SPORTident TimingIsrael Enduro Series

Israel Enduro Series #2

Misgav 08.05.2021

Israel Enduro Series #2

Misgav 08.05.2021


总览
组织者: Israel Enduro Series
选手 总成绩: 274
在全部线路中搜索
统计数据
成绩最近更新于 08.05.2021 13:31
 

成绩 Israel Enduro Series #2

参赛类别总成绩
   
标准细节阶段
   
名次编号姓名 时间差值 
Mini Enduro Boys 11-12
1235
עמית פרוי
city cycling club
 5:15.83---
2236
נועם טנא
GoRide
 5:39.32+0:23.49
3241
עינב רמות
חמש מאות וואט עמקים
 5:55.31+0:39.48
4216
איתי כספי
ספורטים
 5:57.00+0:41.17
5239
פישר תומר
חמש מאות וואט עמקים
 5:57.28+0:41.45
6238
עומרי פלקוביץ
חמש מאות וואט עמקים
 6:07.32+0:51.49
7232
הלל לן
ספורטים
 6:13.37+0:57.54
8233
שחר לבון
אול רייד
 6:13.68+0:57.85
9226
מארק מנסא
ספורטים
 6:15.88+1:00.05
10219
זוהר כהן
אול רייד
 6:15.98+1:00.15
11217
שחר בן פז
ספורטים
 6:18.09+1:02.26
12231
שקד מדיוני
טימישגב
 6:20.15+1:04.32
13242
טל נבו
חמש מאות וואט עמקים
 6:24.64+1:08.81
14220
אוהד מדיוני
אול רייד
 6:36.51+1:20.68
15213
עופרי שרון
אול רייד
 6:43.19+1:27.36
16228
ליאם פלח
GoRide
 6:47.81+1:31.98
17230
שגב דוד
טבע בייק
 7:03.61+1:47.78
18240
שני רמות
חמש מאות וואט עמקים
 7:04.08+1:48.25
19224
אדם כהן ליטאנט
טבע בייק
 7:07.69+1:51.86
20234
נדב מנור
אול רייד
 7:10.09+1:54.26
21218
דניאל סלינגר
ספורטים
 7:19.29+2:03.46
22221
אסף אגמון
אול רייד
 7:24.17+2:08.34
23223
אדר רועי
טבע בייק
 7:34.44+2:18.61
24237
הילל זלינקובסקי
טבע בייק
 8:00.16+2:44.33
25214
יוגב שטרן
טבע בייק
 8:07.83+2:52.00
26229
איתן טייבלום
מועדון 500 וואט
 9:20.24+4:04.41
27215
אדר אדיר טלפלר
GoRide
 9:25.55+4:09.72
28243
תומר קוניארסקי
מועדון 500 וואט
 9:51.03+4:35.20
225
נטע טלמון
טבע בייק
 
222
רזיאל מאור
טבע בייק
 
Mini Enduro Boys 13-14
1244
יהב אוסטפלד
ספורטים
 4:31.64---
2274
רן שמאי
רוכבי אשכולות
 4:44.87+0:13.23
3268
עפרי דורי
טבע בייק
 4:49.28+0:17.64
4282
הראל ברק
ספורטים
 4:52.63+0:20.99
5256
נעם כהן
אול רייד
 4:54.54+0:22.90
6262
אורי זקבך
ספורטים
 4:57.44+0:25.80
7245
אמיתי שריבמן
ספורטים
 4:59.34+0:27.70
8276
טל דנון
GoRide
 4:59.58+0:27.94
9259
יניר גבאי
ספורטים
 5:00.26+0:28.62
10280
מתן גבע
GoRide
 5:16.36+0:44.72
11283
איתי שוורץ
טבע בייק
 5:17.20+0:45.56
12281
אלון קוזניץ
אול רייד
 5:17.66+0:46.02
13269
מעין פנחס
ספורטים
 5:19.43+0:47.79
14264
אורי נהר ארליך
טבע בייק
 5:19.90+0:48.26
15266
דניאל מרום
טבע בייק
 5:21.16+0:49.52
16275
עומרי בנימין
GoRide
 5:24.55+0:52.91
17247
נעם שרון
GoRide
 5:27.45+0:55.81
18273
אלון ברקו
אול רייד
 5:29.22+0:57.58
19267
אלון גולדפוס
אול רייד
 5:29.49+0:57.85
20294
בן גולדהור
ספורטים
 5:31.85+1:00.21
21288
זיו כהן
אול רייד
 5:33.26+1:01.62
22289
נדב זוסמן
אול רייד
 5:39.88+1:08.24
23257
שגיא חרדון
אול רייד
 5:45.85+1:14.21
24278
אורי גבע
GoRide
 5:47.14+1:15.50
25285
יאיר ינאי
אול רייד
 5:49.32+1:17.68
26272
עודד ראובן
GoRide
 5:50.60+1:18.96
27251
רועי יערי
אול רייד
 5:53.22+1:21.58
28252
איבראהים סאלם
ספורטים
 5:58.91+1:27.27
29279
אור הדר
GoRide
 6:04.34+1:32.70
30271
נועם ברקוביץ
ספורטים
 6:05.37+1:33.73
31253
סער שן צור
ספורטים
 6:08.61+1:36.97
32291
אריאל מנשס
טימישגב
 6:11.79+1:40.15
33265
דניאל דבורין
אול רייד
 6:13.85+1:42.21
34270
סרי חלבי
CHAIN RIDE
 6:16.72+1:45.08
35260
עידו דה-קלו
אול רייד
 6:18.21+1:46.57
36254
נועם ורטהיים
ספורטים
 6:19.28+1:47.64
37258
בני ליבין
אול רייד
 6:20.03+1:48.39
38255
יונתן פרנקו
אול רייד
 6:22.98+1:51.34
39287
נדב שפיר
מועדון רוכבי השרון
 6:28.52+1:56.88
40246
עדו בר נוי
GoRide
 6:36.44+2:04.80
41261
איתי שפירא
אול רייד
 6:37.69+2:06.05
42263
שגיא מאס
חמש מאות וואט עמקים
 6:40.03+2:08.39
43290
יוגב אייל
חמש מאות וואט עמקים
 6:43.63+2:11.99
44248
חי פלח
GoRide
 6:53.76+2:22.12
45249
דניאל פרנקל
GoRide
 7:18.46+2:46.82
46250
שחר דודיאן
אול רייד
 9:04.78+4:33.14
Mini Enduro Girls 11-12
1212
כרמל דנון
GoRide
 7:26.25---