SPORTident TimingTrailcup Denmark

Mountainbike Trailcup Vejle 2021

Vejle 06.06.2021

Mountainbike Trailcup Vejle 2021

Vejle 06.06.2021


Kopsavilkums
Organizators: Trailcup Denmark
Dalībnieki Kopā: 242
Meklēt visās distancēs
Statistiskais novērtējums
Results last updated on 06.06.2021 15:31
 

Rezultāti Mountainbike Trailcup Vejle 2021

GrupaKopā
   
StandartaDetalizētiProsma
Total
   
VietaNr.Vārds grupāLaiksStarpība 
Kopā
1427
Jensen, Sebastian Byskov
Trailsurfers - Trailcup Inc
 E-bike7:12.4---
2680
Rasmussen, Rene Dahl
 E-bike7:25.8+0:13.4
3426
Pedersen, Lord Gregers
Trek Danmark
 E-bike7:26.9+0:14.5
4429
Sølbeck, Mads
 E-bike7:31.2+0:18.8
5705
Granhøj, Hjalte
#enduromtb
 Ungdom7:40.6+0:28.2
6747
Landbo, Mads
 Ungdom7:47.1+0:34.7
7310
Hald, Simon
HNIE
 Ungdom7:48.9+0:36.5
8423
Kjeldsen, Jesper
 E-bike7:53.5+0:41.1
9422
Salling, Anders Dalby
Randers mtb
 E-bike7:56.4+0:44.0
10308
Balslev, Lukas
Århus MTB
 Ungdom7:58.5+0:46.1
11679
Østergaard, Lasse
 E-bike7:59.5+0:47.1
12309
Balslev, Magnus
Århus MTB
 Ungdom8:10.3+0:57.9
13301
Hedegaard, Lucas Helth
Varde Cykelklub
 Ungdom8:10.4+0:58.0
14207
Jensen, Rosa marie
Virklund
 Dame8:12.2+0:59.8
15311
Olsen, Tobias Havn
X-Trails
 Ungdom8:14.5+1:02.1
16412
Damborg, Flemming
Slagelse MTB (e-Bike)
 E-bike8:17.4+1:05.0
17701
Grau, Tobias
Hjortdal MTB
 Ungdom8:17.9+1:05.5
18410
Lindblad, Martin
Cyklebørsen Silkeborg
 E-bike8:18.7+1:06.3
191259
Frandsen, Thea
 Dame8:19.6+1:07.2
20133
Lund, Morten
Hasle cykelcenter
 E-bike8:25.1+1:12.7
21217
Schmidt, Tobias
Bike-pit.dk
 Ungdom8:25.6+1:13.2
2229
bondrop, nikolaj
 Herre M8:28.4+1:16.0
2344
Veise, Jonas
 Herre M8:28.6+1:16.2
24406
Jepsen, Mikkel
Thy MTB Teknik. Cykler.dk
 E-bike8:28.6+1:16.2
25742
Mortensen, Thomas
Alpinestars
 E-bike8:29.3+1:16.9
26669
Teisner, Jeppe
Fri BikeShop Hadsund
 Herre M8:29.5+1:17.1
27132
lorentzen, Tim
DMK
 H40 M8:30.1+1:17.7
28218
Olsen, Rasmus
#enduromtb
 Ungdom8:30.9+1:18.5
29640
Sørensen, Thomas
E-Enduro
 E-bike8:31.9+1:19.5
3050
Krantz, Lars-åke
 H40 M8:32.3+1:19.9
3142
Pedersen, Casper
Bike Find
 Herre M8:37.1+1:24.7
3251
Hansen, Ronnie Juul
 Herre M8:37.2+1:24.8
33424
Olsen, Morten
Team TO Racing
 E-bike8:39.2+1:26.8
34116
Poulsen, Bo
Fmck
 H40 M8:39.8+1:27.4
35670
Jepsen, Lasse
Mtb tønder
 Herre M8:40.3+1:27.9
36740
Laursen, Lars
 Herre M8:42.0+1:29.6
37128
Kiilerich, Bruno
Ulstrup MTBikers
 H40 M8:42.2+1:29.8
38687
Matthiesen, Leo
X-Trails Haderslev
 E-bike8:42.9+1:30.5
3964
Lykke, Christian
Bobs Bitch
 Herre M8:44.9+1:32.5
4038
Nygaard, Ulrich
Aarhus MTB
 H40 M8:45.3+1:32.9
41303
Bystrup, Mads
MM FREERIDERS
 Ungdom8:45.4+1:33.0
42700
Bach, Jonas
MTB Horsens
 Ungdom8:47.5+1:35.1
43418
Linde, Christian
eMTB Danmark
 E-bike8:47.6+1:35.2
44219
Kraul, Nicolai
 Ungdom8:48.6+1:36.2
45305
Sørensen, Emil Overgaard
Hjortdal MTB
 Ungdom8:49.7+1:37.3
46112
Johannsen, Martin
TrailNomad
 H40 M8:50.3+1:37.9
47686
Dinesen, Thomas
 Herre M8:50.9+1:38.5
48409
Dahl, Jan
 E-bike8:52.1+1:39.7
49407
Petri, Mark
 E-bike8:54.0+1:41.6
50702
Kamelarczyk, Benjamin Friis
Svendborg mountainbikeklub
 Ungdom8:55.2+1:42.8
51632
Bolander, Lars
 E-bike8:55.6+1:43.2
52428
Fey, Lars Bo
Amazing Racing
 E-bike8:56.9+1:44.5
53306
Hansen, Mikkel
MM FREERIDER
 Ungdom8:57.0+1:44.6
54111
Jørgensen, Steffen
TrailNomad
 H40 M8:58.4+1:46.0
5565
Meldgaard, Christian
 H40 M8:58.9+1:46.5
56710
Jensen, Nicklas
Roskilde mountainbike klub
 Ungdom9:00.0+1:47.6
57671
Rabølle, Søren
Rabølle.dk
 Herre M9:00.3+1:47.9
58667
Rolighed, Malthe
 Herre M9:01.1+1:48.7
59401
Johannsson, Bjarne
X-Trails
 E-bike9:01.2+1:48.8
6035
Nielsen, Tommy Lundholm
TrailNomad
 Herre M9:01.7+1:49.3
61126
Graversen, Kim
MTB7130+
 H40 M9:01.9+1:49.5
62425
Salling, Renè
Randers mtb
 E-bike9:02.9+1:50.5
63302
Lassen, Victor
Mtb Horsens
 Ungdom9:03.5+1:51.1
64738
Eibye, Rasmus
 E-bike9:03.6+1:51.2
65661
Pleidrup, Anders Schou
Jonstrup Hardtails
 H40 M9:06.2+1:53.8
66107
Jensen, Egon
Askov mudeaters
 H40 M9:08.0+1:55.6
67703
Rabølle, Alfred
Gl Rye MTB
 Ungdom9:08.1+1:55.7
68638
Evald, Chris
X-trails Haderslev
 E-bike9:08.3+1:55.9
69137
Frandsen, Hugo
VMCC / TrailNomad
 H40 M9:10.1+1:57.7
7053
Kristeinsen, Frankie
 H40 M9:11.1+1:58.7
71106
Schmidt, Walter
Bike-pit.dk
 H40 M9:11.7+1:59.3
7263
Andreassen, Urban
Bobs Bitch
 Herre M9:12.4+2:00.0
73678
Mogensen, Andreas Hawk
Team Weight Weenies Deluxe
 Herre M9:12.8+2:00.4
74202
Bødtker, Thilde
#bjergeskovmtb
 Dame9:13.3+2:00.9
75402
Bering, Jes
Sæby cykler / Severinsen Racing
 E-bike9:13.9+2:01.5
76633
Holgersen, Nichlas Lind
Team God Muld
 E-bike9:14.1+2:01.7
7733
Lindum, Filip
 Herre M9:14.7+2:02.3
78405
Nielsen, Kasper
Cyklebørsen Silkeborg - Silkeborg Freeride Mafia
 E-bike9:14.7+2:02.3
79643
Larsen, Nikolaj
3060 MTB
 H40 M9:15.0+2:02.6
8027
Jakobsen, Per
 Herre M9:15.8+2:03.4
81637
Pedersen, Søren
 E-bike9:16.2+2:03.8
82121
Kraul, Jesper Lund
 H40 M9:16.4+2:04.0
83122
Gram-Hansen, Mikkel
TrailNomad
 H40 M9:17.1+2:04.7
84704
Schmit, Lukas
Hasle Cykelcenter
 Ungdom9:17.9+2:05.5
85688
Jørgensen, Kenneth
SBC-MTB
 Herre M9:18.7+2:06.3
86660
Schwartzbach, Christian
Jonstrup Hardtails
 H40 M9:20.1+2:07.7
8736
Korsgaard, Nicolai
MTB Holstebro
 Herre M9:21.0+2:08.6
88672
Eklund, Jacob
 Herre M9:21.1+2:08.7
89109
Nielsen, Jan
DMK
 H40 M9:21.7+2:09.3
90129
Kristensen, Allan Gill
 H40 M9:23.4+2:11.0
91100
Olesen, Frederik
Mountainbike United
 H40 M9:23.6+2:11.2
92114
Hea, Martin
MTB Team O’hea
 H40 M9:23.7+2:11.3
93656
Christensen, Lars
 H40 M9:25.0+2:12.6
94110
Petersen, Ask
Team Vino
 H40 M9:25.6+2:13.2
95201
Øhlenschlæger, Lone
Scott Sports Danmarks
 Dame9:26.4+2:14.0
96408
Boldt, Hans
 E-bike9:26.6+2:14.2
97999
Bohn, Dr. Sandra
Mountainbike akademiet
 Dame9:27.6+2:15.2
98130
Christensen, Thomas
Askov Mudeaters
 H40 M9:27.6+2:15.2
99668
Larsen, Rasmus Haven
 Herre M9:29.1+2:16.7
10048
Petersen, Nicklas
Bike find
 Herre M9:29.7+2:17.3
101124
Melsen, Jan Flinch
Sponz MTB Center
 H40 M9:29.8+2:17.4
10240
Christensen, Kasper Ertebjerg
Næsby Cykelmotion
 Herre M9:29.8+2:17.4
10357
Madsen, Morten Munk
3060 mtb
 Herre M9:30.8+2:18.4
104628
Pedersen, Louise
 Dame9:31.1+2:18.7
105119
Leegaard, Mikkel
TST
 H40 M9:31.7+2:19.3
106682
Koch, Thomas
Vejle Shreeders
 Herre M9:32.6+2:20.2
107641
Lundstrøm, Kristian
3060 MTB
 H40 M9:33.7+2:21.3
108683
Weber, Christian
Vejle Shreeders
 Herre M9:34.0+2:21.6
109684
Reinholdt, Kim
BikeGorilla - Feriecenter Slettestrand
 Herre M9:38.1+2:25.7
110136
Rahbek, Klaus Halkjær
Ulstrup MTBikers
 H40 M9:38.3+2:25.9
111627
Bødker, Anne
Danish Rebels
 Dame9:38.8+2:26.4
112120
Horsbøll, Thomas
Ulstrup MTBikers
 H40 M9:39.2+2:26.8
113676
Christensen, Thomas
HARDTAIL POWER
 Herre M9:41.0+2:28.6
114696
Hummelmose, Frederik
 Herre M9:41.4+2:29.0
115739
Thue, Lars
 E-bike9:41.4+2:29.0
116654
Christrensen, Martin
 H40 M9:41.9+2:29.5
117123
Bendixen, Jeppe Korshøj
TrailNomad
 H40 M9:42.8+2:30.4
118685
Hansen, Simon Sandfeld
Snailcup
 Herre M9:48.9+2:36.5
119117
Schmidt, Glenn
Team Klosterheden
 H40 M9:50.4+2:38.0
120138
Hansen, Ole
 H40 M9:53.2+2:40.8
121139
Hansen, Morten B
Roskilde Mountain Bike Klub
 H40 M9:56.3+2:43.9
12225
Jørgensen, Christian
 Herre M9:58.8+2:46.4
12346
Johansen, Chris
Baghjulet
 Herre M9:59.2+2:46.8
124674
Johnsen, Emil
Hasle Cykelcenter
 Herre M9:59.5+2:47.1
125666
Dittmann, Sebastian
Snailcup
 Herre M10:01.8+2:49.4
126645
Nielsen, Torben
 H40 M10:03.5+2:51.1
127694
Steffensen, Tobias Thams
 Herre M10:03.9+2:51.5
128681
Broni, Søren
Vejle Shreeders
 Herre M10:03.9+2:51.5
129216
David, Timeea
 Dame10:04.4+2:52.0
13031
Andersen, Sebastian
MTB Horsens
 Herre M10:04.5+2:52.1
13159
Olesen, Uffe
 H40 M10:06.1+2:53.7
13254
Guldborg, Nicolaj
MTB Randers
 Herre M10:07.8+2:55.4
133131
Bystrup, Per
NCM
 H40 M10:07.9+2:55.5
134415
Jensen, André
Bike-pit.dk
 E-bike10:08.2+2:55.8
135135
Houkjær, Peter
 H40 M10:10.0+2:57.6
136214
Sørensen, Ida høgh
Hjortdal MTB
 Dame10:10.7+2:58.3
137631
Toft, Johan Pihl
 Ungdom10:13.6+3:01.2
138652
Nielsen, Michael Smith
Gl. Rye MTB / SMITH MTB
 H40 M10:14.7+3:02.3
139692
Germansen, Morten Mols
 Herre M10:15.6+3:03.2
140113
Gundlund, Michael
Mud Squad
 H40 M10:20.7+3:08.3
141639
Hansen, Kevin
Randers cykelmotion
 Herre M10:21.6+3:09.2
14230
Eslund, Morten
#bjergeskovmtb
 Herre M10:21.6+3:09.2
143677
Olsen, Mathias Sandbæk
 Herre M10:24.1+3:11.7
14426
Henriksen, Rasmus
 Herre M10:30.6+3:18.2
14552
Nielsen, Mikael
MTB Randers
 Herre M10:31.6+3:19.2
146205
Hea, Ricka
MTB Team O’hea
 Dame10:32.7+3:20.3
147693
Fly, Danny Tonsberg
Mtb Holstebro
 Herre M10:34.2+3:21.8
14858
Ezra, Robin Nørlev
TrailNomad
 Herre M10:39.5+3:27.1
149417
Severinsen, Rasmus
Sæby cykler / severinsen racing
 E-bike10:40.4+3:28.0
150115
Knudsen, Martin
bronx mtb
 H40 M10:42.5+3:30.1
15149
Krajewski, Chris
 Herre M10:43.2+3:30.8
152212
Clausen, Ditte Haugaard
 Dame10:51.5+3:39.1
153626
Jensen, Maria Skovlund
Dansk Mountainbike Klub
 Dame10:54.9+3:42.5
15445
Christensen, Peder
 Herre M10:59.1+3:46.7
155648
Kammersgaard, Christian
 H40 M11:01.0+3:48.6
15623
Clarke, Oliver Norton
SnailCup
 Herre M11:01.4+3:49.0
157690
Dam, Jeppe
KCC
 Herre M11:06.9+3:54.5
158657
Klausen, Kristian
 E-bike11:09.7+3:57.3
159620
laugesen, Jacob
Team god muld
 E-bike11:12.5+4:00.1
160204
Petersen, Katy
Team Vino
 Dame11:17.2+4:04.8
161647
Storm, Jakob
 H40 M11:18.3+4:05.9
162416
Jensen, Anna Emilie
Bike-pit.dk
 E-bike11:24.7+4:12.3
163624
Bjerre, Frederik
Hald Ege MTB
 Ungdom11:25.4+4:13.0
1641250
Toft, Jessica
 E-bike11:29.0+4:16.6
165134
Pedersen, Thomas Christian
VMCC / TrailNomad
 H40 M11:30.2+4:17.8
166403
Bering, Marcus
Sæby cykler / Severinsen Racing
 E-bike11:31.3+4:18.9
167203
Knutson, Mie Sørup
 Dame11:33.1+4:20.7
168746
Dammose, Jesper
 E-bike11:50.9+4:38.5
169414
Klinksgaard, Mikkel Hjortshøj
MTB Randers
 E-bike11:59.9+4:47.5
170642
Kristiansen, Thomas
 H40 M12:00.1+4:47.7
171698
Ermose, Christian
 Ungdom12:01.9+4:49.5
172658
Nordenhof, Robert
Bjerre MTB
 H40 M12:04.8+4:52.4
17334
Rasmussen, Morten
 Herre M12:05.9+4:53.5
174209
munkholm, Nina
 Dame12:23.4+5:11.0
175208
Puggaard, Berit Lennert
MTB Holstebro
 Dame12:37.4+5:25.0
176699
Lykkebo, Jonas
 Ungdom14:07.5+6:55.1
177689
Milling, Anders Holmenlund
 Herre M15:24.7+8:12.3
DNF695
Hansen, Malthe
 Herre M