SPORTident TimingChari Tria® e.V. i.G.

9. VR Bank ChariTria Büdingen

Büdingen 22.08.2021

9. VR Bank ChariTria Büdingen

Büdingen 22.08.2021

 

Rezultāti 9. VR Bank ChariTria Büdingen

   
VietaNr.Vārds KlubsLaiksSchwimmenRadLauf
 
Männer AK1
111
PHILIP AHNE

GER
SSC Hanau-Rodenbach1:59:5725:49 (2)1:00:29 (2)33:39 (1)
25
MORITZ SPITZ

GER
TSG Limbach/Triathlon2:00:1223:00 (1)1:00:13 (1)36:59 (2)
341
KENNETH ABT

GER
SGB Handball2:29:1734:58 (3)1:09:17 (3)45:02 (3)
Männer AK2
13
CASPAR APEL

GER
WVC-Kassel1:59:2223:00 (1)1:00:23 (2)35:59 (1)
29
HENDRIK PÖRSCHKE

GER
Spiridon Frankfurt2:01:3524:28 (3)59:33 (1)37:34 (2)
317
SÖREN HARTMANN

GER
KSV Reichelsheim2:03:3523:22 (2)1:01:51 (3)38:22 (3)
416
CARLO SAVASTANO

FIN
RVG Rockenberg2:12:4425:44 (4)1:04:19 (4)42:41 (5)
573
FREDERIK BEYER

GER
Tria Team Bruchköbel2:19:3330:41 (5)1:06:58 (5)41:54 (4)
644
DANIEL DEPPE

GER
TSV Sensbachtal2:31:4532:05 (6)1:09:09 (6)50:31 (6)
Männer AK3
142
MARIUS REIBER

GER
RVW Gambach2:07:5325:03 (3)1:01:43 (3)41:07 (2)
264
MORITZ WEITH

GER
Spiridon Frankfurt2:10:3535:43 (10)58:24 (1)36:28 (1)
363
MANUEL RIEDEL

GER
.2:13:5430:56 (5)1:00:02 (2)42:56 (5)
422
CARSTEN SCHNEIDER

GER
Triathlon Wetterau2:16:5624:22 (1)1:10:34 (6)42:00 (3)
530
KAI HAGEMANN

GER
keiner2:29:2825:26 (4)1:21:53 (10)42:09 (4)
613
PASCAL GRÜNE
 Triathlon Team Otterndorf2:30:3631:56 (7)1:13:50 (8)44:50 (6)
776
DANIEL WEBER

GER
-2:31:2031:29 (6)1:08:11 (5)51:40 (9)
861
DENNIS DAVIDOFF

GER
Nopain nogain2:32:2224:33 (2)1:16:58 (9)50:51 (8)
960
DOMINIK SCHÜSSLER

GER
Team Bad Orb Gesund im Spessart2:34:4433:50 (8)1:07:51 (4)53:03 (10)
1069
CHRISTOFFER BÄCKER

GER
Eintracht Frankfurt Triathlon2:35:0634:11 (9)1:12:54 (7)48:01 (7)
Männer AK4
11
MARCO DOHLE

GER
Triathlon Wetterau1:59:0620:23 (1)1:00:30 (1)38:13 (1)
219
DANIEL KIEHL

GER
Tri-Team Gerolstein2:10:4728:13 (2)1:01:24 (2)41:10 (2)
370
DAVID STEGEMANN

GER
vereinslos2:19:1728:43 (4)1:08:52 (4)41:42 (3)
424
ANDREAS VOLLMER

GER
Lahnländer2:20:3129:42 (5)1:05:35 (3)45:14 (5)
531
CHRISTIAN KÖHLER

GER
Gießener Rudergesellschaft 1877 e. V.2:20:3228:17 (3)1:09:35 (5)42:40 (4)
625
FEDERICO AMOR

ARG
.2:38:1430:33 (6)1:14:37 (6)53:04 (6)
Senioren 1 MK40
134
MICHAEL LIK

GER
Team Bad Orb - Gesund im Spessart1:49:5420:42 (2)55:09 (1)34:03 (1)
28
CHRISTOPH KAHN

GER
Tuspo Hörbach1:53:3019:16 (1)57:31 (2)36:43 (2)
336
SEBASTIAN SANDNER
 Helaba BSG Triathlon2:15:2430:08 (4)1:05:38 (3)39:38 (4)
423
MICHAEL UNGER

GER
Eintracht Frankfurt Triathlon2:18:2728:25 (3)1:06:09 (4)43:53 (5)
565
PATRICK BRANDENBURGER

GER
Lahn Dill Triathleten2:26:1542:03 (5)1:07:00 (5)37:12 (3)
Senioren 2 MK45
133
CLAUDIUS PYRLIK
 Tri Team Gießen1:57:2321:10 (1)1:00:43 (2)35:30 (1)
26
VIKTOR BAITINGER
 DLRG Tri-Team Wetzlar2:06:3526:35 (5)59:28 (1)40:32 (3)
315
TOBIAS HEIDELBACH

GER
TSV Hochdahl Triathlon2:08:4425:01 (3)1:04:01 (4)39:42 (2)
47
MICHA BASSELER
 Team Nordic by Nature2:10:2023:32 (2)1:02:30 (3)44:18 (7)
572
TOBIAS WAGNER

GER
Montagsradler Lanzingen2:19:1131:11 (10)1:06:52 (8)41:08 (4)
637
RALPH SETZER

GER
EOSC Offenbach2:19:2729:46 (7)1:06:44 (7)42:57 (5)
721
ANDRE SCHIEMENOWSKI

GER
KEINER2:20:4425:23 (4)1:05:59 (6)49:22 (11)
845
PATRIK HAGELAUER

GER
Ohne2:22:4529:21 (6)1:05:58 (5)47:26 (8)
952
DOMINIK ISKEN
 TC Seestern2:25:5330:36 (9)1:06:55 (9)48:22 (9)
1026
NILS DAECKE

GER
Ohne Verein2:26:0329:49 (8)1:13:15 (10)42:59 (6)
1139
MICHAEL LAUPERT

GER
Eintracht Frankfurt - Triathlon2:48:5735:49 (11)1:24:05 (11)49:03 (10)
DNF38
FLORIAN STOLZ

GER
Vereinslos   
 
Senioren 3 MK50
110
MICHAEL SCHENK

NED
SV Hellas Siegburg2:09:4726:48 (4)1:01:22 (1)41:37 (2)
24
MARTIN MALLEINER

GER
Ohne2:11:4125:58 (2)1:02:35 (2)43:08 (4)
362
RALF SCHIMMEL

GER
Tri Team Giessen2:11:5225:11 (1)1:03:43 (3)42:58 (3)
432
MATTHIAS LANDSEE

GER
RFC Oberstedten2:14:2026:41 (3)1:04:02 (4)43:37 (5)
527
SAHIN DUYGUN

GER
SSC HANAU-RODENBACH2:14:3630:03 (6)1:04:34 (5)39:59 (1)
656
MARTIN WILHELMI
 -2:32:2030:59 (7)1:11:17 (7)50:04 (7)
755
OLAF ZÖGER

GER
Team Erdinger Alkoholfrei2:32:3533:40 (8)1:09:26 (6)49:29 (6)
814
MICHAEL GOTTSCHECK

GER
-2:34:4128:52 (5)1:12:39 (8)53:10 (8)
Senioren 4 MK55
135
GERNOT RÜCKZIEGEL

GER
Lauftreff Freigericht2:21:4527:29 (1)1:06:53 (1)47:23 (1)
267
TORSTEN ERLEBACH

GER
TRIA 03 Großenhausen2:51:3134:39 (2)1:20:36 (2)56:16 (2)
Senioren 5 MK60
157
CHRISTIAN FRÖHLICH

GER
Team Triathlon Dreikirchen2:26:4730:56 (1)1:11:25 (2)44:26 (1)
249
STEPHAN OTTO

GER
TSV Hochdahl2:34:1834:39 (2)1:10:30 (1)49:09 (2)
Senioren 6 MK65
153
HERMANN KRACHT

GER
DLRG Tri-Team Wetzlar2:37:3833:56 (1)1:14:54 (1)48:48 (1)
Frauen AK2
140
LISA MÜLLER

GER
VLG Eisenbach2:15:5527:29 (1)1:06:06 (1)42:20 (1)
Frauen AK3
143
TABEA SCHUH

GER
Triathlon Team Gießen2:17:5922:39 (1)1:06:22 (1)48:58 (1)
212
TATJANA BALTES

GER
Keiner2:28:3325:59 (2)1:12:18 (2)50:16 (2)
347
SABRINA HEITSCH

GER
Triathlon Team Otterndorf2:40:2931:20 (3)1:16:51 (3)52:18 (3)
Frauen AK4
148
SARA KOUREBANAS
 Eintracht Frankfurt Triathlon2:27:1831:37 (3)1:07:23 (1)48:18 (2)
229
LISA HANSEN

GER
TSV Krofdorf- Gleiberg2:31:2330:27 (2)1:16:09 (3)44:47 (1)
328
MARCIA SCHMIDT

GER
TV-Windecken2:32:4228:55 (1)1:13:28 (2)50:19 (3)
Seniorinnen 1 WK40
146
RAMONA HEERD

GER
Eintracht Frankfurt Triathlon2:34:0232:23 (1)1:11:29 (1)50:10 (1)
Seniorinnen 2 WK45
159
SILKE MUDRONY-SCHEPP

GER
-2:44:0935:36 (1)1:13:55 (1)54:38 (1)