkums
Organizators: Pummpälzweg e.V.
Dalībnieki Kopā: 158
Meklēt visās distancēs
Statistiskais novērtējums
Results last updated on 08.05.2019 13:30
 

Rezultāti 4. RENNSThike Samstag

   
VietaNr.Vārds KlubsGrupaLaikskm/hStarpība 
Vīrieši
11043
WEBER, Lutz

GER
Lauffeuer Fröttstädt e.V.Männer14:42:006.83---
21004
DREHMANN, Marcus

GER
Bad BlankenburgMänner15:10:006.62+28:00
31027
RAUCH, Andre

GER
SG PetrirodaMänner15:27:006.50+45:00
31039
THIELE, Jens

GER
SV StockhütteMänner15:27:006.50+45:00
51041
TÜMMLER, Michael

GER
TSG Schwäbisch HallMänner16:10:006.21+1:28:00
61014
JENTSCH, Peter

GER
OstritzMänner17:53:005.61+3:11:00
71007
GAST, Thomas

GER
FrankenrodaMänner18:31:305.42+3:49:30
81045
WENZEL, Thomas

GER
DAV Sektion WaltershausenMänner19:04:015.27+4:22:01
91048
WEYRICH, Gerd

GER
TSG ruhlaMänner19:04:035.27+4:22:03
101024
MÖWALD, Reiner

GER
Germersheim am RheinMänner20:36:124.87+5:54:12
111035
SCHMITT, Michael

GER
Schwäbischer AlbvereinMänner21:54:524.58+7:12:52
121001
BACH, Ronny

GER
pummpälzsportsMänner21:55:044.58+7:13:04
131040
TILCH, Jens

GER
SaydaMänner21:55:124.58+7:13:12
141003
BRUNN, Frank

GER
SünnaMänner21:55:214.58+7:13:21
151008
HAFERMALZ, Tino

GER
JanHähnleinFährtMänner22:32:164.45+7:50:16
161047
WETTSTEIN, Georg

AUT
DobersbergMänner23:17:054.31+8:35:05
171037
SCHWARZER, Harald

GER
Weilburg - KubachMänner23:23:484.29+8:41:48
181018
KUMMER, Christian

GER
JanHähnleinFährtMänner23:40:284.24+8:58:28
191028
REIFKE, Mathias

GER
SünnaMänner23:40:294.24+8:58:29
201021
LOSSAGK, Steffen

GER
JanHähnleinFährtMänner23:50:044.21+9:08:04
211009
HÄHNLEIN, Jan

GER
JanHähnleinFährtMänner23:50:124.21+9:08:12
221005
DRESSLER, Sven

GER
BerlinMänner24:33:274.09+9:51:27
DNF1042
VOIGT, Christian

SUI
AllschwilMänner
 
DNF1049
WEYRICH, Patrick

GER
RuhlaMänner
 
DNF1031
RUDOLPH, Patric

GER
JanHähnleinFährtMänner
 
DNF1025
PFEIFER, Frank

GER
JanHähnleinFährtMänner
 
DNF1022
LUCHT, Patrick

GER
WedelMänner
 
DNF1020
LEFFLER, Martin

GER
JanHähnleinFährtMänner
 
DNF1017
KLOCKOW, Steve

GER
SturmwölfeMänner
 
DNF1044
WENKEL, Sebastian

GER
JanHähnleinFährtMänner
 
DNF1031
RUDOLPH, Patric

GER
JanHähnleinFährtMänner
 
DNF1002
BERGMANN, Matthias

GER
JanHähnleinFährtMänner
 
DNF1036
SCHWANKE, Patrik

GER
JanHähnleinFährtMänner
 
Sievietes
11015
JENTSCH, Michaela

GER
OstritzFrauen17:53:005.61---
21038
STEINHÄUSER, Karin

GER
Germersheim am RheinFrauen20:36:234.87+2:43:23
31030
ROSENDAHL, Sandra

GER
Laucha OT KirchscheidungenFrauen21:54:274.58+4:01:27
41046
WETTSTEIN, Elisabeth

AUT
DobersbergFrauen23:17:094.31+5:24:09
51023
MANDLER, Franziska

GER
JanHähnleinFährtFrauen23:50:074.21+5:57:07
61019
LANGE, Martina

GER
BerlinFrauen24:32:584.09+6:39:58
DNF1034
SCHMIED, Ulla

GER
Weilburg - KubachFrauen
 
DNF1010
HÄHNLEIN, Antonia

GER
JanHähnleinFährtFrauen
 
DNF1013
HICKETHIER, Elke

GER
Paradieswalker von der SaaleFrauen
 
DNF1016
KALKBRENNER, Sarah

GER
JanHähnleinFährtFrauen