SPORTident TimingCC Ilves

Himos Epic MTB 2021

Jämsä 14.08.2021

Himos Epic MTB 2021

Jämsä 14.08.2021


Kopsavilkums
Organizators: CC Ilves
Dalībnieki Kopā: 406
Meklēt visās distancēs
Statistiskais novērtējums
Results last updated on 17.08.2021 17:05
 

Rezultāti Himos Epic MTB 2021 täysmatka

GrupaKopā
   
StandartaDetalizētiProsma
   
VietaNr.Vārds LaiksStarpība 
Race Täysimatka Miehet
1164
Ville, Tuppurainen
JYPS
 2:28:57---
2283
Henri, Ojala
Team EVOC
 2:33:18+4:21
3223
Aki, Färm
Team EVOC
 2:34:39+5:42
4242
Sakari, Lehtinen
Hyvinkään Pyöräilijät
 2:34:48+5:51
5220
Arttu, Nyman
Team r2
 2:45:56+16:59
6245
Aksel, Rantanen
Trek Lundberg Racing Team
 2:46:25+17:28
7154
Arto, Tikkala
Team EVOC
 2:48:18+19:21
8163
Kari, Veikkolainen
Korson Kaiku
 2:53:03+24:06
9235
Mika, Tuominen
Team Orbea HHCMB
 2:54:32+25:35
10190
Jyri, Kaivosoja
Kaupin Kanuunat
 2:54:44+25:47
11179
Pirkka, Lahtinen
Go On Racing Team - CC Raikua
 2:54:52+25:55
12221
Santtu, Nyman
Team r2
 2:55:30+26:33
13203
Samuel, Fagerholm
Larsmo IF
 2:58:14+29:17
14153
Perttu, Pärssinen
Sram / ProMTB
 3:06:02+37:05
15192
Hannu, Peltola
Kaupin Kanuunat
 3:07:24+38:27
16217
Akseli, Maja
JYPS/ RideCycleStore TREK
 3:07:38+38:41
17256
Joonas, Purtola
Sportsource
 3:07:47+38:50
18244
Veli-Matti, Rantanen
 3:12:36+43:39
19225
Janne, Isohaka
Kaupin Kanuunat
 3:13:02+44:05
20231
Henri, Lukinmaa
biking assholes
 3:13:19+44:22
21275
Antti, Nousiainen
PMTBT / Lahden Pyöräilijät
 3:14:52+45:55
22219
Ruokostenpohja, Elias
JYPS
 3:15:21+46:24
23170
Sauli, Käyhkö
Velo Saimaa
 3:19:01+50:04
24234
Anttoni, Kumpunen
Velo Saimaa / Larunpyörä.com
 3:19:59+51:02
25187
Anssi, Lahti
Go On Racing Team
 3:20:10+51:13
26250
Anssi, Kantonen
 3:24:47+55:50
27278
Miikka, Turunen
MC Parrujalat
 3:27:07+58:10
28240
Mika, Mäenpää
XC Party
 3:27:55+58:58
29279
Jussi, Koivisto
MC Parrujalat
 3:28:52+59:55
30197
Simo, Lahtinen
Winter Warriors
 3:30:54+1:01:57
31276
Tomi, Möttönen
Kaupin Kanuunat
 3:35:29+1:06:32
32282
Christian, Krohn
MC Parrujalat - DYEDBRO Finland
 3:39:36+1:10:39
33207
Eemeli, Lehtonen
TeamTerassillaNopeet
 3:40:40+1:11:43
34211
Mikko, Veijalainen
Velo Saimaa
 3:40:43+1:11:46
35274
Hannu, Mäkelä
 3:41:43+1:12:46
36227
Dale, Kruger
Larsmo IF
 3:42:48+1:13:51
37209
Paavo, Märkjärvi
Velo Saimaa
 3:45:21+1:16:24
38174
Jani, Lirkki
JYPS
 3:45:46+1:16:49
39198
Heikki, Taanila
Team Terassilla nopeet
 3:53:26+1:24:29
40289
Marko, Nuora
 3:54:22+1:25:25
41230
Tero, Jalkanen
 3:57:14+1:28:17
42228
Andreas, Åbacka
Is Söderby
 3:57:38+1:28:41
43254
Janne, Kivelä
 3:57:52+1:28:55
44255
Hannu, Hinttu
 3:59:47+1:30:50
45265
Ville, Pärssinen
 4:00:08+1:31:11
46226
Andreas, Boström
Jeppis Iron
 4:04:58+1:36:01
47280
Joni, Onnela
MC Parrujalat
 4:10:28+1:41:31
48266
Janne, Pärssinen
 4:33:39+2:04:42
 213
Anssi, Landen
  
 210
Jarno, Luostarinen
Velo Saimaa
  
 229
Oskari, Kantonen
Akilles Green Team
  
Race Täysimatka Naiset
1161
Jenni, Korhonen
Lahden Pyöräilijät / Buff Camelbak
 3:15:11---
2295
Niina, Lintu
Kuopion pyöräilyseura/ Sportsource ion
 3:43:29+28:18
3237
Kajsa, Salmela
Trek Women Finland / KorsKa
 3:48:22+33:11
4263
Jenni, Pihlainen
Jäystoustot
 4:02:42+47:31
5218
Eevi, Hautajoki
JYPS/ Ride Cycle Store-Trek
 4:33:57+1:18:46
RaceDuo Täysimatka
1238
Sasu, Halme
Halme Racing
 2:46:44---
2159
Jussi, Hytönen
Lapunmäen Dynamo
 2:51:52+5:08
3185
Johannes, Kuitunen
Go On Racing Team - Babyboys
 2:56:45+10:01
4239
Samuel, Halme
Halme Racing
 2:57:08+10:24
5156
Antti, Pesonen
Team SaWottamiehet
 3:01:45+15:01
6158
Tuomas, Pirkkalainen
Lapunmäen Dynamo
 3:03:40+16:56
7157
Pekka, Vesanen
Team SaWottamiehet
 3:06:30+19:46
8184
Väinö, Ylinen
Go On Racing Team - Babyboys
 3:11:22+24:38
9200
Hannu-Pekka, Pukema
Armoton Kanuuna
 3:22:29+35:45
10188
Ilkka, Pallonen
Go On Racing Team - Illi
 3:22:35+35:51
11173
Arto, Rikalainen
CKSG
 3:28:03+41:19
12201
Kai, Paavola
Armoton Kanuuna
 3:30:54+44:10
13172
Niko, Luojumäki
CKSG
 3:32:13+45:29
14189
Olli, Hagqvist
Go On Racing Team - Illi
 3:36:26+49:42
15288
Kimmo, Koskinen
Lohja Trails
 3:51:12+1:04:28
16287
Saija, Koskinen
Lohja Trails
 4:12:30+1:25:46
17272
Antti, Arponen
 4:13:38+1:26:54
18273
Sofia, Piilonen
 4:17:51+1:31:07
 248
Linus, Qvarnström
Vetolahden polkijat
  
 247
Samu, Hannukainen
Vetolahden polkijat
  
RaceMasters Täysimatka Miehet
1224
Mikko, Kupiainen
Team EVOC
 2:40:28---
2205
Heikki, Väänänen
Motokeidas Tampere
 2:45:36+5:08
3249
Antti-Pekka, Laiho
Kona / Hi5 Bikes
 2:47:43+7:15
4155
Marko, Saukko
CCH
 2:52:48+12:20
5171
Mikko, Jokela
 2:57:49+17:21
6212
Ville, Perälä
2cTeam
 3:00:31+20:03
7236
Aki, Pulkkinen
GIF
 3:00:34+20:06
8196
Jari, Koiranen
Kaupin Kanuunat
 3:01:43+21:15
9162
Jani, Helen
2cTeam
 3:02:31+22:03
10257
Sami, Purtola
Lohja Trails
 3:03:52+23:24
11208
Antti, Kurtelius
PKK
 3:04:21+23:53
12232
Jouni, Kahelin
Vaajakosken Terä
 3:08:14+27:46
13206
Marko, Haapakoski
Jyps
 3:11:48+31:20
14202
Tord, Åkerman
Larsmo IF
 3:12:18+31:50
15292
Pasi, Savolainen
KuoPys
 3:12:34+32:06
16167
Teemu, Valkonen
Alppikanuunat
 3:12:55+32:27
17290
Ilkka, Männistö
Ke-Ke Racing Team
 3:13:48+33:20
18216
Ville, Halonen
Korson Kaiku
 3:14:28+34:00
19160
Timo, Harikoski
MTBCF
 3:16:27+35:59
20180
Kimmo, Salminen
Go On Racing Team
 3:16:50+36:22
21177
Matti, Purojärvi
JYPS
 3:20:41+40:13
22182
Jarkko, Puranen
Go On Racing Team
 3:21:12+40:44
23193
Janne, Ylinenpää
HyPy
 3:22:03+41:35
24233
Teemu, Karjalainen
 3:23:20+42:52
25166
Kari, Kettunen
Alppikanuunat
 3:25:56+45:28
26291
Harri, Laaksonen
Muurlan Vihuri
 3:26:36+46:08
27243
Vahur, Ounpuu
StarExpert
 3:28:18+47:50
28214
Janne, Hallikainen
IBD Cycling
 3:30:40+50:12
29204
Mikko, Laine
 3:31:02+50:34
30191
Teemu, Nikkinen
RöPö
 3:32:29+52:01
31286
Sampo, Mäkelä
Nöykkiön Dynamo
 3:33:19+52:51
32181
Tero, Ridanpää
Go On Racing Team
 3:33:32+53:04
33246
Tuomas, Lunden
Auranlaakson Tarmo
 3:34:40+54:12
34222
Antti, Porkka
 3:38:49+58:21
35199
Marco, Ylä-Kojola
Winter Warriors
 3:39:10+58:42
36269
Sami, Eloluoto
Aratpakarat
 3:39:49+59:21
37168
Juha, Vakkila
Laajasalon Pirkankiertäjät
 3:49:25+1:08:57
38260
Leif, Pyykkönen
Vanda CK
 3:49:29+1:09:01
39284
Panu, Mäkelä
Lohja Trails
 3:51:47+1:11:19
40195
Ari, Ripatti
Kymi Anti-Flow
 3:51:51+1:11:23
41252
Janne, Kallio
SLOTS
 3:52:00+1:11:32
42285
Teemu, Salovaara
Lohja Trails
 3:56:06+1:15:38
43264
Ville, Marttila
Lohja Trails
 3:57:48+1:17:20
44500
Kasper, Salin
 3:58:29+1:18:01
45194
Antti, Kähkönen
Laajasalon Pirkan Kiertäjät
 3:59:46+1:19:18
46294
Kari, Lappalainen
Humpinmäen hiihtäjät
 4:09:15+1:28:47
47169
Jaakko, Hyvärinen
LPK
 4:29:36+1:49:08
48253
Esa, Räsänen
SLOTS
 4:31:20+1:50:52
 277
Antti, Tallinen
Kouvolan Pyöräilijät
  
 241
Jani, Oravamäki
XCParty
  
 271
Juha, Kukka
Aratpakarat
  
 270
Markku, Oksanen
Aratpakarat
  
 183
Marko, Korhonen
Salomon / XC Party
  
 268
Matti, Kemppi
AratPakarat
  
 267
Tomi, Valasvuo
Aratpakarat
  
RaceMasters Täysimatka Naiset
1468
Mira, Orell-Sipponen
CC Ilves
 3:45:15---
2262
Laura, Ketonen
Jäystoustot
 3:58:36+13:21
3251
Katri, Rantanen
CC Ilves
 4:14:44+29:29
4258
Tintti, Heikkinen
SWEINSBÖRGÖÖLIFE
 4:44:46+59:31
Trail Täysimatka Miehet
1364
Jussi, Peltonen
ukKOMetsot
 2:58:05---
2336
Antti, Leino
FC Noppa
 3:14:33+16:28
3452
Mäkelä, Valle
LTR
 3:24:17+26:12
4296
Tino, Hirvikoski
 3:29:32+31:27
5395
Ilkka, Lauttia
 3:32:37+34:32
6378
Antti-Jussi, Pitkälä
KuoPys
 3:32:38+34:33
7368
Jiri, Kopra
 3:34:17+36:12
8419
Kasper, Saren
 3:38:52+40:47
9303
Mikko, Nyyssönen
Team China-Carbon
 3:38:56+40:51
10298
Mikko, Nieminen
Jurvan Voima
 3:40:05+42:00
11351
Kimmo, Peltonen
 3:40:53+42:48
12458
Niko, Naukkarinen
 3:41:05+43:00
13398
Pekka, Lavikainen
Team Säärystin
 3:42:01+43:56
14330
Mikko, Turunen
 3:42:51+44:46
15337
Petri, Sorjonen
FC Noppa
 3:44:30+46:25
16300
Mikko, Väänänen
Team China-Carbon
 3:44:45+46:40
17400
Jarno, Naumanen
Mellunkylä Mountainbike Mayhem
 3:45:55+47:50
18343
Markus, Anglé
Suuliksen Zykä Klubi
 3:47:06+49:01
19453
Simo, Ikonen
 3:47:07+49:02
20365
Jarkko, Aronen
 3:47:52+49:47
21317
Harri, Maula
TCC
 3:48:34+50:29
22441
Joni, Tukiainen
DNF
 3:48:42+50:37
23350
Otto, Friberg
TeamTop100?
 3:49:23+51:18
24406
Lasse, Kalola
Mellunkylä Mountainbike Mayhem
 3:50:56+52:51
25301
Janne, Hoviaro
Team China-Carbon
 3:53:33+55:28
26399
Aulis, Uusitalo
 3:58:58+1:00:53
27390
Henri, Leinonen
NVEKEY
 3:59:18+1:01:13
28454
Mikko, Huupponen
 3:59:49+1:01:44
29341
Per, Eerola
Pain For Fun
 4:01:42+1:03:37
30423
Sampo, Liusjärvi
TCC
 4:02:06+1:04:01
31440
Teemu, Turunen
DNF
 4:03:05+1:05:00
32388
Janne, Joentakanen
NVEKEY
 4:04:29+1:06:24
33377
Jussi, Alilehto
 4:05:26+1:07:21
34417
Antti, Viertamo
 4:06:25+1:08:20